6 geriausios „Yoast“ SEO alternatyvos „WordPress“ svetainėms

Geriausios mielių SEO alternatyvos

Kai kalbama apie WordPress ir SEO, Mielių SEO įskiepis yra pagrindinis sprendimas daugeliui iš mūsų. Ir kodėl gi ne? Galų gale, šis populiarus papildinys yra aktyvus daugiau nei 5 milijonuose „WordPress“ svetainių, be to, jį lengva nustatyti „Yoast SEO“, o naujos funkcijos pridedamos reguliariai. Jame pateikiamos visos pagrindinės funkcijos, kaip nemokamai optimizuoti „WordPress SEO“ (nors mes labai rekomenduojame „Yoast Premium“, jei rimtai žiūrite į savo svetainę).


Bet tai neturėtų kliudyti tikrinti konkurenciją dėl geriausių „Yoast“ SEO alternatyvų. Štai apie ką ir rašoma šiame pranešime – ieškant geriausių „Yoast“ SEO alternatyvų. Galbūt jūs norėjote išbandyti naują SEO įskiepį ar jums tiesiog įdomu. Kad ir kaip būtų – čia yra mūsų geriausi pasirinkimai.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Viskas viename SEO

Viskas viename SEO papildinys

Viskas viename SEO yra gana čempionas, kai reikia bendrauti su paieškos varikliais. Jis pateikia jūsų svetainių schemas, įskaitant vaizdų svetainių schemas, paieškos varikliams ir automatiškai atnaujina jas bet kokiems jūsų svetainių pakeitimams. Pradedantieji gali pradėti nuo šio papildinio, per daug nesureikšmindami nustatymų. Kūrėjai gali patobulinti nustatymus, kad optimizuotų SEO ir išplėstų funkcijas naudodami integruotą API.

Nors „Viskas viename“ SEO yra pirmasis vardas, kuris sugalvojo svarstant „Yoast“ SEO alternatyvas, turėtumėte žinoti, kad jo puslapio analizės funkcijos ne visai atitinka „Yoast“. Tai neteikia per daug reikšmės raktiniams žodžiams ar skaitomumui. Tačiau jis gali visiškai atitikti „Yoast SEO“ optimizuodamas pavadinimus, generuodamas metažymas ir aptikdamas pasikartojantį turinį jūsų svetainėje.

Viena iš sričių, kurioje „Viskas viename“ vertina daugybę kitų SEO alternatyvų, yra palaikymas „Google Analytics“ ir SEO integracija el. Prekybos svetainėse, įskaitant „WooCommerce“..

Papildinys prieinamas nemokamai. Bet yra premium versija Taip pat tai prasideda nuo 97 USD per metus vienai svetainei. Tai suteikia jums teisę į papildomą palaikymą, papildomas „Google Analytics“ parinktis, vaizdo įrašų SEO modulį ir socialinės žiniasklaidos integraciją.

Tiems, kurie stebi svetainės veikimą, būsite laimingi, kad „Viskas viename“ struktūra yra modulinė. Tokiu būdu galite išjungti nereikalingas funkcijas ir išvengti nereikalingo našumo. Taip pat turėsite daugiau galimybių valdyti techninę informaciją reikalaudami, kad paieškos varikliai neindeksuotų ir nesektų ar neįtrauktų kai kurių sričių iš savo svetainės schemos..

2. Aukščiausios kokybės SEO paketas (Lite)

„Premium Seo Pack“ - lengva versija

„Premium SEO Pack“ komplekte yra 24 ir daugiau modulių funkcijų, tiek SEO, tiek socialiniam optimizavimui. Ne visi moduliai yra nemokamoje versijoje, tačiau naudinga įtraukti masinį optimizavimą. Masinis optimizavimas leidžia aptikti visų jūsų įrašų ir puslapių pagrindinį raktinį žodį ir optimizuoti juos visus vienu metu. Ir ne tik vienas raktinis žodis, bet ir keli tiksliniai raktiniai žodžiai iki 25 raktinių žodžių („Pro“). Taip pat galima optimizuoti masinius pavadinimus, meta aprašymus, meta raktinius žodžius ir optimizuoti šliužus.

Kaip ir „Yoast SEO“, jis apima puslapio optimizavimą ir XML svetainių schemas. Be to, tai taip pat apima SERP stebėjimą, konkurencinę analizę, vaizdo optimizavimą, profilio susiejimą ir puslapio greičio analizę. Socialines funkcijas sudaro turtingi fragmentai, „Twitter“ kortelės, „Facebook“ planavimo modulis ir socialinė statistika.

Įdėję vietinio verslo trumpąjį kodą, jis sukuria vietų schemą ir praneša paieškos sistemoms. Galėsite pridėti savo svetainę prie skirtingų svetainių katalogų.

„Premium SEO Pack“ taip pat atkreipia dėmesį į ne puslapio optimizavimą, naudodamas vidinių nuorodų kūrimo priemonę, nuorodų peradresavimą ir 404 monitorių. Išplėstiniai nustatymai apima „W3C Validator“, SEO įterpimo kodą ir „Minify JS / CSS“.

A nuolatinė licencija galima įsigyti už 44 USD / metus / svetainėje, ir tai suteikia teisę į būsimus atnaujinimus ir papildomas funkcijas.

3. BAVOKO SEO įrankiai

„BAVOKO“ nemokamas „WordPress“ papildinys

„BAVOKO SEO Tools“ yra visos įprastos SEO įskiepio funkcijos, o po to dar keletas. Dėžutėje yra standartinės SEO puslapio ypatybės, tokios kaip XML svetainių schemos, meta pavadinimai, aprašymai ir raktinių žodžių optimizavimas. Kiekviename įraše ir puslapyje turėsite daugybę variantų, kaip optimizuoti turinį. Be to, galite naudoti „Facebook“ ir „Twitter“ fragmentų pavadinimus, aprašą ir atvaizdą. Fragmento peržiūra parodo, kaip tiksliai jūsų įrašas atrodytų socialinėje žiniasklaidoje. Atsižvelgiant į papildinio siūlomą funkcijų rinkinį, jis gali būti idealiai tinkamas svetainėms, turinčioms daugybę turinio, norint stebėti ir palaikyti SEO efektyvumą..

Galite pradėti nuo nemokamos bandomosios versijos, tačiau norėdami pilnai išnaudoti visas šio papildinio siūlomas funkcijas, turite sumokėti už priemokos papildinys. Pakuotės prasideda nuo 19,99 USD per mėnesį. Kai aktyvus profesionalų papildinys, galėsite stebėti srautą pagal šalį ir įrenginius. Taip pat galėsite stebėti nuorodas ir pašalinti bet kurį domeną, optimizuoti ir stebėti našumą. Jis renka SEO duomenis iš „Google Search Console“ (nemokamos), „Google Analytics“ ir „BAVOKO API“ (Pro) ir visus juos talpina į vieną ekraną, kad pateiktų „SEO būklės“ ataskaitą apie visą jūsų svetainės turinį..

Be to, „BAVOKO“ akcentas yra SEO darbo eigos tobulinimas. Metalo masės redaktorius yra tikras laiko taupymo priemonė. Tai leidžia jums pasirinkti atskirus įrašus ir pataisyti juos po vieną, taip pat masiškai juos redaguoti. Taip pat vos keliais paspaudimais galite atlikti masinius visų jūsų svetainės įrašų ir puslapių SEO aprašų pakeitimus.

Kita naudinga funkcija yra raktinių žodžių stebėjimas. Tai naudodami galėsite sužinoti raktinių žodžių reitingavimo ir konkrečių puslapių bei įrašų reitingų istoriją.

Be to, atlikdami raktinių žodžių tyrimą galite atrasti naujų raktinių žodžių iš šio papildinio. Jame pateikiamos ne tik naujos nuorodos, pagrįstos jūsų turiniu, bet ir pateikiamos visų įeinančių ir išeinančių to puslapio ar įrašo nuorodų sąrašas. Mes atlikome išsamią „BAVOKO SEO“ papildinio apžvalgą ir galite jos ieškoti, jei norite sužinoti daugiau.

4. Rankų matematika

Reitingas matematikos „WordPress“ SEO papildinys

„Rank Math“ yra visiškai nemokamas (kol kas) ir išsamus SEO įskiepis. Be to, už 9 USD per metus gausite palaikymą dėl papildinio.

Jis supakuotas į didžiulį funkcijų rinkinį (65 ir daugiau funkcijų) ir aprūpintas intelektualiųjų automatikos funkcijomis. Tuo pačiu metu jis yra lengvesnis nei dauguma kitų papildinių ir lengvai nustatomas „WordPress“. Numatytieji nustatymai bus tinkami daugumai vartotojų, tačiau, jei norite, juos galite pakeisti.

Kaip ir „Yoast SEO“, „RankMath“ siūlo SEO tinklalapyje naudodamas paprastas parinktis, padėsiančias pagerinti jūsų turinį. Tai apima pagrindinius raktinių žodžių patarimus, turinio ilgio monitorių, nuolatinių nuorodų vertinimą ir dar daugiau. Be to, tai leidžia įtraukti turtingus fragmentus, optimizuoti kiekvieną įrašą iki 5 raktinių žodžių, integruoti LSI raktinių žodžių įrankį, kad būtų pasiūlyti keli jūsų tikslinio raktinio žodžio variantai, ir įtraukia raktinių žodžių pasiūlymus iš „Google“.

Panašiai kaip BAVOKO, joje integruota „Google“ paieškos pultas. Tai padeda stebėti svetainės statistiką ir našumą tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio. Be to, joje yra patobulintų SEO įrankių, skirtų atlikti jūsų svetainės SEO auditą, atliekant 70 išsamių SEO testų, kad būtų pateiktos profesionalios rekomendacijos. Mėginkite palaikyti vietinius SEO ir „WooCommerce“, ir jūs čia esate gana nugalėtojas.

Kitos įskiepio funkcijos apima SERP stebėjimą, GIF perdengimą ar vaizdo įrašo piktogramą socialinėse miniatiūrose, SEO optimizuotus duonos rodykles, „Google“ tikrinimo klaidų stebėjimą, kontekstinius patarimus, automatines vaizdų SEO parinktis, XML svetainės žemėlapio generatorių ir dar daugiau. Taip pat rasite 404 monitorių ir peradresavimo tvarkytuvę bei vidinio susiejimo pasiūlymus. Galiausiai tai leidžia vienu mygtuko paspaudimu importuoti visus savo SEO duomenis iš „Yoast“ ir „viskas viename“ SEO.

5. SEPaspauskite

SEO įskiepis „WordPress“

„SEOPress“ leidžia lengvai įsitvirtinti savo SEO. MPasidomėkite metas (pavadinimai, aprašymas, „Open Graph“, „Twitter“ kortelė, meta robotai…) iš kiekvieno įrašo ar visame pasaulyje, sukurkite savo XML svetainių schemas, kad pagerintumėte „Google“ robotų tikrinimą, stebėtumėte lankytojus naudodami „Google Analytics“ (atsisiuntimų stebėjimas, filialo nuorodos ir dar daugiau). , nukreipkite, redaguokite kanoninį URL ir dar daugiau.

„SEOPress“ leidžia stebėti visus savo 404 URL. Kai tik lankytojas paprašo jūsų svetainės adreso, kurio nėra (arba nebeegzistuoja), jis automatiškai išsaugomas jūsų „WordPress“ administracijoje. Jei URL jau yra, lankytojų skaitiklis jame padidinamas. Taigi galite analizuoti srauto nuostolius, vartotojo patirties problemas, generuoti peradresavimus ir tt. „SEOPress“ taip pat gali įspėti jus el. Paštu apie klaidas.

Bsuaktyvintos nuorodos gali labai pakenkti jūsų lankytojams, taip pat indeksuoti robotai. Po kelių sekundžių „SEOPress“ robotas juos surašo, kad galėtumėte pamatyti šaltinio URL, kuriame yra nutrūkusi nuoroda, jį modifikuoti ir pataisyti. Tai sumažina 404 klaidas „Google“ paieškos konsolėje.

„SEOPress“ palaiko „Google“ vietinį verslą. Užpildę savo geografines koordinates, darbo valandas, el. Laišką ir telefoną, padidinsite savo matomumą paieškos rezultatuose, pasirodydami dešiniajame stulpelyje. Didesnis matomumas, didesnis srautas ir daugiau pardavimų!

Papildinys taip pat palaiko „WooCommerce“! Greitai išjunkite nenaudojamus paieškos sistemų puslapius, tokius kaip krepšelis, patikros ir mano paskyros puslapiai, pridėkite „Open Graph“ valiutą ir kainą, kad pagerintumėte dalijimąsi „Facebook“ ir gautumėte daugiau pardavimų. PRO versijoje yra daugybė kitų funkcijų.

6. SEO įrankiai iš „Jetpack“

„JetPack“ papildinys

Paskutinis mūsų vertų Yoast SEO alternatyvų sąrašas yra SEO įrankiai iš „Jetpack“. Kaip žino visi „WordPress“ vartotojai, „Jetpack“ yra daugiafunkcis „Automattic“, „WordPress“ komandos, papildinys. Dauguma „Jetpack“ funkcijų yra prieinamos nemokamai, nors SEO įrankiai yra mokama parinktis, teikiama kartu su „Premium“ ir „Professional“ planais..

„Jetpack“ automatiškai sugeneruoja jums XML svetainės schemą ir gali patenkinti visus pagrindinius SEO optimizavimo reikalavimus. Tai padeda pritaikyti turinio pavadinimų išvaizdą ir parašyti SERP skatinančius meta aprašymus. Šie įrankiai taip pat padeda optimizuoti socialinių forumų turinį ir susieti su „Google Analytics“ paskyra.

Pagal numatytuosius nustatymus privatumo funkcijos yra išjungtos, tačiau „premium“ planai leis jums jas suaktyvinti. Taip pat galėsite pamatyti tiesiogines peržiūras, kaip jūsų svetainės pagrindinis puslapis ir įrašai atrodys paieškos varikliuose.


SEO optimizavimas vaidina didžiulį vaidmenį patenkinant jūsų svetainės puslapius paieškos sistemų rezultatų viršuje. Ir nors „Yoast“ paprastai tai daro puikiai, visada malonu žinoti jūsų galimybes. Šis „Yoast SEO“ alternatyvų rašymas gali padėti pradėti tyrinėti SEO galimybes.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map