Geriausi „WordPress“ mobiliųjų svetainių optimizavimo papildiniai

Geriausi „WordPress“ mobiliųjų svetainių optimizavimo papildiniai

Ar žinojai, kad daugiau nei pusę interneto srauto JAV teikia mobilieji telefonai? Remiantis šia statistika, daugiau nei pusė žmonių, kurie lankosi jūsų tinklaraštyje, tai daro iš savo išmaniojo telefono.


Vienas iš pagrindinių tinklaraščių populiarinimo būdų yra socialinė žiniasklaida. Kada paskutinį kartą atidarėte „Facebook“ iš savo darbalaukio? Gerai, kad gal šiandien tai darėte darbe.

Bet esmė ta, kad tokios svetainės kaip „Facebook“ ir „Twitter“ tapo mobiliosiomis – bent jau tokiems vartotojams kaip mes. Gali būti, kad jūs skaitote šį tinklaraščio įrašą iš savo telefono ar planšetinio kompiuterio. Jau neminint to, kad šį tinklaraščio įrašą gavote per informacinį biuletenį, informacijos santrauką ar socialinę žiniasklaidą.

Kaip tinklaraščio savininkas, ar tikrai galite sau leisti nekreipti dėmesio į savo mobiliųjų įrenginių skaitytojus? Tikėtina, kad jie yra ištikimiausi jūsų skaitytojai. Kodėl? Tiesiog todėl, kad jie pasirinko skaityti tavo turinį, naudodamas chaotiškiausią planetos įrenginį.

Jei norite įkurti savo verslą ir užsidirbti pinigų iš savo svetainės, turėsite pasitelkti mobiliųjų telefonų galimybes.

Gerai, kad pasirodė sūrus. Tęskime. Taigi pasirinkote „WordPress“ kaip savo tinklaraščių platinimo platformą. Puiku. Gavote puikią nemokamą „WordPress“ temą, kuri yra reaguojanti, parengta mobiliesiems ir netgi palaiko tinklainės ekraną..

Štai laimikis. Daugelis vadinamųjų „nuostabių“ jautrių temų ne visada yra tokios nuostabios, kaip reklamuojamos. Gali kilti suderinimo problemų ir neatitikimų mobiliojoje jūsų svetainės versijoje (kurių, beje, neįmanoma išspręsti be kūrėjo pagalbos). O kai kurios temos netaiko pirmojo požiūrio į mobilųjį telefoną ir jų įkėlimas yra tiesiog lėtas. Atminkite, kad lankytojas labiau linkęs palikti jūsų svetainę, jei ji neįsikrauna per 3 sekundes. Naudojant mobilųjį telefoną, šis 3 sekundžių laikotarpis nuolat mažėja. Tiesą sakant, aš manau, kad sutiktumėte sakydami, kad du šaltiniai, kurie kasdien išeikvojama, yra laikas ir dėmesys.

Taigi, atsižvelgdamas į laimingą skaitymą mobiliaisiais, aš sudariau šį nuostabių „WordPress“ mobiliesiems optimizavimo papildinių sąrašą. Kitaip tariant, šie įskiepiai leis jums sukurti tikrai nuostabią „WordPress“ svetainės versiją mobiliesiems.

Prieš pradėdami darbą, greitai primename, kad jums nereikia naudoti kiekvieno šio sąrašo papildinio. Mes naudojamės panašiais papildiniais ir, nors jie gali pasiūlyti šiek tiek skirtingas funkcijas, pasirinkite jums tinkamiausią. Įdiegdami papildinius su pasikartojančiomis funkcijomis, jūsų svetainėje gali kilti problemų – todėl pabandykite apriboti tai, ką įdiegiate. Pradėkime nuo šio kelio!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

„WordPress“ mobilusis paketas

„WordPress“ mobiliojo paketo papildinys

Šis papildinys pateikia keletą rimtų ginklų, kai reikia sukurti svetainę mobiliesiems. Paprastai įskiepiai pateikia mobilios esamos svetainės versiją. Šis papildinys nueina dar vieną mylią ir sukuria visą žiniatinklio programą, naudodamas naujausias HTML5 technologijas.

Jei neaiški svetainė mobiliesiems ir žiniatinklio programa, tai gali padėti. Jei jūs naudojote „Facebook Lite“ akcijų „Android“ naršyklėje, tai yra svetainė mobiliesiems. Jei telefone naudojate naujausią „Chrome“ versiją, jums bus suteikta „Facebook“ žiniatinklio programa.

Žiniatinklio programos yra daug sklandesnės UI ir UX atžvilgiu, jos turi sinchronizavimą neprisijungus, taupo galimybes ir veikia visose platformose, įskaitant „iOS“, „Windows Phone“, „BlackBerry OS“ ir „Android“..

Viena iš nuostabiausių „WordPress Mobile Pack“ funkcijų yra ta, kad ji leidžia pasirinktinai sinchronizuoti skirtingus įrašus, puslapius ir komentarus, atsižvelgiant į tikslinį įrenginį. Čia taip pat siūloma „premium“ versija, pasižyminti geresnėmis pritaikymo ir pritaikymo galimybėmis, integracija su „Google Analytics“ ir skelbimų tinklais, tokiais kaip „Google AdSense“ ir „DoubleClick“, sinchronizavimas neprisijungus ir daugybė kitų nuostabių funkcijų..

„WPtouch“ mobilusis papildinys

„WPTouch“ reaguojantis „WordPress“ papildinys

Paskelbtas „originaliu“ „WordPress“ mobiliųjų įrenginių papildiniu, „WPtouch“ paverčia jūsų esamą „WordPress“ temą į gražų, sklandų mobiliųjų įrenginių šabloną, kuriame laikomasi „Google“ rekomenduojamų mobiliųjų svetainių kūrimo gairių. Aukščiausios klasės papildinio versija – „WPtouch Pro“ siūlo įvairias patobulintas temas tinklaraščiams, įmonėms ir „WooCommerce“ specifinėms temoms.

Taip pat galite nusipirkti papildomų plėtinių, kuriuose pridedamos turtingos reklamavimo parinktys, žiniatinklio programos režimas (panašus į „WordPress Mobile Pack“), „tik mobiliesiems“ skirtas turinys, išplėstinė žiniatinklio tipografija, mobiliųjų svetainių talpyklos kaupimas ir dar daugiau. Šie plėtiniai svyruoja nuo 10 iki 20 USD ir suteikia galimybę lanksčiau juos įsigyti individualiai, atsižvelgiant į jūsų poreikį – tokiu būdu suteikiama geresnė biudžeto kontrolė..

Nors kai kurie gali teigti, kad susijusių pranešimų papildinio kainodara nuo 15 USD yra šiek tiek per daug, tačiau alternatyvi mintis gali leisti manyti, kad tai žymiai pagerina gaminamų gaminių kokybę..

AMP

AMP oficialus „WordPress“ papildinys

Arba užuot pritaikę mobiliųjų telefonų temą, galite įsitikinti, kad jūsų turinys suderinamas su „Google Accelerated Mobile Pages“ projektu. AMP yra reklamuojama kaip siūlanti patogius mobiliesiems greitį didinančias funkcijas, tokias kaip async išteklių įkėlimas, statinė išdėstymo sistema, tingus įkėlimas, išteklių prioritetų nustatymas, išankstinis pateikimas ir dar daugiau.

Iš esmės – AMP įskiepis siūlo supaprastintą būdą peržiūrėti savo svetainės turinį priekinėje dalyje laikantis „Google“ formatavimo gairių. Programoje ji automatiškai tikrina, ar jūsų žinutėse ir puslapiuose nėra trūkstamų ar netinkamų žymėjimų, kurie gali sukelti AMP patvirtinimo problemas. Tai palengvins jūsų gražaus ir draugo UX turėjimą be jokių pastangų.

AMP skirtas WP

AMP, skirtas „WP Free WordPress“ įskiepiui

Nors nėra „oficialus“ papildinys, „AMP for WP“, be pagrindinės AMP integracijos, siūlo daugybę puikių funkcijų. Pavyzdžiui, yra papildomų skelbimų mobiliesiems sričių nustatymų, pasirinktinių AMP kalbos vertimų, tiesioginių pranešimų, 3 iš anksto sukurtų AMP puslapių išdėstymo, struktūrizuotų duomenų parinkčių, puslapių pertraukų, raginimų veikti, pradžios įvertinimų ir tt. Be to, plius AMP, skirtas WP, yra suderinamas su populiariaisiais. papildiniai, tokie kaip „Yoast SEO“, „AddThis“ socialinis bendrinimas, „Elementor“ puslapio kūrėjas, „Gutenberg“, „Kontaktų forma 7“, „Gravity Forms“ ir daugybė kitų.

„Responsive“ meniu

„WordPress“ papildinys

Reaguojantys meniu yra greitas būdas pridėti mobiliųjų telefonų „Flash“ meniu į savo svetainę. Turėdami daugiau nei 150 variantų, kuriuos galite tinkinti, yra beveik beribės galimybės kurti tinkintą meniu. Naudokite spalvų, šriftų, fono paveikslėlių, meniu animacijos, integruotos paieškos, RTL ir dar daugiau parinkčių. Kaip rodo pavadinimas – visi meniu yra jautrūs ir daugumoje įrenginių atrodo puikiai.

„WP Mobile“ meniu

„WP Mobile“ meniu

Kaip alternatyvą paskutiniam minėtam papildiniui galite apsvarstyti „WP Mobile Menu“. Šis papildinys taip pat siūlo daugybę funkcijų, kad galėtų sukurti savo reaguojančių svetainių meniu. Nors yra mažiau galimybių, tai taip pat gali palengvinti stiliaus kūrimą ir į savo svetainę įtraukti mobiliųjų telefonų meniu.

EWWW Image Optimizer

„WordPress“ automatiškai sukuria skirtingų dydžių optimizuotas jūsų vaizdų versijas. Savo „WordPress“ svetainėje galite optimizuoti naujus ir esamus vaizdus naudodami populiarųjį „EWWW Image Optimizer“ „WordPress“ papildinį. Tai palaiko JPG arba PNG formato vaizdų glaudų arba nuostolingą suglaudinimą.

Smushas

„Smush“ vaizdų glaudinimas

„Smush“ yra dar vienas vaizdo optimizavimo papildinys, kurį sukūrė WPMU komanda ir kuris žada 2x geresnį suspaudimą su savo „premium“ versija. Tačiau nemokama versija riboja maksimalų įvesties vaizdo dydį iki 5 MB. Be to, papildinys siūlo papildomas funkcijas, skirtas tingiam įkelti, atvaizdo dydžio keitimui, automatiniam optimizavimui, masiniam smush (iki 50 vaizdų vienu metu) ir dar daugiau.

a3 tingus krūvis

a3 „Lazy Load WordPress“ papildinys

Optimizuotiems vaizdams įkelti dar reikia laiko. Norėdami sumažinti duomenų perdavimą ir pagerinti svetainės įkėlimo laiką, galėtumėte naudoti „a3 Lazy Load“ papildinį. Įskiepio esmė slypi „Lazy-Load-xt JavaScript“ kodelyje, kuris atideda vaizdų, vaizdo įrašų, „iframe“ ir įrašų įdėjimą. Apibrėžkite savo tingų krūvį paštu, puslapiu, įrašo tipu, valdikliu ir tt. Be to, „a3 Lazy Load“ apima pasirenkamus išankstinio įkėlimo efektus, AMP suderinamumą, „WebP“ vaizdo palaikymą ir suderinamumą su populiariausiais papildiniais („JetPack“, „Elementor“, „WooCommerce“ ir kt.)..

Tingus krautuvas

„Lazy Loader“ „WordPress“ papildinys

Vaizdai, garso failai, vaizdo įrašai ir iframe nėra įkeliami, kol peržiūros sritis nėra aktyvi, kai naudojate „Lazy Loader“. Jei naršyklėje neleidžiama „JavaScript“, ji grakščiai blogėja, t. Y. Nustoja veikti neerzinant svetainės. Vaizdai bus įkeliami įprastu būdu. Kitaip tariant, vaizdai įkeliami tik tada, kai slinkite žemyn, kad juos pamatytumėte, t. Y. Jūs esate vaizdo peržiūros srityje.

Išbandykite savo svetainę mobiliesiems

„Google Mobile Friendly Test“

„Google Mobile Friendly Test“

„Google“ turi savo mobiliesiems pritaikytą svetainių testerį, kuriame pateikiamos suasmenintos rekomendacijos, atsižvelgiant į tai, ko trūksta jūsų svetainėje.

Kai optimizavote savo svetainės rodinį mobiliesiems, laikas ją išbandyti. Jei rezultatas geras, tau gera eiti! Paglostykite save ant nugaros. Tačiau jei rezultatai neigiami, tiesiog atlikite siūlomus pakeitimus ir jums bus gera eiti.

Apvyniokite

Sukurti svetainę mobiliesiems lengva. Sukurti svetainę mobiliesiems, kuri konvertuoja, nėra.

Mūsų tikslas šiame straipsnyje buvo parodyti jums, kaip galite optimizuoti savo „WordPress“ svetainę mobiliesiems. Kiekvienas tyrimas, atliktas mobiliųjų telefonų tendencijų srityje, vieningai daro išvadą, kad jis tik augs – eksponentiškai. „Google“ jau pradėjo naudoti mobilumą kaip svarbų reitingo veiksnį.

Peržiūrėjome papildinių sąrašą. Dabar įsitikinkime, ar esame laimėję!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map