Geriausi „WordPress 2020“ žemėlapių papildiniai

Geriausi „WordPress“ žemėlapių papildiniai

Kontaktinis puslapis yra daug naudingesnis su žemėlapiu. Įrašą apie mėgstamiausias kinų maisto vietas daug lengviau suprasti naudojant žemėlapį, kuriame yra daugybė nurodymų. Kelionių tinklaraštis yra daug smagesnis, kai jūs (ir jūsų skaitytojai) galite iš karto pamatyti visas jūsų buvimo vietas. Žemėlapių įtraukimas į „WordPress“ svetainę yra daugybė priežasčių, nesvarbu, kokia jūsų priežastis, turėtumėte lengvai ir efektyviai atlikti tą patį būdą..


Žemiau pateikiamas 30 ir daugiau geriausių galimų žemėlapių papildinių sąrašas. Įtraukėme gerą nemokamų ir aukščiausios kokybės priedų derinį, kuris padės išsiaiškinti, ko jums reikia. Taigi įsigykite papildinį ir pradėkite kurti gražius „WordPress“ įrašų ir puslapių žemėlapius. Pridėti žemėlapius į savo svetainę nėra taip paprasta!

Pastaba: Jums gali tekti sukurkite savo „Google API“ raktą norėdami naudoti kai kurias iš žemiau pateiktų žemėlapio parinkčių.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

Contents

1. Žemėlapiai „Marker Pro“

Geriausi žemėlapių papildiniai: „MapsMarker Pro“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Maps Marker Pro“ yra premium klasės „WordPress“ papildinys, veikiantis su įvairiomis žemėlapių sistemomis – „Google Maps“, „Google Earth“, „OpenStreetMap“, „MapQuest“, „OGD Vienna Maps“ ir „Bing Maps“ yra suderinami. Be to, galite nusiųsti savo pasirinktinius žemėlapius, kuriuos galite naudoti (puiki galimybė, jei naudojate papildinį, norėdami pridėti prekybos centro žemėlapį, viešbučio žemėlapį, vestuvių sėdimąjį žemėlapį ar kitą specialiojo tipo žemėlapį)..

Turėdami „Maps Marker Pro“, patobulinkite savo svetainę naudodami pridedamą funkcijos. Pvz., Tinklaraščio įraše galite pridėti žemėlapį su „GPX Tracks“, kad būtų parodytas jūsų maršrutas, atstumas ir tempas – puikus priedas bėgiojantiems tinklaraštininkams ar kalnų dviračių entuziastams. Arba naudokite integruotą daugia linijų palaikymą, norėdami nupiešti savo žemėlapiuose geometrines figūras – kurios galėtų būti naudojamos norint išryškinti eismo zonas arba nubraižyti sodo kraštovaizdį. Nesunku suprojektuoti ir pritaikyti savo žemėlapius, naudojant daugiau nei 600 integruotų fonų ir galinių įrenginių parametrų. Galimybės yra begalinės!

Kitos puikios funkcijos apima pasirinktinius žemėlapių segtukus, žymeklių sluoksnius, integruotą adresų paiešką, QR kodą, žymeklių aprašymus, lengvai naudojamą žemėlapio trumpąjį kodą ir dar daugiau. „Maps Marker Pro“ taip pat pristatomas su įspūdingais 46 vertimais, taip pat suderinamumu su tokiais populiariais vertimo papildiniais, kaip WPML ir Polylang. Kūrėjams bus malonu žinoti, kad papildinyje siūlomos visapusiškos API, jei norite sukurti pasirinktinę programą arba integruoti trečiųjų šalių paslaugas.

2. „MapSVG“ interaktyvusis vektorius, „Google“ ir vaizdų žemėlapiai

Geriausi žemėlapių papildiniai: „MapSVG“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„MapSVG“ yra vienas iš geriausių žemėlapių „WordPress“ papildinių, kuriuos galite pasirinkti. Šis interaktyvus žemėlapių sudarymo sprendimas leidžia lengvai kurti vektorinius, „Google“ ar vaizdinius žemėlapius. Į papildinį įtrauktos galingos žymeklių, patarimų, platumos ir ilgumos koordinačių, pasirinktinių įvykių tvarkytojų (spustelėjus pelės žymeklį, perkeliant įkėlimą ir tt), formų formavimo, pasirinktinių CSS ir dar daugiau funkcijų. Jūs netgi galite pridėti savo statistiką naudodami choropleth žemėlapius – tai puikiai tinka demografijos, oro žemėlapių žemėlapiams ir pan.

„MapSVG“ taip pat yra įmontuota tiesioginė peržiūra valdymo skydelyje, todėl kurdami galite lengvai atlikti žemėlapio taisymus ir juos peržiūrėti. Prie kitų pastebimų įskiepių funkcijų priskiriama daugiau nei 100 šalių / pasaulio žemėlapių, pasirinktinių spalvų, regionų nuorodų, žemėlapių rinkos katalogų sąrašo, žemėlapio objekto pasirinktinių laukų (tekstas, data, radijas, žymimasis laukelis, „WordPress“ pranešimas, vaizdas, būsena, regionai, žymeklis) ir dar daugiau. Peržiūrėkite tiesioginę demonstracinę versiją, kad pamatytumėte, ką dar gali pasiūlyti „MapSVG“.

3. Interaktyvūs geografiniai žemėlapiai

Interaktyvus geografinių žemėlapių „WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

Norite sukurti nuostabius savo svetainės žemėlapius – komplektuojamas su interaktyviomis funkcijomis, tokiomis kaip mastelio keitimas, rinkos grupės, spalvotos legendos, šilumos žemėlapiai, patarimai, tiesioginiai filtrai ir dar daugiau? Su Interaktyvūs geografiniai žemėlapiai tu gali! Šis turtingas žemėlapių papildinys apima daugiau nei 250 žemėlapių su patobulintomis funkcijomis, kad būtų galima sukurti tinkintus jūsų svetainės žemėlapius.

Nesvarbu, ar esate kelionių tinklaraštininkas, lankantis visame pasaulyje, verslas, turintis kelias vietoves, ar nekilnojamojo turto agentas, parodantis pagrindines kaimynystės ypatybes – žemėlapiai yra puikus būdas patobulinti jūsų svetainę. Interaktyvūs geografiniai žemėlapiai yra tik papildinys, kuris padės. Pro šio papildinio versiją yra pritaikomi spalvų regionai, rinkos, patarimai, 10 ir daugiau žemėlapių projekcijų, išplėstinis mastelio keitimas, žymeklių jungiamosios linijos, perdangos, teksto etiketės, išsamūs žemėlapiai ir dar daugiau. Be to, pradėti nesunku. Tiesiog įdiekite papildinį, naudokite įmontuotas parinktis, kad sukurtumėte savo žemėlapį, tada įdėkite jį naudodami trumpąjį kodą arba pasirinktinį „Gutenberg“ bloką..

Interaktyvus geografinių žemėlapių kuponas

Nepraleiskite progos gauti šį puikų pasiūlymą interaktyviuose geografiniuose žemėlapiuose. Tiesiog naudokite mūsų išskirtinį kodą WPEIGM20 norėdami sutaupyti 20% įsigydami naują licenciją (arba pratęsdami!).

Sutaupykite 20%

4. Įrankių rinkinio žemėlapiai

Įrankių rinkinio žemėlapiai

Kitas mūsų sąraše yra „Toolset Maps“ – paprastas būdas kurti pasirinktinius „WordPress“ svetainės žemėlapius. Jei vardas skamba pažįstamai, galbūt anksčiau naudojote įrankių rinkinį – vieną iš populiariausių būdų, kaip pridėti pasirinktinius įrašų tipus ir laukus „WordPress“. Ir jums bus malonu žinoti, kad „Toolset Maps“ yra toks pat galingas. Papildinys leidžia jums sukurti savo žemėlapius, būdingus jūsų svetainei, be PHP ar kodavimo žinių. Nesvarbu, ar norite rodyti žemėlapį pagal konkretų turinio tipą (pvz., Nekilnojamojo turto sąrašus), pridėti filtrų ar geografinę vietą, kad būtų rodomi netoliese esantys rezultatai, ar rodyti žemėlapį keliomis kalbomis („Toolset Maps“ suderinamas su WPML) – viskas, ko jums reikia jūsų pirštų galiukais.

Įrankių rinkinyje „Žemėlapiai“ yra daug galingų funkcijų, kurios palengvina žemėlapio kūrimą. Norėdami suprojektuoti savo žemėlapį, naudokite pasirinktinių laukų parinktis, žemėlapio žymeklio dizainą, mastelio lygį, žemėlapio tipą, gatvės vaizdą, sąlyginius filtrus (įskaitant atstumą) ir dar daugiau. Įrankių rinkinio Žemėlapiai puikiai veikia su „Google“ ir „Azure“ – taigi rinkitės! Ten yra dar daugiau Įrankių rinkinio žemėlapiai gali padaryti (įskaitant puikų darbą su dauguma populiariausių „WordPress“ temų), kodėl gi neišbandžius?

5. Interaktyvus pasaulio žemėlapio nemokamas „WordPress“ papildinys

Interaktyvus pasaulio žemėlapio nemokamas „WordPress“ papildinys

Interaktyvus pasaulio žemėlapis yra nemokamas žemėlapių papildinys, kurį galite naudoti norėdami pridėti linksmą ir spustelėjamą pasaulio žemėlapį į savo svetainę. Pridėkite nuorodas, vaizdus ir tekstą užveskite pelės žymeklį ir pakeiskite žemėlapio spalvas naudodami vaizdinę rengyklę. Baigę naudokite trumpąjį kodą ir įdėkite savo žemėlapį į bet kurį įrašą ar puslapį. Visi žemėlapiai greitai reaguoja ir greitai įkeliami, todėl SEO neturėtų būti vykdomas jokiu būdu. Ir jei norite sukurti vietinį žemėlapį, apsilankykite geriausiuose kūrėjo pritaikytuose interaktyviuose žemėlapiuose, skirtuose JAV, Europai, Azijai ir dar daugiau..

6. „Hero Maps Premium“

Geriausi žemėlapių papildiniai: „Hero Maps Premium“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Norite sukurti įspūdingus viso ekrano žemėlapius? Pažvelkite ne į „Hero Maps“! Šis papildomas „WordPress“ papildinys palaiko visą ekraną, herojų žemėlapius ir daugybę variantų, kaip lengvai kurti ir nuleisti žemėlapius, kurti CSV žemėlapio vietos įkėlimą, tinkinamus žemėlapių žymeklius, žemėlapių filtrus, fiksuotą ar pilną išdėstymą, pasirinktinių formų sluoksnius, spalvų apvalkalus ir dar daugiau. Šis patobulintas žemėlapių papildinys yra pilnas parinkčių!

7. Interaktyvūs pasaulio žemėlapiai

Geriausi žemėlapių papildiniai: interaktyvūs pasaulio žemėlapiai

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Interaktyvūs pasaulio žemėlapiai yra „WordPress“ papildinys, kurį galite naudoti norėdami pridėti didelio masto žemėlapius į savo svetainę. Šis papildinys puikiai tinka norint parodyti, kur esate buvę, dokumentuojant įvairią savo biuro vietą visame pasaulyje arba išvardyti globalius istorinius lankytinus objektus (7 įdomu, ar kam?). Sukurkite savo tinkinamus žemėlapius, kuriuose rodomas visas pasaulis arba tik konkretus žemynas, šalis, valstija arba (jei yra JAV) metropolinė sritis. Be to, kiekvienoje vietoje galite pridėti interaktyvių patarimų, į kuriuos būtų įtraukta papildoma informacija ar net vaizdai.

8. „MapPress Easy Google Maps“

Geriausi žemėlapių papildiniai: „MapPress“

„Map Press“ yra nemokamas „WordPress“ papildinys, kuris naudoja naujausią ir geriausią „Google“ API, todėl galite pridėti žemėlapius prie savo įrašų ir puslapių. Įskiepis puikiai veikia su pasirinktiniais įrašų tipais ir keliose svetainėse, taip pat jame yra naudingų funkcijų, tokių kaip trumpieji kodai, gatvės vaizdo palaikymas, tinkintas tekstas, realaus laiko srautas ir dar daugiau. Be to, jei kada nors nuspręsite, kad norite daugiau, yra profesionali versija, kurią galite atnaujinti.

9. Pažangos žemėlapis

Geriausi žemėlapių papildiniai: „ProgressMap“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Progress Map“ yra aukščiausios kokybės „WordPress“ įskiepis, skirtas įrašams. Idėja yra ta, kad galite pridėti įvairių vietų, remdamiesi savo svetaine. Tai gali būti jūsų mėgstamiausias mėsainių sąnarys, jūsų nekilnojamojo turto sąrašai, viešbučių vietos – viskas, kas bus. Be to, visa jūsų pridėta vieta bus rodoma puikiame „Google“ žemėlapyje ir pasirinktinėje karuselėje, esančioje iškart po žemėlapiu. Įskiepį lengva nustatyti, jis turi kelis žemėlapio išdėstymus, palaiko pasirinktinius žymeklius, veikia su mobiliuoju naršymo mygtuku perbraukimu ir dar daugiau.

10. WP „Google Maps“

Geriausi žemėlapių papildiniai: WP „Google Maps“

Nemokamas WP „Google Maps“ papildinys yra greitas ir paprastas būdas pridėti „Google Maps“ prie savo „WordPress“ svetainės. Tiesiog įveskite adresus, kad pridėtumėte žymeklius (netgi galite spustelėti ir vilkti žymeklius į vietą), pasirinkite žemėlapio tipą (pvz., Kelio žemėlapį, palydovą ir kt.) Ir naudokite pridedamąjį trumpąjį kodą ar valdiklį, kad pridėtumėte savo žemėlapį į savo svetainę..

11. 5 sek. „Google Maps PRO“

Geriausi žemėlapių papildiniai: 5 sek. „Google Maps PRO“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„5sec Google Maps PRO“ yra „WordPress“ papildinys, turintis puikių žemėlapių funkcijų. Pirmiausia, prie papildinio yra vizualiojo žemėlapio kūrimo priemonė, kad galėtumėte pamatyti savo kaiščius pridėdami juos ir prireikus atlikti pakeitimus. Tada, kad jums būtų lengviau, kūrėjai įtraukė 10 unikalių apvalkalų, neribotų spalvų perdangų palaikymą, 15 segtukų piktogramų (plius pasirinktinių piktogramų pridėjimo galimybė), automatinės kalbos pasirinkimą ir paprastus trumpuosius kodus. Be to, galite pridėti kiekvieno PIN kodo nustatymą, pvz., Animaciją, patarimus, nuorodas ir dar daugiau.

12. Simmple Shortcodes: „Google Maps“

Geriausi kartografavimo papildiniai: Simpliniai trumpieji kodai

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Ir jei viskas, ko norite, yra paprastas „Google Map“ – patikrinkite nemokamą „Symple Shortcodes“ „WordPress“ papildinį. Įskiepis leidžia lengvai įterpti žemėlapius naudojant „Symple map“ trumpąjį kodą (viskas, ką jums reikia padaryti, tai tik pridėti vietos pavadinimą, adresą, aukštį ir mastelį), jis suderinamas su daugeliu „WordPress“ temų (rekomenduojame naudoti su visomis. nemokamų „WordPress“ temų). Tai puiki galimybė pridėti paprastą vienos vietos „Google Maps“ ir daugybę kitų naudingų elementų (mygtukai, akordeonai, socialinės piktogramos ir dar daugiau) į savo „WordPress“ palaikomą svetainę..

13. „Mapify.it“

Geriausi žemėlapių papildiniai: „Mapifyit“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Mapify.it“ yra premium klasės „WordPress“ papildinys, kuris iš tikrųjų yra vienas geriausių būdų, kaip pridėti tinkintą žemėlapį į savo svetainę. Šis lankstus žemėlapių papildinys leidžia lengvai pridėti „Google maps“ į savo svetainę, tačiau naudodamiesi tinkintais žemėlapiais, taip pat galite būti tikrai kūrybingi. Prie grupės nuotraukos pridėkite segtukus su patarimais, pridėkite prie meno kūrinio esančių taškų – pagalvokite už dėžutės ribų! Be to, papildinyje yra daugybė animacijos, pasirinktiniai žymekliai, palaikymas vaizdo įrašais, galerijos parinktys, švieslentės, integracija keliose svetainėse ir dar daugiau. Į jį netgi įtrauktas PSD failas, jei norite prieš pradedant kurti kliento žemėlapio maketą.

14. WP „Google Maps“ (Lite)

Geriausi žemėlapių papildiniai: WP „Google Maps“ (Lite)

WP „Google Map“ nemokamas „WordPress“ papildinys yra puikus būdas sukurti neribotus žemėlapius su neribotomis vietomis, kuriuos galite pridėti prie savo „WordPress“ įrašų ar puslapių. Norėdami sukurti reaguojančius žemėlapius su pasirinktiniais žymekliais, naudokite įvairias papildinio funkcijas. Įskiepis netgi apima eismo, tako ir reljefo sluoksnių palaikymą, kad būtų dar daugiau žemėlapių sudarymo galimybių. Be to, yra profesionali versija, jei kada nors norite papildomų funkcijų (pvz., Pasirinktinės odos, lentelės, kontaktinės formos ir kt.).

15. Atsakingas „Google Maps“

Geriausi žemėlapių papildiniai: reaguojantys „Google Maps“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Reaguojantis „Google Maps“ yra aukščiausios kokybės „WordPress“ papildinys, kuris buvo išbandytas ir suprojektuotas taip, kad jūsų „WordPress“ svetainei sukurtų idealius vaizdo taškus. Kurkite žemėlapius pagal koordinates ar adresus, tada naudokite patogųjį trumpąjį kodą, norėdami pridėti savo žemėlapį į bet kurį įrašą, puslapį ar kitą teksto sritį. Yra didžiulė 40 iš anksto apibrėžtų spalvų apvalkalų, 10 spalvų žymeklių ir tiesioginio žemėlapio peržiūra (kad galėtumėte pamatyti, ką sukūrėte).

16. CP „Google Maps“

Geriausi žemėlapių papildiniai: CP „Google Maps“

CP „Google maps“ yra nemokamas „WordPress“ papildinys, kurį galite naudoti kurdami pasirinktinius „Google Maps“, susijusius su jūsų turiniu. Galite pridėti skelbimą daugelyje vietų, kiek jums reikia, ir papildinys netgi parodys papildomus susijusius įrašus jūsų įraše. Ir tai dar ne viskas, galite pridėti savo žymeklius, įterpti žemėlapį keliomis kalbomis ir tinkinti parinktis, pvz., Mastelį, žemėlapio tipą, paraštes, dydį ir dar daugiau.

17. Interaktyviojo žemėlapio kūrimo priemonės papildinys

Geriausi žemėlapių papildiniai: interaktyvus žemėlapių kūrimo priemonės papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Interactive Map Builder“ papildinys yra žemėlapių kūrimo sprendimas, kuris leis jums sukurti gražius ir interaktyvius savo svetainės žemėlapius. Tai nėra jūsų vidutinis papildinys. „Interactive Map Builder“ perkelia jį į visiškai naują lygį, kad galėtumėte kurti pasirinktinius žemėlapius, kurie atitiktų jūsų konkrečius poreikius.

18. Žemėlapių kūrimo priemonės „Google Maps“ papildinys

Geriausi žemėlapių papildiniai: Žemėlapių kūrimo priemonės „Google Maps“ papildinys

„WordImpress“ sukurtas „Maps Builder“ yra greitas ir intuityvus būdas sukurti savo tinkinamus „Google“ žemėlapius savo svetainei. Naudokite įmontuotas funkcijas, tokias kaip tiesioginio žemėlapių kūrimo priemonė, „Google“ vietų integracija, unikalias žemėlapių rinkos piktogramas ir, žinoma, labai intuityvią sąsają, kad galėtumėte kurti savo žemėlapius iš karto..

19. „Mapplic Custom“ interaktyvaus žemėlapio „WordPress“ papildinys

Geriausi žemėlapių papildiniai: „Mapplic“ pritaikyti interaktyvūs žemėlapiai

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Mapplic“ yra aukščiausios kokybės interaktyvus žemėlapio papildinys su patobulinta galimybe kurti žemėlapį jūsų verslo svetainei. Kurkite vektorinius ir vaizdinius žemėlapius, pridėkite neribotus orientyrus ar grindis, naudokite įmontuotus šalių ar pasaulio žemėlapius, pridėkite gilųjį susiejimą ir kurkite visiškai reaguojančius į jutikliams paruoštus žemėlapius, kad galėtumėte bet ką!

20. „Intergeo“ „Google Maps“ papildinys „Themeisle“

Geriausi žemėlapių papildiniai: „Intergeo“ „Google Maps“ papildinys, kurį pateikė „Themeisle“

„Intergeo Google Maps“ papildinys yra puikus būdas kurti žemėlapius „WordPress“ svetainėje. Papildinys leidžia jį lengvai naudoti pasirinkus vietą, mastelį, valdiklius, kelias vietas, spalvų stilius ir žymeklius. Reikia daugiau? Jie taip pat siūlo pilną premium versija per „Themeisle“.

21. Išplėstinis „Google Maps“ papildinys, skirtas „WordPress“

Geriausi žemėlapių papildiniai: išplėstiniai „Google Maps“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei esate fiziškai prisijungę neprisijungę, jūsų vairuojamos įmonės kiekis priklauso nuo žmonių, kurie gali jus surasti, skaičiaus. Ir kaip jūsų potencialūs klientai jus suras? Žinoma, naudoti žemėlapį – tai nėra raketų mokslas!

Išplėstinis „Google Maps“ papildinys, be abejo, yra vienas moderniausių „Google Maps“ įskiepių šiandien rinkoje. Papildinyje yra daug funkcijų ir jis palaiko beveik bet kokį įsivaizduojamą žemėlapio tipą. Galite perteikti spalvotas figūras ir linijas žemėlapiuose, norėdami perteikti lankytojams konkrečius pranešimus, o papildinys palaiko visas „Google“ žemėlapiuose galimas skinas, įskaitant gatvės vaizdą, žemėlapio vaizdą, žemės vaizdą, panoraminį vaizdą ir 45° Vaizdo vaizdas.

Į žemėlapį galite įtraukti neribotą vietų skaičių, o žemėlapius galite įterpti į bet kurį įrašą / puslapį naudodami trumpąjį kodą arba bet kurią valdiklio sritį naudodami tam skirtą valdiklį. Įspūdingiausia „Advanced Google Maps“ papildinio palaikoma funkcija yra galimybė pridėti „sluoksnių“ prie savo žemėlapių. Tai reiškia, kad į savo žemėlapį galite pridėti nuorodas, dviračių maršrutus, eismo lygį ir oro sluoksnius. Žemėlapyje galite pridėti kelis sluoksnius, kurie suteikia jūsų svetainės lankytojams viską, ką jiems gali reikėti žinoti bandant jus rasti.

Žemėlapiai visiškai reaguoja ir juos galima pritaikyti naudojant vieną iš daugiau nei 500 paruoštų žymeklių, arba galite susikurti savo pasirinktinį žymeklį. Arba pridėkite pasirinktines formas kaip svarbiausius žemėlapio elementus, sukurkite pasirinktinius žemėlapių apvalkalus, rodykite kelis maršrutus, pridėkite pasirinktinius sluoksnius (eismas, susisiekimas, dviratis ir kt.), Sukurkite grupes, pridėkite savo pasirinktinius nurodymus ir dar daug daugiau.

22. Pagrindiniai „Google Maps“ vietos žymekliai

Geriausi žemėlapių papildiniai: pagrindiniai „Google Maps“ vietos žymekliai

Net pagalvojus, kad šis nemokamas papildinys pavadintas pagrindiniu „Google Maps“ vietos žymeklių papildiniu, jis iš tikrųjų nėra toks paprastas – juo naudotis yra tiesiog paprasta. Papildinys sukuria pasirinktinį jūsų žemėlapių įrašo tipą, kurį galite tinkinti naudodami piktogramas, žemėlapio tipą, mastelį, vietos žymes, filtrus ir tt, o paskui lengvai įterpkite bet kur naudodami trumpąjį kodą..

23. „Google Maps“ valdiklis

Geriausi žemėlapių papildiniai: „Google Maps“ valdiklis

„Google Maps Widget“ nemokamas „WordPress“ papildinys leidžia lengvai į savo svetainę greitai įtraukti nesąmonių žemėlapius. Papildinys palaiko „Google maps“ miniatiūras, „lightbox“, bendrąsias žemėlapio parinktis (dydis, tipas, spalvų schema, mastelio keitimas ir tt) ir, žinoma, valdiklio pavadinimo ir adreso parinktis. Tai puiki greita ir lengva parinktis, kaip pridėti žemėlapius prie šoninių juostų, poraštės ir bet kurių kitų valdikliui paruoštų sričių.

24. „Google Maps Builder“, skirta „WordPress“

Geriausi žemėlapių papildiniai: nemokamas „Google Maps Builder“ papildinys

Nemokamas „Huge-It“ „Google Maps Builder“, skirtas „WordPress“, yra sukurtas remiantis „freemium“ modeliu, vadinasi, yra ir nemokama, ir aukščiausios kokybės papildinio versija. Nepaisant to, nemokamoje versijoje yra tiek daug nuostabių funkcijų, ji puikiai tinka daugumai svetainių, norinčių pridėti „Google maps“. Kurkite neribotus žemėlapius, įterpkite neribotus žymeklius, pridėkite figūras ar apskritimo lokacijas, įgalinkite eismo / tranzito sluoksnius ir tt.!

25. „Image Map Pro“, skirta „WordPress“

Geriausi žemėlapių papildiniai: „Image Map Pro Premium“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Image Map Pro“ yra interaktyvus aukščiausios kokybės vaizdų žemėlapių kūrėjas. Kodėl turėtumėte apsiriboti savo „Google maps“ kūriniais? Naudodami „Image Map Pro“ galite sukurti pasirinktinius žemėlapius naudodami pasirinktą vaizdą (arba žemėlapį). Tada pridėkite pasirinktines formas, šriftų piktogramas, patarimus, pelės žymeklį arba veiksmus spustelėjus, pasirinktinį mastelį, viso ekrano išdėstymą ir dar daugiau. Be to, papildinys palaiko lengvą žemėlapių importą, anuliavimo / perdarymo procesą, sluoksnių kopijavimą, pasirinktinius stilius ir automatinius atnaujinimus.

26. „Google Maps WD“

Geriausi žemėlapių papildiniai: „Google Maps WD Free“ papildinys

„Google Maps WD Free WordPress“ papildinys yra tiesus ir intuityvus papildinys, leidžiantis pridėti „Google maps“ bet kurioje „WordPress“ svetainėje. Tiesiog įdiekite papildinį ir pradėkite kurti savo žemėlapius. Papildinys palaiko kelias vietas, susijusias / suskirstytas į kategorijas, žemėlapio sluoksnius, žymeklį, žemėlapio segtukų nuorodas, nuorodas ir dar daugiau. Baigę naudokite trumpąjį kodą ir pridėkite savo žemėlapį prie bet kurio įrašo ar puslapio.

27. „WP Store Locator“

Geriausi žemėlapių papildiniai: „WP Store Locator Free Plugin“

Žemėlapiai yra puikus būdas parodyti kelionių ir laisvalaikio paskirties vietas, tačiau jie taip pat yra labai naudingi verslui. Naudodami nemokamą „WP Store Locator“ papildinį, galite pridėti savo parduotuvių vietas kartu su svarbia informacija, pavyzdžiui, valandomis, telefono numeriu, URL ir aprašymu. Tada pridėkite papildomų funkcijų, tokių kaip pasirinktiniai stiliai, žemėlapio žymeklių piktogramos, pasirinktiniai meta duomenys, važiavimo atstumai ir net važiavimo nurodymai. „WP Store Locator“ papildinys taip pat visiškai suderinamas su daugiakalbiais papildiniais, kad galėtumėte kurti žemėlapius, kurie būtų naudojami visose jūsų didžiausiose tikslinėse rinkose..

28. „Super Store“ ieškiklis „WordPress“

Geriausi žemėlapių papildiniai: „Super Store Finder Premium“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Kurkite išplėstinius žemėlapius, kad klientai galėtų rasti jūsų vietas naudodami „WordPress“ „Super Store Finder“. Kurkite reaguojančius, mobiliesiems paruoštus žemėlapius su gatvės vaizdu ir nuorodomis savo „WordPress“ svetainėje. Pridėkite neribotas vietas, pasirinkite dėžutėje pažymėtą ar visą išdėstymą, įgalinkite geografinę vietą, tinkinkite stilius / spalvas, vilkite ir upuškite kūrėjus, pridėkite tinkintas etiketes ir dar daugiau.

29. „Google Maps Easy“

Geriausi žemėlapių papildiniai: „Google Maps“ nemokamas „WordPress“ papildinys

„Google Maps Easy“ yra labai paprasta. Į šį nemokamą papildinį įeina lengvai naudojamas gyvų žemėlapių kūrimo priemonė, palaikantis žiniasklaidos aprašymus, neribotas žymeklių skaičius, pritaikomos parinktys ir lengvai naudojamas trumpasis kodas žemėlapiams įterpti. Be to, papildinys suderinamas su daugeliu temų ir mobiliųjų įrenginių.

30. Paprastas „Google Maps“ trumpasis kodas

Geriausi žemėlapių papildiniai: paprastas „Google Maps“ trumpasis kodas

Paprastas „Google Maps“ trumpasis kodas yra būtent toks, kaip atrodo – tiesus į priekį ir lengvai naudojamas žemėlapio trumpasis kodas. Norėdami greitai pritaikyti savo žemėlapio parametrus, naudokite „pw_map“ trumpųjų kodų parametrus, naudodami adresą, žemėlapio plotį ir aukštį, ratuko slinktį ir išjungdami valdiklius. Žemėlapiai talpykloje talpinami su „WordPress“ pereinamojo laikotarpio API, o papildinys jau parengtas darbui su „Google“ API.

31. „iMapper“ – „WordPress Image Mapper“ / „Pinner“

Geriausi žemėlapių papildiniai: „iMapper Premium WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„IMapper premium“ „WordPress“ vaizdų žemėlapių sudarymo priemonė / segtukas yra patobulintas tinkintas žemėlapių papildinys, skirtas interaktyviam ir animuotam kaiščiams pridėti prie savo atvaizdų (ar jūs įkeliate prekybos centro žemėlapį, gaminio planą ar dar ką nors). Pridėkite pasirinktinius segtukus su patarimais, skaidrėmis, skirtukais, nuorodomis, burbuliukais, filtrais ir dar daugiau. Papildinys taip pat palaiko „Google“ šriftus, pasirinktinius stilius, „lightbox“ (vaizdas / galerija) ir veiksmus.

32. 360 ° panoraminių vaizdų žiūriklis

Geriausi žemėlapių papildiniai: 360 „Panoramic Premium WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Nors tai nėra tradicinio stiliaus žemėlapis, „360 Panoramic Image Viewer“ yra aukščiausios kokybės įskiepis, skirtas pridėti pasirinktinius prieigos taškus ir slinkimą prie jūsų panoraminių vaizdų. Papildinys suteikia galimybę įkelti 360 vaizdų, manipuliuoti ir optimizuoti juos, kad būtų patogesnė vartotojo patirtis, tada įdėkite į „karsto taškus“ (naudodami žemėlapio elementą). Tai įdomus ir kūrybingas būdas pridėti interaktyvių ekskursijų po miestą, restoraną ar biurus.

33. Žemėlapių sąrašas Pro

Geriausi žemėlapių papildiniai: „Map List Pro“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Map List Pro“ yra premium klasės „WordPress“ papildinys, kuris puikiai papildytų bet kurią „WordPress“ svetainę. Naudodami šį papildinį galite pridėti išsamius žemėlapius ir sąrašus, kuriuose galima rasti ir rūšiuoti – kad skaitytojai galėtų pamatyti visą jūsų žemėlapį arba tik juos dominančius elementus ir elementus. „Plus Map List Pro“ yra iš anksto įkeltas su 25 skirtingais žemėlapių stiliais, palaikymu. vaizdams, automatiniam mastelio keitimui, pasirinktiniams žymekliams, kategorijų žymekliams ir filtrams (kaip minėta anksčiau).

34. „Jetpack“ kontaktinė informacija ir žemėlapio valdiklis

„Jetpack“ kontaktinė informacija ir žemėlapio valdiklis

Jau naudojate „Jetpack“ papildinį? Na, neturėtų būti nuostaba, kad šis „viskas viename“ „WordPress“ sprendimas apima paprastą būdą pridėti „Google maps“ į savo svetainę. Tiesiog naudokite Kontaktinės informacijos valdiklis – kuriame yra paprasti jūsų adreso laukai, pasirenkamas „Google“ žemėlapis, telefonas ir darbo laikas. Jei jau naudojate „Jetpack“ savo svetainėje, tai yra greitas ir lengvas pasirinkimas.

Apvyniokite

Ten jūs eikite – daugiau nei 30 nuostabių „WordPress“ žemėlapių papildinių, kuriuos galite naudoti norėdami bendrinti savo biuro vietas, mėgstamas vietas, vietinius lankytinus objektus ir dar daugiau. Ar naudojote bet kurį iš aukščiau išvardytų papildinių? Praneškite mums, kaip tai pasiteisino jums, ar turite kokių rekomendacijų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map