8 geriausi el. Pašto ir informacinių biuletenių „WordPress“ papildiniai 2020 metai

Informaciniai biuleteniai yra svarbūs. Tačiau el. Pašto sąrašo tvarkymas ir laikas skirti naujienlaiškių kūrimui bei siuntimui ne visada atitinka jūsų tvarkaraštį (arba biudžetą). Ar žinojai, kad gali nusiųsti naujienlaiškį tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio? Ir dar geriau – kad yra nemažai „WordPress“ naujienlaiškių papildinių, kuriuos galite naudoti norėdami lengvai atlikti sąranką?


Šiandien mes apžvelgsime kelis paprasčiausius būdus, kaip galite tvarkyti savo informacinį biuletenį naudodamiesi „WordPress“. Taigi be jokio papildomo darbo pateiksime tai, kas, mūsų manymu, yra geriausi „WordPress“ el. Pašto ir naujienlaiškių papildiniai.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „MailPoet“

„MailPoet“ el. Laiškai ir informaciniai biuleteniai

„MailPoet“ yra galingas informacinis biuletenis ir el. Pašto tvarkyklė, sklandžiai integruojama su „WordPress“. Galite susikurti savo el. Pašto sąrašą, kurti informacinį biuletenį ir išsiųsti juos tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio. Be to, tai 100% nemokama iki 2000 abonentų!

Taigi, kas daro „MailPoet“ vienu iš geriausių „WordPress“ naujienlaiškio papildinių? Pradėkime nuo pradžios – pirmiausia tai labai lengva nustatyti ir naudoti. Tiesiog įdiekite ir suaktyvinkite „MailPoet“, kaip ir bet kurį kitą papildinį, tada būsite pasiruošę pradėti siųsti naujienlaiškius. Nereikia jokių papildomų konfigūracijų ar paslaugų planų. Dabar galite kurti / tvarkyti savo prenumeratorius ir sąrašus tiesiai iš „WordPress“!

Vėliau „MailPoet“ yra galingas informacinių biuletenių kūrėjas, skirtas kurti ir tinkinti jūsų el. Laiškus. Pasirinkite kur kuriate informacinį biuletenį, automatinį registracijos pasveikinimo el. Laišką arba automatinį „naujo įrašo“ pranešimą. Tada pasirinkite paruoštą, reaguojantį šabloną ir jūs iš esmės esate pasiruošęs eiti! Jūs, žinoma, galite tinkinti

„MailPoet“ taip pat siūlo visišką „WooCommerce“ integraciją, nors tai yra viena iš daugelio „Google“ funkcijų „MailPoet“ priemoka (tikrai verta atnaujinti imo). Jei naujovinsite į „Pro“, galėsite siųsti klientų pasveikinimo el. Laiškus, pranešimus apie produktų pardavimus ir pranešimus apie naujus produktus (pastaba: pakeistas krepšelis ir klientų apdovanojimai yra pakeliui!). „Pro“ taip pat pateikiama statistinė informacija apie auditorijos įsitraukimą (paspaudimai ir atidarymai), balta etikete esanti informacinio biuletenio poraštė, palaikymas tos pačios dienos darbo dienomis ir galimybė siųsti daugiau el. Laiškų daugiau abonentų bet kokiu būdu (pvz., SMTP)..

„MailpPoet“ taip pat yra suderinama su GDPR ir parengta vertimui. Tiesą sakant, jau pateikta 20 kalbų vertimų (ir kviečiame prisijungti prie jų „Transifex“ projektą, jei norėtumėte padėti su vertimu į savo kalbą).

2. Laiškas („Premium“)

Pašto laiškų naujienlaiškio papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Mailster“ yra „WordPress“ el. Pašto informacinio biuletenio papildinys, suteikiantis visą el. Pašto rinkodaros patirtį kuriant, siunčiant ir tvarkant el..

Dėl papildinio galite nusiųsti ir kurti savo abonentams gražiai paruoštus el. Laiškus, naudodami įmontuotą el. Pašto kūrimo įrankį. Galite suprojektuoti visą kampaniją, naudodamiesi paprastais judesių judesiais per kelias minutes, ir auditorijai pateikti profesionaliai atrodančią kampaniją.

Automatinio atsakiklio funkcijos dėka niekada nebuvo taip lengva sukurti pasirinktiniais veiksmais pagrįstus el. Laiškus. Pasirinkite konkrečią datą, veiksmus ar daug kitų galimybių, kada jūsų abonentui turėtų būti išsiųstas tam tikras el. Paštas. Taip pat galite derinti tam tikrus kriterijų derinius, kada abonentas gaus laiškus.

„Mailster“ visus jūsų prenumeratorius saugo „WordPress“, taigi jums priklauso visi duomenys ir nėra jokių mokesčių ar apribojimų. Nemokėdami nė cento, galite sudaryti neribotą kiekį sąrašų ir prenumeratorių. Kitos el. Pašto rinkodaros paslaugos turi tam tikras kainodaros pakopas, todėl naudodamiesi „Mailster“ galite sutaupyti nemažą pinigų sumą ir nereikia jaudintis dėl tam tikrų slenksčių..

Išsami statistika yra pagrindinė „Mailster“ funkcija, leidžianti vizualiai pamatyti atidarymus, paspaudimus ir atmetimus. Be to, jūs gaunate išsamią statistiką apie kiekvieną abonentą ir tiksliai matote, kurie veiksmai buvo suaktyvinti žiūrint kampaniją.

„Mailster“ yra integruota su dešimtimis įskiepių, tokių kaip siuntimo teikėjai, „WooCommerce“ ir daugybė iššokančiųjų formų papildinių. Be to, yra daugiau nei 120 apsvaiginimo šablonų, todėl nebus sunku rasti tinkamiausią jūsų kitam projektui.

3. Informacinis biuletenis

Naujienlaiškio papildinys

Tinkamai pavadintas „Newsletter“ papildinys yra būtent tai, kas sakoma – informacinio biuletenio papildinys. Šis nemokamas „WordPress“ papildinys yra puiki galimybė kurti ir siųsti naujienlaiškius iš jūsų „WordPress“ diegimo.

Į papildinį įtrauktas prenumeratos valdiklis ir forma, todėl galite lengvai pradėti kurti savo abonentų sąrašą. Yra net vieno ar dvigubo „optin“ nustatymai, taip pat privatumo žymimasis laukelis, kad „WordPress“ svetainė atitiktų GDPR.

Kai reikia sukurti savo el. Laiškus, informaciniame biuletenyje yra daugybė galimybių. Naudokite vilkimo redaktorių, kad sukurtumėte tinkintus el. Pašto išdėstymus, įtraukdami turinio blokus, herojų atvaizdus, ​​antraštes, raginimus veikti ir dar daugiau. „Newsletter“ papildinys taip pat yra paruoštas SMTP, integruotas su „WordPress“ vartotojo registracija ir yra suderinamas su daugeliu populiariausių „WordPress“ vertimo papildinių (įskaitant WPML, Polylang ir TranslatePress)..

Naudodami įmontuotą „Newsletter“ pristatymo greičio valdymą, galite net redaguoti naujienlaiškio siuntimo greitį. Taigi galite siųsti 10 siuntų (arba bet kokį skaičių), užuot el. Laiškus pateikę el. Paštu iškart. Naudodami „The Newsletter“ papildinį jums netaikomi jokie apribojimai – pridėkite neribotą kiekį prenumeratorių ir siųskite neribotus naujienlaiškius!

Ieškai daugiau? Informacinis biuletenis siūlo daugybę papildomų priedų, skirtų ataskaitoms, automatikos / automatiniams atsakikliams, „WooCommerce“, „Google Analytics“, geografinei vietai ir dar daugiau.

4. Jackmail

„JackMail WordPress Newsletter“ papildinys

„Jackmail“ yra „WordPress“ papildinys, skirtas kurti ir siųsti informacinius biuletenius su jūsų „WordPress“ fonu. Jame yra viskas, ko jums reikia, o SMTP serveris yra įtrauktas! Tiesiog įdiekite ir pradėkite formatuoti savo informacinį biuletenį.

Mėgaukitės „Jackmail EmailBuilder“, kuri padės sklandžiausiu būdu sukurti naują naujienlaiškį. Ir, žinoma, reaguoja! Dėka turinio kūrimo ir nurašymo kūrėjo, kad kurdami savo informacinį biuletenį galite žaisti tik vaikus. Jei norite automatizuoti savo informacinius biuletenius, „Jackmail“ taip pat leidžia pradėti automatizuotą darbo eigą.

„Jackmail“ taip pat turi papildinius jungtis, kurios padės surinkti „Optin“ adresą iš „ContactForm“, „NinjaForms“, „WPForms“ ir dar daugiau. Nustokite nerimauti, kad jūsų informacinis biuletenis pateks į šlamštą. „Jackmail“ yra vienas iš pirmųjų „WordPress“ informacinių biuletenių įskiepių, integruotų profesionalią maršruto parinkimo platformą. Šiuo metu jie siūlo 3000 el. Laiškų per mėnesį nemokamai! (ir poraštėje nėra skelbimo!)

„Jackmail“ taip pat suteikia jums puikią statistiką. Žinokite, kas atidaro, kas paspaudžia ir dar daugiau! Tai puikus būdas stebėti kampanijas ir panašiai.

5. El. Pašto abonentai ir informaciniai biuleteniai

El. Paštas ir informaciniai biuleteniai

El. Pašto abonentai ir informaciniai biuleteniai yra visiškai nemokamas papildinys, leidžiantis siųsti el. Laiškus, kurti informacinius biuletenius ir rinkti potencialius klientus iš vieno centro. Šis papildinys sukuria paprastą prenumeratos formą, kuri nėra tokia lengvai pritaikoma kaip kai kurios kitos šio sąrašo parinktys. Tačiau jame yra beveik visos jums reikalingos funkcijos, leidžiančios:

 • Paskelbdami naujus pranešimus, siųskite el. Pašto pranešimus el. Paštu.
 • Surinkite klientų el. Laiškus pridėdami prenumeratos laukelį (naudodami valdiklį, trumpąjį kodą ar PHP).
 • Leisti abonentams naudoti dvigubo ir vieno pasirinkimo metodus.
 • Pateikite atsisakymo saitą kiekvienam el. Laiškui.

Reguliarus abonentų atnaujinimas yra puikus būdas pagerinti jūsų reputaciją. Šis papildinys gali būti ne pats lanksčiausias pasirinkimas, tačiau jo galimybė padėti pritraukti potencialius abonentus ir išlaikyti esamus yra neabejotina..

6. „Tribulant“ informaciniai biuleteniai

„Tribulant“ informaciniai biuleteniai „Lite“ papildinys

Kitas „WordPress“ teikiamo naujienlaiškio variantas yra „Tribulant“ naujienlaiškiai. Ši viename informacinio biuletenio parinktis palaiko adresų sąrašus, mokamas prenumeratas, POP / IMAP atmetimo tvarkymą, DKIM parašą ir net SMTP autentifikacijas – ir dar daugiau.

Kurti informacinius biuletenius yra taip paprasta, kaip kurti įrašus. Tiesą sakant, jūs netgi galite išsiųsti pranešimą kaip savo informacinį biuletenį! Arba naudokite vieną iš pateiktų šablonų. Kai būsite pasiruošę, iš prietaisų skydelio siųskite savo naujienlaiškį. Dėl eilių sudarymo funkcijų galima lengvai siųsti savo el. Laiškus dalimis (kuriuos „Tribulant“ rekomenduoja sąrašams, kurių yra daugiau nei 100 prenumeratorių). Taip pat galite nustatyti automatinius atsakiklius ir informacinius biuletenius pagal sąlygas, kad galėtumėte toliau susisiekti su savo auditorija.

Tačiau apie „Tribulant“ informacinius biuletenius yra šiek tiek daugiau, ką galbūt norėsite žinoti. Čia yra greitas kitų papildinio funkcijų vaizdas:

 • Skelbti / Puslapis optin
 • Šoninės juostos valdikliai
 • El. Pašto istorija
 • El. Pašto priedai
 • „Bit.ly“ paspaudimų stebėjimas
 • „WordPress“ prietaisų skydelio valdiklis
 • Aukščiausios kokybės plėtiniai: „WooCommerce“, „Google Analytics“, „Kontaktų forma 7“, „s2Member“ ir kt.

7. „SendPress“

„SendPress“ informaciniai biuleteniai

„SendPress“ yra puiki galimybė, jei norite turėti paprastą ir lengvą būdą siųsti naujienlaiškius iš savo „WordPress“ svetainės. Įdiegę papildinį turėsite prieigą prie paprasto informacinių biuletenių redaktoriaus, be kodo, interaktyvių informacinių biuletenių su stebėjimu ir planavimu, tinkinamų šablonų, registracijos formos ir valdiklio, taip pat vieno ir dvigubo „optin“ nustatymų..

Tačiau išskirtinis dalykas, kurio dar nemačiau, yra galimybė sudaryti naujienlaiškių sąrašus pagal „WordPress“ vaidmenis. Tokiu būdu galite kurti ir siųsti savo abonentams tinkintus informacinius biuletenius, taip pat savaitinius pranešimus savo tinklaraščio autoriams. Tai puikus būdas palaikyti ryšį su savo skaitytojais ir komanda.

Kitos svarbios įskiepių funkcijos yra „Postman SMTP“ suderinamumas, „Auto Cron“ (kurie užtikrina, kad bus išsiųsti visi jūsų naujienlaiškių el. Laiškai) ir naudinga internetinė dokumentacija. Jei jus domina, taip pat galite atnaujinti „Pro“, kad gautumėte prieigą prie API siuntimo naudodami papildomas SMTP parinktis, automatinį atmetimo valdymą, ataskaitų teikimą, tinkinamus HTML naujienlaiškio šablonus, šlamšto balą ir priemokų / prioritetų palaikymą..

8. Informacinio biuletenio valdytojas XYZ

XYZ informacinių biuletenių valdytojas

Paskutinis mūsų sąraše yra „XYZscripts“ naujienlaiškių tvarkytojas. Tai lengvas informacinių biuletenių variantas su pagrindinėmis galimybėmis. Įtrauktos funkcijos yra „optin“ forma (trumpasis kodas ir valdiklis), neribotų abonentų palaikymas (el. Laiškai), SMTP, automatizavimas naudojant „cron“ darbą, siuntų siuntimas, automatinis abonemento atsakymas ir atitikimas GDPR.

Papildinys taip pat leidžia pateikti paprasto teksto, HTML ar kelių dalių pranešimus. Taigi su šiuo konkrečiu papildiniu informacinio biuletenio dizainas yra visiškai jūsų pačių pasirinkimas. Sukurkite savo dizainą arba raskite HTML naujienlaiškio šabloną, kurį norite naudoti el. Laiškams.

Greita pastaba apie „WordPress“ PHP pašto funkciją ir SMTP

Paskutinis dalykas prieš įdiegdami naujienlaiškio papildinį ir pradėdami darbą. Standartinis „WordPress“ diegimas tikrai gali būti naudojamas norint išsiųsti informacinį biuletenį iš prietaisų skydelio (štai kodėl mes parašėme šį sąrašą). Tačiau reikia nepamiršti keleto įspėjimų.

 • Daugelis el. Pašto paslaugų teikėjų (įskaitant „Gmail“ ir „Yahoo“) automatiškai pažymės PHP el. Pašto adresus kaip šlamštą – tai reiškia, kad jūsų informacinis biuletenis gali visiškai praleisti abonentų gautuosius.
 • Kai kurios prieglobos įmonės gali apriboti „WordPress“ PHP pašto funkciją. Be to, atsižvelgiant į jūsų serverio „max_execution_time“ laiką, jūsų svetainė gali net pasibaigti, kai siunčiate naujienlaiškį (o jei bandysite išsiųsti dar kartą, netyčia galite atsiųsti el. Laiškų kopijas savo abonentams)..
 • Saugumo papildiniai taip pat gali sukelti konfliktus su PHP pašto funkcija (būtinai dar kartą patikrinkite, ar nėra klaidų, jei jas naudojate).

Dėl šių priežasčių rekomenduojame apsvarstyti SMTP (paprastą pašto perdavimo protokolą). Įdiegus SMTP, galima išvengti šių trūkumų naudojant saugų, patikimą pašto serverį. Tai padidina jūsų informacinio biuletenio pristatymo tikimybę.

Laimei, jūs galite tiesiog įdiegti SMTP papildinį, kad užtikrintumėte savo pašto kliento sąranką – nors jums gali tekti atlikti šiek tiek tyrimų, kad įsitikintumėte, jog SMTP įskiepis yra gražus ir neprieštarauja jūsų naujienlaiškio papildiniui. Yra daugybė trečiųjų šalių SMTP įskiepių, tokių kaip WP pašto SMTP arba Lengvas WP SMTP kurios leidžia sujungti „WordPress“ svetainę su pašto serveriu (pvz., „SendGrid“, „Gmail“, „Yahoo“ ir kt.).

Arba, jei galite rasti informacinio biuletenio papildinį, kuris jau pristatomas su integruotu SMTP, kad įvykis būtų geresnis! Kai kurie „WordPress“ informacinio biuletenio papildiniai jau siūlo šį įmontuotą (pvz., „Jackmail“), kuris yra nuostabus.


Baigiamosios mintys

Štai dabar! Jei turite klausimų apie aukščiau minėtus naujienlaiškio „WordPress“ papildinius ar bet kuriuos, jūsų manymu, turimus įtraukti į sąrašą, būtinai praneškite mums. Kitu atveju atsisiųskite papildinį, nustatykite SMTP ir pradėkite siųsti informacinius biuletenius tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map