8 geriausios „WordPress“ temos, skirtos išorinio dizaino ir architektūros svetainėms

Geriausios „WordPress“ architektūros temos

Išorinis dizainas yra viena kūrybingiausių darbo sričių, reikalaujanti kuo elegantiškesnio prisilietimo. Norėdami plėsti savo verslą šiandienos amžiaus, jūs eisite privalau sukurkite internetinį buvimą savo darbams demonstruoti – sukurkite savo portfolio. Laimei, jūs pasirinkote teisingai (pasirinkdami „WordPress“ kaip savo CMS) ir atvykote į reikiamą vietą ieškoti temų!


Mes sudarėme įdomiausių „WordPress“ išorės dizaino temų ir šablonų, kuriuos galite naudoti norėdami parodyti savo ar agentūros darbą, sąrašą. Pradėkime.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. KROFTAI

1 CROFTS - architektūra, agentūros „WordPress“ tema

„CROFTS“ yra daugiafunkcė, visiškai reaguojanti „WordPress“ tema su tinklainės paruošimu ekranu, sujungta su „drag and drop“ „Visual Composer“ papildiniu. Ši tema yra specialiai sukurta architektūrinio projektavimo tikslams, tokiems kaip interjero ir eksterjero aplankai.

Ši tema taip pat turi kelis portfelio išdėstymus, įskaitant (a) kelių stulpelių rodinį – su galimybe pasirinkti 2, 3, 4 arba 5 stulpelių rodinį; ir b) trys skirtingi vieno portfelio išdėstymai.

2. Išorinis dizainas

2 „WordPress“ išorinio dizaino tema

Ši tema yra su viso pločio slankikliu, kuris atkreipia dėmesį į antraštės vaizdus, ​​naudojamus svetainėje. Tai puikus būdas parodyti savo geriausius darbus ir laimėti prieš klientą, kol jis turėjo galimybę persvarstyti.

Tema yra integruota „Google Fonts“, demonstracinis turinys, 80 ir daugiau trumpųjų kodų, taip pat suderinama su WPML. Tai reiškia, kad galite atsikratyti regioninių ir kalbinių kliūčių ir išversti savo svetainę į kelias kalbas. Temoje taip pat yra įmontuotas garso ir vaizdo grotuvas ir pridedami 4 pasirinktiniai įrašų tipai, įskaitant Mūsų komanda, aplankas, paslaugos ir Atsiliepimai.

Galiausiai, tema sukurta naudojant „TemplateMonster“ vyšnių sąranką, leidžiančią jums tinkinti kelis temos aspektus, įskaitant tipografijos parinktis, šoninės juostos padėtį, puslapio išdėstymą, vaizdo slankiklio parametrus ir dar daugiau.

3. „Artcore“

3 „Artcore“ - pastato architektūros „WordPress“ tema

„Artcore“ yra švari ir reaguojanti „WordPress“ tema, pasižyminti drąsiu ir moderniu dizainu, todėl ji tinkama kūrybinėms agentūroms, interjero ir eksterjero bei architektūros svetainėms. Temoje taip pat yra skirta administratoriaus skydo parinktis, leidžianti lengvai valdyti projektą. Jį maitina lengvas puslapių kūrimo priemonės papildinys ir pridedamas trijų pagrindinių puslapių išdėstymas. Asmeniškai manau, kad „Artcore“ yra vienas geriausių variantų, jei jums reikia „WordPress“ temos, būdingos išoriniam dizainui.

4. Exdesimo

4 „Exdesimo“ išorinio dizaino „WordPress“ tema

Ryškios žalumos vaizdas pavaizduotas šios temos nukreipimo puslapyje, manau, kad jis puikiai tiktų projektuojant eksterjerus, kuriuose yra daug atviro kraštovaizdžio – sodus, priekinę verandą, kieme esančią veją ir kt. Tema turi viso ekrano vaizdą ir vaizdo įrašą. fone ir išskleidžiamajame meniu, kad jis būtų elegantiškas. Techniniu požiūriu ši tema tingiai įkelia vaizdus, ​​o tai taip pat sutaupytų pralaidumo! Ši tema taip pat pagrįsta „Cherry Framework“, suteikiančia neribotas tinkinimo parinktis ir reguliarius atnaujinimus, kad išliktų suderinama su naujausia „WordPress“ versija.

5. Matisas

„5 Matisse“ - kūrybinga ir elegantiška tema

Linksmas faktas – temos pavadinimas (manau) yra pasiskolintas iš Henri Matisse kuris buvo garsus prancūzų tapytojas ir skulptorius bei pagrindinė favizizmo figūra.

Tema suteikia daugybę tinkinimo parinkčių su 4 meniu išdėstymais (numatytasis, statinis, dešinėje pusėje ir per visą ekraną), 12 puslapių išdėstymo šablonų, 6 aplanko tinkleliais, rodomi darbai slankiklis, 4 pasirinktiniai valdikliai, 2 tipų rinkiniai ir unikalus atvejo analizė ir skaidrių pristatymas.

Įtrauktas demonstracinis turinys, kad galėtumėte keliais paspaudimais atkartoti tikslus temą, kurią matėte demonstracijoje „ThemeForest“, prieš ją įsigydami! ��

Temoje taip pat integruota „Google Fonts“, ji yra parengta vertimui remiantis nepaprastai galinga „Bootstrap 3“ sistema. Kartu pateikiamas galingas parinkčių skydelis, kuriame galima pritaikyti antraštės ir poraštės parametrus, šviesios ir tamsios temos apvalkalas ir vieno mygtuko paspaudimo prekės ženklo spalvų parinkiklis.!

6. Išorinio dizaino meistriškumas

6 „WordPress“ išorinio dizaino meistriškumo tema

Išorinio dizaino meistriškumo tema yra visiškai reaguojanti į tinklainę parengta „WordPress“ tema, į kurią įdėta funkcijų. Naudojant „Cherry“ sistemą, šioje temoje yra įmontuotas temos tinkinimo įrankis ir pasirinktinės tipografijos parinktys dėl „Google“ šrifto integracijos, filtruojamo portfelio paralakso slinkties efekto ir pažangių slankiklių naudojant TM Nivo slankiklis Prijunkite. Ši tema taip pat palaiko garso ir vaizdo grotuvo integraciją.

7. Architektūra

7 architektūra - „WordPress“ 2 tema

„Architektūros“ tema iš pradžių buvo išleista prieš 3 metus, 2012 m. Gruodžio mėn. Šiandien „Themeforest“ yra viena populiariausių temų, jos pardavimai viršija 2 400! Tema pateikiama su galingu administratoriaus skydeliu su nuvilkimo puslapio kūrimo ir skaidrių tvarkytuve, lokalizacijos palaikymu, neribotomis spalvų galimybėmis (kartu su gyvų spalvų keitikliu), įmontuotais trumpiniais kodais, kainų lentelėmis ir „Google“ šriftų integracija. Be šių tinkinimo parinkčių, tema taip pat palaiko 5 pasirinktinius įrašų tipus, 6 poraščių išdėstymus ir šriftą, logotipą ir foninį įkėlėją..

8. Išorinis dizaino biuras

8 Išorinio dizaino biuro „WordPress“ tema

Paskutinė mūsų sąrašo tema „Bureau Exterior Design WordPress“ yra sukurta „Cherry Framework“, kurią sukūrė „TemplateMonster“. Tema sukurta ant visų galingų „Bootstrap 3“ rėmų ir pasižymi ryškiomis spalvomis, suteikiančiomis gaivų žalumos jausmą. Be to, temoje įjungtas paralakso slinktis, įmontuotas šriftų piktogramų ir „Google“ šriftų palaikymas.

Administratoriaus skydelyje pateikiamos kelios temos išdėstymo ir stulpelių parinktys, automatinio atnaujinimo galimybės ir kitos išplėstinės tinkinimo parinktys. Kaip papildomą funkciją, tema turi specialų internetinių pokalbių modulį, kad galėtumėte bendrauti su savo klientais (kurie, kai esate neprisijungę, gali palikti jums pranešimus neprisijungus) ir taip pagerins jūsų svetainės vartotojo patirtį.

Išvada

Man buvo sunku internete ieškoti išorinio dizaino šablonų – dauguma jų buvo pasenę arba turėjo labai bendrą dizainą. Pastebėsite, kad pusė šio sąrašo temų yra iš „TemplateMonster“. Norėčiau atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus apie šią rinką.

„TemplateMonster“ teikia gerą klientų aptarnavimą, įskaitant įsigytos temos įdiegimą ir konfigūravimą (žinoma, už kainą). Mokėjimo mygtukas, esantis šoninėje juostoje, pritraukia porą „priedų“ su aukštai reklamuojama diskonto norma.

įspėjamasis šablonas

Aš rekomenduočiau nepirkti tų priedų

Daugelis jų yra papildiniai, kurių nenaudosite. Kad būtų dar blogiau, šie būtini papildiniai gali sulėtinti jūsų „WordPress“ svetainę, jei ne visiškai sukelti temos ir papildinių konfliktą. Visada būtinai įsigykite prieglobos teikėją atskirai, neįtraukdami trečiosios šalies (šiuo atveju „TemplateMonster“)..

Tai yra keletas spąstų, kuriuos turite žinoti. Čia galite rasti daugybę mokymų, kuriuos galite rasti „WPExplorer“, kuriuose galite sužinoti, ką turite padaryti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map