Geriausi daugelio autorių tinklaraščių „WordPress“ papildiniai

Tvarkyti svetainę sunku. Per dieną yra tik 24 valandos, o užduotis galima greitai sukrauti; savo turinio rašymas, jo rinkodara, reklamavimas per socialinę žiniasklaidą, ir atsakymas į bet kokius klausimus yra varginantis, jau neminint laiko.


Sėkmingiausi žmonės greitai supranta, kad tiek daug gali padaryti tik patys, o vieno žmogaus verslas gali eiti tik taip. Tam tikru metu verslo savininkui yra prasminga perduoti tam tikrą atsakomybę: tai leidžia darbuotojams specializuotis ir užtikrinti, kad visos užduotys būtų atliktos laiku. Didelė, aukštos kvalifikacijos komanda gali geriau išplėsti svetainę nei viena tinklaraštininkė, dirbanti solo.

Tinklaraštininkams, turinys yra tavo reikalas. Kuo daugiau aukštos kokybės turinio paskelbsite, tuo populiaresniu tapsite, tuo daugiau lankytojų pritrauksite ir tuo greičiau augs jūsų verslas. Kai jūsų svetainė pradeda gauti pajamų, prasminga pradėti samdyti rašytojus, kad jie pateiktų jūsų vardu turinį – nenuostabu, kad daugumoje didesnių svetainių prisideda keli autoriai, įskaitant čia „WP Explorer“..

Nors darbo su rašytojais nauda yra akivaizdi, ji nėra be problemų. Turėsite papildomų komunikacijos ir bendradarbiavimo problemų, jums reikės sprendimo peržiūrėti ir redaguoti autoriaus darbus, kad būtų užtikrinta nuolatinė aukšta kokybė, ir jūs turite įsitikinti, kad jūsų autoriai gauna kreditą, kurio nusipelno už kiekvieną kūrinį..

Šioms problemoms išspręsti buvo sukurta daugybė „WordPress“ papildinių, kurie padės efektyviai valdyti daugiaautorių tinklaraštį. Šiandien noriu jus supažindinti su šešiais geriausiais.

Geras rašytojas patikrinkite nemokamą „WordPress“ papildinį

Jei esate įpratęs viską daryti savo svetainėje dėl atsakomybės už atsakomybę už turinio kūrimą, tai gali sugadinti nerimą – galų gale, kaip kažkas kitas sugebės atitikti nepriekaištingai aukštus jūsų standartus?

Geras rašytojas Patikrinkite papildinį yra puikus šios problemos sprendimas. Galite pridėti iki dešimties patarimų, kuriuos autoriai turi sekti, kurie pateikiami po kiekvienu įrašu esančioje meta dėžutėje. Tada autoriai gali naudoti tai kaip kontrolinį sąrašą, kad įsitikintų, jog įgyvendina jūsų pasiūlymus. Papildinys taip pat gali pasikartoti kaip stiliaus vadovas: jūsų kontroliniame sąraše gali būti SEO optimizavimo patarimų arba geriausios patirties formavimo patarimų..

Vartotojo vaidmenų redaktoriaus nemokamas „WordPress“ papildinys

Vartotojo vaidmenų redaktorius

„WordPress“ leidžia vartotojams priskirti penkis skirtingus „vaidmenis“, įskaitant administratorių, redaktorių ir autorių. Kiekvienas vaidmuo pateikiamas su savo veiksmų rinkiniu, kurį gali atlikti tos grupės vartotojai – kitaip dar vadinami leidimais. Administratorius gali daryti bet ką, kas jiems patinka, tačiau autoriams kyla daugiau apribojimų – pavyzdžiui, nenorite nesąžiningų autorių, skelbiančių turinį, kurio administratorius nepatvirtino, ar turėti prieigą prie jūsų temos nustatymų. Dauguma vartotojo apribojimų yra logiški, tačiau kartais norėsite suteikti leidimą vartotojų grupei atlikti tam tikrą veiksmą, kurio pagal numatytuosius nustatymus neleidžia „WordPress“..

Vartotojo vaidmenų redaktoriaus papildinys suteikia jums visišką valdymą, kuriuos veiksmus gali atlikti kiekviena vartotojų grupė. Yra sąrašas pagrindinių galimybių, kurias galite pasirinkti – pavyzdžiui, įkelti laikmeną, pridėti papildinius ir skelbti įrašus – ir taip pat galite nustatyti savo pasirinktinius veiksmus. Papildinys taip pat leidžia pridėti pasirinktinių vartotojo vaidmenų, nes numatytų penkių vartotojo vaidmenų gali nepakakti norint visiškai atskirti vartotojus.

Redaguoti „WordPress“ papildinį be srauto

Redaguoti srautą

Redaguoti srautą yra fantastinis papildinys, skirtas tvarkyti redakcinę darbo eigą. Tai ypač naudinga, jei dirbate ne tik iš autorių, bet, pavyzdžiui, jei dirbate ir su redaktoriumi. Į papildinį įtrauktas vizualus jūsų įrašų planavimo kalendorius, bet taip pat leidžia pridėti pasirinktinių skaičių statusus į straipsnį. Tai palengvina jūsų darbuotojų bendradarbiavimą: pavyzdžiui, po pirmojo projekto autorius gali pakeisti straipsnių būseną į „Redaguoti“ kad redaktorius galėtų greitai pasiimti darbą.

Be to, „Edit Flow“ papildinys taip pat palengvina ryšį tarp jūsų komandos. Žemiau teksto rengyklės redaktoriai ir autoriai gali palikti privačius komentarus vieni kitiems. Atitinkamiems vartotojams taip pat bus pranešta apie būsenos pasikeitimą arba komentuojamas vienas iš jų straipsnių.

Autorius Avatarų sąrašas Nemokamas „WordPress“ papildinys

Autorių avatarų sąrašas

Jei norite pritraukti pačius geriausius autorius, kad jie dirbtų jūsų svetainėje, turėsite suteikti jiems tinkamą pastangą. Vienas iš būdų tai padaryti yra įtraukti autorių pseudoportretų sąrašą į savo šoninę juostą – tai taip pat patogu lankytojams, kurie gali greitai rasti mėgstamų autorių įrašus.

Autoriaus avataras yra puikus papildinys šiam tikslui. Avatarų sąrašą galite pridėti prie šoninės juostos naudodami tam skirtą valdiklį arba galite naudoti paprastą trumpąjį kodą, kad pridėtumėte jį bet kurioje konkretaus įrašo ar puslapio vietoje. Tai suteikia jums galimybę visiškai valdyti, kaip rodomi jūsų autoriaus avatarai, leisdami pasirinkti iš daugelio tinkinimo parinkčių. Norėdami pradėti, galite pasirinkti srities pavadinimą (tik kai naudojate valdiklį), pasirinkti rodomų autorių avatarų skaičių ir miniatiūros dydį. Jūs taip pat turite galimybę kartu su avatare parodyti trumpą autoriaus biografiją, taip pat galite pasirinkti, kaip avataros yra išdėstytos – galite eiti ir atsitiktine tvarka. Kai lankytojas spustelės vieną iš jūsų autoriaus vaizdų, jie bus nukreipti tiesiai į to asmens parašytus straipsnius.

„Fancier Author Box“ pateikė „Themato Soup Free WordPress“ papildinys

Pašnekovo autoriaus dėžutė

Daugelio autorių tinklaraštyje kai kurių autorių parašytos žinutės labiau konkuruos su konkrečiais auditorijos nariais nei kitų. Jei norite, kad šie lankytojai ilgiau išliktų jūsų svetainėje, turėtumėte jiems labai lengvai susirasti mėgstamų autorių straipsnius. „Themato Soup“ gerbėjų autorinė dėžutė leidžia jums sukurti skirtukas autoriaus biografijos skyrius, kuriame vienas skirtukas skirtas paskutiniams autoriaus įrašams.

Jūsų autoriams taip pat patiks įskiepis, nes tai leidžia sukurti puikiai atrodančią autoriaus bio dėžutę, garantuojančią daugiau dėmesio. Galite tinkinti rėmelio, fono ir skirtukų spalvą, kad įsitikintumėte, jog ji atitinka jūsų svetainės stilių. Taip pat galite susieti autoriaus biografiją su socialiniais kanalais, kuriuose jie yra aktyvūs, rodydami spalvotą bet kurio iš dešimties socialinių tinklų, kuriuos palaiko papildinys, piktogramą..

Bendraautorius plius nemokamas „WordPress“ papildinys

Bendraautoriai plius

Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ leidžia už kiekvieną įrašą įskaityti tik vieną autorių – tai reiškia tik vieną autoriaus biografiją. Kadangi šiandien auditorija teikia pirmenybę ilgos formos turiniui, nėra neįprasta, kad du ar net trys autoriai bendradarbiauja kurdami vieną straipsnį. „Co-Author Plus“ papildinys leidžia suteikti reikiamą kreditą visi savo darbščių autorių, leisdami įterpti kelias eilutes po konkrečiu straipsniu. Tada bendraautoriai gali redaguoti bet kurį savo straipsnį.

„Co-Author Plus“ yra naudingas papildinys visiems, norintiems priimti vienkartinius svečių pranešimus iš bendraautorių. „WordPress“ reikalauja, kad vartotojas turėtų savo vartotojo sąskaitą, kuri būtų įskaityta už straipsnio rašymą – per daug pastangų autoriui, įnešančiam tik vieną įrašą. Tačiau „Co-Author Plus“ leidžia jums pridėti autorių eilutes be „WordPress“ paskyrą savo svetainėje – viskas, ką jums reikia padaryti, yra susikurti svečių profilį ir jums gera eiti.

Baigiamosios mintys

Aišku, yra daug daugiau papildinių, iš kurių galima rinktis, tačiau šiandien pristatomi papildiniai yra šešių skirtingų ir unikalių problemų, su kuriomis galite susidurti, sprendimai..

Įdiegę šiuos papildinius galite įveikti daugumą problemų, susijusių su kelių autorių tinklaraščio valdymu. Efektyviai valdydami savo darbo jėgą, galite panaudoti turimą papildomą darbo jėgą – tai, savo ruožtu, leis jūsų tinklaraščiui augti daug greičiau.

Ar galite rekomenduoti daugiau papildinių daugiaautorių tinklaraščių savininkams? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map