Geriausi „Podcast“ papildiniai ir „WordPress“ paslaugos

Geriausi „Podcast“ papildiniai ir „WordPress“ sprendimai

Jūs klausotės to kasdienėje kelionėje į darbą. Pakeliui į sporto salę. Galbūt net klausysite to, eidami savo šunį. Be abejo, kartais (arba, gerai, dažniausiai) tai Taylor Swift Sveiki atvykę į Niujorką arba „Oasis“ „Wonderwall“, tačiau retkarčiais mes linkę klausytis mažų garso turinio gabalėlių, tiekiamų internetu. Tai mes, mano draugas, vadiname a podcast’as. Bet ar žinojai, kad yra naudingų „podcast“ priedų, kuriuos galite naudoti garso įrašo perdavimui savo svetainėje?


Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

Ką turėtumėte žinoti apie transliaciją internetu

Anksčiau apžvelgėme keletą mėgstamų „WordPress“ transliacijų, tačiau šiandien leiskite pasidalyti įdomia podcasting pramonės statistika.

1. Yra išalkusi publika.

Remiantis „Edison Research“ atliktu tyrimu, 21% JAV jaunimo per pastarąjį mėnesį klausėsi podcast’o.

Šaltinis: „Edison Research“ – „Žinių žiniasklaidos būklė 2016“

Norėdami pateikti tam tikrą kontekstą apie tai, ką sudaro 21% visos šalies, 13% JAV klauso „Spotify“ kas mėnesį, o 21% šalies naudojasi „Twitter“. Trumpai tariant:

Toks pat skaičius amerikiečių klausosi transliacijų ir naudojasi „Twitter“.

2. Yra įrodytas augimas.

Ir skaičius kasmet didėja. Pavyzdžiui, JAV piliečių, vyresnių nei 12 metų, klausančių podcast’ų, per pastarąjį dešimtmetį padidėjo 133%, t. Y. Nuo 2008 iki 2016 m., O tiesiog tarp 2015 m. Ir 2016 m. Podcasting industrija išaugo 23%.

Per pastarąjį dešimtmetį podcast’o klausytojų skaičius JAV padidėjo 133%.

PS: Jei jums buvo įdomu, iš kur mes gavome skaičius, mes padarėme keletą paprastų matematikos duomenų, pateiktų diagramoje iš „Edison Research“.!

3. Suvartoti lengva.

Prisimenate, kaip mes kalbėjome staliniame kompiuteryje? Ne? 90-ies vaikai tai daro!

Internetas turi naujus namus ir yra jūsų kišenėje. Lygiai taip pat, kaip mobiliųjų telefonų paieškos aplenkė darbalaukį „Google“, podcastingo pramonė pastebėjo panašią tendenciją. 2014 m. Didžioji dalis transliacijų internetu buvo sunaudota staliniame kompiuteryje. Šiandien 64% podcast’ų yra girdimi išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. (Taigi, keista šio straipsnio įžanga!)

Kas daro transliaciją nuostabiu

Dabar, kai mes žinome apie kai kuriuos iš šių statistinių duomenų, leiskite man pasakyti, kodėl podcasting’as yra puikus naujas vaikas bloke.

Tai puiki žiniasklaidos priemonė. Kodėl? Nes tai taupo laiką!

Aš sakyčiau, kad svarbiausias podcastingo pranašumas yra tas, kad jis taupo visa mūsų laiko dalis. Pripažinkime – mes esame užimti žmonės. Podcast’ai yra skirti greitai gauti informaciją vartotojams, norintiems pranešti apie tendencijas ir sekti savo mėgstamus žmones keliaujant.

Jums nereikia skaityti!

Nesupraskite manęs neteisingai, tačiau kai kuriems iš mūsų (* pakelia ranką *) skaitymas reikalauja pastangų. Jei man pasakytum, kad galiu sunaudoti tą patį kiekį informacijos ne turėdama skaityti, būčiau sujaudinta. Ir būtent tai daro podcasting’as! Heck, aš net skaičiau knygų santraukų garso nuorašus!

Pastangų reikalaujantis žiniasklaidos vartojimas.

Galite klausytis podcast’o, važiuodami į darbą ar atgal, arba pakeliui į sporto salę. Yra daugybė nuostabių „Podcasting“ programų, skirtų „Android“ ir „iOS“, kurios automatiškai atsisiunčia prenumeruojamas prenumeruojamas transliacijas per „WiFi“. Kai kurie taip pat pateikia puikų podcast’o atradimą ir rekomendacijas, pagrįstus jūsų interesais.

Tai puiki priemonė susisiekti su žmonėmis.

Balso turinio kūrėjams, norintiems pasiekti savo auditoriją ne tik ekrane rodomą tekstą, „podcasting“ yra puikus kanalą. Transliacija visuomet nereiškia garso įrašo. Taip pat galite daryti vaizdo įrašus, tačiau dauguma iš mūsų renkasi telefono vietos ir mobiliųjų duomenų taupymą.

Visi tai daro.

Galiausiai visi (ir aš tai tikrai turiu omenyje Visi) tiesiai iš geriausiai parduodamų autorių ir šešiaženklių pajamų tinklaraštininkų, pagrindinių pranešėjų, įtakingų rinkodaros specialistų ir skaitmeninių leidėjų – pagerino savo internetinių transliacijų žaidimą.

Jie įdėjo daug laiko, pastangų ir pinigų, kad sukurtų, publikuotų ir parduotų transliacijas savo auditorijai. Toliau pateikiama daugybė ištikimų prenumeratorių, kurie ilgainiui virsta žodžiais iš lūpų į lūpas rinkodaros specialistais ir aukščiausio lygio jūsų produktų evangelistais..

Todėl, jei 2018-ieji yra metai, kai nusprendėte imtis podcast’ų, „kudos“. Tai bus sunki, tačiau naudinga kelionė. Kadangi „WordPress“ naudoja beveik 30% interneto svetainių, labai svarbu, kad jūsų transliacijos sąranka būtų tvirtai įtraukta į jūsų „WordPress“ svetainę. Tai ne tik kryžmiškai reklamuos jūsų turinį auditorijai, bet ir padidins jūsų paieškos sistemos reitingą.

Turint tai omenyje, toliau pateikiamos geriausios „WordPress“ internetinių transliacijų paslaugos ir papildiniai. Naudodamiesi vienu iš šių „Podcast“ priedų ar paslaugų (ir atlikdami daug sunkaus darbo), galėsite nustatyti savo pačių „podcast“ kanalą tiesiai iš „WordPress“ svetainės.

Kaip pradėti naudotis „Podcasting“ naudojant „WordPress“

Kaip matau, yra du pagrindiniai būdai, kuriais galite pradėti – nemokami įrankiai ir geriausi sprendimai. Tiems, kurie tik pradeda podcasting’ą (vėliau turime puikų „pradžios“ turinį), rekomenduočiau naudoti nemokamus įrankius. Kai tik pakabinsite, galėsite pereiti prie mokamo sprendimo.

Tiems, kurie susipažinę su internetinių transliacijų verslu ir nori pradėti savo kelionę, mokami sprendimai būtų gera pradžia. Prieš pereidami prie priedų ir paslaugų sąrašo, leiskite mums suderinti tikslus.

1 tikslas – „Podcast“ turinio priegloba

Pirmasis tikslas yra: šeimininkas podcast’o (dažniausiai garso) failai. Tam reikia saugojimo ir sunaudojamas pralaidumas, be kitų serverio išteklių. Podcast failus galite talpinti tame pačiame serveryje, kuriame yra talpinama „WordPress“. Čia garso failus galima įkelti naudojant numatytąją „WordPress“ laikmenų įkėlimo programą. Šią parinktį palaiko daugybė nemokamų papildinių (kaip matysite toliau). Taip pat galite talpinti savo transliacijos failus internetinės saugyklos sprendime, tokiame kaip „Amazon S3“.

Atminkite, kad negalite naudoti nemokamų saugyklų sprendimų, tokių kaip „Dropbox“ ar „Google“ diskas, nes paprastai prieš atsisiunčiant failą jiems reikia daug autentifikavimo. Kita vertus, „Amazon S3“ suteikia jums tiesioginę prieigą prie failų, kai sukonfigūravote saugyklos segmentą.

2 tikslas – „Podcast“ grotuvas

Mums reikia „podcast“ grotuvas kad būtų rodomi mūsų transliacijos failai elegantiškoje sąsajoje ir stebima, kiek kartų failai buvo atkuriami ar atsisiųsti.

Sprendimai yra paprasti:

 • Aukščiausios kokybės podcast’o talpinimo sprendimai skirtas „WordPress“, pasirūpinkite internetinių transliacijų priegloba ir rodymu savo „WordPress“ svetainėje. Jūs mokate mėnesinį (arba metinį) mokestį už paslaugą, o serverio ištekliai nėra sunaudojami.
 • Nemokami „Podcasting“ papildiniai skirtas „WordPress“, paprasčiausiai rodykite (ir netgi stebėkite) savo „podcast“ garso takelius elegantiškame grotuve „WordPress“ svetainėje. Podcast garso failų priegloba yra jūsų atsakomybė.
 • Aukščiausi „Podcasting“ papildiniai skirtas „WordPress“, yra iš esmės turtingos nemokamų papildinių versijos, demonstruojančios jūsų transliacijos garso failus iš įvairių šaltinių. Vėlgi, garso failų priegloba yra jūsų pareiga.

Žemiau pateikiamas internetinių transliacijų priedų ir kitų parinkčių, kurias turite surengti savo pasirodymui, derinys. Mes apėmėme daugybę kainų taškų su įvairiomis funkcijomis, kad įtrauktume, kas, mūsų manymu, yra geriausius variantus talpinant savo „podcast“ naudojant „WordPress“.

1. Numatytasis „WordPress“ garso formatas ir grojaraščio trumpasis kodas

Numatytasis „WordPress“ garso formatas ir grojaraščio trumpasis kodas

Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ palaiko garso failus ir grojaraščius. Norėdami priglobti savo transliaciją, techniškai nereikia jokių papildomų papildinių ar paslaugų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nusiųsti garso failus (mp3, ogg, wma, m4a, wav) į savo daugialypės terpės biblioteką..

Norėdami pridėti savo transliacijas į savo svetainę, kurdami įrašą ar mygtuką pridėkite mygtuką „Pridėti laikmeną“ garso trumpasis kodas įterpti atskirus podcast’us į paštą:

[garso mp3 = "šaltinis.mp3" ogg = "šaltinis.ogg" wav = "šaltinis.wav"]

Arba naudokite grojaraščio trumpasis kodas norėdami pridėti visų savo transliacijų garso failų sąrašą:

[grojaraštis]

Tiesiog žinokite, kad jie pasižymės numatytuoju stiliumi (su numatytaisiais arba tamsiaisiais grotuvais), o tai yra gana paprasta, nebent jūsų „WordPress“ tema apima pasirinktines parinktis (pvz., „Nišos“ muzikos „WordPress“ temas)..

Kainodara: Nemokama – tai yra numatytoji „WordPress“ funkcija ir turėtų veikti bet kuria tema.

2. „Buzzsprout“ transliacija

„Buzzsprout“ transliacija

„Buzzsprout“ suteikia jums paprastą „podcasting“ platformą, kurioje galite įkelti, tvarkyti ir reklamuoti savo „podcast“ transliacijas per „podcast“ platformas (pvz., „ITunes“), socialinę mediją ar „WordPress“ svetainę. Čia pateikiama išsami jūsų apklausos epizodų statistika, tokia kaip grojimų skaičius, vidutinė grojamo laiko trukmė ir klausytojų demografinė informacija..

„Buzzsprout“ transliacija „WordPress“ papildinys atkuria jūsų transliacijos turinį HTML5 garso grotuve. Papildinys paima naujausius epizodus ir pateikia juos grojaraštyje. Tiesiog naudokite trumpąjį kodą, kad galėtumėte rodyti savo transliacijos turinį bet kuriame įraše ar puslapyje.

Kainodara: Nemokamas planas leidžia įkelti 2 valandas turinio per mėnesį, o failai talpinami 90 dienų. Planai prasideda nuo 12 USD per mėnesį, o tai leidžia įkelti iki 3 valandų turinio kiekvieną mėnesį su 250 GB perkėlimu.

3. „PowerPress“ transliacija naudojant „Blubrry“

„PowerPress“ „Podcasting“ papildinys, kurį pateikė „Blubrry“

„Blubrry“ siūlo dvi paslaugas – viena yra nemokamas papildinys, kita – prieglobos paslauga. „Blubrry PowerPress WordPress“ papildinys turi unikalių funkcijų, tokių kaip prenumeratos mygtuko rodymas, integruotas HTML5 grotuvas ir pritaikyta taksonomija, skirta transliacijai. Taip pat yra trumpasis kodas, kuriame pateikiami visi jūsų transliacijos epizodai puslapyje ar įraše.

Be „podcast“ failų prieglobos, „Blubrry“ teikia ir papildomų funkcijų, tokių kaip „podcast SEO“, kuri iš esmės leidžia pridėti kelis kiekvieno epizodo (ar takelio) aprašymus, kad pagerintumėte kanalo atradimą „iTunes“ ir „Google Play“ muzikoje. Be to, galite importuoti transliuotų transliacijų turinį iš „SoundCloud“, „Libsyn“, „Podbean“, „Squarespace“ ar kitų RSS transliacijų..

Kainodara: Planai prasideda nuo 12 USD per mėnesį už 100 MB saugyklos vietos per mėnesį. Įdomu tai, kad jei užsisakysite paslaugą 3 mėnesiams, iš viso turėtumėte 300 MB saugyklos vietos. Visi planai pateikiami neribotu pralaidumu. O jei norite šiek tiek padėti pradedant darbą, galite pasižiūrėti mūsų „PowerPress“ greitosios pradžios vadovą.

4. Rimtai paprastas transliavimas internetu

Rimtai paprastas transliavimas internetu

Rimtai paprastas podcasting’as yra viskas viename sprendimas jūsų „WordPress“ podcasting’ų poreikiams patenkinti. Viskas, ko jums reikia jaudintis, yra failų priegloba, kuriuos pradedantiesiems galima laikyti „WordPress“ serveryje kaip daugialypės terpės failus.

Podcast failai atkuriami naudojant numatytąjį „WordPress“ grotuvą. Papildinyje yra krūva naudingų funkcijų, tokių kaip:

 • Podcast’as pašto rūšis ir Serija taksonomija, skirta tvarkyti savo transliacijos failus
 • Galimybė priglobti kelias transliacijas iš tos pačios svetainės, naudojant skirtingas kategorijas. (Kiekviena internetinė transliacija gauna savo unikalią RSS nuorodą)
 • Labai tinkinamos parinktys, palengvinančios pateikimą į katalogus, tokius kaip „iTunes“, „Google Play“ ir „Stitcher“.
 • Tonų puikių priedų, tokių kaip „Podtrac“ integracija, siekiant pagerinti funkcionalumą.

Rimtai paprastas „Podcasting“ taip pat palaiko garso ir vaizdo transliacijas ir apima nemokamas statistikos priedas norėdami parodyti esminį turinį iš savo transliacijos.

Kainodara: Rimtai paprastas „Podcasting“ yra prieinamas nemokamai, tačiau jūs galite atnaujinti neribotą saugyklos vietą, importuoti vienu spustelėjimu, statistiką ir dar daugiau.

5. „WavePlayer“ garso grotuvas

„WavePlayer“ garso grotuvas

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Pritaikykite savo „podcast“ naudodami „WordPress“ ir intuityvų „WavePlayer“ papildinį. Pagal numatytuosius nustatymus galite tiesiog įkelti garso failus į „WordPress“, nes tai nepadeda sukurti grojaraščio ir lengvai jį rodyti. Vietoj to, naudodamiesi „WavePlayer“, galite sukurti stiliaus grojaraštį, kuris būtų reaguojantis, modernus ir integruotas su „Media Manager“ ir net „WooCommerce“..

Naudodami šį papildinį galite:

 • Sukurkite tinkinamą ir greitai pritaikomą grojaraštį
 • Rodyti garso failo bangos formas atkūrimo metu
 • Pasirinkite iš 4 dydžio parinkčių, kad atitiktumėte savo puslapį
 • Lengvai pridėkite takelius / prenumeruojamas transliacijas naudodami „WordPress Media Manager“
 • Parduokite geriausius takelius kartu su „WooCommerce“

Kainodara: „WavePlayer“ kaina yra 26 USD už vienos svetainės licenciją, į kurią įeina 6 mėnesių palaikymas ir atnaujinimai.

6. „Podlove Podcast Publisher“

„Podlove Podcast Publisher“

„Podlove Podcast Publisher“ yra dar vienas puikus „WordPress“ nemokamas „podcast“ papildinys, palaikantis pažangias analitikas.

Kategorijoje „Epizodai“ galite sukurti naujus internetinių transliacijų įrašus. „Podlove“ nueina dar vieną mylią pridėdamas tinkinamą šablonų variklį, naudojamą grotuvo pritaikymui jūsų temai. Į papildinį taip pat įtrauktas žiniatinklio grotuvas, kurį galite lengvai valdyti ir pateikti visus internetinių transliacijų dalyvius.

Kalbant apie analizę, galite sekti:

 • Stebėkite atsisiuntimų skaičių
 • „Podcast“ klientai klausėsi jūsų turinio
 • Populiarios savaitės dienos
 • Atsisiųsti šaltinį

Kitas įskiepio USP yra vieno mygtuko paspaudimo prenumeratos mygtukas, kuris spustelėjus tiesiogiai paleidžia numatytąjį kliento podcast’o grotuvą. Štai gera žinia – šio įrašo pradžioje mes pamatėme, kad 64% podcast’o turinio sunaudojama iš mobiliųjų telefonų. Todėl, naudodami gerai suplanuotą tinklalapį ir aiškią „Prenumeruoti“ CTA, galite nuolat padidinti savo transliacijos klausytojų bazę..

Kainodara: „Podlove“ yra visiškai nemokamas įskiepis.

7. Išmanusis „Podcast“ grotuvas

Išmanusis „Podcast“ grotuvas

Verslininko ir internetinių transliacijų veterano Pat Flynn sukurtas „Smart Podcast Player“ yra elegantiškai sukurtas internetinis podcast’ų grotuvas, kuris buvo sukurtas pateikti geriausius podcast’o klausymo patirtis savo klausytojams.

interneto grotuvas galima įterpti į įrašą / puslapį naudojantis trumpu kodu. Pats grotuvas yra lengvai pritaikomas, įskaitant šviesias ar tamsias temas ir pasirinktines spalvas. Klausytojai gali valdyti atkūrimo greitį, slinkti naudodamiesi laiko žymomis, rūšiuoti grojaraščius ir atsisiųsti atskirus failus iš interneto leistuvo.

Kainodara: „Smart Podcast Player“ vienos svetainės licencija kainuoja 8 USD / mėn., Per metus kas mėnesį atskaičiuojama, arba 12 USD / mėn., Kai kas mėnesį atsiskaitoma, ir ji pateikiama su automatiniais atnaujinimais.

8. „SimplePodcastPress“

„SimplePodcastPress“

„SimplePodcastPress“ yra aukščiausios kokybės „WordPress“ podcast’ų grotuvas, turintis daugybę naudingų funkcijų, pavyzdžiui, spustelėjamų laiko žymių ir podcast’ų grojaraščių..

Be pritaikomo grotuvo, papildinyje yra prenumeratos mygtukai, el. Pašto pasirinkimo dėžutės, prenumeruojamos transliacijos nuorašai, automatiniai leidėjai, automatiniai URL sutrumpintuvai ir „Tweet“ palaikantys fragmentai. Galite pridėti visas šias parinktis savo internetinės transliacijos puslapyje, kad padidintumėte savo abonentų skaičių ir atsisiųstų skaičių.

Kainodara: Vienos svetainės licencija kainuoja 67 USD, jai teikiama vienerių metų palaikymo ir atnaujinimų programa.

9. „Libsyn Podcast“ talpinimas

„Libsyn Podcast“ talpinimas

„Libsyn“ yra žinomas „podcast“ prieglobos sprendimas, skirtas rimtas skaitmeninių leidėjų. Joje yra viskas, pradedant paprastais įrankiais, tokiais kaip HTML5 grotuvas, RSS tiekimas, ir baigiant visa apimančiu sprendimu „pritaikyta programa – jūsų Podcast“.

Kainodara: Pagrindiniai planai prasideda nuo 5 USD su 50 MB mėnesio saugykla. Mes rekomenduotume „Libsyn“ žmonėms, ieškantiems skirto podcast’o prieglobos sprendimo.

10. WordPress.com („Premium“ planai)

„WordPress.com“ („Premium“ planai)

Nustebino? Taip buvo ir aš, kai sužinojau, kad WordPress.com turi įmontuotas palaikymas transliacijai. Pirmiausia sukuriate kategoriją, vadinamą „Transliacijos“ ar panašiai, įkeliate garso failus į naują įrašą, priskiriate jį „Podcast“ kategorijai, ir jums gera eiti. Podcast’ą bus galima įsigyti kaip Podcast’ai Kategorija.

Be to, savo „podcast“ galite pateikti „iTunes“ naudodami tos pačios kategorijos sklaidos kanalo URL. Mūsų pavyzdyje kategorija būtų Podcast’ai. Prieš tai atlikdami, turėtumėte sukonfigūruoti kanalo informaciją „Media“ nustatymuose, nustatyti iliustraciją, kad padidintumėte savo galimybes būti aptiktai „iTunes“ parduotuvėje.

Kainodara: „Podcasting“ funkciją galima rasti asmeniniuose ar aukštesniuose „WordPress.com“ mokamuose planuose. Jis prasideda nuo 4 USD / mėn. (Mokama kasmet) ir yra 6 GB saugyklos su neribotu pralaidumu.

Pastaba: Priešingai nei jūs turite „WordPress“ diegimą, negalite įdiegti „WordPress“ papildinių, kai jūsų svetainė yra priglobta „WordPress.com“. Jei pradedate naudotis „WordPress“, rekomenduojame naudoti savo „WordPress“ sąranką.

Supakuokite geriausius „Podcast“ papildinius ir sprendimus

Ar žinote, kas yra numeris vienas, lemiantis jūsų podcast’o sėkmę? Tai nesukuria tiesioginio turinio turinio, tai nėra gražiai suprojektuota svetainė ir taip pat nėra interviu su jūsų domeno influenceriais. Vienintelis svarbiausias veiksnys yra įsipareigojimas.

Jei norite greitai užsidirbti pinigų iš podcast’ų, pagalvokite dar kartą. Podcasting’as skirtas auditorijos sujungimui ir įtraukimui į save balsas, o ne žodžiai. Jei tikrai norite, kad jūsų balsas būtų išgirstas, transliacija internetu gali būti jums labai tinkamas kanalas. Ar esate pasirengęs pradėti? Patikrinkite tai „Lifehacker“ straipsnis trumpam vadovui, kaip pradėti naudotis „podcasting“.

Ar tu esi podkasteris? Norite pradėti? Ko norite pasiekti iš transliacijų internetu? Ar praleidome vieną iš mėgstamiausių „podcast“ priedų ar paslaugų? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map