7 patarimai, kaip sukurti akį traukiančias „WordPress“ žinutes

Įtraukti auditorijos dėmesį yra sunkus kvietimas, ypač jei jūsų tinklaraštyje yra labai daug turinio. Nesvarbu, ar turite produktą, kurį norite reklamuoti, pasirenkamą el. Pašto informacinį biuletenį, prie kurio norite prisijungti žmones, ar tiesiog norite išplėsti savo gerbėjų bazę, įgyti ir išlaikyti savo skaitytojų įsitraukimą. Dienos pabaigoje jūs tiesiog norite, kad žmonės klausytų, ką turite pasakyti. Taigi, ką jūs darote, kai norite sulaukti ir išlaikyti lankytojų susidomėjimą? Peržiūrėkite keletą šių patarimų, kaip sukurti patrauklius ir dėmesį patraukiančius „WordPress“ tinklaraščio įrašus.


1. Venkite teksto rinkimo, kad skaitytojai būtų susitelkę

pinigų rašymas

Dienoraštis nėra tas pats, kas romanas – deja, daugelis naujokų tinklaraštininkų linkę pamiršti šį paprastą, tačiau svarbų faktą. Kai žmonės skaito tinklaraščio įrašus, jie nori, kad be didelių pastangų būtų lengva perpūsti tai. Naršydami internete dauguma žmonių yra nekantrūs norėdami rasti norimą informaciją, todėl jūsų turinys turi būti pateiktas taip, kad skaitytojai, turintys žvalgybą, galėtų greitai suprasti, kas tai yra..

Kai laikas ir pastangos yra skaitytojų veiksniai, jie nesiruošia išspręsti didelių teksto dalių. Svarbu, kad pastraipos būtų gerai išdėstytos – 1) ne daugiau kaip 100 žodžių per pastraipą ir (2) atskiriant kiekvieną pastraipą su brūkšneliu – tai gerosios nykščio taisyklės, kurių reikia laikytis. Tai palengvins jūsų įrašo skaitymą, o tai (tikiuosi!) Ilgiau išlaikys jūsų lankytojus jūsų svetainėje.

2. Norėdami greitai sužinoti savo tašką, tinkamai pasinaudokite kulkų taškais ir subpozicijomis

Vengti teksto kirpimo yra gera idėja, tačiau taip pat turėtumėte dažnai naudoti ženklų taškus ir subpozicijas. Jūsų lankytojai nebūtinai norės perskaityti kiekvieną jūsų įrašo žodį, todėl, norėdami susidaryti bendrą supratimą apie jo pranešimą, jie žiūri į subpozicijas ir ženklų taškus..

Kuo trumpesni jūsų įrašai, tuo didesnė tikimybė, kad priversite skaitytojus atsiliepti į raginimą veikti. Kulkų taškai čia gali būti naudingi; galite efektyviai pakeisti didelę dalį turinio naudodami juos. Paantraštės neturėtų būti tokios ilgos, kad nugalėtų tikslą, taip pat neturėtų būti per trumpos, kad jūsų skaitytojai vis tiek neįsivaizduotų, kas yra tolesniuose punktuose. Jie turėtų būti pakankamai ilgi ir pakankamai aprašomi, kad būtų galima trumpai apžvelgti, ką sudarys šis tekstas.

3. Naudokite „WordPress“ papildinį, kad jūsų žinutė būtų įdomesnė

Pridėkite susidomėjimą naudodami „WordPress“ pranešimus

Yra daugybė „WordPress“ papildinių, kuriuos galite naudoti – tiek nemokamus, tiek mokamus -, kurie gali padėti atkreipti jūsų skaitytojų dėmesį. Čia yra pora, į kurias galbūt norėsite atsižvelgti:

 • „OptinMonster“: Negalime pasakyti pakankamai gerų dalykų apie šį nuostabų papildinį. Pridėkite iššokantį arba lipnų pranešimų langelį, kad skaitytojai užsiprenumeruotų jūsų adresų sąrašus.
 • „FooBar“: viena populiariausių parinkčių, „Foobar“ yra nuostabus raginimas veikti ir pranešimų juostos „WordPress“ papildinys, kurį norite pridėti prie savo svetainės. Pasirinkite pasirinktines spalvas, pridėkite juostų kiekviename puslapyje / pranešime ir naudokite daugiau nei 30 parinkčių, kad galėtumėte sukurti tobulą pranešimą.
 • „NotiBar“: Šis nemokamas papildinys yra tik dalykas, kurį jums reikia paskelbti svarbiu pranešimu įrašo viršuje. Tiesiog įklijuokite konkretų kodą į savo papildinio sąsają, tada viršuje pasirodys pranešimas apie dėmesį. Puiku tai, kad jūsų skaitytojai gali paslėpti juostą, jei perskaičius ją ji pernelyg blaško.
 • Pranešimų juosta: Kitas nemokamas pasirinkimas – pranešimų juosta yra labai panaši į aukščiau pateiktą „NotiBar“, tačiau suteikia šiek tiek daugiau lankstumo. Galite pasirinkti iš penkių skirtingų spalvų variantų, kad jie geriau atitiktų jūsų svetainę. O juosta automatiškai paslepiama po septynių sekundžių, todėl ji traukia dėmesį, bet nėra įkyri.

4. Pavadinimas yra bilietas

Prieš ką nors kita tinklalapyje, jūsų skaitytojai tikriausiai pirmiausia pastebės jūsų įrašo pavadinimą. Pasinaudokite šiuo faktu įsitikindami, kad pavadinimas įdomus. Norite, kad tai patrauktų skaitytojo susidomėjimą, kad jis norėtų prisilaikyti, kad pamatytų, apie ką jūsų įrašas. Suteikite pakankamai informacijos, kad jie norėtų sužinoti daugiau, bet ne visa.

5. Pridėkite paveikslėlius prie kiekvieno įrašo

fotografavimo įranga

Kiekvienam įrašui svarbu ne tik pavadinimas ir geras turinys, bet ir viliojantis įvaizdis. Per daug teksto po kurio laiko gali pasidaryti monotoniškas – beveik nepriklausomai nuo to, kaip patraukliai rašote – todėl turite pridėti geros kokybės vaizdą, kad sužadintumėte smalsumą ir papasakotumėte savo skaitytojams, apie ką kalbate, neskaitant kiekvieno žodžio.

Įsivaizduokite, kad skaitote tinklalapį, kuriame yra vaizdas, palyginti su kitu be. Greičiausiai būsite linkę labiau blizgėti nei vienas, o kitas. Visi papildomi jūsų tinklaraščio lankytojai, kuriuos gali sukurti vaizdas, yra verti papildomų minučių, reikalingų norint rasti geriausią nuotrauką.

6. Kasdien taip keiskite šrifto dydį

Tikriausiai išgirsite prieštaringų patarimų dėl šrifto dydžio, tipo ir vienodumo, kurį norite naudoti tinklaraščių įrašuose. Nors galbūt norėsite pažaisti su savo šriftu, greičiausiai pastebėsite, kad pakeitus dydį ir tipą kartais gali atsirasti tam tikrų vaizdinių susidomėjimų.

Tačiau su tuo turite būti atsargūs. Per daug įvairovės iš tikrųjų gali padaryti jūsų įrašą netvarkingą ir painų, o tai atitraukia jūsų skaitytojus. Norėdami pradėti konservatyviai, antraštėms, subpozicijoms, turiniui ir šoninės juostos antraštėms naudokite skirtingo dydžio ir tipo šriftą. Taip pat galite pabandyti padidinti šrifto dydį, kad padidintumėte matomumą ir padidintumėte paspaudimų rodiklį. Žinoma, tai galite padaryti patys, tačiau daugelyje „WordPress“ temų, tokių kaip „Total“, yra plačios spausdinimo parinktys, kad vos keliais paspaudimais pakeistumėte šriftą, dydį, tarpus tarp eilučių ir dar daugiau naudodami temos parinkčių skydą..

7. Optimaliam puslapio išdėstymui naudokite tinklelius

Galutinių maketų tinklelis ir galerija

Tinklo valdymas gali būti daug lengvesnis, jei norite tvarkyti savo puslapio išdėstymą ir rodyti turinį patraukliai. Tinklelio išdėstymas yra paprastas būdas padėti jums rodyti savo pranešimus pagrindiniame svetainės puslapyje, taip pat išdėstyti paveikslėlius ir kitus įdomius elementus. „WordPress“ papildinio naudojimas yra paprastas būdas pridėti tinklelį prie savo svetainės, kad būtų galima efektyviai valdyti kiekvieno tinklaraščio įrašo išvaizdą. Štai keli papildiniai, kuriuos reikia patikrinti:

 • Esminis tinklelis: Tai yra galingas „premium“ papildinys, palengvinantis bet kokio tipo pašto tinklelių pridėjimą. Sukūrė „ThemePunch“ (pagrindinės širdelės slypi už nuostabios „Slider Revolution“)
 • „USquare“ – universalus reaguojantis tinklelis: šį „premium“ papildinį labai lengva nustatyti ir naudoti tvarkant įrašus. Galite padaryti daugybę tinklelių, tada pridėti prie jų viską, kas jums patinka. Pridėję konkretų elementą, galite jį redaguoti, kaip jums atrodo tinkama, įskaitant spalvą, pavadinimą, aprašą ir pan.
 • Tinklelio išdėstymo šokas: Šis „Freemium“ „WordPress“ tinklelio išdėstymo papildinys siūlo visas nuostabias funkcijas, kurios padės sukurti reaguojantį jūsų pranešimų išdėstymą. „Builder“ parinktys apima šrifto dydį ir tipą, rodomų elementų skaičių, elementų rūšiavimą, kokias funkcijas rodyti, dėžutės dydžius ir pan. Nors yra mokama patobulinta šio papildinio versija, nemokama versija siūlo daug funkcijų.

Kuo daugiau dienoraščių rašysite, tuo daugiau atrasite naujų prekybos gudrybių, kai norite, kad jūsų įrašai tikrai išsiskirtų; neišvengiamai padėdamas ilgiau išlaikyti jūsų lankytojus jūsų puslapyje. Šiuos patarimus tikrai verta išbandyti, bet aš jų turbūt praleidau. Ką daro taktika tu naudoti kuriant dėmesį patraukiančius „WordPress“ įrašus? Norėčiau išgirsti jūsų idėjas, todėl paskelbkite jas žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map