Geriausi „WordPres“ tinginio įkėlimo papildiniai

Vaizdai, infografika ir išgalvoti efektai – tai visos puikios pagalbinės priemonės reklamuoti bet kokį interneto svetainės turinį. Jie yra neabejotinai patraukiantys dėmesį ir gali perduoti turinio esmę viename kadre. Nenuostabu, kad pasikliaujame vaizdais, norėdami atkreipti skaitytojo dėmesį ir sustiprinti vartotojų susidomėjimą internete.


Puslapyje vaizdai dažnai užtrunka, kol jie įkeliami į tinklalapį. Ir jei jūs naudojate lėtą ryšį, gali atrodyti, kad jį reikia įkrauti amžinai. Tai gali būti didelis išjungimas vartotojams, kurie greičiausiai pasitrauks iš puslapio.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

Kaip galime sunkesnius vaizdo puslapius įkelti greičiau?

Kodėl vaizdams įkelti reikia laiko? Na, mes galime tai paaiškinti taip – tinklalapį sudaro daugybė elementų – tekstas, vaizdai, laikmenos, scenarijus ir dar daugiau. Kad kiekvienas elementas būtų įkeltas, jūsų naršyklė pateikia užklausą svetainei (vadinamą HTTP užklausa). Daugelis elementų, ypač vaizdai, yra sunkūs baitais ir juos reikia įkelti. Paprastai visi elementai bandomi įkelti tuo pačiu metu ir tai atideda viso tinklalapio įkėlimą.

Logiška, kad reikia greitai įkelti turinį, kad jis pirmiausia pasirodytų naršyklėje, ir atkreipti žiūrovo dėmesį. Tuo pačiu atidėkite sunkių duomenų įkėlimą. Šis požiūris greičiausiai įtikins vartotojus laukti, nes ekrane yra kažkas, kas galėtų patraukti jų dėmesį.

Kas yra tingus krovimas?

Vaizdus galime atidėti naudodamiesi tinginio įkėlimo technika – pirmiausia įkelkite tik tekstą ar pasirinktą turinį ir leiskite vaizdams ar lėtai įkeliantiems elementams atsilikti. Vaizdai įkeliami pakopomis, todėl pagerėja laikas pirmam baitui į tinklalapį. Vartotojui slenkant žemyn, vaizdai pateikiami po vieną. Taigi sumažėja HTTP užklausų, tuo pačiu metu pasiekiančių serverį, skaičius.

Vaizdai dedami į vietos rezervuarą, kad būtų galima įkelti vėliau. Kai vaizdai pasiekia peržiūros vietą, jie yra paimami iš serverio. Jie pasirodo ekrane, kai juda į sritį „virš raukšlės“. Begalinio slinkties atveju „ajax“ naudojama daugiau įkelti, kai vartotojas paspaudžia ekrano apačią.

Kaip tingus krovimas gali padėti

Dėl tinginio pakrovimo sutrumpėja krovimo laikas. Greitesnė svetainė naudinga vartotojams ir paieškos sistemoms. Tai taip pat sumažina serverio pralaidumą, įkeliant vaizdus tik tada, kai jų tikrai reikia. Tai taupo pralaidumą tiek serverio, tiek vartotojo gale. Galite pritaikyti tingų įkėlimą pasirinktuose puslapiuose ar visoje svetainėje.

Vienas trūkumas, susijęs su tingiu įkėlimu, yra tas, kad po sulankstyto turinio paieškos varikliai negali rasti. Paieškos sistemos gali neatpažinti begalinio slinkties turinio. Norėdami bent jau iš dalies pašalinti šį trūkumą, turime URL struktūrą taip, kad juos galėtų apdoroti paieškos varikliai. Tai gali padaryti vietos žymeklius labiau matomus paieškos sistemose, kol vaizdas nebus įkeltas.

Yra daugybė papildinių, kuriuos galima tingiai įkelti į jūsų „WordPress“ svetainę. Pažvelkime į keletą populiarių papildinių,

BJ tingus krovinys

Norėdami pakeisti visus ar bet kuriuos savo skelbiamus vaizdus, ​​įdėkite miniatiūras, gramatikos paveikslėlius ir turinio iframeus vietos žymekliu, BJ tingus krovinys. Tai gali pakeisti ir „iframes“, o tai reiškia, kad galite tingiai įkelti įterptus vaizdo įrašus iš „YouTube“ ir „Vimeo“. Veikia ir su tekstiniais valdikliais. Naudojant paprastą filtrą, vaizdai ir iframe rėmeliai gali būti atidėti.

bj-tingus krovinys

Norėdami, kad papildinys veiktų jūsų svetainėje, tiesiog atsisiųskite, įdiekite ir suaktyvinkite. Tada galite apsilankyti nustatymuose ir išsiaiškinti, kokie elementai turėtų būti atidėti kraunant. Jei norite, pridėkite savo vietos rezervuaro atvaizdą.

Šis papildinys naudoja „JavaScript“. Dėl to lankytojas be „JavaScript“ pamatys originalius elementus nedelsdamas įkeldamas.

Tingus krovinys

Dažniausiai naudojamas įskiepis, norint pridėti tingų krovimą į „WordPress“ svetaines, Tingus krovinys yra paprastas įdiegimas ir aktyvinimas. Galite išbandyti užtikrintai, žinodami, kad jis sukurtas naudojant „Automattic“ „WordPress.com“ VIP komandos, „TechCrunch 2011 Redesign“ komandos ir Jake’o Goldmano („10up LLC“) kodų mišinį..

tinginys

Taip pat po suaktyvinimo jums nieko daugiau nereikia daryti. Tačiau, jei norite atlikti kai kuriuos pakeitimus, galite tai padaryti redaguodami php failą. Autoriai pateikė naudingų kodo fragmentų, kuriais galite remtis pakeisdami vietos žymiklio atvaizdą, tingiai įkeldami vaizdus į savo temą arba tingiai įkeldami visus vaizdus išvesdami buferį..

„Ajax“ įkelti daugiau – begalinis slinktis

„Ajax“ įkelkite daugiau yra tinkamas atidėtam įkėlimui į ilgus tinklalapius, kurie peržiūrimi slenkant žemyn. Naudokite jį tingiems įkeliant įrašus, pasirinktinius įrašų tipus, pavienius įrašus, puslapius ir komentarus.

ajax-load-more

Be to, galite naudoti „Shortcode Builder“ tinkinti „WordPress“ užklausas. Įtraukite trumpąjį kodą, kuris sugeneruojamas į puslapius, kuriuos pasirinkote naudodamiesi turinio rengykle, arba tiesiai į šabloninius failus. Peržiūrėkite puslapį iš priekio ir patikrinkite „Ajax Load More“, įkeldami turinį net slinkdami žemyn.

Be to, „Ajax Load More“ puikiai tinka naudojant „WooCommerce“ ir paprastus skaitmeninius atsisiuntimus, todėl ji tinka ilgiems produktų puslapiams.

Tingus krūvis vaizdo įrašams

Jei naudojate svetainę, kurioje yra daugybė įdėtų vaizdo įrašų, tai jums. Tingus krūvis vaizdo įrašams įterptus vaizdo įrašus pakeičia vaizdais, kuriuos galima spustelėti. Tinklalapis neįkelia vaizdo įrašų, kai tik lankytojas paprašo puslapio. Vaizdo įrašai įkeliami tik spustelėjus atvaizdą.

tingus vaizdo įrašų įkėlimas

Papildinys tikrina įterptus vaizdo įrašus ir visus išorinius failus pakeičia statiniu vaizdu ir paleidimo mygtuku. Vaizdo įrašai įkeliami tik lankytojui spustelėjus mygtuką. Tai gali turėti realios įtakos puslapio įkėlimo greičiui, ypač jei jame yra daug vaizdo įrašų. Vartotojui tai sklandi patirtis.

a3 tingus krūvis

Vis labiau žiūrint į svetaines, nešiojamus įrenginius, jas reikia taip pat pritaikyti mobiliesiems. a3 tingus krūvis skirtas pagerinti mobiliųjų telefonų svetainės greitį, atidėliojant pasirinktų puslapio elementų įkėlimą. Elementus galima pasirinkti administratoriaus nustatymuose.

a3-tingus krovinys

Papildinys siūlo „iframe“ rėmelių, esančių bet kurioje turinio ar valdiklyje, turinio palaikymą. „WordPress“ įterptosios laikmenos, „Facebook“, kaip dėžutės su profiliais, mygtukai „Patinka“, „Rekomenduoti“, „Google+“ profiliai, „Google“ žemėlapiai ir kitas panašus laikmenos turinys gali būti pasirinkti tingiai įkelti..

Be to, nėra jokio susidorojimo su pagreitintais mobiliaisiais puslapiais (AMP) – tingus krūvis nėra taikomas / amp baigtis. Tik kai naršyklė nurodo URL be / amp kad tingus krovinys ateina į žaidimą.

WP „YouTube Lyte“

Jei jūsų svetainė labai patraukli „YouTube“, WP „YouTube Lyte“ gali būti naudinga jums. Jis įterpia „Lite YouTube“ įterpimus, kurie atrodo panašūs į „YouTube“ įterpimus. Bet vaizdo įrašų prašoma tik spustelėjus.

wp-youtube-lyte

Norint, kad šis papildinys veiktų jūsų svetainėje, būtina užsiregistruoti „YouTube“ kaip naujam pareiškėjui. Papildinys naudoja „YouTube“ kiekvieno vaizdo įrašo API, kad gautų jį iš „YouTube“ saugyklos. Jei norite naudoti šią API savo svetainėje, turite įgalinti „YouTube“ pateiktą API raktą. Turite užpildyti serverio raktą, kurį gaunate iš „YouTube“.

Įgalinę „YouTube“ API klavišus, sureguliuokite nustatymus, kad grotuvo matmenys ir padėtis atitiktų jūsų skonį.

Puslapio įkėlimas su „Loading screen“

Su Puslapio įkėlimas su „Loading screen“, vartotojai gali įsivaizduoti laukimo laiką prieš įkeliant puslapį. Įskiepis rodo ekraną, kuriame rodoma pakrovimo eiga procentine išraiška.

pakrovimo puslapis su įkrovimo ekranu

Pasirinkite rodyti progresą tik pagrindiniame puslapyje arba visuose puslapiuose. Naudojant nemokamą versiją, rodymui naudojama tik progreso juosta. Jei norite gauti daugiau parinkčių, turėsite naujovinti į premium versija. Be to, „premium“ versija vaizdams įdėta tingiai.

Dar keli papildiniai,

 • Įkelti daugiau yra naudinga funkcija ilguose gaminių puslapiuose. Tai dažniausiai randama „WooCommerce“ svetainėse. „WooCommerce“ begalinis slinktis ir „Ajax“ puslapiai numatytąjį gaminio puslapį paverčia begaliniu slinkties arba „Ajax“ puslapiu. Vartotojui tai reiškia, kad jiems nereikia pakartotinai spustelėti „Kitas puslapis“. Kai vartotojas pasieks puslapio apačią, kitas gaminių rinkinys bus automatiškai nuskaitytas ir įkeltas. Mobiliesiems įrenginiams galimi skirtingi puslapių parinkimo variantai.
 •  Įkelkite daugiau „WooCommerce“ produktų galima pridėti norint įkelti daugiau produktų iš kito puslapio, naudojant „Ajax“ su begaliniu slinkties mygtuku arba „Įkelti daugiau“ mygtuką. Dėl animacijos efektų ir pritaikymo, pro versiją yra.
 • Vaizdai „Lazyload“ ir skaidrių demonstracija – Naudodami šį papildinį galite pasirinkti bet kuriam vaizdui pridėti „lightbox“ efektą arba pasirinktinės galerijos efektą, taip pat atidėti įkėlimą. Jis ateina su 3 efektais ir galite pridėti ir savo.
 • Raketų tingus krovinys – Itin lengvas (mažiau nei 2 kb). Jis įleidžia šiek tiek „Javascript“ į jūsų svetainės antraštę, kuri veikia su miniatiūromis, visais įrašo atvaizdais, valdiklio tekstu ar avataromis. Tai atideda vaizdus visoje svetainėje, nenaudojant jokios „JavaScript“ bibliotekos, tokios kaip „jQuery“.
 • Pašėlęs tingus – Atlieka tą patį darbą, nors yra lengvas, lengvai montuojamas ir naudojamas ir jam nereikia jokių nustatymų. Bet kokį vaizdą galima pašalinti, paprasčiausiai pridedant atributą prie paveikslėlio.
 • Lazy Load XT – yra greitas papildinys, veikiantis vaizdams, kadrams, „YouTube“ vaizdo įrašams ir „Vimeo“. Tai visiškai pritaikoma.

Daugeliui skaidrių patinka Karališkasis slankiklis ir WP elektrinė karuselė taip pat įdėkite tinginio įkėlimo principą vaizdams įkelti. Renginių užsakymas Pro palaiko tingų krovimo kalendorių.

Apibendrinant

Juokas įkėlimas yra efektyvus būdas pagerinti svetainės greitį, ypač svetainėse, kuriose pateikiama daugybė vaizdų ir vaizdo įrašų. Yra daug kitų metodų, tokių kaip vaizdo optimizavimas ir talpyklos kaupimas, kurie taip pat gali padėti pagerinti svetainės greitį. Pasirinkite įskiepį, kuris tinka jūsų svetainei, ir optimizuokite našumą, kad jis vartotojui būtų geresnis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map