Geriausi „WordPress“ papildiniai norint sukurti sėkmingą klientų patirtį

Internetinis pirkimas lojalus klientas

Kaip jūs visi žinote, „WordPress“ yra tinkamiausia žiniatinklio dizaino ir tinklaraščių kūrimo platforma dėl to, kiek ji lanksti. Naudodami „WordPress“ galite lengvai paversti savo svetainės paieškos variklį draugišku, padaryti jį gražų ir patraukti tiesiai į klientus.


Daug kas tai įmanoma dėl įskiepių. „WordPress“ padaro prieinamus papildinius, kad dizaineriai turėtų begalę galimybių tinkinti, keistis ir prisirišti prie savo širdies turinio..

Tačiau svarbiausias bet kokio asmens, kuriančio svetainę ar tinklaraštį, tikslas yra padaryti ją kuo kviečiančią ir patrauklią, kad lankytojai svetainėje liktų kuo ilgiau. Kiek laiko jie gyvena, rodo, kiek jie yra įsitraukę. Kuo ilgiau jie užsiima, tuo didesnė tikimybė, kad taps klientu.

Papildiniai gali padėti svetainę padaryti funkcionalią ir patrauklią, kad paprasčiausi lankytojai būtų paversti klientais. Čia apžvelgiu kelis papildinius, kurie sunkiausiai veikia, siekiant maksimaliai padidinti savo klientų patirtį svetainėje.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

Vartotojams palankios interneto svetainės kūrimas

Norint nustatyti, kokią svetainę ar tinklaraštį kurti ir kokius papildinius naudoti projektavimo procese, būtina apsvarstyti kas yra klientas. Pažiūrėkite, ką siūlote.

Pvz., Jei svetainė skirta automobilių atsarginių dalių pardavėjui, svetainė turi būti lengvai naršoma internetinė parduotuvė, kurioje yra daug informacijos apie parduodamas dalis. Dizainas turi būti sudarytas iš pagrindinių spalvų, nes automobiliuose dažniausiai dirba vyrai. Tačiau jei svetainė skirta nuotakos parduotuvėms, dizainas turi būti elegantiškas ir tobulesnis.

Abi šios svetainės turi būti lengvai suprantamos, patrauklios ir funkcionalios. Papildiniai gali pagerinti kliento paprastumą. Kai kurie „WordPress“ papildiniai, galintys pagerinti svetainių, kurios parduoda produktus internetu, patogumą, yra šie:

„Cart66 Lite“

„cart66-lite-plugin“

Lengvas, tačiau galingas „Cart66 Lite WordPress“ papildinys leidžia lengvai parduoti tiek fizinius, tiek skaitmeninius produktus. El. Knygų pardavėjai iš to gali gauti daug naudos. Tai taip pat leidžia parduoti paslaugas, apmokestinti valstybes ir skatinti akcijas.

e-parduotuvė

eshop-plugin

„EShop WordPress“ papildinys yra lengvai pasiekiamas ir idealiai tinka klientui, kuriam reikia kelių prekybininkų mokėjimo šliuzų, kelių apsipirkimo parinkčių ir svetainėje įsigytų pirkinių statistikos. Tai dar vienas puikus būdas suteikti patogumo klientams.

„PayPal“ mokėjimo terminalas

mokėjimas-mokėjimas-terminalas-papildinys

Verslui, atliekančiam daug internetinių finansinių reikalų per šią mokėjimo svetainę, naudingas „PayPal“ mokėjimo terminalo „WordPress“ papildinys. Tai iš tikrųjų kainuoja 15 USD, tačiau ji yra patikima ir turi daugybę ataskaitų teikimo galimybių, todėl tai yra verta investicija didelėms ir mažoms įmonėms..

Pridėti grafinį apeliaciją

Kitas svarbus „WordPress“ internetinio dizaino kokybės elementas, galintis pagerinti klientų patirtį, yra užtikrinti, kad svetainė būtų patraukli grafiškai – nesukeliant sensorinės perkrovos. Kai lankytojas nusileidžia į svetainę, kurioje yra daug vaizdo įrašų ir nuotraukų, kuriose beveik nėra jokio teksto, paaiškinančio, kas jie yra, lankytojas išeina, kad galėtų ką nors spustelėti. Labai svarbu balansas.

„WP-Smush-It“ papildinys

Svetainės įkėlimo laikas taip pat yra svarbus, o neoptimizuoti vaizdai gali žymiai sulėtinti svetainės veikimą. Naudojant papildinį kaip Smushas gali padėti sumažinti laiką, per kurį vaizdai įkeliami į jūsų svetainę, taip pagerindami kliento patirtį.

Pridėti socialinę integraciją

digg digg įskiepis

Aktyvesnis socialinis įsitraukimas yra geras būdas padidinti laiką, kurį lankytojas praleidžia ir jūsų svetainėje. Tai reiškia, kad reikia įdiegti visus atitinkamus socialinės žiniasklaidos papildinius, kad būtų lengva pasidalyti svetainės turiniu. Keletas būtiniausių poreikių yra „Digg Digg“ arba „Floating Social Bar“, „Facebook Like Box“ valdiklis ir Viešinti ir Dalijimasis moduliai „Jetpack“. Taip pat galite pradėti diskusiją kiekvieno įrašo komentarų skiltyje, kad padidintumėte svetainės įsitraukimą. Kai skaitytojas pasiekia įrašo ar puslapio pabaigą (tam tikrų tipų svetainėse), jis arba ji turėtų jaustis priversti pareikšti savo nuomonę šia tema. Užduodami klausimą dažnai būna apgauti.

Pridėti tinkamumą

Norėdami patobulinti savo klientų svetainių patirtį, stenkitės pateikti atitinkamą turinį. Pvz., Galite pasiūlyti lankytojams galimybę pamatyti savo svetainės turinį, susijusį su konkrečiu įrašu. Tokiu atveju galite pridėti susijusių įrašų papildinį. Vienas populiariausių variantų yra Dar vienas susijęs pranešimų papildinys. Šis papildinys rodo susijusį kiekvieno įrašo ir net puslapių turinį. Yra nemokama versija ir „pro“ versija. Pro versijoje yra daugiau tinkinimo parinkčių.

Keletas papildinių pagrindų

Įspūdžių, kurie paverčia svetainę ar tinklaraštį įdomu, neįgaliųjų skaičius. Šie nedideli patogumai padidina svetainės funkcionalumą ir patogumą. Vis dėlto gali kilti pagunda juos visus naudoti. Labai lengva kiekvieną atitinkamą papildinį padaryti būtinu. Faktas yra tas, kad naudoti daug papildinių nėra idealu. Štai kodėl:

  • Per daug papildinių sulėtina tinklaraštį ar svetainę. Kiekvienas turi pateikti atskirą HTML užklausą, todėl svarbu būti selektyviam.
  • Jei jų kūrėjai reguliariai neprižiūri priedų, gali kilti saugumo problemų. Geriausia šiek tiek išsiaiškinti, kurie papildiniai yra patikimi ir saugūs.
  • Iškilus naujai „WordPress“ ar papildinio versijai, gali kilti daugiau konfliktų.

Nepaisant to, susiaurinę pasirinkimą iki svarbiausių papildinių užtikrinsite aukščiausią jūsų svetainės funkcionalumą. Be jau minėtųjų, galbūt norėsite apsvarstyti šiuos tris dalykus. Šie papildiniai supaprastina svetainės operacijas arba prideda vertingų funkcijų, kad pagerintų galutinio vartotojo (jūsų kliento) patirtį:

W3 bendra talpykla

w3 - visa talpykla

Puslapio įkėlimo laikas paspartinamas W3 bendra talpykla. Tai svarbu, nes greitesnis įkėlimas reiškia geresnę vartotojo patirtį, geresnį reitingą ir didesnes konversijas. Jis taip pat turi paprastą turinio pristatymo tinklo integraciją, kuri leidžia vaizdus saugoti kitame tinkle, taip sumažinant serverio apkrovą.

„W3 Total Cache“ yra suderinamas su specialiaisiais serveriais, virtualiaisiais serveriais ir bendra hostingu. Jis taip pat naudoja HTTP glaudinimą, kad sutrauktų puslapius, sumažindamas CSS kodą ir „Javascript“. Kitaip tariant, daug nereikalingų daiktų, kurie užklumpa svetainę, pašalinama iš lygties.

Pateikite palaikymo tiesioginį pokalbį

teikti palaikymą tiesioginių pokalbių įskiepyje

Pokalbis vietoje suteikia lankytojams tiesioginę prieigą prie klientų aptarnavimo. Kai jums reikia pagalbos arba atsakymo į paprastą klausimą, Live Chat „WordPress“ papildinys yra būdas suteikti unikalią klientų aptarnavimo patirtį. Tai yra tikras klientų aptarnavimas. Papildinys taip pat stebi visą svetainę, o tai reiškia, kad jis net stebi tuos puslapius, kuriuose nėra integruoto tiesioginio pokalbio mygtuko.

„WPtouch“ mobilusis papildinys

„WPtouch Mobile“ papildinys

Didelė dalis asmenų naudojasi internetu savo mobiliuosiuose įrenginiuose, todėl svarbu turėti savo svetainės versiją mobiliesiems. Žmonės ieško verslo keliaudami, todėl mobilioji versija gali būti skirtumas tarp to, kaip užsitikrinti naują klientą, ir, gerai, kad ne. „WPtouch Mobile“ leidžia lengvai sukurti elegantišką savo „WordPress“ svetainės mobiliąją versiją. Yra nemokamos ir „Pro“ versijos.


Apskritai, svarbu turėti svetainę, kurioje sukuriama sėkminga klientų patirtis, ir tai svarbu verslui. Maždaug 80% vartotojų kreipiasi į internetą ieškodami verslo sprendimų, jie ieško informacijos ir lengvai naudojamų svetainių. Šie du elementai sukuria patikimumo aurą aplink svetainę, būtent tai ir skatina konversijas. Apsvarstydami kliento tipą, į kurį norite kreiptis, integruodami socialinius elementus ir užtikrindami, kad bus naudojami tik būtini atitinkami papildiniai, galite sukurti galingą svetainę, kurioje bus gauti reikiami rezultatai.

Kokie papildiniai pagerino klientų patirtį jūsų „WordPress“ svetainėje?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me