Geriausi „WordPress 2020“ socialinio turinio užrakto papildiniai

Gaunate socialinę trauką savo turiniui sunku. Tarkime, kad kuriate puikų turinį. Be to, paieškos variklių srautas į jūsų svetainę įtraukia didžiąją dalį lankytojų. Žmonės, kurie specialiai pasirinko ieškoti konkretaus raktinio žodžio ar raktinių žodžių eilutės. Ir skaitytojai, kuriuos paieškos sistemos atneša į jūsų svetainę, turi tam tikrą polinkį ir domisi jūsų turiniu. Jie greičiausiai turi bendraamžių tinklą ir socialinius tinklus, kurie dalijasi savo interesais. Tik tada jūs netgi turėsite galimybę pasidalyti savo turiniu vienoje iš jų asmeninės socialinės žiniasklaidos paskyrų.


Aš skaičiuoju per daug ifs. Jei kuriate gerą turinį, ypač tokį, kuris, jūsų manymu, naudingas jūsų skaitytojams asmeniškai ar profesionaliai, tuomet turite teisę tikėtis kažko mainais. Daugelis svetainių, įskaitant „WpExplorer“, gauna pajamas iš kelių šaltinių.

Bet jei jums sunku sukurti socialinės žiniasklaidos trauką ir esminį srautą, nepaisant to, kad sukuriate puikų turinį, galbūt turime paskatinti žmones dažniau dalintis jūsų turiniu. Mes galime tai padaryti sąlygodami prieigą prie jūsų turinio socialinėms dalims. Pažvelkime į geriausius turinio užrakinimo papildinius, kurie lankytojui leidžia atsiskaityti socialinėmis akcijomis!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

Socialinis spintelė, skirta „WordPress“

„WordPress“ socialinis užraktas yra „premium“ įskiepis, padedantis užrakinti geriausią turinį, kuriame būtų dalijamasi „patinka“, „patinka“, „vienas pliusas“ ir „Twitter“. Galite užrakinti beveik bet kokį turinį, tai gali būti tekstas, garso knyga, vaizdo įrašas arba atspausdinamas pdf dokumentas.

„SocialContentLock1“

Galite pasirinkti užrakinti turinį straipsnio pabaigoje arba visą straipsnio dalį, bet vis tiek atskleisti tik įžangą, kad vartotojui pavyktų pasidalyti turiniu, jei jis ar ji norėtų peržiūrėti visą straipsnį. Tą patį turinio blokavimą taip pat galite naudoti suteikdami prieigą prie reklaminių kodų. Šio įskiepio nustatymai siūlo nemažą pasirinkimo galimybę ir leidžia pasirinkti, kada ir kur papildinys pasirinktinai užrakins turinį..

„SocialLockeroptions1“

Papildinys suteikia turinio užrakinimą, pagrįstą dalijimosi galimybėmis su 8 skirtingais socialiniais tinklais. Jie netrukus prie savo pasirinkimų pridės „Pinterest“ ir „Instagram“. Taip pat galite pasirinkti, kaip blokuoti turinį, pavyzdžiui, galite tiesiog sulieti užraktą.

„BlurrySocialLocker1“

Įskiepio integracija į „Google Analytics“ leidžia pamatyti, kiek žmonių naudojosi užraktu, kiek tiesiog praleido užrakinto turinio, kiek žmonių paliko jūsų svetainę išvydę užrakintą turinį, kuriuose socialiniuose tinkluose jie dalijosi jūsų turiniu ir net silpnumą. spintelė, kuri gali prisidėti prie padidėjusio atmetimo rodiklio.

„StatisticsSocialLocker“

Taigi šis įskiepis yra gana įspūdingas ir išsamus, nes gali sėkmingai selektyviai užrakinti turinį ir efektyviai sekti analizės prietaisų skydelio pranašumus. Galite naudoti arba nemokama papildinio versija arba „premium“ versija. Nemokama versija palaiko „Facebook Likes“, „Google 1+“ ir „Tweets“, „premium“ versijoje yra dar 5 socialinės žiniasklaidos bendrinimo parinktys, 5 papildomos temos ir keli socialiniai stebėjimo mygtukai. Naudodami „premium“ versiją galite išjungti registruotų vartotojų turinio užraktą, atidėti užrakinimą ir atrakinimą, eksportuoti potencialius klientus CSV formatu ir, be abejo, jūs gaunate palaikymą.

„Social Share & Locker Pro“ „WordPress“ papildinys

„Social Share & Locker Pro“ yra iš esmės „du viename“ papildinys, vykdantis visus jūsų bendrojo naudojimo reikalavimus, taip pat kartu su socialinio turinio užrakto moduliu..

„SocialSharePro“ ir „ContentLocker“

Šio įskiepio socialinio bendrinimo funkcijos yra puikios, tačiau į tai nekreipiama dėmesio. Mus domina jo turinio fiksavimo funkcijos. Naudodamiesi „Social Share & Locker“, spynose galite nustatyti laikmačius, kurie po nedidelio delsimo neleidžia pasiekti turinio. Papildinys turi 8 turinio saugyklos temas.

Turinio užrakinimo funkcija įgalinta tik „Twitter“, „Google Plus“, „Facebook“ ir „Linkedin“. Bet jei didžiąją dalį savo socialinių akcijų gausite iš minėtų keturių socialinės žiniasklaidos kanalų, tada nėra daug ką jaudintis.

Automatinis socialinis užraktas

Paprastas nemokamas papildinys, leidžiantis jums pasirinkti konkrečius URL, konkrečius / visus puslapius ir įrašus, tada įjungti turinio užrakinimą, kuris rodo turinį, kai jis pasidalinamas per „Twitter“, „Facebook“ ar „Google Plus“. Galite paslėpti arba parodyti uždarymo mygtuką ir atgalinės atskaitos laikmatį.

„AutomaticContentLocker“

Automatinis socialinis užraktas įskiepis yra gana aiškus ir neturi daug pasirinkimo galimybių. Galite pakeisti pranešimą savo socialinio turinio užrakto užrašuose, bet iš tikrųjų nieko daugiau negalite padaryti. Bet jei jūs ieškote paprastumo, šis įskiepis turėtų veikti tik gerai.

Socialinis užraktas – padidinkite srautą

Visų tipų turinio paieškos varikliui tinkanti spintelė su palaikymu didžiuosiuose keturiuose socialiniuose tinkluose. Socialinių spintelių eismas įskiepis atpažįsta vartotojus, kurie anksčiau atrakindavo turinį, ir, jei norite, taip pat registruotus vartotojus, tokiais atvejais jis neužrakina turinio..

„ContentLockerEditScreen“

Galite sukurti bet kokį turinio užraktų skaičių ir juos redaguoti, kad atitiktų jūsų stilių ir pritaikytų juos jūsų svetainei naudodami „Tinymce“.

Keletas dalykų ir galutinės mintys

Dabar paprastai būčiau jus supažindinęs Kaip vartai ir dar du „Facebook“ pagrindu sukurto turinio, užrakinančio „WordPress“ papildinius („Facebook“ virusinio turinio užraktas, skirtas „WordPress“, „Like 2 Unlock“, skirtas „WordPress“). Bet, deja, „Facebook“ nusprendė atsisakyti programų, skatinančių dalytis socialiniais tikslais. Taigi, kaip ir vartai, norėdami apeiti taisyklę, naudoja slapukus, kurie leidžia skaitytojui apsilankyti tam tikrame „Facebook“ puslapyje, kuriame suteikiama prieiga prie turinio, ir „patinka“. Ne visiškai tas pats, kaip ir ankstesni turinio užrakinimo papildiniai, kuriems pasiekti reikia socialinių akcijų.

2014 m. Rugpjūčio 7 d. „Facebook“ paskelbė, kad draudžiama dalintis per „Facebook“. Jie mano, kad tai nedaro teigiamo indėlio į jų tinklą, kai dalijimąsi skatina tariamai dirbtinės paskatos. Įsitikinkite, kad tai leidžia visi socialiniai tinklai, kuriuose įgalinate turinio užraktus. Būkite visiškai įsitikinę jų gairėmis ir politika, kai reikia dalytis turinio prieiga.

Asmeniškai aš manau, kad jei jūs tikrai sunkiai dirbate kurdami šimto puslapių el. Knygą ir net nemokate už tai mokėti, tuomet jūs tikrai turėtumėte sugebėti iš to pasipelnyti bent jau kaip socialinę dalį. Atsižvelgiant į tai, įgalinkite specialiojo turinio užrakinimą, kurį dirbdami dirbote labai sunkiai. Jei savo svetainę papildysite užrakintu turiniu, ji tiesiog klaidins žmones neteisingai. Įsivaizduokite, jei kas kitas „WPExplorer“ tinklaraščio įrašas būtų užrakintas? … Tiksliai! Turinio užraktą naudokite labai minimaliai ir efektyviai.

Norite įtraukti savo svetainę į socialinius tinklus kitais būdais (nesusiję su turinio užrakinimu)? Patikrinkite šiuos naudingus kitų „WPExplorer“ autorių įrašus:

 • „Monarch“ apžvalga: „Elegantiškų temų“ socialinio bendrinimo „WordPress“ papildinys
 • Kaip pridėti socialinius prisijungimus prie savo „WordPress“ tinklaraščio ar svetainės
 • 20 nuostabių socialinės žiniasklaidos papildinių, skirtų „WordPress“

Tikiuosi, kad jums šis įrašas buvo naudingas �� Geriausias, mano manymu, papildinys, kurį reikia naudoti turinio užrakinimui remiantis socialinėmis akcijomis, yra „Social Locker For WordPress“. Jei norite pamatyti, kaip tai atrodo, prieš pirkdami aukščiausios kokybės versiją, išbandykite nemokamą versiją. Arba, jei turite geresnį turinio užrakinimo papildinį, praneškite mums komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map