7 geriausi „WordPress“ talpyklos papildiniai 2020 m

Kai reikia pagreitinti „WordPress“ svetainę, turite tik vieną kadrą. Pateikite savo auditorijai lėtai įkeliamus puslapius, ir jūs nežinote, kas pataikė į jūsų pagrindinę liniją. \ Norėdami išvengti lėtų puslapių, mes rekomenduojame naudoti „WordPress“ talpyklos papildinį.


Koks yra galutinis rezultatas? Padidinsite puslapio įkėlimo greitį, padarysite vartotojus laimingus ir gausiai naudositės toliau.

Kodėl reikia aptarnauti greitai įkeliamus puslapius? Labiausiai todėl, kad žmonėms ir paieškos varikliams nepatinka lėtos svetainės. Taip, lėta svetainė reiškia, kad jūs neturite nieko vertingo, ką pasiūlyti, o paieškos varikliai nedvejodami siųs savo mylimą svetainę į užmarštį..

Parodykite savo skaitytojams meilę su greitaisiais puslapiais ir jie jus mylės iki mėnulio ir atgal. Tarp jūsų ir aš žinau, kad jūs taip pat nekenčiate lėtai įkeliančių puslapių. Atsižvelgiant į tai, jūs visada turite būti žvėries režime, kai kalbama apie jūsų svetainės greitį.

Kuo greičiau, tuo greičiau žmonės (ir paieškos varikliai) pateiks jūsų turinį, tuo geriau. Priešingu atveju jūs lauksite savo klientų kaip keleivių autobusų stotelėje – vienintelė problema yra tai, kad jie neatvyks, skirtingai nei autobusas.

Taigi neišmeskite savęs į žemą svetainę. Negalima mylėti to lėto puslapių rinkinio; Gaukite „WordPress“ talpyklos papildinį ir tapkite priklausomi nuo greičio.

Jei manote, kad negalite sulėtinti tempo, esate tinkamoje vietoje, nes šiame įraše pateikiame 7 geriausius „WordPress“ talpyklos papildinius, kad paspartintume jūsų svetainę 2019 m. Ir vėliau.

Jei nerandate savo mėgstamiausio talpyklos papildinio, nenusivilkite. Vietoj to, atkreipkite kovą į komentarų skyrių įrašo pabaigoje. Arba peržiūrėkite mūsų išsamų vadovą, kaip pagreitinti „WordPress“.

Greita pastaba apie „WordPress“ talpyklą

Taigi, kas yra šis talpyklų verslas? Aš nekenčiu pasikartojančio turinio, nes tai kenkia jūsų SEO pastangoms, todėl atsisakysiu ankstesnio straipsnio citatos, kurioje būtų parodyta, kaip išvalyti „WordPress“ talpyklą, kaip ir privalumus. Štai jis:

Apskritai skaičiavimas reiškia, kad kaupimas talpykloje yra tiesiog duomenų saugojimas laikinojoje atmintyje, o ne pagrindinėje atmintyje. Talpykla (išreikšta grynaisiais pinigais) yra technologija, kurios dėka aparatinė ar programinė įranga saugo laikinus duomenis, kuriuos greičiau atkurti, kai jums to reikia..

Talpyklos kaupimas yra susijęs su jūsų svetainės puslapio įkėlimo greičio didinimu. Mes turime keturis pagrindinius talpyklos kaupimo tipus:

 • Naršyklės talpyklą, kuri yra talpyklos, įmontuota tokiose naršyklėse kaip „Chrome“, „Mozilla Firefox“ ir pan
 • Serverio talpyklos kaupimas, kuris vyksta serverio pusėje. Paprastai tai prižiūri jūsų žiniatinklio priegloba
 • Trečiųjų šalių talpyklos, kurias teikia trečiosios šalys, tokios kaip turinio pristatymo tinklai (CDN). Populiarių CDN pavyzdžiai, be kita ko, yra „CloudFlare“ ir „KeyCDN“
 • Įskiepių talpykla – tipas, kurį siūlo „WordPress“ talpyklos papildiniai, ir pagrindinė šio straipsnio tema

Kitame skyriuje apžvelgsime ir nemokamus, ir geriausius „WordPress“ talpyklos papildinius. Nesvarbu, ar ieškote nemokamo, ar nemokamo WP talpyklos papildinio, įsitikinkite, kad išsirinkote sau tinkantį. Nesiimdami jokių reikalų, pradėkime nuo verslo.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. W3 bendras talpykla

„WordPress“ talpyklos papildiniai - w3 talpykla

Su daugiau nei 1 mln. Aktyvių įrenginių „W3 Total Cache“ yra vienas iš populiariausių „WordPress“ talpyklos papildinių planetoje..

Papildinys yra populiarus dėl nuostabaus talpyklos funkcijų rinkinio, padedančio pagreitinti savo svetainę kaip viršininkui. „W3 Total Cache“ pagreitina jūsų „WordPress“ svetainę naudodamas tokias funkcijas kaip:

 • Naršyklės talpyklos kaupimas, kuris ypač tinka pakartotiniams puslapių rodiniams
 • Galimybė sutrumpinti ir suspausti HTML, CSS, „JavaScript“ ir informacijos santraukas, sutaupant iki 80% pralaidumo
 • Suderinamumas su pasidalijamąja, virtualia privačia ir specialiąja priegloba (serveriais)
 • Sklandus turinio pristatymo tinklo (CDN) integravimas
 • Palaikymas mobiliesiems, įskaitant automatinį temos perjungimą
 • Puslapio kaupimas talpykloje, įskaitant paieškos rezultatų puslapius
 • Objektų kaupimas talpykloje, įskaitant duomenų bazės objektus
 • WP_CLI palaikymas talpyklos valymui ir dar daugiau
 • Talpyklos statistika, kad galėtumėte pamatyti, kaip kaupiasi talpyklos kaupimas
 • Atbulinės eigos tarpinio serverio integracija naudojant „Varnish“ arba „Nginx“
 • „Google“ pagreitintų mobiliųjų puslapių (AMP) palaikymas
 • Ir dar daugiau

Daugybė šio „WordPress“ talpyklos papildinio funkcijų gali supainioti tobulą pradedantįjį. Tačiau kai tik jūs jį pakabinsite, „W3 Total Cache“ yra puikus „WordPress“ talpyklos sprendimas.

Norėdami gauti nemokamą „WordPress“ talpyklos papildinį, „W3 Total Cache“ pašalins jūsų kojines. Kitaip tariant, jums bus įdomu, kodėl tokio pobūdžio talpyklos papildinį galima pradėti net nemokamai.

2. WP raketa

„WP Rocket WordPress“ talpyklos papildiniai

Jei pasirodys, kad „W3 Total Cache“ sunku sukonfigūruoti, galbūt jums reikia mažiau sudėtingesnio „WordPress“ talpyklos papildinio. Ponios ir vyrai, sveikinkitės su „WP Rocket“ – vienu iš geriausių „WordPress“ talpyklos papildinių.

Jei turite šiek tiek pinigų, kad galėtumėte investuoti į savo svetainę, „WP Rocket“ yra turbūt vienintelis „premium“ talpyklos papildinys, kurio jums kada nors prireiks.

Pradedantiesiems „WP Rocket“ yra neįtikėtinai lengva konfigūruoti net ir turint milijoną funkcijų. Suaktyvinus papildinį, „WP Rocket“ nedelsdama pradeda talpinti jūsų svetainę. Teisingai, jums nereikia sukonfigūruoti begalinio nustatymų sąrašo, kad būtų išsaugota „WordPress“ svetainė; tiesiog įdiekite papildinį, paspauskite aktyvinimo mygtuką ir išeikite į greitesnius tinklalapius.

Ir nors „WP Rocket“ yra patogi pradedantiesiems, ji tiekiama su daugybe kabliukų, kurie padeda kūrėjams žymiai išplėsti papildinio funkcionalumą..

Bet kaip papildinys padidina jūsų „WordPress“ įkėlimo greitį? „WP Rocket“ sumažina HTML, „JavaScript“ ir CSS failus. Jei to nepakanka, „WP Rocket“ ateina į talpyklos išankstinį įkėlimą, kuris akimirksniu pagerina jūsų svetainės indeksavimą paieškos sistemose. Tai reiškia, kad papildinys palaiko naršyklę ir puslapio talpyklą.

Be to, „WP Rocket“ pristatomas tingiai pakraunant. Dėl šios priežasties vaizdai į jūsų svetainę įkeliami tik lankytojui slenkant žemyn.

„Facebook“ ir „YouTube“, be kitų pagrindinių svetainių, ypač mėgsta šią techniką. „WP Rocket“ dėka jūs taip pat galite naudoti tingų krovimą. Be to, papildinys yra sukurtas pagal „WordPress“ geriausią praktiką, tai reiškia, kad jis yra švarus, komentuojamas ir gerai dokumentuotas.

„WP Rocket“ įmonė siūlo jums tris kainų paketus Vienišas (49 USD)Plius (99 USD) ir Begalinis (249 USD). Mes rekomenduojame visada ieškoti jūsų verslui tinkamo paketo. Jie taip pat siūlo 14 dienų 100% pinigų grąžinimo garantiją, tai reiškia, kad galite išbandyti „WP Rocket“ be rizikos.

3. WP Super talpykla

„WordPress“ talpyklos papildiniai - wp super talpyklos ekrano kopija

Kitas vertas pretendentas į šį WP talpyklos rinkinį yra „Watt Super Cache by Automattic“, tie patys vaikinai, kurie tarp kitų puikių produktų jums atnešė „Jetpack“, „Akismet“ ir „WordPress.com“..

„WP Super Cache“ yra daugiau nei 2 milijonai aktyvių diegimų, tai reiškia, kad jis yra populiarus talpyklos papildinys daugeliui leidėjų ir internetinių kūrėjų..

Norėdami pagreitinti jūsų svetainę, „WP Super Cache“ generuoja statinius HTML failus iš jūsų dinaminio „WordPress“ turinio. Užuot pateikęs sunkius PHP scenarijus, jūsų žiniatinklio serveris aptarnaus lengvesnius HTML failus, o tai sutaupys toną pralaidumo ir sutrumpins jūsų puslapio įkėlimo laiką.

Papildinys teikia statinius HTML failus 99% jūsų interneto lankytojų, įskaitant vartotojus, kurie prisijungė arba paliko komentarus. Išskyrus puslapių glaudinimą, „WP Super Cache“ automatiškai išvalo pasenusius ir pasenusius talpyklos failus. Be to, galite iš anksto įkelti tiek pranešimų, kiek galite, jei įjungsite „Išankstinio įkėlimo režimą“.

Be to, „WP Super Cache“ teikia CDN palaikymą, įskaitant galimybę sukurti CDN jūsų domeno subdomene..

Be to, gausite REST API galinius taškus, kurie pravers, jei reikės pasiekti šio palankaus papildinio nustatymus. Sujunkite tai su kabliais, esančiais papildinyje, ir galėsite sukurti pasirinktinius talpyklos kaupimo procesus, kad atitiktų jūsų poreikius.

Norėdami pradėti talpinti savo svetainę be žagsėjimo, kūrėjai rekomenduoja suaktyvinti šiuos nustatymus:

 • Paprastas talpyklos kaupimas
 • Talpyklos atstatymas
 • Suspausti puslapius
 • Negalima kaupti talpyklos puslapių žinomiems vartotojams
 • CDN palaikymas
 • Papildomi pagrindinio puslapio patikrinimai

Papildinys pateikiamas kartu su išsamia dokumentacija, jei jums prireiks daugiau informacijos.

4. Greitas atlikimas

greito našumo „WordPress“ įskiepis

„Swift Performance“ yra ne tik „WordPress“ talpyklos papildinys. Tai nuostabi našumo optimizavimo priemonė anapus tiesiog talpyklos kaupimas, kaip jūs tai žinote.

Kūrėjai supažindino šį blogą berniuką su visomis funkcijomis, kurių reikia norint padidinti jūsų mylimosios „WordPress“ svetainės našumą ir greitį, nepaliekant prakaito.

Pradedantiesiems puslapio talpyklos kaupimas neveikia (arba iškart suaktyvinus papildinį). Jei jums įdomu, puslapio talpyklos kaupimas suderinamas su „Cloudflare“, „bbPress“, „WooCommerce“ ir „Varnish“.

Antra, jūs galite optimizuoti statinių išteklių tiekimą per minifikavimą. Teisingai, vienu mygtuko paspaudimu galite sujungti arba sumažinti CSS ir „JavaScript“. Dėka funkcijos, vadinamos „Async Execute“, galite paleisti scenarijus atskirai, kai jie įkeliami, o tai pagerina jūsų svetainės greitį, SEO balus ir vartotojo patirtį.

Trečia, „Swift Performance“ yra moderniausias duomenų bazių optimizavimo priemonė. Optimizatorius išvalo dubliuotus metaduomenis, trumpalaikius galiojimo terminus, našlaičius ir nepageidaujamus komentarus. Ir jei nežinojai, galite suplanuoti duomenų bazės optimizavimą (su „pro“ versija), o tai sutaupys daug laiko.

Be to, jūs gaunate įskiepių tvarkyklę, kuri padeda įjungti / išjungti papildinius tam tikruose puslapiuose. Kadangi papildiniai veikia tik ten, kur reikia, galite sumažinti puslapio dydį ir sumažinti konfliktus, kurie sukelia našumo problemas.

Kitos svarbios savybės:

 • Galimybė automatiškai generuoti kritinę CSS
 • GZIP suspaudimas
 • Tingus krovimas
 • Naršyklės talpyklos kaupimas
 • Mobilus aptikimas
 • Kelių svetainių suderinamumas
 • WPML palaikymas
 • Širdies plakimo valdymas
 • Ir dar daugiau

5. „LiteSpeed“ talpykla (LSCache)

„Litespeed cache“ yra vienas geriausių „WordPress“ talpyklos papildinių

Jei yra papildinys, dėl kurio talpyklos kaupimas yra įdomus (mes žinome, kad jis nuobodus ir sunkus), jis turi būti „LiteSpeed ​​Cache“. Šis „WordPress“ talpyklos papildinys turi du funkcijų rinkinius, būtent:

 • Bendrosios savybės, kurie tinka bet kuriam interneto serveriui, tokiam kaip „LiteSpeed“, „Nginx“, „Apache“ ir pan
 • Išskirtinės „LiteSpeed“ funkcijos, kurios reikalauja „OpenLiteSpeed“, komerciniai „LiteSpeed“ produktai, arba „LiteSpeed“ maitinamas priegloba

Bendrosios funkcijos apima objektų talpyklą, daugialypį CDN palaikymą, nuostolingą / nuostolingą vaizdo optimizavimą, naršyklės talpyklą, OPcode talpyklą, HTTP / 2 push CSS / JS, išankstinį DNS iškvietimą, „Cloudflare“ API, daugialypį palaikymą ir širdies plakimo valdymą..

Be to, galite sutvarkyti CSS, „JavaScript“ ir HTML, įskaitant vidinę CSS ir „JavaScript“, taip pat automatiškai sugeneruoti kritinę CSS..

Be to, galite laisvai atsisiųsti vaizdus / „iframe“ ir asinchroniškai įkelti CSS / JS. Be to, jūs gaunate duomenų bazės optimizavimo priemonę, „WebP“ vaizdo formato palaikymą, importavimo / eksporto parametrus, pagrindinio / išplėstinio nustatymo rodinį ir „PageSpeed“ balų optimizavimą..

Gaunate visus šiuos nuostabius parametrus patrauklioje ir lengvai suprantamoje administratoriaus sąsajoje.

Išskirtinės „LiteSpeed“ funkcijos apima automatinį puslapio talpyklą ir išvalymą, privatų talpyklą prisijungusiems vartotojams, „WordPress REST API“ talpyklą, mobilųjį aptikimą, talpyklos išvalymo planavimą, WP CLI palaikymą ir dar daug daugiau.

„LiteSpeed ​​Cache“ yra puiki dokumentacija, palaikymo forumas ir „Slack“ bendruomenė. Tai suderinama su daugybe papildinių ir temų. Jie taip pat siūlo priedų ir temų, nesuderinamų su „LSCache“, API. Tai yra ilgas sąrašas funkcijų, leidžiančių jūsų svetainės greičiui pakelti į kitą lygį.

6. Greičiausias WP talpykla

WP greičiausia talpykla

„WP Fastest Cache“ yra dar vienas populiarus „WordPress“ talpyklos papildinys, turintis daugiau nei 900 000 aktyvių įrenginių rašymo metu. Turėdami įspūdingą funkcijų sąrašą ir reguliariai atnaujindami, galite pasikliauti „WP Fastest Cache“ ir pagreitinti savo mylimojo WP svetainę..

Norėdami padidinti puslapio greitį ir sumažinti serverio apkrovą, „WP Fastest Cache“ sukuria statinius failus iš jūsų dinaminio „WordPress“ turinio.

Papildinį taip lengva naudoti, kad jums nereikėtų jokių techninių žinių norint pradėti. Be to, didžioji dalis talpyklos kaupimo proceso vyksta automatiškai. „WP Fastest Cache“ gali pasigirti tokiomis funkcijomis kaip:

 • Puiki (ir lengvai naudojama) administratoriaus pultas
 • HTML ir CSS mažinimas
 • GZIP suspaudimas
 • Puslapio kaupimas talpykloje
 • Naršyklės talpyklos kaupimas
 • Gebėjimas derinti CSS / JS
 • Galite išjungti „emotic inline CSS“ ir „wp-emoji-release.min.js“
 • Palaikymas kelioms kalboms
 • CDN palaikymas
 • SSL palaikymas
 • Talpyklos laikas
 • Iš anksto įkelti talpyklą
 • Ir daug daugiau

„WP Fastest Cache“ yra lengvas, bet galingas talpyklos kaupimo sprendimas tiek pradedantiesiems, tiek kūrėjams. Be to, yra aukščiausios kokybės versija, turinti daugiau funkcijų, nei jums kada nors reikės.

7. Autoptimizuoti

autoptimizuoti „WordPress“ talpyklą ir našumo papildinį

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra tai, kad turime „WordPress“ papildymą automatiškai optimizuoti. Papildinys yra tobulas, jei ieškote lengvo sprendimo, kuris žymiai padidintų svetainės greitį. Jame nėra kitų šiame sąraše esančių papildinių varpų ir švilpukų, todėl jį lengva ir lengva naudoti.

Užuot sutelkęs dėmesį į tokias sritis kaip naršyklė ir puslapio talpyklos, papildinys optimizuoja scenarijus. Tiksliau, automatinis optimizavimas gali kaupti, mažinti ir talpykloje kaupti scenarijus, perkelti scenarijus į poraštę ar puslapio antraštę ir suspausti HTML.

Įskiepis pristatomas su papildomomis parinktimis, leidžiančiomis pašalinti „WordPress“ pagrindinius jaustukų rinkinius, optimizuoti vaizdus ir „Google“ šriftus bei be kitų dalykų asinchronizuoti „Java“. Kūrėjas rekomenduoja naudoti bet kokius kitus šiame sąraše esančius „WordPress“ talpyklos papildinius puslapio talpykloje.


„WordPress“ talpyklos papildiniai padeda padidinti „WordPress“ svetainės našumą ir greitį, nepalikdami prakaito. Tai, jūs jau žinote. Be talpyklos papildinių viską turėtumėte padaryti rankiniu būdu, o tai greičiausiai pakeis jūsų smegenis.

Tikimės, kad mūsų pranešimas nukreipia jus teisinga linkme, jei pasirinksite tinkamą „WordPress“ talpyklos papildinį. Ar praleidome jūsų mėgstamą „WordPress“ talpyklos papildinį? Praneškite mums komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map