Geriausi „WordPress“ turinio saugyklos papildiniai

Kodėl turėtumėte naudoti „WordPress“ turinio užrakto papildinį

Turinio saugyklos gali būti efektyvus būdas padidinti jūsų el. Pašto adresų sąrašą, įgyti daugiau stebėtojų socialinėje žiniasklaidoje ir pasidalyti jūsų turinį platesne auditorija. Bet kas tiksliai yra turinio saugykla ir kaip galite jas naudoti savo „WordPress“ svetainėje?


Šiame straipsnyje aptariame, kas yra turinio saugykla ir kaip jie gali padėti jūsų svetainei konvertuoti į jos tikslus. Tada apžvelgsime kelis skirtingus „WordPress“ turinio saugyklos papildinius, jų siūlomas funkcijas ir jų tinkamumą jūsų svetainei.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

Kas yra turinio užraktas?

optinmonsteris

Turinio saugykla yra labai tiesi koncepcija. Tiesiog užrakinamas turinys už iššokančiojo lango. Tada žiūrovai gali jį atrakinti atlikdami iš anksto nustatytą veiksmą. Atsižvelgiant į jūsų tikslus, šis veiksmas gali apimti jų el. Pašto adreso įvedimą ar jūsų sekimą socialinėje žiniasklaidoje. Turinio saugyklos tikslas yra padidinti konversijų skaičių, todėl veiksmas turėtų atspindėti jūsų svetainės tikslus.

Turinį, kurį užrakinsite, galite pasirinkti patys. Tačiau atminkite, kad jis turėtų būti labai vertingas, todėl lankytojai labai nori jį atrakinti (ir nesijauskite apgauti tai padarius). Apsvarstykite galimybę naudoti naujausius įrašus, ypač informatyviausius ar linksmiausius straipsnius, stulbinančius vaizdus ar aukščiausios kokybės vaizdo įrašus. Siūlydami užrakintą kuponą, nuolaidos kodą ar URL į slaptą puslapį, taip pat galite patraukti savo auditoriją.

Atminkite, kad jūs klausiate žiūrovų įvesdami savo el. Pašto adresą, bendraudami su jumis socialinėje žiniasklaidoje ar galbūt atlikdami mokėjimą. Užrakinamas turinys turi tai atspindėti ir būti vertas jų investavimo.

Kodėl verta naudoti turinio užraktus?

Turinio užraktų naudojimas turi daug privalumų. Savo svetainėje jau galite turėti socialinių tinklų mygtukus ir potencialių klientų iškylančiuosius langus kiekviename puslapyje ir kiekviename įraše. Tačiau lankytojai to dažnai nepaiso, nes nėra realios paskatos su jais bendrauti. Turinio užraktai veikia kaip švino magnetas ir suteikia reikiamą paspaudimą, kad paskatintų auditoriją imtis veiksmų.

Didinkite savo el. Pašto sąrašą

Mainais už didelės vertės užrakinto turinio rodymą galite paprašyti auditorijos įvesti savo el. Pašto adresą ir prisijungti prie jūsų sąrašo ar informacinio biuletenio. Tai yra įprasta užrakinto turinio operacija ir pasirodė esąs efektyvus būdas plėsti el. Pašto abonentų sąrašą.

Dalykitės savo turiniu ir padidinkite savo stebėjimą socialinėje žiniasklaidoje

Kita galimybė yra nurodyti, kad jūsų žiūrovai sektų paskui jus, kaip jūs, arba bendrinti jūsų įrašą socialinėje žiniasklaidoje. Kai ši užduotis bus atlikta, jiems bus suteikta prieiga prie jūsų aukščiausios kokybės užrakinto turinio. Tai ne tik padės padidinti jūsų sekėjų skaičių socialinėje žiniasklaidoje, bet ir padidins jūsų turinio dalijimąsi su platesne auditorija bei padės padidinti prekės ženklo žinomumą..

Paverskite žiūrovus mokančiais klientais

Jei vykdote el. Prekybos ar narystės svetainę, tada kupono užrakinimas gali būti sėkminga strategija. Tai yra geras būdas paversti žiūrovus mokančiais klientais, kartu rinkti el. Laišką ar stebėtojus.

Pabandykite pasiūlyti nuolaidą tam tikram produktų asortimentui ar narystės planui arba nemokamą pristatymo kodą, jei jie perka per tam tikrą laiką. Tai gali būti paskutinis jūsų lankytojų postūmis norint tapti mokančiu klientu.

Gaukite pajamų iš užrakto turinio

Kita galimybė yra apmokestinti auditoriją už užrakinto turinio peržiūrą. Tai gali būti vienkartinis mokėjimas arba periodinė prenumerata. Atminkite, kad jei einate mokėjimo keliu, tuomet turite pasiūlyti ypač aukštos kokybės ir vertingą turinį.

Dabar mes pažvelgėme į tai, kodėl turinio saugyklos yra tokios vertingos, toliau sužinokime, kaip jas nustatyti. Yra daugybė įrankių ir sprendimų, kuriuos galite naudoti norėdami sukurti veiksmingas turinio saugyklas. Čia yra keletas geriausių.

1. Klesti laidus

„ThriveLeads“ turinio užraktas

Turinio užrakinimo formos yra „Thrive Leads“ pasirinkimo papildinio funkcija. „Thrive Leads“ didžiuojasi siūlant platų asortimentą vizualiai apsvaiginančių ir labai optimizuotų pasirenkamųjų formų, skirtų maksimaliai padidinti jūsų konversijas. Jų turinio spintelių formos nėra išimtis.

„Thrive Leads“ leidžia sukurti iššokančią turinio saugyklos formą, leidžiančią auditorijai peržiūrėti turinį mainais į el. Pašto adresą. Turinio užraktą galite naudoti norėdami paslėpti tekstą, atvaizdus ar daugialypės terpės medžiagą. Galite apimti dalį straipsnio, nuorodą į slaptą puslapį, kuponą, infografiką, vaizdo įrašą ar daug daugiau. Atminkite: kuo įdomesnė paslėpta informacija, tuo daugiau auditorija norės ją pamatyti. Taip galėsite sėkmingai plėsti savo el. Pašto sąrašą.

„Thrives Leads“ taip pat siūlo išskaidytą testavimą, tikslų taikymą ir analizę, leidžiančią parodyti reikiamas pasirenkamų formų formas tinkamu metu. Šis papildinys yra puikus pasirinkimas, jei norite sėkmingai generuoti potencialius klientus ir verta 19 USD per mėnesį.

2. „OnePress“ socialinis užraktas (nemokamas)

„OnePress“ socialinis užraktas

„OnePress Social Locker“ yra nemokamas „WordPress“ papildinys, padedantis populiarinti savo socialinę žiniasklaidą ir dalytis savo turiniu. Šis įskiepis užrakina jūsų pasirinktą turinį už socialinės žiniasklaidos mygtukų rinkinio. Turinį lankytojai gali pamatyti tik tada, jei jiems patinka, „tweet“, „+1“ ar bendrina jūsų puslapį socialinėje žiniasklaidoje.

Lengva nustatyti, tiesiog pridėkite trumpąjį kodą prie norimo užrakinti turinio. Tada pritvirtinsite socialinės žiniasklaidos URL, o papildiniu pasirūpins visa kita. „OnePress Social Locker“ taip pat teikia analizę, kad galėtumėte stebėti, koks turinys yra ypač reikalingas, ir sukurkite daugybę teigiamų įvertinimų ir bendrinimo.

3. „Social Locker Premium“

„WordPress“ socialinis užraktas

Vienas geriausių būdų pritraukti didelis numeriai yra naudoti socialinę spintelę, kad apsaugotumėte savo aukščiausios kokybės turinį. Naudotojai gali peržiūrėti jūsų turinį tik atlikę paprastą viešą bendrinimą. Tai yra maža kaina, kurią reikia mokėti už aukščiausios kokybės turinį, ir dauguma vartotojų mielai palaikys jūsų svetainę tokiu būdu.

Geriausias darbo papildinys, mano manymu, yra „WordPress Premium“ skirtas „Social Locker“. Turint omenyje galimybę smarkiai išaugti jūsų turinio pritraukiamų socialinių akcijų skaičių, verta investuoti.

„WordPress“ socialinis užraktas

Papildinys palaiko aštuonis socialinės žiniasklaidos tinklus, įskaitant didžiuosius 4 („Facebook“, „Twitter“, „Google+“ ir „LinkedIn“). Jis taip pat slepia registruotų vartotojų spinteles, padėdamas sukurti lankytojams patogią patirtį jūsų įprastiems žiūrovams. Pati spintelė atrodo puikiai, joje yra keletas fantastiškų 3D efektų, joje taip pat yra aukšto lygio pritaikymo parinktys. Norėdami pradėti, galite pasirinkti norimą rėmelio stilių, socialines piktogramas ir tekstą. Tai padeda jums pritaikyti spintelę prie savo svetainės dizaino, taip pat žaisti su skirtingais spintelės aspektais, kol pasieksite geriausių rezultatų. Papildinys taip pat leidžia pasirinkti užrakinto turinio efektą, pasirinkdami paslėptą, skaidrų ir neryškų. Ypač neryškus efektas atrodo puikiai, ir jūs lengvai supratote, kodėl lankytojas nori pasidalinti, kad galėtų patekti į neprieinamą turinį..

„WordPress“ socialinis užraktas

Norėdami prie savo puslapio pridėti socialinę saugyklą, viskas, ką jums reikia padaryti, yra tik trumpasis kodas. Viskas, kas aukščiau trumpojo kodo, yra visiškai skaitoma – įžanga į paštą – viskas, kas yra žemiau trumpojo kodo, užrakinta, kol vartotojas nepasidalins turiniu. Šis požiūris reiškia, kad užrakinamas turinys vis dar matomas paieškos sistemų robotams ir neturės neigiamos įtakos jūsų SEO našumui.

4. Žydi

žydėti

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Bloom from Elegant Themes“ yra dar vienas puikus pasirinkimas, jei jūsų galutinis tikslas yra rinkti el. Laiškus. „Bloom“ siūlo šešis skirtingus pasirenkamų formų tipus švino generavimui, vienas iš jų yra užrakto turinio pasirinkimas.

„Bloom“ užrakinto turinio valdiklis gali būti naudojamas paslėpti jūsų aukščiausios kokybės turinį ir rodyti jį tik tiems, kurie įveda el. Pašto adresą. Lengva nustatyti, tiesiog apvyniokite bet kurį pasirinktą turinį trumpuoju kodu užrakintu turiniu. „Bloom“ iškylantieji langai taip pat yra vizualiai gražūs, visiškai pritaikomi ir tinkami SEO.

Norėdami pradėti naudoti „Bloom“ papildinį, turėsite prisijungti prie „Elegantiškos temos“ kūrėjo plane, kainuojantys 89 USD per metus. Dėl to galėsite pasiekti visas jų temas ir papildinius, įskaitant populiariąją „Divi“ temą.

5. „OptinMonster“

optinmonsteris

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Neseniai „OptinMonster“ paskelbė turinio saugyklos pasirinkimo formos parinktį. „OptinMonster“ turinio saugykla leidžia blokuoti konkrečius pranešimus mainais į el. Pašto adresą. Vartotojai, kurie jau yra jūsų el. Pašto sąraše, turinį galės žiūrėti kaip įprasta.

Jei norite pasinaudoti „OptionMonster“ turinio saugyklos pasirinkimo formomis, turėsite prisijungti prie „Plus“ ar aukštesnio lygio planų. Tai kainuos 19 USD per mėnesį (ar daugiau „Pro“ ar „Augimo planams“). Šios licencijos apima prieigą prie neribotų pasirinkimo formų, testavimo padalijimą, taikymą pagal puslapį ir dar daug daugiau. Viskas, ko jums reikia generuoti, veda ir konvertuoja žiūrovus į abonentus ir klientus.

Baigiamosios mintys

Turinio užrakinimo priemonės gali būti visos veiksmingos priemonės, padedančios jūsų svetainei konvertuoti į jos tikslus. Pasirinkite svetainės poreikiams tinkamą sprendimą ir pradėkite blokuoti turinį, į kurį auditorija reaguos ir norite atidaryti. Svarbiausia, stebėkite savo analizę, kad pamatytumėte, ar turinio saugykla daro įtaką.

Kurį „WordPress“ turinio saugyklos papildinį naudosite? Prašome pasidalinti savo mintimis komentaruose žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me