8 geriausios „WordPress“ trenerių temos

Geriausios „WordPress“ trenerių temos

Trenerių verslo vykdymas gali būti sėkmingas, tačiau reikalaujantis daug laiko. Jei galvojote patobulinti ar atidaryti savo verslo svetainę, projektas gali atrodyti per didelis. Net jei peržiūrėjote a koučingo svetainės vadovas kiti jūsų veiksmai vis dar gali būti neaiškūs.


Laimei, norint pradėti pasirinkti „WordPress“ temą yra gera vieta. Be to, gana lengva rasti vieną iš funkcijų, kurios gali būti naudingos jūsų koučingo verslui! „WordPress“ populiarumas ir atvirojo kodo programa reiškia, kad galima pasirinkti iš daugybės aukštos kokybės temų.

Šiame straipsnyje pateiksime svarbių elementų, kurių reikia ieškoti trenerių svetainės tema, sąrašą. Tada apžvelgsime aštuonias geriausias „WordPress“ trenerių svetainių temas. Jūs turite tai!

Kodėl jūsų koučingo verslui reikalinga svetainė (ir to, ko negalite palikti)

Asmeninio koučingo rinka pastaraisiais metais stabiliai augo. Iš tikrųjų tikimasi, kad jo rinkos vertė pasieks 1,34 milijardo dolerių iki 2022 m. Tai reiškia, kad netrūksta konkurencijos. Taigi jūsų instruktavimo svetainė turės išsiskirti labiau nei bet kada anksčiau.

Tai, ko reikia atsiminti kuriant savo koučingo svetainę, yra koučingo santykių pobūdis. Norint sukurti pasitikėjimą savo klientais internete, gali prireikti kitokio požiūrio, kaip perteikti tikrą jūsų asmenybę. Tai reiškia, kad norėsite apsvarstyti vaizdo įrašų ir internetinių transliacijų naudojimą kaip būdą leisti savo asmenybei sužibėti.

Nesukurdami daug kokybiško turinio, parodančio jūsų patirtį, norėsite įtraukti kuo daugiau paieškos sistemų optimizavimo (SEO). Akivaizdu, kad jei jūsų svetainė nerodoma paieškos rezultatuose, niekas nežinos, ką turite pasiūlyti! Geriausia praktika, į kurią reikia atsižvelgti, yra pagrindinio puslapio įtraukimas stiprus raginimas veikti (CTA).

Ko turėtumėte ieškoti trenerių tinklalapio temoje

Dabar jūs suprantate, kokį turinį įtraukti į savo trenerių svetainę, turėsite apsvarstyti, kaip jį pasipuošite. Surasti savo svetainės temą gali būti šiek tiek bauginantys, nes yra tiek daug iš kurių pasirinkti.

Laimei, galite susiaurinti parinktis ieškodami temų su tam tikromis funkcijomis, tokiomis kaip:

 • Vaizdo įrašų suderinamumas ir kelios rodymo parinktys
 • Integruotos SEO funkcijos, tokios kaip draugiškos „Schema.org“
 • Greitumo ir mažo ekrano optimizavimas
 • CTA arba nukreipimo puslapių šabloniniai puslapiai
 • Individualizuotos pašto rūšys turinio organizavimui ir unikalios išdėstymo galimybės

Nepaisant pasirinktos temos, pravartu perskaityti klientų atsiliepimus ir nustatyti, ar siūlomas palaikymo lygis yra tinkamas. Į tai reikia atsiminti, jei pradedate naudotis „WordPress“, nes kai kurioms temoms reikia daugiau „sąrankos“ nei kitoms.

Kadangi jūsų turinio langai ir tai, ką pirmiausia matys potencialūs klientai, jūsų tema yra gana svarbi. Mes sukūrėme aštuonių temų sąrašą, kurias galite naršyti. Greičiausiai rasite tokį, kuris atitiktų puikų formos ir funkcijos derinį.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Sveikatos treneris

Sveikatos trenerio tema

„Health Coach“ yra nišinė tema, sukurta padėti aptarnauti klientus. Kaip sveikatos treneris visada turite būti palaikomasis, o ši tema sukurta neatsilikti. Norėdami padėti išlaikyti šiuos standartus, gausite profesionalų palaikymą ištisą parą, be komplektuojamo „drag and drop“ „Visual Composer“ puslapio kūrimo priemonės papildinio..

Pagrindiniai bruožai:

 • Kelių naršyklių suderinamumas
 • Jautrus dizainas, tinkantis ekrano dydžiui
 • „FontAwesome“ piktogramos kartu su daugiau nei 800 „Google“ šriftų
 • Apima populiarųjį „Slider Revolution“ papildinį
 • Suteikia „WooCommerce“ funkcijų

2. Blossom Coach (nemokamas)

Blossom Coach tema

„Blossom Coach“ tema išties šviečia, kai reikia optimizuoti mobiliuosius įrenginius. Tai nemokama ir draugiška schemai tema, kuri padeda nustatyti paieškos variklio reitingą. Numatytame pagrindiniame puslapyje taip pat gausu įsitraukimo galimybių – čia yra beveik visos skiltys, kurių jums prireiks trenerių verslui, įskaitant ryškų CTA skyrių..

Pagrindiniai bruožai:

 • Praeina „Google“ pritaikytas mobiliesiems testas
 • Optimizuotas greitesniam puslapio įkėlimo laikui
 • Nemokamoje versijoje yra devyni tinkinami pagrindinio puslapio skyriai
 • Galimybė tinkinti antraštės išdėstymą
 • Prieiga prie vaizdo juostos funkcijos

3. Colead

Bendrai vadovaujančio trenerio tema

„Colead“ tema sukurta padėti jums pristatyti jūsų paslaugas, klases ir kalbas pasauliui. Jei ketinate siūlyti užsiėmimus internetu ar seminarus, „Colead“ siūlo daug puikių švietimo funkcijų. Tai apima „LearnPress“ LMS įskiepį ir daugybę papildomų priedų.

Pagrindiniai bruožai:

 • „Parallax“ dizaino parinktys 3D efektui suteikia jūsų svetainės slinkimą
 • Ateina „SiteOrigin“ nuvilkimo puslapio kūrimo priemonė
 • Apima dinamiškas „įžanginės dėžutės“ funkcijas, skirtas patraukliam CTA patyrimui
 • Integruota renginių valdymo sistema

4. „LifeGuide“

„LifeGuide“ tema

„LIfeGuide“ siūlo daugybę dinamiškų elementų, kuriuos galima pritaikyti. Galite ne tik redaguoti originalius dizaino failus pagal savo reikalavimus, bet ir tema yra sukurta taip, kad suteiktų beveik begalinį spalvų pasirinkimą. Kadangi tema yra visiškai atsakinga tema, jums niekada nereikės nerimauti, jei mobiliųjų įrenginių naudotojai gauna patenkinamą patirtį.

Pagrindiniai bruožai:

 • Komplektuojamas su „Unyson“ nuvilkimo puslapio kūrimo priemone
 • Daugybė pritaikymo galimybių
 • Temos „Photoshop“ dizaino failai yra atsisiųsti
 • „Rezervuotas“ papildinys įtrauktas į paskyrų tvarkymą

5. Treneris

Trenerio tema

Jei prieš įsigydami temą norite išsamesnio bandomojo automobilio, „Coacher“ siūlo su slaptažodžiu apsaugotą jos funkcijos apžvalgą. Tai apima galimybę kišti prietaisų skydelį ir išbandyti jo savybes prieš išleidžiant grynuosius pinigus. Apskritai ši tema bus puiki norint greitai atsikelti ir bėgti.

Pagrindiniai bruožai:

 • Penkių žvaigždučių tema
 • Pasirinkite iš trijų pagrindinio puslapio šablonų ir daugybės specialiųjų puslapių
 • Greito dizaino galimybės su el. Prekybos parduotuvių šablonais ir iš anksto sukurtais kursų puslapiais
 • Apima „WP Bakery“ puslapio kūrimo priemonę ir „Slider Revolution“ papildinius

6. Gyvenimo treneris

Gyvenimo trenerio tema

„Life Coach“ tema yra viena geriausių puslapių šablonų ir pasirinktų įrašų tipų, su kuriais susidūrėme. Tai reiškia, kad būsite pasiruošę kurti unikalų turinį, pavyzdžiui, transliacijas ir įvykius, be vargo spręsdami reikalingas konfigūracijas..

Pagrindiniai bruožai:

 • Yra septyni pasirinktiniai įrašų tipai
 • Daugybė pasirinktinių trumpųjų kodų, skirtų lengvai pritaikomam puslapio turiniui kurti
 • Apima „Visual Composer“ papildinį
 • Prieiga prie daugiau nei 1500 piktogramų

7. HEALTHFLEX – sveikatos treneris

„HEALTHFLEX“ - sveikatos trenerio tema

Siūlydamas keletą su sveikata susijusios temos variantų, „HEALTHFLEX – HealthCoach“ yra specialiai sukurtas internetinio sveikatos trenerio poreikiams. Į šią temą taip pat įtrauktos kelios naudingos el. Prekybos funkcijos, kurios taip pat padės įsteigti parduotuvę.

Pagrindiniai bruožai:

 • „Ecwid“ pirkinių krepšelio papildinys, paruoštas pritaikymui krepšelyje
 • Papildomų nustatymų skirtuko savybės naujai sukurtiems pasirinktinių įrašų tipams
 • Neribotos spalvų variacijos
 • Parengta greitai nustatyti kelis naudingus papildinius, pvz., „WooCommerce“, „MailChimp“ ir dar daugiau

8. Celeste

Celeste trenerio tema

Specialiai sukurta tenkinti užimto ​​gyvenimo trenerio poreikius, „Celeste“ turi keletą šablonų, pritaikytų pristatyti įvairiausias gyvenimo instruktavimo ir terapines paslaugas. Be to, vienu paspaudimu galite įkelti demonstracinį turinį ir turėti visiškai veikiančią svetainę, parengtą pritaikymui.

Pagrindiniai bruožai:

 • Siūlomas populiarus vieno puslapio dizaino metodas
 • Suderinama su daugeliu svetainių
 • Komplektuojami su „Bold Builder“ ir „Contact Form 7“ papildiniais
 • Dinaminiai dizaino elementai, tokie kaip skirtukai, akordeonai, slankikliai ir pasirinktiniai meniu

Kaip pradėti kurti savo trenerių svetainę

Jei jus sužavėjo naujos jūsų svetainės atidarymas, nekaltinkime jūsų! Tačiau yra keletas kitų elementų, kuriuos turite patikrinti prieš pradėdami iš tikrųjų kurti turinį.

Jei norite, kad jūsų svetainė būtų tinkamai pradėta, galite kreiptis į instruktavimo tinklalapio vadovą ir laikytis kelių geriausių praktikų:

 1. Pasirinkite žiniatinklio prieglobos planą iš rekomenduojamo „WordPress“ žiniatinklio prieglobos.
 2. Pasirinkite ir užregistruokite įsimenamą domeno vardą, kuris atspindi jūsų verslą.
 3. Apsaugokite savo svetainę naudodami „Secure Sockets Layer“ (SSL) sertifikatą.
 4. Įdiekite ir sukonfigūruokite „WordPress“.

Kai atliksite pagrindinį diegimą ir sąranką per savo žiniatinklio prieglobą, galėsite įsigilinti į pasirinktos temos įdiegimą ir pritaikyti savo naująją instruktavimo svetainę.!


Dabar jūs peržiūrėjote keletą aukštos kokybės „WordPress“ trenerių svetainių temų, turėtumėte būti pasirengę pasinerti ir sukurti savo svetainę. Atminkite kai kurias temos ypatybes, kurias rekomendavome pradžioje, ir jums bus gera eiti.

Pvz., Pasirinkdami temą su iš anksto sukurtais nukreipimo puslapio šablonais, gali būti naudinga pradedant rinkodaros procesą. Taip pat įsitikinkite, ar pasirinkta tema yra optimizuota mobiliesiems telefonams ir ar ji reaguos į įvairius ekrano dydžius. Geras koučingo svetainės vadovas, kartu su šiomis savybėmis padės sukurti tobulą savo trenerių verslo svetainę!

Ar turite kitų klausimų apie savo koučingo svetainės atidarymą? Pasidalykite savo mintimis su mumis komentarų skiltyje žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map