50 pagrindinių „WordPress“ papildinių, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas tinklaraštininkas

Svarbiausi „WordPress“ papildiniai, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas tinklaraštininkas

Jau beveik 2016 m. Vidurys ir „WordPress“ entuziastams tai buvo įvykiai. Pasiruošę išbandyti savo „WordPress“ papildinio žargoną? Pagalvokite apie šį sąrašą kaip tarpinį „WordPress“ papildinių žinių patikrinimą.


Apie 40% šio sąrašo papildinių yra labai paplitę – visi, kurie keletą mėnesių praleido naudodami „WordPress“, būtų apie juos girdėję. Keletas iš jų yra nukreipti į skaitmeninių rinkodaros specialistų veiklą. Be to, turime papildinių, kurie padės vietos verslui.

Mes stengėmės kuo trumpiau aprašyti kiekvieną papildinį. Keliais atvejais mes taip pat paminėjome keletą svarbių alternatyvų, kurias turėtumėte žinoti. Taigi atsisėskite, atsipalaiduokite ir mėgaukitės šiuo pusės amžiaus papildinių sąrašu.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „Easy Updates Manager“

01 lengvai atnaujinami vadybininkų „WordPress“ įskiepiai 2016 „wpexplorer“

Šis įskiepis padeda pašalinti chaosą atnaujinant „WordPress“ ir jo komponentus (skaitykite: temas ir papildinius). Galite patobulinti atnaujinimo konfigūraciją naudodami pagrindinius / smulkius / kūrimo atnaujinimus, temų ir (arba) papildinių atnaujinimus ir jų derinius. Taip, jis palaiko ir „Multisite“!

2. Disqus

02 disqus komentuojančios sistemos „WordPress“ įskiepis 2016 „wpexplorer“

„Disqus“ ir „Livefyre“ yra dvi populiariausios komentarų valdymo žiniatinklio paslaugos, kurios taip pat veikia „WordPress“. Jie sujungia stebėtojų bendruomenę, socialinę žiniasklaidą ir efektyvias kovos su šlamštu priemones, kad galėtų komentuoti realiu laiku. „Disqus“ taip pat gražiai žaidžia su „WordPress“ – tai daro palikdama visi komentarus tinkamose vietose (t. y. teisingose ​​lentelėse) „WordPress“ duomenų bazės viduje.

3. Išjungti komentarus

03 išjungti komentarus WordPress įskiepiai 2016 wpexplorer

Nors galite atskirai išjungti komentarus kiekviename „WordPress“ įraše ar puslapyje – tai tikrai gali užtrukti daug laiko, jei paleidžiate svetainę, kurioje yra daugiau nei 1000 pranešimų. Čia patogus papildinys. Tai suteikia galimybę iš vienos parinkties išjungti bet kokio tipo įrašų (t. Y. Laiško, puslapio ar bet kurio vartotojo apibrėžto įrašo tipo) komentarus. Tai taip pat palaiko „WordPress“ svetaines, todėl tai yra ypač efektyvus tinklo tinklaraščių leidėjų įrankis.

4. Sugedusių nuorodų tikrintuvas

04 „Broken Link Checker“ „WordPress“ įskiepis 2016 „wpexplorer“

Nutraukę saitus sugadinote jūsų SEO balus. Tai taip pat praneša lankytojui, kad esate nerūpestingas arba kad jums nerūpi jie, net jei tai darote giliai. Nutrūkę saitai yra tik natūralūs bus laikui bėgant, jūs negalite sau leisti leisti tokiais būti. Štai kodėl jūs naudojate šį papildinį, norėdami atsikratyti savo „WordPress“ svetainės kiekviena sugadinta nuoroda. Tai gali patikrinti įrašus, puslapius, komentarus, įskaitant pasirinktinius įrašų tipus. Paieškos parametrus galima lengvai sukonfigūruoti, be to, jis gali jums pranešti el. Paštu, kai rastos neveikiančios nuorodos.

5. Temos patikrinimas

05 temos patikrinimo „WordPress“ įskiepis 2016 „wpexplorer“

Nors dauguma iš atsisiųstų temų atitinka rekomenduojamus standartus ir geriausią praktiką, svarbu patikrinti visas temas, ypač jei jas perkate iš išorinių temų parduotuvių, tokių kaip „Themeforest“..

6. Apriboti „Pro Pro“ turinį

06 apriboti turinį pro „WordPress“ įskiepį 2016 „wpexplorer“

Sukūrė „WordPress“ veteranas Pippinas Williamsonas, nemokama „Apriboti turinio“ papildinio versija rodys turinį tik registruotiems ar prisijungę vartotojams. Tikroji galia slypi „Premium“ papildinio versijoje, kuria naudodamiesi naudojate tokias „kickass“ funkcijas kaip: – „PayPal“ integracija, nuolaidų kodai, ataskaitų generavimas ir daug daugiau.

7. Kopijavimo aparatas

07 kopijavimo priemonės „WordPress“ papildinys 2016 „wpexplorer“

Šis madingas mažas papildinys pašalina stresą iš „WordPress“ svetainės perkėlimo iš vienos vietos į kitą. Tai leidžia be vargo kopijuoti, perkelti ar klonuoti esamą „WordPress“ svetainę į kitą vietą.

8. „BJ Lazy Load“

08 bj tingus apkrovos „WordPress“ įskiepis 2016 „wpexplorer“

Tai yra vienas iš tų, kuriuos būtina tobulinti. Iš esmės vaizdai įkeliami tik tada, kai matomi lankytojo peržiūros srityje, vaizdus pakeičiant vietos žymekliu. Kitaip tariant, papildinys įkelia vaizdus tik tada, kai lankytojas slinkdamas žemyn rodo juos. Tai pagerina krovimo laiką ir taupo pralaidumą abiem šalims.

9. WP Smush – vaizdo optimizavimas

09 wp smush vaizdo optimizavimas WordPress įskiepis 2016 wpexplorer

Nors atidėti vaizdo įkėlimo procesą yra gera idėja – turbūt geriau idėja iš anksto optimizuoti ir suglaudinti vaizdus – ir būtent tai daro šis papildinys. Jis taip pat turi paketinio apdorojimo galimybes, kur jis optimizuoja visus senus (galbūt neoptimizuotus) vaizdus (be to, „Pro“ versija siūlo dar daugiau optimizavimo galimybių).

10. Dar vienas susijusių pranešimų papildinys

10 metų „WordPress“ papildinys 2016 „wpexplorer“

„YARRP“ rodo susijusį turinį iš „WordPress“ svetainės po jūsų talpyklos arba šoninėje juostoje. Ši veikla neabejotinai sumažina svetainės atmetimo greitį. Šiose vietose taip pat galite reklamuoti savo paslaugas ar rodyti skelbimus. Tačiau tai (ir daug daugiau funkcijų) yra komercinė versija papildinio.

11. Narystė

11 narystės 2 „WordPress“ papildinys 2016 „wpexplorer“

Sukūrė garsių „WordPress“ kūrėjų komanda WPMU kūrėjas, Tai yra vienas iš geriausių įskiepių, norint sukurti pilnavertę narystės svetainę naudojant „WordPress“. Galite sukurti kelių tipų narystę, pvz., Svečius, lašinti turinį, priemoką ir pan. Ir užrakinti turinį už darbo užmokesčio sienos. Papildinys palaiko kelis mokėjimo šliuzus, o „premium“ versijoje yra kuponų sistema, pažangi žiniasklaidos apsauga ir dar daugiau.

12. „WooCommerce“

12 woocommerce „WordPress“ įskiepių 2016 „wpexplorer“

Oficialiai įsigytas „Automattic“ (žmonių, esančių už „WordPress“), „WooCommerce“ buvo patikimiausias ir plačiausiai priimtas „WordPress“ el. Prekybos sprendimas. „WooCommerce“ suteikia galimybę per kelias minutes sukurti internetinę parduotuvę, kurioje gausu funkcijų. Galite dar labiau išplėsti galimybes pasinaudodami „premium“ priedų galia.

13. Paskyrimai+

13 susitikimų + „WordPress“ papildinys 2016 „wpexplorer“

Ar kada norėjote sukurti susitikimų rezervavimo sistemą naudodami „WordPress“? Na, o jūsų noras išsipildė naudojant šį turtingą papildinį, kuris leidžia jums priimti, nustatyti ir tvarkyti užsakymus tiesiai iš „WordPress“ svetainės. Jei norite gauti daugiau funkcijų, tokių kaip neribotas darbuotojų skaičius, vartotojų bios, supaprastintas planavimas ir dizaino pritaikymo parinktys, apsvarstykite paskyrimą + priemoką.

14. Pagrindinis prekės ženklas

14 galutinis prekės ženklo „WordPress“ papildinys 2016 „wpexplorer“

Tai yra „WPMU Dev“ sukurtas aukščiausios kokybės papildinys, kurio „WordPress“ saugykloje nemokamai nėra. Šis papildinys leidžia žymėti „WordPress“ etiketėmis taip, kad atitiktų jūsų kliento reikalavimus. Tai padaroma pašalinant visus „WordPress“ logotipo ir teksto egzempliorius iš prisijungimo ekrano ir prietaisų skydelio bei pakeičiant juos jūsų prekės ženklo vaizdais.

15. Prisijungimo užrakinimas

15 prisijungimo užrakinimo „WordPress“ įskiepis 2016 „wpexplorer“

Tai daugiau nei būtinas „WordPress“ saugos papildinys ir pagal numatytuosius nustatymus įdiegiamas „WordPress Softaculous“ diegimuose. Iš esmės jis registruoja nepavykusių prisijungimo bandymų skaičių iš nurodyto IP adreso ir blokuoja juos ant trijų raudonų vėliavų iš eilės.

16. „WordFence“

16 „Wordfence“ saugumo „WordPress“ įskiepių 2016 „wpexplorer“

Nors prisijungimo užrakinimas yra „įskiepykite juos į pumpurą“ tipo įskiepis, „WordFence“ yra „prevencija yra geresnė nei gydymas ir penicilinas kiekvienu atveju“. Papildinys jungiamas prie žiniatinklio paslaugos, užtikrinančios jūsų „WordPress“ svetainės apsaugą įmonėje, įskaitant aktyvų nuskaitymą ir daugybę kitų gynybinių funkcijų. Jei jūsų „WordPress“ svetainė yra susijusi su finansinėmis operacijomis, jums geriau naudoti šį papildinį.

17. „Google XML“ svetainės schemos

17 „google xml sitemaps“ „WordPress“ įskiepių 2016 „wpexplorer“

Šis papildinys sukuria XML svetainės žemėlapį jūsų svetainei, kuris padeda paieškos varikliams tikrinti jūsų svetainę greičiau. Tai būtina įdiegti ir suaktyvinti papildinį, jei rimtai ketinate įtraukti savo svetainę į SERP.

18. Akismet

18 „akismet“ „WordPress“ įskiepių 2016 „wpexplorer“

Akismet yra nemokamas, įmonės lygio kovos su šlamštu sprendimas „WordPress“, kurį sukūrė tie patys žmonės, kurie sukūrė „WordPress“, – „Automattic“. „CleanTalk“ yra dar vienas aukščiausio lygio debesų pagrindu sukurtas kovos su šlamštu sprendimas, kuris pastaruoju metu įgauna didelę trauką.

19. „Jetpack“

19 „jetpack WordPress“ papildinys 2016 „wpexplorer“

Aš galiu tęsti šį nuostabų papildinį, kuris daro „WordPress“ daug geresnį. Kiekviena funkcija yra prieinami moduliai, kuriuos galima savarankiškai suaktyvinti. Tai apima nemokamą CDN, vaizdo optimizavimą, mobilųjį režimą, svetainės veikimo laiką ir srauto monitorių bei daugybę kitų nuostabių funkcijų.

20. WP-raketa

19 „wprocket WordPress“ įskiepis 2016 „wpexplorer“

Talpyklos išsaugojimas yra vienas iš pagrindinių būdų, kaip pagreitinti lėtą „WordPress“ svetainę. W3TC ir „WP Super Cache“ yra du populiariausi talpyklos papildiniai, skirti „WordPress“. Tame pačiame žanre yra naujas („premium“) papildinys, vadinamas WP-raketa, kuris teigia pašalinantis „WordPress“ talpyklos sudėtingumą – todėl tai yra įdomi parinktis.

21. Renginių organizatorius

21 renginių organizatoriaus „WordPress“ įskiepis 2016 „wpexplorer“

Puikus papildinys, skirtas kurti, talpinti ir valdyti įvykius „WordPress“. Idealiai tinka renginių valdymo įmonėms ar praktiškai visiems, norintiems sukurti internetinį renginį. Pro versiją sudaro tokios funkcijos kaip „Stripe“ mokėjimo šliuzai, nuolaidų kuponai, „iCal“ sinchronizavimas ir dar daugiau.

22. „Relevanssi“

22 „relevanssi“ „WordPress“ papildinys 2016 „wpexplorer“

Jei naudojote „WordPress“ paieškos funkciją – sutinkate, kad ji nėra pati geriausia. „Relevanssi“ yra puiki „WordPress“ paieškos papildinio alternatyva. Funkcijos apima tikslią frazės atitiktį, rašybos pasiūlymus ir paryškintus paieškos raktinius žodžius. „SearchWP“ yra dar vienas pastebimas šio žanro „premium“ papildinys.

23. „Neilo A / B“ testavimas

23 ab split testavimo papildinys, skirtas WordPress WordPress įskiepiui 2016 wpexplorer

Padalijimas arba A / B jūsų įrašų pavadinimų, temos, tipografijos ir kitų komponentų testavimas yra galingas įrankis padidinti jūsų konversijas. Šis nemokamas papildinys leidžia tai padaryti.

24. „BackWPUp“

24 atsarginis „WordPress“ papildinys 2016 „wpexplorer“

Puikus nemokamas papildinys, skirtas atsarginėms „WordPress“ svetainės duomenų (medijos failų ir duomenų bazių) atsarginėms kopijoms kurti tokias debesijos paslaugas kaip „Dropox“, FTP, „Amazon S3“ ir kt. „BackupBuddy“ (49 USD per metus) „iThemes“ ir „VaultPress“ pateikė „Automattic“ (5 USD / mėn.).

25. SumoMe

25 bendras „WordPress“ įskiepis 2016 „wpexplorer“

„SumoMe“ yra nuostabių nemokamos rinkodaros papildinių rinkinys skirtas „WordPress“ potencialių klientų generavimui, auditorijos išlaikymui ir analizei. Nojus Kaganas, vyras už „SumoMe“ yra šiek tiek superžvaigždė ir jo istorija yra puikus įkvėpimo šaltinis.

26. „WP-Optimize“

26 „wp“ optimizuoti „WordPress“ įskiepį 2016 „wpexplorer“

„WordPress“ lėtai vystosi, kai ilgą laiką naudojama, kai įdiegta keletas „funkcijų užpildytų“ temų ir papildinių arba gaunami daug šlamšto komentarų. „WP-Optimize“ išvalo jūsų „WordPress“ duomenų bazę ir pagreitina jūsų svetainę. Tai yra tarsi mašinų alyva jūsų transporto priemonei.

27. „Google“ vietų apžvalgos

27 „Google“ vietų apžvalgos „WordPress“ įskiepis 2016 „wpexplorer“

Šis „Freemium“ papildinys, leidžiantis rodyti „Google“ apžvalgas „WordPress“ svetainėje. Jis gali automatiškai pritraukti apžvalgas iš „Google“ ir pateikti jas bet kurioje savo svetainės vietoje. Tai suteikia daugybę apžvalgų rodymo galimybių, įskaitant galimybę išfiltruoti neigiamus atsiliepimus. Šių naudotojų sugeneruotų apžvalgų rodymo tiesiogiai jūsų svetainėje privalumas yra tas, kad jos yra būtinos socialinis įrodymas, o tai nustato jūsų verslo patikimumą.

28. „OptinMonster“

29 „optinmonster“ „WordPress“ įskiepis 2016 „wpexplorer“

„OptinMonster“ yra vienas geriausių premija švino kartos papildiniai su daugybe tinkinamų funkcijų. Įdomiausia jos funkcija rodo el. Pašto prenumeratos laukelį, kai vartotojas ruošiasi uždaryti naršyklės langą. Ši funkcija vadinama išėjimo ketinimas technologiją, ir tai dramatiškai padidino konversijų rodiklius kiekvienoje svetainėje, kuri ją naudojo. „Bloom“ yra alternatyva, kuri yra dar vienas socialinės žiniasklaidos papildinys, kurį sukūrė „ElegantThemes“.

29. Korektūros botas

28 korektūros bot „WordPress“ papildinys 2016 „wpexplorer“

Daugeliui tinklaraštininkų anglų kalba nėra pirmoji kalba, todėl kartais gramatika gali būti tikras skausmas. Šis papildinys jungiasi prie nemokama korektūros paslauga internete skirtas padėti jums išspręsti jūsų gramatikos bėdas.

Kitos svarbios alternatyvos yra „Jetpack“ korektūros modulis (kurį reikia atskirai suaktyvinti įdiegus „Jetpack“ papildinį). Gramatika yra dar viena puiki alternatyva be „WordPress“ papildinio, kuris gali veikti per galingą „Chrome“ papildinį.

30. Plūduriuojantis socialinis baras

30 kintamų socialinių barų „WordPress“ papildinys 2016 „wpexplorer“

Interneto rinkodaros specialistai visada siūlo naujų būdų, kaip nukreipti vartotojo dėmesį į CTA. Šiame papildinyje įrašo šone rodoma „plūduriuojanti“ socialinės medijos bendrinimo juosta. Ši juosta išlieka fiksuotas iš abiejų pusių, net kai vartotojas slenka straipsniu – vadinasi, terminas „plūduriuojantis“. Įskiepis įkelia socialinės medijos scenarijus tik tada, kai vartotojas užveskite pelės žymeklį ant jų. Tai įgalina greitesnį krovimo laiką ir sklandžiau.

31. Spustelėkite „Tweet“

31 paspauskite, kad perskaitytumėte „WordPress“ įskiepį 2016 „wpexplorer“

Jei esate asmuo, mėgstantis citatas naudoti savo straipsniuose, jums patiks šis papildinys. Galite suvynioti citatas į trumpąjį kodą, o papildinys sukurs spustelėjimo „Tweet“ CTA laukelį tiesiai įrašo viduryje. Jei esate vienas įdėklas, tai gali būti puikus įrankis jūsų rinkodaros arsenale.

32. WP sofos režimas

32 wp sofos režimo „WordPress“ įskiepis 2016 „wpexplorer“

Šis įskiepis prideda parinktį, kad būtų galima žiūrėti tik į jūsų įrašo versiją „be teksto ir vaizdo“, kuri yra be rūpesčių – panaši į tas, kurias daro tokios programos kaip „Instapaper“ ar „Pocket“.

33. WP-žymėjimas

33 wp žymėjimo redaktorius „WordPress“ įskiepis 2016 „wpexplorer“

Meilės žymėjimas? Na, šis įskiepis prideda „Markdown“ palaikymą prie numatytojo „WordPress“ redaktoriaus! PS: „Jetpack“ taip pat galite suaktyvinti „Markdown“ modulį.

34. Postinis

34 postmatic „WordPress“ papildinys 2016 „wpexplorer“

„Postmatic“ leidžia jūsų skaitytojams užsiprenumeruoti el. Paštu, kai jie komentuoja. Čia yra neįtikėtiniausia papildinio dalis – žmonės, užsiprenumeravę jūsų tinklaraščio komentarus, gali atsakyti el. Paštu – neišeidami iš gautų laiškų aplanko ar apsilankę jūsų svetainėje.

Man asmeniškai labai patiko šis įskiepis, nes jis leido man tęsti ilgas diskusijas (kurios man galiausiai atiteko klientui) tiesiai iš telefono „Gmail“ programos, o aš buvau įstrigęs srityje, kurioje beveik nebuvo priimama ląstelių.!

35. „Ezopo istorijos variklis“

35 aesop story variklio „WordPress“ įskiepis 2016 „wpexplorer“

Šiame papildinyje yra daugybė modulių, leidžiančių suprojektuoti unikalias, turtingas savybes turinčias, interaktyvias, ilgos formos pasakojimo temas „WordPress“.

36. P3 (įskiepio veikimo apibūdinimas)

„36 p3“ našumo papildinys „WordPress“ įskiepis 2016 „wpexplorer“

Įdiegti per daug papildinių nėra gera idėja. Tikriausiai todėl, kad tai padidina jūsų svetainę ir padidina įkėlimo laiką. Naudodami šį papildinį galite įvertinti poveikį.

„P3“ papildinys fiksuoja informaciją apie visus jūsų „WordPress“ svetainėje įdiegtus papildinius, tada išmatuoja ir vizualizuoja jų įtaką jūsų svetainės įkėlimo laikui. Kalbėkite apie dietų laikymąsi naudojant „WordPress“ papildinius! ��

37. Individualizuotos žinutės tipo vartotojo sąsaja

37 tinkintas pranešimas „WordPress“ papildinys 2016 „wpexplorer“

Individualizuotos pašto rūšys yra tos mažos palaimos iš dangaus, kurios leidžia „WordPress“ paversti visaverte bibliotekos valdymo sistema, el. Prekybos sprendimu ar bilietų pardavimo sprendimu. Paprasčiau tariant, galite sukurti pasirinktinius duomenų tipus, tokius kaip „knygos“ ar „įvykiai“, kurie yra duomenų tipo elementų, tokių kaip tekstas, duomenys, skaitinės vertės ir tt, derinys. Na, šis papildinys leidžia lengvai juos sukurti.

38. Išplėstiniai pasirinktiniai laukai

38 patobulinti pasirinktiniai pašto laukai „WordPress“ papildinys 2016 „wpexplorer“

Šis papildinys leidžia pridėti kelis pasirinktinius failus kuriant ar redaguojant įrašą ar puslapį. Laukus galite apibrėžti naudodami įvairių tipų duomenų derinį.

39. Rodyti valdiklius

39 rodymo valdikliai įskiepis „WordPress“ įskiepis 2016 „wpexplorer“

Ar nebūtų nuostabu, jei vieną ar kelis valdiklius galėtumėte išjungti tik tam tikruose puslapiuose? Tai tikrai būtų ir mes galime padėkoti už šį papildinį!

40. Greita saugaus kontakto forma

40 greito saugaus kontakto formos „WordPress“ įskiepio 2016 „wpexplorer“

Susisiekite su 7 forma yra „WordPress“ bendravimo forma. Tačiau šis yra artimas konkurentas, turintis efektyvias šlamšto blokavimo galimybes.

41. Viskas viename Schema.org turtingi fragmentai

„Viskas viename“ schema.org „Rich Snippets“ „WordPress“ papildinys 2016 „wpexplorer“

Turtingi fragmentai yra papildoma maža informacijos dalis, sukurianti didžiulį skirtumą jūsų SEO. Šis papildinys padeda integruoti „Schema.org“ specifikacijas jūsų „WordPress“ svetainėje.

42. Revolution Slider

42 slankiojantis revoliucija WordPress įskiepiai 2016 wpexplorer

Tai yra vienas iš visų laikų sėkmingiausių „WordPress“ skaidrių papildinių. Šis papildinys, užpildytas daugybe funkcijų, leidžiančių patobulinti jūsų svetainių nukreipimo puslapį ir vartotojo sąsają, rašant šį straipsnį pasiekė daugiau nei 112 000 atsisiuntimų..

43. WP Mail SMTP

38 wp paštas smtp wordpress plugin 2016 wpexplorer

Šis papildinys suteikia papildomas parinktis el. Laiškams siųsti per „WordPress“. Tai apima pašto siuntimo per SMTP ar PHP parinktis, SSL šifravimą, autentifikavimą ir dar daugiau.

44. Redaguoti srautą

44 redaguoti srauto „WordPress“ papildinį 2016 „wpexplorer“

Pagalvokite apie komandos bendradarbiavimą su redakcija, naudodamiesi tokiomis funkcijomis kaip redakcinis kalendorius, komentarai, biudžetai, straipsnio būsenos ir pranešimai.

45. „TablePress“

45 stalviršiai, skirti „WordPress“ „WordPress“ įskiepiui 2016 „wpexplorer“

„TablePress“ suteikia galimybę lengvai kurti ir tvarkyti gražias lenteles „WordPress“. Lenteles galite įterpti į žinutes, puslapius ar tekstinius valdiklius naudodami paprastą trumpąjį kodą.

46. ​​WP darbo vadovas

46 wp darbo vadovo „WordPress“ įskiepis 2016 „wpexplorer“

Šis papildinys leidžia jums išvardyti ir tvarkyti darbus tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio. Tai apima paiešką su AJAX ir keletą mokamų priedų, tokių kaip „Tęsti tvarkyklę“ ir „Darbo įspėjimai“.

47. Peradresavimas

47 peradresavimo „WordPress“ papildinys 2016 „wpexplorer“

Gana paprastas įskiepis milžiniškos galios. Jis naudojamas valdyti 301 peradresavimą ir sekti 404 klaidas. Šis papildinys yra ypač naudingas, kai perkeliate iš senos „WordPress“ svetainės arba keičiate savo „WordPress“ diegimo katalogą.

48. Greiti ir paprasti DUK

47 Quck ir lengvas DUK „WordPress“ įskiepis 2016 „wpexplorer“

Šis papildinys yra labai naudingas, kai norite sukurti paprastą DUK puslapį savo produktui ar paslaugai. DUK sukonfigūruoti kaip pasirinktinį įrašo tipą, kad jūsų komandai būtų lengviau juos pridėti / modifikuoti.

49. Atsiliepimų valdiklis

49 atsiliepimai „WordPress“ įskiepis 2016 „wpexplorer“

Atsiliepimų pridėjimas yra puikus būdas įgyti pasitikėjimą ir patikimumą. Tačiau norint padaryti vieną, reikia modifikuoti temą ir daugybę kitų pūkų. Naudodami šį papildinį galite greitai pridėti slankiojančius atsiliepimus prie savo valdiklių arba įrašą ar puslapį naudodami trumpąjį kodą..

50. „Max Mega“ meniu

50 maks. „Mega“ meniu „WordPress“ papildinys 2016 „wpexplorer“

Šiame nemokamame papildinyje yra „drag-and-drop“ meniu kūrimo priemonė, leidžianti sukurti daugiapakopius, kategorizuotus meniu su reaktyviu ir tinklainei paruoštu dizainu. Šis papildinys, turintis daugiau nei 100 tinkinimo parinkčių, taip pat leidžia meniu įtraukti „WordPress“ valdiklius!

Išvada

Tai užbaigia mūsų sąrašą. Kiek naujų išmokote šiandien? Ar žinote apie papildinį, kuris turėtų būti įtrauktas į šį sąrašą? Mes norėtume išgirsti jūsų mintis!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me