Geriausi „LMS WordPress“ įskiepiai, skirti kursų kūrimui 2020 m

Geriausi „LMS WordPress“ papildiniai, skirti kursų kūrimui

Internetas yra puiki vieta įgyti įgūdžių ir žinių. Ties savo mokymosi stalu namuose galite tyrinėti kursus internete, užsiregistruoti juose, dirbti per pamokas ir pridėti baigimo pažymėjimą prie savo gyvenimo aprašymo (kaip šie nuostabūs „WordPress“ kursai pradedantiesiems). Yra daugybė nesudėtingų „LMS WordPress“ papildinių ir variantų, kurie paverčia jūsų svetainę visaverte mokymosi valdymo sistema.


Paprasčiau tariant, daugelis žmonių yra daugiau nei pasirengę mokėti gerus pinigus už pasirinktos temos internetinius kursus. Siekdamos patenkinti šį poreikį, nemažai institucijų ir asmenų kreipiasi į juos per savo švietimo svetaines. Šiose svetainėse teikiamos visos paslaugos, pradedant kursų turiniu ir įtraukiant studentus į egzaminus ir baigiant kursų baigimo pažymėjimus..

Ir norint patenkinti šių svetainių dizainą ir funkcinius poreikius, prekyvietėje yra aukštos kokybės temų ir papildinių, kurie patenkina internetinę švietimo platformą..

Kurkite mokymosi valdymo sistemą (LMS), pagrįstą „WordPress“, keliais būdais – savo kodavimo įgūdžius galite išbandyti savarankiškoje „WordPress“ diegimo programoje arba galite pasirinkti vieną iš daugelio paruoštų „premium“ temų, padėsiančių jums. . Jei norite tik pasiūlyti kursus, pridėkite papildinį, kuris riboja vartotojo prieigą prie turinio.

Be to, yra specializuotų „LMS WordPress“ papildinių, skirtų valdyti visas specialias funkcijas, kurių reikalauja internetinius kursus siūlančios svetainės. Jie padeda valdyti kursus, juos reklamuoja ir uždirba iš jų mokesčius bei skelbimus. Daugiau nelaukiant, čia yra keletas populiariausių variantų, kurie, mūsų manymu, yra vieni geriausių LMS WordPress papildinių rinkoje.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. „MasterStudy LMS Free WordPress“ papildinys

„MasterStudy LMS Free WordPress“ papildinys

„MasterStudy“ yra visas internetinis kursas ir „LMS WordPress“ papildinys. Šis lengvai naudojamas papildinys kursų valdymą palengvina, nes įmontuotas vaizdo įrašų, viktorinų, mokamų narystės, įvertinimų, norų sąrašų ir dar daugiau palaikymas..

Rengdami kursus, dėstytojai turi daug galimybių sudaryti mokymo programą (su pamokomis ir kursų baigimo pažymėjimu), įtraukti DUK ir pagrindinę informaciją apie kursą (trukmė, paskaitos, vaizdo įrašų valandos, vartotojo lygis ir kt.). Įtraukta „MasterStudy“ skelbimų lenta yra puikus būdas mokytojams ir studentams bendrauti. Pažangios realiojo laiko Q&A ir viktorinos funkcijos leidžia studentams lengvai kelti „skaitmeninę“ ranką, o kursų dėstytojams – pridėti laiko testus. Plius „PayPal“ ir „Stripe“ integracija daro pinigų pavertimą kursu vėžiu.

Geriausia, nors „MasterStudy“ turėtų veikti su populiariausiomis „WordPress“ temomis, tačiau yra „MasterStudy Education & LMS WordPress“ tema, skirta dirbti su šiuo galingu kurso papildiniu. Į šią temą įeina šviesi ir tamsi oda, neprisijungus prie interneto esančių kursų parinktys, įvairūs pamokų tipai, vartotojo profilio puslapiai, nuvilkimo puslapio kūrimo priemonė, vertimo palaikymas ir dar daugiau. Taigi, jei svarstote apie nemokamą „MasterStudy LMS WordPress“ papildinį, būtinai pasižiūrėkite ir į temą.

2. Mokytojas Užbaigti „WordPress“ LMS

Dėstytojas Visas LMS sprendimas „WordPress“

„Tutor LMS“ yra laisvos versijos papildinys, kuriame pilna jūsų internetinių kursų funkcijų. Pradedantiesiems galite sukurti neribotą kiekį kursų, naudodami lengvai naudojamą kursų kūrėją. Norėdami pridėti pamokų, užsisakyti kurso turinį, medžiagą, nustatyti trukmę, pridėti sunkumų lygį ir tt, naudokite vilkimo įrankį, taip pat siūlo papildinys. „Gutenberg“ blokai, vaizdo palaikymas (gimtoji, „Youtube“ ir „Vimeo“), pranešimai, kursų įvertinimai / apžvalgos ir neribotas instruktorių skaičius. Taigi nesunku pasiūlyti įvairių ekspertų kursus. Yra net viktorinos kūrėjų testo studentas žinios viso kurso metu!

Be to, dėstytojas apima studentų priekinius skydelius, mokytojų profilius ir skydelius, įmontuotas stiliaus parinktis, pasirinktinio kurso valdiklį ir „WooCommerce“ bei EDD suderinamumą. Ir viskas tik nemokama versija! Galite atnaujinti į Dėstytojas LMS Pro išplėstinių viktorinos nustatymų (atitikimo, atvaizdų atitikimo ar atsakymų, užsakymo, trumpojo atsakymo), priekinių kursų sudarytojo, kurso prielaidų, užduočių pateikimo, pažymių, ataskaitų ir kursų pažymėjimų šablonų planas. „Pro“ taip pat prideda naudingą el. Pašto pranešimų sistemą ir turinio lašą, kad galėtų sekti su studentais, taip pat palaiko „WooCommerce“ prenumeratas ir mokamos narystės programą „Pro“ (tačiau tai yra tik funkcijos rašymo metu – patikrinkite „ kelio planas pamatyti, kas ateina). Jei jums reikia pagalbos, „Pro“ taip pat apima 1 metų atnaujinimą, prioritetinį palaikymą ir net diegimo paslaugą.

3. „WP Courseware Drag & Drop WordPress“ kursų kūrėjas

„WP Courseware Drag & Drop WordPress“ kursų kūrėjas

„WP Courseware“ naudoja vilkimo funkciją, kad padėtų jums sukurti ir organizuoti kursus, suprantamus studentams ir instruktoriams. Taip pat lengva kurti pamokas ar rinkinius – tiesiog sukurkite įrašus ar puslapius „WordPress“ taip, kaip įprasta, ir paskelbkite juos. Jei norite, suskirstykite pamokas į modulius ir kursus ir suapvalinkite jas keliais viktorinos formatais, kurie patikrina mokinių supratimą apie pamokas. Naudodami lašinamojo kanalo funkciją, net ir turinį galite paleisti pagal datą arba intervalą. Ir praneškite mokiniams, kaip jiems sekėsi naudojant pažymių knygą.

Norėdami perteikti pažymius ir rezultatus el. Paštu, naudokite tinkinamus el. Pašto šablonus. Be to, galite sukurti unikalius, atsisiunčiamus ir individualizuotus baigimo pažymėjimus sėkmingiems studentams. Nepraleiskite progos leisti dėstytojams redaguoti turinį ir valdyti kursus bei studentus.

Studentų priėmimas gali būti rankinis arba automatinis. Ne tik tai, kad jūs galite leisti patekti į kursus tik įvykdžius būtinas sąlygas. „WP Courseware“ yra suderinama su standartinėmis „WordPress“ temomis. Esate tikri, kad esate apsaugoti nuo neteisėtos prieigos, nes yra narystės papildinių palaikymas („MemberPress“, „OptimizePress“). Be to, populiarių e-komercijos papildinių („WooCommerce“, „Easy Digital Downloads“) palaikymas padeda vykdyti internetinį kursų pardavimą.

4. „Sensei WordPress“ mokymosi valdymo sistema

„Sensei WordPress“ mokymosi valdymo sistema

Kurti turinį kursams su „Sensei“ yra taip paprasta, kaip sukurti puslapį ar įrašą „WordPress“. Ši mokymosi valdymo sistema, kurią sukūrė „WooCommerce“, sklandžiai integruojasi su jų el. Prekybos papildiniu. Susieję kursus su įsigytu produktu, galite reklamuoti kursus labai tinkamai auditorijai. Taigi siuvinėjimo rinkinio pirkėjas greičiausiai gaus pasiūlymą dėl siuvinėjimo kursų.

„Sensei WordPress LMS“ kursų programinė įranga

Papildinys prisijungdamas prie kurso naudoja pažįstamas „WordPress“ vartotojo registracijos funkcijas. Privalomosios sąlygos gali būti nurodytos kiekvienam kursui, taip pat kiekvienai pamokai. Sukurkite klausimų bankus ir naudokite juos atsitiktinėms viktorinoms sudaryti. Papildinyje yra analizės įrankis, kuris seka atskirų studentų ar kursų pažangą.

„Sensei“ gerai veikia su dauguma standartinių „WordPress“ temų, nors kūrėjai rekomenduoja temas, kurios siūlo integruotą „Sensei“ palaikymą. Priklausomai nuo funkcijų, kurias norite įtraukti, papildinį galite pridėti prie kelių plėtinių. Daugelis jų yra nemokami, tačiau norėdami lašinti sklaidos kanalų turinį ir apdovanoti ženklelius už pasiekimus, turėsite atskirai įsigyti plėtinių.

5. „LearnDash WordPress“ mokymosi valdymo sistema

„LearningDash WordPress“ mokymosi valdymo sistema

„LearnDash“ yra išsami mokymosi valdymo sistema, įgyvendinanti skardinių skardinių (patirties) API, kad gautų ir išsaugotų jūsų vartotojų mokymosi veiklą. „Tin Can API“ yra el. Mokymosi programinės įrangos specifikacija, kuria sekama ir registruojama visa mokymosi patirtis. Jis kaupia duomenis apie tokias patirtis kaip mobilusis mokymasis, modeliavimas, realaus pasaulio veikla, patirtinis mokymasis, socialinis mokymasis, mokymasis neprisijungus ir mokymasis bendradarbiaujant. Šie duomenys suteikia įžvalgos apie vartotojų mokymosi veiklą. Visų pirma, tai padeda neformaliam ir individualizuotam mokymuisi, kai instruktoriai ar instituto darbuotojai stebi individualų mokymąsi iš pagrindų..

„LearnDash“ yra supakuota su funkcijomis ir gerai integruojama su „WordPress“, kad būtų lengviau skelbti turinį ir gauti pajamų iš svetainės. Galite suskaidyti kursus į keletą pakopų, kad būtų paprasčiau pristatyti. Lašinkite pašarų turinį pagal tvarkaraštį ir po nustatyto laiko išjunkite prieigą. Naudokite bet kokį medijos elementą, pvz., Garso, vaizdo įrašą, vaizdus, ​​„Google“ dokumentus, „Articulate“ ar „Adobe Captivate“ failus. Suprojektuokite viktorinas paprastu klausimyno formatu arba pasirinkite iš 8 iš anksto suplanuotų viktorinų tipų, kuriuos siūlo įskiepis.

Pamokų laikmačiai nurodo, kiek laiko studentas gali praleisti bet kurioje pamokoje, o užduočių vadovai leidžia komentuoti pateiktas užduotis. Vartotojai gali kurti profilius iš „frontontend“, o prisijungę vartotojai gali prisijungti prie privačių ar viešų kursų forumų.

Kurdami šį papildinį kūrėjai rėmėsi savo turtinga pramonės patirtimi, o vartotojams priskiriama nemažai garsių universitetų. Papildinys įjungtas keliose svetainėse ir veikia bet kuria tema. Patobulintoms funkcijoms galima įsigyti daugybę nemokamų ir „premium“ priedų. Šie plėtiniai buvo sukurti reaguojant į bendruomenės atsiliepimus. Be to, yra šimtai suderinamų temų (pvz., eLumine ar universitetas), kurios prideda papildomų funkcijų ir stiliaus parinkčių.

6. „LearnPress WordPress LMS“ papildinys

„LearnPress WordPress LMS“ papildinys

„LearnPress“ pagrindinis papildinys yra nemokamas ir lengvas. Jei jūsų svetainėje yra kokia nors jums reikalinga funkcija, ieškokite jos tarp nemokamų ir mokamų priedų. Kai kurios funkcijos padeda geriau užsidirbti iš svetainės.

Vartotojo sąsaja padeda kurti, redaguoti ir prižiūrėti kursų turinį. Čia galite pakoreguoti daugybę nustatymų, tokių kaip kurso trukmė, reikiami išlaikymo balai, bandymų skaičius ir viktorinų sudarymas prieš pereinant į kitą lygį. Taip pat įmanoma eksportuoti kursus į kitas svetaines, kuriose naudojama „LearnPress“. Naudodami „BuddyPress“ paramą, studentai gali sudaryti grupes aptarti problemas ir dalytis žiniomis.

mokytis

Įskiepis išverstas į daugelį kalbų, palaiko daugialypius tinklus, taip pat „PayPal“, „Stripe“ ir „WooCommerce“ mokėjimo metodus. Nors „LearnPress“ galite naudoti su bet kuria standartine „WordPress“ tema, autoriai griežtai rekomenduoja ją naudoti kartu su Švietimo „WordPress“ tema arba LMS „WordPress“ tema. Kitais atvejais jie rekomenduoja atnaujinti „Pro“, kad būtų galima naudotis kursų paketais, žaidimais, kursų pažymėjimais ir daugybe papildomų priedų..

7. Namaste! LMS „WordPress“

Namaste! LMS „WordPress“

Įdiegę nemokamą „Namaste!“ Versiją! LMS, galite konvertuoti „WordPress“ diegimą į funkcinę švietimo svetainę. „ELearning“ funkcijos apima pamokų ir užduočių kūrimą, studentų priėmimą, kursų ir studentų valdymą, išankstinių sąlygų nustatymą pamokoms ir dar daugiau.

Patobulinkite papildinio funkciją naudodamiesi nemokamos narystės papildiniu Konnichiwa! Sukurkite išsamias ataskaitas apie studentų veiklą vietoje. Suaktyvinus prietaisų skydelio valdiklį, puslapyje bus nurodytas nurodytas dienų dienų skaičius. „PayPal“ ir „Stripe“ integracija padeda surinkti mokėjimą už kursus.

namaste-lms

Aukščiausios klasės versija leidžia lengvai užsidirbti iš interneto – į nurodytus kursus pridėkite pirkinių krepšelį, sukurkite ir tvarkykite nuolaidų kuponus bei tvarkykite saugomus failus. Ne tik tai, kad kai kuriems vartotojams galite suteikti prieigą kaip klasės vadovai ir apdovanoti ženklelius už kursų pabaigą ar už taškų pelnymą.

8. „LifterLMS WordPress“ papildinys

„LifterLMS WordPress“ papildinys

Pagrindinis „LifterLMS“ papildinys yra nemokamas, intuityviai naudojamas ir lankstus. Jis patikrina beveik visus laukelius būtinų mokymosi valdymo sistemos funkcijų sąraše ir galios WP101, populiari „WordPress“ vaizdo įrašų vadovėlių serija.

Studentai gali mokytis su progreso juostomis ir viktorinomis, kad galėtų sekti savo pažangą. Informuokite mokinius naudodami automatinius el. Laiškus. Šiuos el. Laiškus suaktyvina iš anksto nustatyta studentų veikla, pvz., Ilgą laiką neprisijungiant, nesugebanti viktorinos, priminimų apie terminus ir dar daugiau. Naudodamiesi veiksmais pagrįstais el. Laiškais susisiekite su studentais, kurie pasitraukia iš kurso vidurio. Lašinkite turinį pagal nurodytą tvarkaraštį arba pagal studentų pažangą.

„LifterLMS“ valdymo funkcijos

„LifterLMS“ siūlo daugybę kursų valdymo įrankių, taip pat mokėjimų apdorojimą per „PayPal“, juostelę ar „Authorize.net“, taip pat palaikymą „WooCommerce“. Norėdami padidinti studentų priėmimą, svetainėje galite pridėti kuponų ir nuolaidų. Yra keletas mokamų priedų, kuriuos galite įsigyti atskirai arba kaip „viskas viename“ paketą.

9. „Edwiser Bridge“ – „Moodle LMS“ integracija „WordPress“

„Edwiser Bridge“ - „Moodle LMS“ integracija „WordPress“

Galiausiai, jei esate gerbėjas Moodle atvirojo kodo kursų sistema, jums gali būti įdomu žinoti, kad yra paprastas būdas integruoti „Moodle“ kursus į „WordPress“. Nemokamas „Edwiser Bridge“ papildinys leidžia importuoti visus „Moodle“ kursus ir sinchronizuoti kursų kategorijas tiesiogiai su „WordPress“ svetaine. Iš ten galėsite juos nemokamai paskelbti, parduoti (naudodami integruotą „PayPal“ integraciją), leisti užsiregistruoti į kursus ir dar daugiau.

„Edwiser Bridge“ taip pat apima daugybę parametrų (pvz., Automatinį kursų sinchronizavimą, naudojimąsi mokiniais, kalbą ir kt.), Kuriuos galite tiesiog patikrinti, kad įjungtumėte. Jei esate kūrėjas (ar jau turite), yra net įmontuoti kabliukai ir filtrai, kad būtų galima greičiau pritaikyti. Dar geriau, kad yra puikių priedų, kurie suteikia dar daugiau energijos jūsų „Moodle“ naudojamai „WordPress LMS“.

Atrankinis sinchronizavimas

Naudojant Atrankinis sinchronizacijos plėtinys „Edwiser Bridge“ „Moodle“ vartotojai gali pasirinkti kursus, kuriuos jie nori sinchronizuoti su „WordPress“ platforma, kad vėliau galėtų prekiauti ar parduoti. Šis lengvai naudojamas papildinys leidžia „Moodle“ administratoriams sutelkti dėmesį į vieną konkretų kursų rinkinį ir padidinti sukibimą su jais..

Vienkartinis prisijungimas

Palengvinkite prisijungimo procesą ir prieigą prie kursų naudodami Vieno prisijungimo pratęsimas Edwiser Bridge daro. Vartotojai vienu metu gali prisijungti prie „Moodle“ ir susietos „WordPress“ svetainės, tik vieną kartą įvesdami prisijungimo duomenis. Tai veikia abipusiai! Vartotojas gali prisijungti prie „Moodle“ arba „WordPress“ svetainių ir būti atitinkamai prisijungęs prie atitinkamų „WordPress“ ir „Moodle“ svetainių.

Atsijungimas veikia taip pat gerai, nes atlikdami veiksmą tik vieną kartą, studentams nereikia jaudintis, kad neatsijungia iš abiejų svetainių. Paprastas sąrankos dėka šis įskiepis padeda integruoti „WordPress-Moodle“ ir palengvina vartotojams prieigą prie abiejų svetainių, nes jie turi tik vieną įgaliojimų rinkinį, kurio jiems reikia atsiminti. Taip pat yra trumpasis kodas, kurį galima įdėti bet kurioje „WordPress“ svetainės vietoje, kad būtų galima prisijungti.

Masinių kursų pirkimas

Leiskite vartotojams nusipirkti kelis kursus vienu metu „Moodle“ su Masinis Edwiser tilto pirkimas pratęsimas. Tai yra „WordPress“ papildinys, naudojantis „WordPress“ ir „WooCommerce“ jėgomis, kad „Moodle“ administratoriai galėtų parduoti „WordPress“ kursus ir pirkėjai galėtų įsigyti šiuos kursus dideliais kiekiais. Ir tai dar ne viskas, įsigydami kursą, „Moodle“ vartotojai turi intuityvią sąsają, leidžiančią įtraukti studentus į kursus.


LMS leidžia vartotojams mokytis savo tempu, naudojant bet kurį jiems patogų prietaisą. Mokymosi procesą galima padaryti įdomesnį suteikiant ženkliukus, novatoriškas viktorinas ir geriausių atlikėjų sąrašus. Be to, forumo ar bendruomenės įtraukimas gali paskatinti studentus mokytis.

Per pastaruosius kelerius metus „WordPress“ buvo naudojama kaip švietimo įstaigų svetainių ir internetinių kursų bazė. Šiame pranešime aptarti „WordPress“ LMS įskiepiai puikiai dera su „WordPress“ branduoliu, kad būtų sukurta visa internetinė kursų pristatymo sistema. Kai kurie yra nemokami, o kiti siūlo labai patrauklias funkcijas už mažiau nei 250 USD (tai yra mažiau nei 1 USD per dieną)..

Ar turite patirties su šiais „WordPress LMS“ papildiniais? O galbūt praleidome vieną iš jūsų rekomenduotų „LMS WordPress“ papildinių? Prašome pasidalinti komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map