Efektyviai valdykite savo komandą: geriausi „WordPress“ projektų valdymo papildiniai

Daugelis iš mūsų pasimeta, kai atidaro svetainę, mūsų entuziazmas verčia manyti, kad viską galime susitvarkyti patys – ir tam tikra prasme jūs gali pirmosiomis dienomis.


Tačiau augant jūsų internetiniam dienoraščiui tampa vis sunkiau. Tam tikru metu norėsite perduoti atsakomybę už kai kurias užduotis kitiems žmonėms. Tai leidžia praleisti laiką sutelkiant dėmesį į tai, kas jums gera. Žinoma, tai turi du pagrindinius privalumus:

  • Tai atlaisvina jūsų laiką
  • Užduotis gali atlikti specialistai

Tinkamai atlikus komandos naudojimą darbui savo svetainėje, galite suteikti daug naudos ir padėti jūsų svetainei greičiau augti. Kalbant apie neabejotiną pusę, tai jums apsvarsto dar vieną dalyką: kaip jūs suvaldysite savo komandą.

Laimei, „WordPress“ turi daugybę specialių projektų valdymo papildinių, tai reiškia, kad galite organizuoti, bendrauti ir bendradarbiauti su savo komanda kuo mažiau rūpesčių. Čia yra keletas mano mėgstamų „WordPress“ projekto valdymo papildinių.

WP projekto vadovo „WordPress“ papildinys

WP projekto vadovas

Jei ieškote pigių projektų valdymo sprendimo, pagrindinis „WP Project Manager“ papildinys galima atsisiųsti nemokamai. Nemokama papildinio versija turi gana ribotas funkcijas, tačiau ji suteikia pagrindinį būdą kurti užduotis ir bendrauti su savo komandos nariais.

Papildinys leidžia kurti naujus projektus, tada paskirkite tam projektui atitinkamus vartotojus. Tai atlikę, komandos nariai gali bendrauti „WordPress“ prietaisų skydelyje ir dalytis failais vieni su kitais. Projekte taip pat galite pridėti darbų sąrašus ir kiekvienai užduočiai priskirti atskirus vartotojus – čia netgi yra progreso juosta, rodanti, kaip viskas vyksta..

Jei jums patinka pagrindinės papildinio funkcijos, galite atnaujinti į „Pro“. Yra vaizdinis kalendorius, rodantis, kada reikia atlikti tam tikras užduotis ir kas atsakingas už kiekvieną užduotį. Jei viskas pasikeičia, galite vilkti ir numesti užduotį, kad pakeistumėte terminą. Jūs taip pat galite labiau valdyti vartotojo leidimų lygius, leisdami jums nustatyti, kas gali pamatyti ir atlikti tam tikrus veiksmus. Norėdami užtikrinti dar daugiau funkcijų, „WP Project Manager“ palaiko geriausius priedus, įskaitant patogų laiko sekiklį, sąskaitų faktūrų išrašymo sprendimą ir „WooCommerce“ integraciją..

„Orbis WordPress“ papildinys

„Orbis“

„Orbis“ papildinys palaiko daugybę funkcijų, tinkamų vykdyti nedidelį verslą, įskaitant projektų valdymo galimybes – įskiepis taip pat naudingas ryšių su klientais valdymui. Pagrindinę „Orbis“ sistemą galima atsisiųsti nemokamai. Tai idealiai tinka tiems, kurie dirba su keliomis įmonėmis: galite pridėti žmonių ir kurti projektus, tada priskirti kiekvieną konkrečiai įmonei. Tai leidžia jums žinoti, ką ir kokią dieną reikia atlikti kiekvienam savo klientui.

„Orbis“ sistemoje galite pridėti sudėtingesnių funkcijų, naudodami vieną iš daugelio „Orbis“ plėtinių. Šiuo metu galimi aštuoni pratęsimai – keturi nemokami plėtiniai ir keturi premium, kurių kiekvienas kainuoja 39 €. Žvelgiant iš projekto valdymo perspektyvos, yra keletas naudingiausių „Orbis“ plėtinių „Orbis“ užduotys (tai leidžia kurti užduotis, priskirti komandos narius ir nurodyti terminus) ir „Orbis“ finansai (tai padidina „Orbis“ finansinį funkcionalumą ir padeda išlaikyti projekto išlaidas).

„CollabPress WordPress“ papildinys

„CollabPress“

Jei jūsų biudžetas ribotas, „CollabPress“ yra visiškai nemokamas atvirojo kodo projektų valdymo įskiepis. Tai suteikia lengvą būdą valdyti visus savo projektus vienoje vietoje, nes „WordPress“ prietaisų skydelyje galite sukurti neribotą skaičių projektų. Kiekvieno projekto metu jūs turite galimybę suskaidyti dalykus į mažesnes užduotis ir aptarti atskiras užduotis ir bendrą projektą su komandos nariais – norėdami padėti atnaujinti visą komandą, taip pat galite įjungti pranešimus el. Paštu. kai prie projekto, kurį jie užsiprenumeravo, pridedama nauja užduotis ar komentaras.

„CollabPress“ papildinys taip pat palaiko patogų kalendoriaus vaizdą, kuris leidžia vizualizuoti, kada reikia atlikti konkrečias užduotis. Jei nerimaujate dėl privatumo, papildinyje yra veiklos žurnalas taigi galite stebėti, kaip dirba jūsų komanda. Norėdami gauti nemokamą papildinį, „CollabPress“ yra stebėtinai turtinga funkcijų ir gali būti visiškai integruota su „BuddyPress“.

Projekto „Panorama“ „WordPress“ papildinys

Projekto panorama

„Projekto panorama“ yra idealus projekto valdymo papildinys tiems, kurie mėgsta vizualizuoti projekto eigą. Kaip ir daugumoje projekto valdymo papildinių, pagrindinę funkciją galite gauti nemokamai – ją galite atsisiųsti Projektas „Panorama Lite“. Ši nemokama papildinio versija leidžia kurti projektus, nustatyti pradžios ir pabaigos datas, išdėstyti svarbiausius etapus ir stebėti pažangą. Tai taip pat suteikia sąsają, skirtą aptarti individualius projektus su komandos nariais.

„Project Panorama Lite“ leidžia pamatyti, kaip progresuoja projektas, naudodamas įvairius stilingus diagramas ir diagramas, jei norite, kad visas papildinio funkcijas pakeistumėte į Pro versija – vienos svetainės licencija kainuoja 50 USD, tačiau jei norite „Project Panorama“ naudoti visose savo klientų svetainėse, neribota svetainės licencija kainuoja 75 USD..

Visas projekto „Panoramos“ papildinys leidžia kiekvieną projektą suskaidyti į mažesnes užduotis ir etapus. Tai taip pat suteikia daugiau privatumo, nes galite apsaugoti projektus slaptažodžiu, taip pat apriboti prieigą prie projektų atskiriems komandos nariams. Galiausiai „premium“ papildinys suteikia jums galimybę nusiųsti ir saugoti failus, reikalingus komandos nariams.

„TaskFreak“! „WordPress“ papildinys

„TaskFreak“!

Jei norite projekto valdymo papildinio, palaikančio tik tas funkcijas, kurias absoliučiai turite reikia, verta pamatyti „TaskFreak“! Prijunkite. Papildinys patogus naudoti vartotojui ir leidžia valdyti savo projektus tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio.

„TaskFreak“! leidžia jums sukurti užduotis, tada priskirti komandos narius pagal jų „WordPress“ vartotojo vaidmenis – taip pat galite valdyti atskiras užduotis. Kurdami viešas užduotis, taip pat galite atidaryti užduotis visuomenei ir savo abonentams. „TaskFreak“! sąsaja palengvina diskusijas tarp komandos narių ir netgi suteikia lengvą būdą įkelti ir bendrinti dokumentus. Geriausias dalykas šiame papildinyje? „TaskFreak“! yra visiškai nemokamas.

Baigiamosios mintys

Jei norite įsitikinti, kad jūsų komanda dirba efektyviausiu įmanomu būdu, projekto valdymo įskiepis tikrai yra būtinas. Tai ne tik palaiko visus judančius ta pačia kryptimi, bet ir leidžia žymiai lengviau paskirstyti užduotis ir aptarti pažangą su komandos nariais..

Jei nesate tikri, kokią pridėtinę vertę projekto valdymo papildinys duos jūsų verslui, daugumoje papildinių yra nemokama, riboto funkcionalumo versija. Tai puikiai tinka sąmoningiems biudžetų valdytojams ir labai rekomenduoju išbandyti vieną variantą, tada atnaujinti į „premium“ versiją, jei jums patinka papildinio sąsaja – ir, žinoma, jei papildomos funkcijos jaučiasi kažkuo, ko jums reikia.

Ar turite mėgstamą projekto valdymo papildinį? Pasidalykite savo mintimis žemiau esančioje komentarų erdvėje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map