6 įtikinamos priežastys „WordPress“ yra geriausia jūsų svetainės platforma

Paaiškinimas, kodėl „WordPress“ yra geriausia jūsų svetainės platforma

Platformos pasirinkimas yra vienas iš pirmųjų ir svarbiausių sprendimų, kuriuos priimsite naujoje svetainėje. Jūsų turinio valdymo sistema (CMS) padės nustatyti, kaip gerai veikia jūsų svetainė, kartu su jums prieinamų įrankių ir tinkinimo parinkčių skaičiumi. Tačiau pasirinkus visus galimus pasirinkimus, gali būti lengva pasijusti užvaldytam.


Laimei, yra vienas variantas, kuris yra saugus statymas beveik bet kokiomis aplinkybėmis: „WordPress“. Ši nemokama, atvirojo kodo CMS yra tobula sistema, leidžianti kurti bet ką – nuo paprasto tinklaraščio iki klestinčios el. Prekybos svetainės. Tai lengva naudoti, tačiau jis yra galingas ir pakankamai lankstus, kad atitiktų jūsų unikalius reikalavimus.

Jei vis dar nesate įsitikinę, perskaitykite toliau – pateiksime šešias svarbias priežastis, kodėl „WordPress“ yra mūsų pasirinkta CMS, kad galėtumėte priimti labiau pagrįstą sprendimą. Pažiūrėkime juos!

1. „WordPress“ yra nemokama ir atviro kodo

Pagrindinis „WordPress.org“ puslapis.

Jei ieškote nemokamo, bet galingo savo svetainės kūrimo būdo, negalite suklysti naudodami „WordPress“.

Vienas didžiausių „WordPress“ pardavimo taškų yra tai, kad pagrindinė platforma yra visiškai nemokama. Tai reiškia, kad galite tai patikrinti nemokėdami už privilegiją, ir per ilgą laiką nerimauti teks viena mažiau einamųjų išlaidų. Jei norite naudotis patobulintomis temų, papildinių ir kitų įrankių siūlomomis funkcijomis, galite pasirinkti daugybę nemokamų ir nebrangių parinkčių.

„WordPress“ yra nemokama, nes tai yra atvirojo kodo projektas. Naudokite atvirojo kodo CMS, kuris veikė tol, kol „WordPress“ turi savo unikalų pranašumų rinkinį. Platforma yra dažnai atnaujinama, lengvai pritaikoma ir plačiai išbandoma. Yra didžiulė bendruomenė, siūlanti neprilygstamą gylį. Kai savo svetainėje naudojate „WordPress“, kitaip tariant, jūs pasirenkate lankstų ir laiko patikrintą sprendimą, kuris nepažeis jūsų biudžeto.

2. „WordPress“ yra pradedantiesiems pritaikyta CMS

„WordPress“ prietaisų skydelis.

„WordPress“ prietaisų skydelis yra intuityvus naujokams ir juo lengva naudotis.

Bet kokio tipo naujos programinės įrangos naudojimas gali įbauginti, o jei kuriate savo pirmąją svetainę, greičiausiai neturėsite patirties su turinio valdymo sistemomis. Laimei, pradėti naudotis „WordPress“ lengva, net jei esate visiškai pradedantysis; jums nereikės jokių žinių apie kodavimą, kad sukurtumėte puikiai veikiančią svetainę. Be to, administratoriaus informacijos suvestinę lengva suprasti ir naršyti, nesvarbu, ar jūs rašote turinį, ar tinkinate parametrus, ar diegiate temas ir papildinius..

Tačiau, jei esate ne pradedantiesiems, neleiskite, kad „WordPress“ paprastas paprastumas jus atstumtų. Jis yra nepaprastai galingas „po gaubtu“ ir suteikia galimybę pritaikyti kiekvieną savo svetainės aspektą, kaip jums atrodo tinkama, jei turėtumėte techninių patarimų..

3. „WordPress“ temos ir papildiniai suteikia nepakartojamą galią ir lankstumą

Geriausi „drag and drop“ puslapių kūrimo priemonės „WordPress“ papildiniai

„WordPress“ šerdis siūlo keletą pagrindinių funkcijų, tačiau daugeliui svetainių reikia papildomų funkcijų. Čia pateikiamos temos ir papildiniai, nes šie įrankiai leidžia lengvai pritaikyti jūsų svetainės dizainą ir funkcionalumą. Yra tūkstančiai variantų, kuriuos lengva rasti, ir daugelis jų yra visiškai nemokami (arba stebėtinai prieinami).

Temos = Lengvas dizainas

Skirtingai nuo kitų platformų, naudojant „WordPress“ jūsų svetainės dizainą tikrai riboja tik jūsų vaizduotė. Galite rasti tam tikro tipo svetainių temų, supakuotų su visais jūsų stebimais dizaino elementais. Šios specifinės nišos parinktys apima viską, įskaitant fotografijos temas, elektroninės prekybos „WordPress“ temas, asmeninius tinklaraščius ir beveik viską.

Nežinote tiksliai to, ko ieškote? Jokių problemų – štai kur šviečia universalios temos! Universalios temos ar temų rėmai siūlo daugybę funkcijų, dizaino elementų ir paprastai demonstracinių pavyzdžių, kad suteiktumėte daugiau įkvėpimo ir galimybių kurti savo svetainę. Dažnai vertinami kaip geriausi variantai verslo tinklalapiams. Jie tikrai yra puikus pasirinkimas bet kokio tipo svetainėms. Keletas mūsų mėgstamiausių yra „Total“ tema, „Divi“ ir „Avada“.

Įskiepiai = galingos savybės

Tas pats pasakytina apie papildinius – ten yra įrankis, skirtas beveik visoms funkcijoms, kurių galite norėti. Nesvarbu, ar tai kontaktinė forma, nemokamas forumas, ar socialinės žiniasklaidos integracija. Tiesiog stenkitės per daug nesiskųsti.

Nors įskiepiai yra nuostabūs, jums tikriausiai reikia tik kelių, kad pasiektumėte savo svetainę ten, kur norite. Įdiekite tik jums reikalingus papildinius ir darykite viską, kad išvengtumėte pasikartojančių funkcijų. Pvz., Įdiekite „WooCommerce“ tik tuo atveju, jei ketinate į savo svetainę įtraukti parduotuvę. Arba, jei norite naudoti „WordPress“ puslapio kūrimo priemonę, pasirinkite ją ir laikykitės jos. Pasikartojantys papildiniai (pvz., Bandymas naudoti du puslapių kūrimo būdus) gali sukelti konfliktų, kurie savo ruožtu gali sugadinti jūsų svetainę. Viskas saikingai!

4. „WordPress“ saugos funkcijos suteikia ramybę

„Wordfence“ „WordPress“ saugos papildinys

Įskiepiai, tokie kaip „Wordfence Security“, siūlo paprastą būdą apsaugoti savo svetainę.

Nesvarbu, ar naudojate asmeninį tinklaraštį, ar didelę el. Prekybos svetainę, norėsite įsitikinti, kad svetainė yra saugi. „WordPress“ branduolys sukurtas atsižvelgiant į saugumą, todėl jis padės apsaugoti jūsų informaciją ir turinį tiesiai iš dėžutės. Papildomai, saugos atnaujinimai yra išleidžiami reguliariai spręsti naujausias problemas ir rūpesčius.

Jei to nepakanka, galite pasirinkti atsisiųsti vieną iš geriausių saugos papildinių, kad jūsų svetainė būtų dar saugesnė. Yra daugybė puikių nemokamų parinkčių, kurios, naudodamos jūsų svetainę, lengvai apsaugotų svetainę, pvz., „Wordfence“ saugumas. Žinoma, visada protinga saugoti savo darbą. Dauguma saugumo pažeidimų yra padaryta dėl žmogaus klaidos, o ne dėl jūsų CMS kaltės, todėl būtinai imkitės kelių paprastų atsargumo priemonių, kad pagerintumėte „WordPress“ saugumą savo svetainėje.

5. „WordPress“ padeda užimti aukštą vietą paieškos sistemose

Yoast SEO papildinys

Norėdami įsitikinti, kad paieškos varikliai gali rasti ir suprasti jūsų turinį, naudokite „WordPress“ papildinį, pvz., „Yoast SEO“.

Jei nuspręsite kurti svetainę, tikėtina, kad norite, kad joje apsilankytų kuo daugiau žmonių. Vienas geriausių būdų tai padaryti (be tiesiog nuostabaus turinio kūrimo) yra veiksmingas Search Engine Optimization arba SEO trumpas pratimas. Paprasčiau tariant, tai reiškia „sutvarkyti“ savo svetainę, kad paieškos varikliai, tokie kaip „Google“, galėtų lengvai rasti ir rodyti ją atitinkamuose paieškos rezultatuose.

Kaip ir saugumas, „WordPress“ branduolys yra gerai optimizuotas paieškos sistemoms tiesiai iš dėžutės. Pavyzdžiui, tiek interneto greitis, tiek reagavimas į mobiliuosius įrenginius yra raktas į tinkamą SEO ir „WordPress“ apima abi pagrindus. Jei norite dar daugiau galimybių, galite patikrinti SEO papildinį. Mes rekomenduojame Mielių SEO, grindžiamas patogumu naudotis ir funkcijų platumu. Norėdami gauti papildomų patarimų, paprastoje „Google“ paieškoje bus pateikiami daugybė „WordPress“ SEO tobulinimo patarimų.

6. „WordPress“ siūlo neprilygstamą palaikymą

Oficialūs „WordPress“ palaikymo forumai.

Oficialioje „WordPress“ svetainėje, taip pat bendruomenės forumuose ir tinklaraščiuose galima rasti daug palaikymo.

Net naudojantis intuityvia CMS, pavyzdžiui, „WordPress“, sukurti svetainę vis dar yra didelis darbas. Tai ypač pasakytina, jei niekada to nepadarėte anksčiau. Laimei, kaip jau minėjome anksčiau, „WordPress“ turi didelę ir klestinčią visų įgūdžių lygių vartotojų bendruomenę. Retai būna sunku rasti pagalbą vadovų, patarimų ar net tiesioginės pagalbos forma.

Čia yra tik keli iš daugelio būdų, kaip gauti palaikymą naudojantis „WordPress“ svetaine:

 • Oficiali „WordPress“ informacijos duomenų bazė ir paramos forumai
 • Internetinės „WordPress“ mokymo programos ir kursai (ir nemokami, ir „premium“)
 • Atskirų temų ir papildinių palaikymo forumai (pavyzdžiui, „Yoast SEO“) turi savo forumą)
 • „WordPress“ tinklaraščiai, tokie kaip mūsų (čia yra daugiau nei 40 tinklaraščių, kuriuos mėgstame)!

Nesvarbu, su kuo kovojate ar norite išmokti tai padaryti, greita „Google“ paieška ar forumo naršymas turėtų ką nors parodyti tik jūsų ieškomam atsakymui..


„WordPress“ gyvuoja jau daugiau nei dešimtmetį, ir nė vienas iš tų laikų nenuėjo veltui. Ši atvirojo kodo CMS pritraukė klestinčią, aistringą bendruomenę, kuri užtikrina, kad ji išliktų kuo saugesnė, lankstesnė, funkcionalesnė ir šiuolaikiškesnė. Tarp pagrindinių „WordPress“ branduolio funkcijų ir tūkstančių temų ir papildinių, pasiekiamų norint išplėsti platformą, nėra daug jūsų negaliu daryk su tuo.

Ar turite klausimų, kaip pradėti naudotis „WordPress“? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map