7 geriausi „WordPress“ papildiniai, skirti integruoti „Google“ paslaugas su jūsų svetaine

„WordPress“ papildiniai „Google“ paslaugoms integruoti

Laikui bėgant „Google“ paslaugos nuolat tobulėja. Jie tikrai palengvina mano gyvenimą ir verslą, ir aš tikiu, kad ir tavo.


Integruoti su „WordPress“ svetaine, jie leidžia lengviau rasti jūsų svetainę ar internetinę parduotuvę, prietaisų skydelyje galite greitai pasiekti analizę ar net padaryti svetainės išvaizdą suprantamesnę naudodami „Google“ šriftus..

Aš sudariau 7 nemokamų „WordPress“ papildinių, kurie integruoja „Google“ paslaugas į jūsų svetainę, sąrašą. Jie padidins jūsų buvimo internete vertę ir palengvins jo naudojimą. Šiame straipsnyje pateikiami tik patikimi įskiepiai, rasti „WordPress.org“ saugykloje, kuriuos aš asmeniškai patikrinau.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „Google Analytics“ WD

„Google Analytics“ WD papildinys

Šis vartotojui patogus papildinys turi daugiau nei 4 000 aktyvių diegimų, bet ir labai aukštus jo vartotojų įvertinimus (5 iš 5 žvaigždučių). Tai automatiškai pridės „Analytics“ stebėjimo kodą į jūsų svetainę. Be to, galite tinkinti jį pagal daugumą parinkčių, kurias teikia „Google API“.

Norėjau sužinoti, ar jis vertas įvertinimų, todėl nuėjau ir įdiegiau. Tai automatiškai pridėjo mano „Google Analytics“ stebėjimo kodą. Kadangi aš nemėgstu lankytis „Google Analytics“, bet kasdien prisijungiu prie savo svetainės, dabar galiu gauti tuos analizės duomenis savo informacijos suvestinėje ir veikti pagal tai..

Ar norite patikrinti, kas vyksta su analitika kitose registruotose svetainėse? Nereikia perjungti į skirtingas „Analytics“ paskyras. Tai galite padaryti „WordPress“ prietaisų skydelyje su „Apžvalgos“ puslapiu, kuriame gali būti rodoma auditorija, lankytojai, vieta ir naršyklės informacija.

Jei norite valdyti ir sekti svetainės analizę naudodami „WordPress“ prietaisų skydelį, įdiekite „Google Analytics“ WD papildinys ir bet kuriuo metu imkitės išsamių stebėjimo ataskaitų.

Tai leidžia palyginti ir eksportuoti juos į CSV ir PDF failus. Taip pat galite siųsti juos kaip suplanuotus el. Laiškus, sukonfigūruoti „Analytics“ filtrus, neįtraukti tam tikrų duomenų iš stebėjimo, nustatyti tikslus ir dar daugiau, jei esate patyręs vartotojas ir jums reikia konkrečios metrikos jūsų internetinei parduotuvei, vietiniam verslui ar „WordPress“ tinklaraščiui.

Yra keletas pažangių funkcijų, kurių nesitikėjau, pavyzdžiui, el. Prekybos įmonių ataskaitos. Išbandykite, pažiūrėkite ir pasakykite man, ar jis tinka jums, kaip ir man.

2. Lengvi „Google“ šriftai

Paprastas „Google Fonts“ „WordPress“ papildinys

Man patinka graži tipografija. Tai ne tik jūsų internetinio prekės ženklo strategijos dalis, bet ir daro jūsų „WordPress“ svetainę patogesnę naudoti ir lengviau skaitomą. Prie „WordPress“ temos galite pridėti tinkintų „Google“ šriftų be jokių kodavimo įgūdžių. Paprastas „Google Fonts“ papildinys yra suderinamas su bet kuria „WordPress“ tema.

Tai leidžia visiškai valdyti spausdinimą ir pasirinkti iš daugiau nei 600 galimų šriftų. Prieš išsaugodami pakeitimus galėsite peržiūrėti savo temą nauju šriftu.

Kitas perkėlimas yra tas, kad jei atnaujinsite savo temą ar perjungsite į kitą, neprarasite savo šrifto santaupų. Geriausios „WordPress“ praktikos naudojimas kuriant svetainę, pridedant papildomų funkcijų naudojant papildinius, bus svarbus ilgainiui, todėl pradėkite anksti.

3. „Google XML Sitemaps“

„Google XML Sitemaps WordPress“ papildinys

Mes visi žinome, kad svarbu pateikti išsamų jūsų svetainės XML svetainės schemą kiekvienam pagrindiniam paieškos varikliui. Su daugiau nei milijonu aktyvių įdiegimų, o vidutinis įvertinimas 4,9, „Google XML Sitemaps“ papildinys įrodo, kad ją verta apsvarstyti. Jos tikslas paprastas ir aiškus – padėkite paieškos sistemoms greičiau ir geriau indeksuoti jūsų svetainę ir parodyti ją paieškos rezultatų puslapiuose.

Yra daugybė kitų įskiepių, įtraukiančių šią funkciją į juos, tačiau jie yra sudėtingi ir gali pristabdyti jūsų svetainę. Jei ieškote greito ir lengvo sprendimo, tada jums tinka „Google XML Sitemaps“.

Įrašę savo įrašus, kategorijas, produktus ir kitus pasirinktinius įrašų tipus į skirtingas svetainių schemas, robotai gali pamatyti visą svetainės struktūrą. Kai sukursite naują turinį, svetainių schemos bus atnaujintos automatiškai. Jūs neprivalote patys sukurti „sitemap.xml“ failo. Šis papildinys jį sugeneruos ir dinamiškai atnaujins.

4. „AdSense“ papildinio WP QUADS

„AdSense“ papildinys, skirtas „WordPress“

Jei norite užsidirbti pinigų per savo tinklaraštį, pabandykite „AdSense“ papildinys WP QUADS Prijunkite.

Galite gana lengvai įterpti jį į savo žinutes, puslapius ir šonines juostas. Šis papildinys puikiai tinka visiems tinklaraštininkams, pradedantiems užsidirbti pinigų iš jūsų rašymo įgūdžių.

Aš išbandžiau kelis papildinius ir net paslaugas, kurios prideda „Google AdSense“ prie jūsų „WordPress“ tinklaraščio. Tačiau daugelis jų yra per daug sudėtingi ir nėra taip lengvai konfigūruojami ar įdedami.

5. „Google Drive WP Media“

„Google“ disko „WP Media WordPress“ papildinys

Ar norite turėti tiesioginę prieigą prie „Google“ disko iš savo „WordPress“ svetainės? Su „Google“ disko „WP Media“ papildinys failus galite tvarkyti „WordPress“ prietaisų skydelyje.

Tai leidžia įkelti ir bendrinti failus iš „WordPress“ į „Google“ diską ir atvirkščiai. Be to, prie savo įrašų galite pridėti „Drive“ failus, sukurti failų saugojimo aplanką ir dar daugiau.

Naudojant daugiau nei 2000 aktyvių diegimų ir vidutinį 4,6 įvertinimą, šis papildinys padės jums išnaudoti visas šios būtinos „Google“ paslaugos galimybes ir padidins jūsų „WordPress“ svetainės saugyklos vietą..

6. „WidgetPack“ „Google“ apžvalgos

„Widgetpack“ „Google“ apžvelgia „WordPress“ papildinį

Šiame papildinyje pateikiami „Google“ verslo įvertinimai ir „Google+“ vartotojų apžvalgos jūsų „WordPress“ svetainėje. Tai leidžia jums pridėti valdiklį su iki 5 apžvalgų nemokama versija. Jei norite parodyti daugiau nei 5, turėsite sumokėti už pro versiją.

Žinoma, nenorite, kad lankytojai matytų blogą atsiliepimą. Naudodami šį papildinį galite jį ištrinti iš šoninės juostos valdiklio. Jis veikia be „Google“ vietų API rakto. Be to, galite pakeisti apžvalgos žvaigždžių dydį ir spalvą. Jei kai kurie atsiliepimai yra per ilgi, galite lengvai juos iškirpti.

Turbūt žinote, kad daugelis žmonių dėl kažko apsispręs, jei pamatys kitų žmonių patirtį. „WidgetPack“ „Google“ apžvalgų papildinys yra puikus pasirinkimas tobulinant savo verslą.

7. „Google Maps“

„Google Maps WD“

Norite sukurti „Google“ žemėlapius savo „WordPress“ svetainei su pažengusiais žymekliais, pasirinktiniais sluoksniais ir perdangomis? Man pavyko tai padaryti su „Google Maps WD“ papildinys. Norėdami tai atlikti, jums nereikia turėti jokių kodavimo įgūdžių. Tai yra viskas viename, intuityvus sprendimas ir turi viską, ko jums kada nors prireiks.

Pavyzdžiui, daugelis vietinių parduotuvių savininkų turi įdiegti kitą papildinį, kuris leidžia žmonėms nuskaityti parduotuvių vietas. Tačiau šis papildinys turi savo parduotuvių ieškiklį, leidžiantį žemėlapių vartotojams rasti artimiausias parduotuves.

Naudodami trumpųjų kodų arba PHP šablono žymas, prie bet kurio įrašo ar puslapio galite pridėti neribotą skaičių žemėlapių. Kiekviename žemėlapyje yra žymeklių pridėjimo ir perkėlimo funkcija, kurią galite nuvilkti. Nors jis turi daugybę variantų, greitai suprasite, koks jų tikslas. Tiesiog užveskite pelės žymeklį ant funkcijos ir ji jums tiksliai pasakys, ką ji daro.


„Google“ siūlo tikrai puikias paslaugas. Taigi, kodėl gi ne naudoti juos savo naudai ir padaryti jūsų „WordPress“ svetainę lengvesnę naudoti ir prižiūrėti.

Ar savo „WordPress“ platformoje naudojate kurį nors iš „Google Services Integration“ papildinių? Ar turite kokių nors sprendimų, kurių čia neminėjau? Neskelbkite savo komentarų žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map