8 papildiniai, kurie „WordPress“ trikčių šalinimą palengvina

Kaip ir „WordPress“, visada yra tam tikrų problemų ir trūkumų, kuriuos tam tikru metu greičiausiai turės spręsti svetainių savininkai. Ir jūs galite išspręsti šias problemas paprastu būdu – rankiniu būdu arba lengvai – naudodami papildinį.


Yra daugybė „WordPress“ papildinių, kurie pašalina „bėdas“ iš „trikčių šalinimo“ ir visiškai supaprastina svetainės valdymą. Čia yra 8 „WordPress“ papildiniai, kurie svetainių savininkams ir kūrėjams palengvins jūsų gyvenimą:

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. WP praleistas tvarkaraštis ištaisyti nepavyko būsimus pranešimus

WP praleistas tvarkaraštis

Skelbimų planavimo funkcija yra nesėkmė, ypač tiems, kurie renkasi didelius tinklaraščius ir savo straipsnius skelbia skirtingu metu, kad jie nepersidengtų. Bet jei jūs visą laiką planuojate savo įrašus, galbūt pastebėjote, kad kartais pranešimas dėl kažkokių priežasčių nebus paskelbtas.

Tai gali būti labai nelinksma, ypač kai jums nepranešama apie šį neskelbimą, kol nenurodysite klaidos savo administratoriaus skydelyje. Niekam nepatinka matyti tą baimės pranešimą „Praleistas tvarkaraštis“! WP praleistas tvarkaraštis Pataisyti nepavyko būsimų pranešimų „WordPress“ papildinys gali padėti išspręsti šią problemą. Tinkamai pavadintas, šis papildinys nuskaito jūsų „WordPress“ svetainę, kad patikrintų, ar nėra suplanuotų įrašų, praleistų jų paskelbimo datą, tada eina į priekį ir juos paskelbia. Tai patogus mažas papildinys, kuris jokiu būdu netrukdys jūsų serveriui.

2. Akismet

Akismet

Šlamštas yra skausmas, tačiau laimei yra įskiepių, specialiai sukurtų kovoti su juo. „Akismet WordPress“ papildinys yra populiarus. Tiesą sakant, jis neturi kito pasirinkimo, kaip būti populiarus, nes yra iš anksto įdiegtas į visas „WordPress“ versijas.

Nors tai nebūtinai gali būti kvailas, jis yra gana geras, kad trukdytų daugumai šlamšto žmonių, o robotai bandys suktis jūsų komentarų skiltyje. „Akismet“ patikrina visus jūsų tinklaraštyje pateiktus komentarus, tada analizuoja juos, kad pamatytų, ar jie primena šlamšto medžiagą. Kartais tai žagsėjimas, todėl jums reikia reguliariai tikrinti savo šlamšto aplanką. Kartais teisėti komentarai pažymimi kaip šlamštas, todėl retkarčiais turėsite tai rankiniu būdu patikrinti.

3. WP-Optimize arba Optimize Database pašalinus versijas

WP optimizuoti „WordPress“ papildinį

Kai jūsų peržiūros sistema yra perkrauta, svetainės duomenų bazė gali tapti gana didelė, o tai daro mažai, kad svetainė veiktų efektyviau. Tiesą sakant, tai gali gerokai pakenkti jūsų svetainei. WP-Optimizuokite „WordPress“ papildinį padeda sutraukti jūsų duomenų bazę, kad jūsų svetainė veiktų sklandžiau ir būtų supaprastinta. Šis papildinys įvykdo šią užduotį rūpindamasis tokiais dalykais kaip įrašų taisymai, seni komentarai ar automatiniai pranešimų juodraščiai. Ištrynę versijas, optimizuokite duomenų bazę papildinys daro tą patį, kas gali sumažinti jūsų duomenų bazės dydį daugiau nei perpus.

4. Puslapio nuorodos į

Puslapio nuorodos į

Bandant lipti į „Google“ gretas, visada yra gera nuoroda į vidinius puslapius ir išorines svetaines, ypač kai šios nuorodos nurodo į autoritetingas svetaines. Bet kartais tai padaryti gali būti tikras skausmas. Niekam nepatinka, kad turite pasinerti į įsitraukiantį procesą tik tam, kad pakoreguoti kai kuriuos parametrus. Su Puslapio nuorodos į „WordPress“ papildinį, viskas, ką turite padaryti, tai jį įjungti arba išjungti.

Šis papildinys leidžia lengvai nukreipti srautą, einantį į seną puslapį, ir peradresuoti jį kur nors kitur. Šis patogus mažas įskiepis padeda pridedant metaraštį prie savo pranešimų rengyklės, kurioje galite laisvai pasirinkti tinkintą URL, kurį norite įvesti į teksto lauką. Tokiu būdu, kai srautas pasirodys jūsų keliu, jis bus automatiškai nukreiptas į išorinę nuorodą.

5. Išjungti komentarus

Išjungti komentarus

Ar kada bandėte išjungti komentarus visoje savo svetainėje? Tai sunkiau, nei gali pasirodyti iš pradžių. Bet kartais tai būtina dėl įvairių priežasčių. Ne tik tai, bet pašalinant jau pateiktus komentarus, reikia šiek tiek technologinių žinių, įskaitant kodavimą. Ne kiekvienas „WordPress“ vartotojas žino, kaip užkoduoti ar modifikuoti savo temas.

Laimei, yra madingas papildinys, kuris gali tuo pasirūpinti: Išjungti „WordPress“ komentarų komentarus. Tai suteikia jums galimybę išjungti komentarus, nesvarbu, ar tai būtų jūsų svetainė, ar tik el. Paštu. Kai norite, kad komentarai būtų visiškai pašalinti, dėl papildinio komentarų forma netgi išnyks. Jei norite neleisti komentuoti konkretaus įrašo, komentaro forma bus pašalinta tik tame įraše. Tačiau esami komentarai gali likti, jei pasirinksite juos palikti.

6. „iThemes“ sauga

„iThemes“ sauga

Labai svarbu turėti atsarginį planą tuo atveju, jei jūsų serveris sugenda ar įvyksta koks nors kitas atsitiktinis dalykas jūsų svetainėje. Visi tai žino. Tačiau ne visi iš tikrųjų imasi būtinų priemonių reguliariai kurti savo svetainės atsargines kopijas, daugiausia dėl to, kad tai kelia tam tikrą nepatogumų. Tiesa yra tai, kad būtinai turite sugebėti atkurti savo svetainės atsarginę kopiją, jei atsitiks kažkas blogo per labai trumpą laiką.

„iThemes“ sauga papildinys tai daro automatiškai už jus. Tai leidžia sukurti visiškai ar iš dalies savo svetainės atsargines kopijas. Tai apima jūsų duomenų bazę ir įdiegtus papildinius. Buvo ir kitų įskiepių, sukurtų šios rūšies funkcijoms atlikti, tačiau tikriausiai geriausia yra „iThemes Security“. Tai turi daugybę funkcijų ir suteikia galimybę per kelias minutes atkurti atsarginę kopiją.

7. „WordPress SEO“ pagal Yoast

„Yoast“ „WordPress SEO“

Jei norite optimizuoti savo svetainių paieškos variklį, gali tekti vargti, atsižvelgiant į visus mažus faktorius, kuriuos turite apgalvoti, įskaitant metažymas, puslapio aprašymus ir panašiai. Kalbant apie SEO, „Yoast“ „WordPress SEO“ yra būtina. Tai suteikia jums galimybę visiškai valdyti savo puslapių, įrašų ir kategorijų meta aprašymus, puslapių pavadinimus ir raktinius žodžius.

Šis įskiepis taip pat nurodo paieškos sistemų robotams, ką daryti, jei nėra „nofollow“, sekti, nėra rodyklės, rodyklės ir pan. Taip pat galite individualizuoti savo „Facebook“ ir „Twitter“ aprašymus, naudodami atskirus įrašus. Tai yra, jei nenorėtumėte naudoti numatytojo meta aprašymo lauko.

8. Digg Digg

Digg Digg

Socialinė žiniasklaida. Tai yra visur. Ir jei dar neiššokote ant šio internetinio vagono, prarandate, ypač kai manoma, kad jūsų svetainė uždirba pelną. Jei nežinote, nuo ko pradėti, apsvarstykite galimybę įdiegti „Digg Digg WordPress“ papildinys, kuris prideda plūduriuojantį langelį jūsų svetainės puslapiuose ir žinutėse ir leidžia lankytojams dalytis jūsų turiniu tik vienu paspaudimu.

Šis „WordPress“ įskiepis tvarko bet kurią socialinio tinklo svetainę, į kurią galite įmesti, įskaitant „Facebook“, „LinkedIn“, „Twitter“, „Google+“, „Instagram“, „Pinterest“ ir pan. Galite suasmeninti paslaugų, kurias norėtumėte parodyti savo vartotojams, tipą, ir jums nereikia naudoti tų, kurios, jūsų manymu, jūsų svetainei nebus naudingos. Apskritai, pirmiausia reikia pasinerti į socialinės žiniasklaidos galvą.


Aplink yra daugybė įskiepių, kurie gali išspręsti kai kurias dažniausiai pasitaikančias „WordPress“ problemas, ypač jei esate šiek tiek šlapias už ausų apie platformą. Tikimės, kad ankstesnio sąrašo pakaks, kad jūsų svetainė būtų sukurta ir paleista (ir išlaikykite tokią!).

Ar yra kokių nors papildinių, kuriuos norėtumėte naudoti šalindami ar racionalizuodami svetainės operacijas? Praneškite man žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map