Geriausias „CSS Live“ redaktorius „WordPress“ papildiniai 2020 “

Dar niekada nebuvo taip lengva pritaikyti savo svetainės dizainą. Naudodamiesi „WordPress CSS“ tiesioginio redaktoriaus papildiniu, dabar galite sukurti unikalią svetainę, atitinkančią jūsų konkrečias dizaino specifikacijas ir atspindinčią jūsų prekės ženklo įvaizdį.


Dar visai neseniai CSS naudojimas svetainės išvaizdai pakeisti daugiausia buvo paliktas interneto dizaineriams. Tačiau dabar yra daugybė „WordPress CSS“ gyvų redaktorių papildinių, kurie padeda tinkinti svetainę. Kai kuriems reikia šiek tiek kodavimo žinių, o kitiems – jokios kodavimo patirties. Ir visi jie suteikia galimybę realiame laike dirbti realios svetainės priekinėje dalyje.

Šiame straipsnyje apžvelgsime, kas tiksliai yra CSS tiesioginio redagavimo priemonės papildinys, kokie yra „WordPress CSS live“ redagavimo priemonės papildiniai ir ko ieškoti renkantis vieną.

Kas yra „WordPress CSS Live“ redaktoriaus papildinys?

„WordPress CSS“ tiesioginio redaktoriaus papildinys leidžia tinkinti temos dizainą. Tačiau „WordPress CSS“ tiesioginio redagavimo priemonės papildinys, neskirtas tiesiogiai redaguoti CSS failus arba naudoti standartinį pelkės CSS papildinį, leidžia dirbti su jūsų svetainės priekiu. Tai reiškia, kad galite stebėti pritaikytus pakeitimus realiu laiku, kai juos darote.

„WordPress CSS“ tiesioginio redaktoriaus papildinys

Naudojant „WordPress CSS“ tiesioginio redagavimo priemonės papildinį, reikia įvesti kodą arba pritaikyti valdiklius priekiniame gale. Tai reiškia, kad galite stebėti, kaip pakeitimai vyksta įvedant tekstą. Ne tik tai, kad darbas lankytojams skirtoje svetainės pusėje taupo jūsų laiką perjungiant skirtukus ir nuolat spaudžiant atnaujinti.

„WordPress CSS Live Editor“ papildinių valdymo pultas

„WordPress“ CSS tiesioginio redagavimo priemonės papildiniai, nereikalaujantys redaguoti CSS, tiesiogiai jūsų svetainės priekyje rodo valdymo skydelį, leidžiantį pakeisti svetainės dizainą naudojant vaizdinę sąsają. Tai veikia labai paprastai, jums tiesiog nurodžius ir spustelėjus elementą puslapyje, tada iš galimų parinkčių pasirenkant naują nustatymą. Pasirinkus vieną iš „WordPress CSS“ tiesioginio redagavimo priemonės papildinių su šia funkcija, idealiai tinka tiems, kurie nori tinkinti savo svetainės dizainą, bet nežino, kaip rašyti CSS.

Nesvarbu, kokį „WordPress CSS“ tiesioginio redagavimo priemonės papildinį naudojate, galutiniai rezultatai iš esmės yra vienodi. Jūs turite sukurti originalų ir asmeninį savo svetainės dizainą. Dėl tiesioginio redaktoriaus komponento ne tik sutaupysite laiko ir pastangų, bet ir iš tikrųjų galėsite mėgautis procesu.

Ko reikia ieškoti „WordPress CSS Live“ redaktoriaus papildinyje

Tai, ko ieškote iš CSS tiesioginio redagavimo priemonės papildinio, labai priklausys nuo jūsų CSS žinių lygio ar kodavimo patirties.

Jei nesinaudojate programuotoju, nesijaudinkite, kai kurie CSS tiesioginio redagavimo priemonės papildiniai buvo sukurti naudoti visiems pradedantiesiems. Tačiau turėsite pasirinkti tiesioginį redaktoriaus papildinį su valdymo skydeliu, kuris leidžia jums tiesiog pažymėti ir spustelėti, kad galėtumėte atlikti pakeitimus. Tačiau verta tiksliai sužinoti, kokius elementus galite tinkinti, nes kiekvienas papildinys yra skirtingas.

Labiau patyrę kūrėjai gali norėti papildinio, leidžiančio patys įvesti ar redaguoti kodą. Geras pasirinkimas yra tas, kuris suteiks jums pagalbos ranką koduojant ir išryškinant bet kokias klaidas. Kitos papildinio funkcijos, kurių reikia ieškoti, kad ir kokia būtų jūsų patirtis:

 • Ar jis veikia su visomis „WordPress“ temomis ir papildiniais?
 • Ar ji siūlo iš anksto paruoštus dizainus??
 • Ar galite dirbti juodraščio režimu prieš paskelbdami pakeitimus?
 • Ar tai išsaugo paeiliui vykstančius pokyčius, todėl prireikus galite anuliuoti savo darbą?
 • Ar joje pateikiama išsami dokumentacija, vadovėliai ir palaikymas?

Taigi dabar jūs žinote, į ką reikia atsižvelgti prieš pasirenkant, pažvelkime į įvairius turimus „WordPress CSS“ redagavimo priemonės papildinius..

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. CSS herojus

CSS herojus

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„CSS Hero“ yra aukščiausios kokybės „WordPress“ temos rengyklės papildinys, leidžiantis tinkinti beveik kiekvieną savo temos dizaino aspektą. Tai atliekama naudojant intuityvią taško ir paspaudimo sąsają, veikiančią priekiniame svetainės gale, jums nereikia įvesti CSS eilutės, jei to norite. Taigi, net jei jūs iš viso neturite žinių apie kodavimą, vis tiek galite naudoti šį įskiepį norėdami pakeisti savo svetainės dizainą.

„CSS Hero“ turi keletą ypač reikšmingų funkcijų. Pirma, tai išsaugo visus jūsų redagavimus, taigi galite anuliuoti bet kurį atliktą darbą arba grįžti į tam tikrą darbo eigos tašką. Nebereikia bijoti suklysti ir apgadinti savo svetainės.

Antra, „CSS Hero“ teikia „paruoštus stilius“ ir „temines skinas“. Tai suteikia jums šimtus dizainų ir 29 iš anksto paruoštus išdėstymus, kuriuos galite pasirinkti kaip savo svetainės pradinį tašką. Taigi net tie iš mūsų, kurie neturi dizaino įkvėpimo ar vizijos, gali sukurti svetainę, kuria didžiuotis.

„CSS Hero“ yra vienas įspūdingiausių „WordPress CSS“ tiesioginio redagavimo priemonės papildinių, sukurtas tam, kad galėtumėte lengvai pritaikyti savo svetainės dizainą, nesvarbu, ar esate kodavimo pradedantysis, ar žiniatinklio kūrėjas. Prieš įsigydami CSS Hero tik už 19 USD, verta patikrinti, ar šis papildinys veiks su jūsų tema. „CSS Hero“ dirba su keliomis „Hero“ parengtomis temomis ir pateikia jums aprašymą, suderinamumo procentą („fyi“ bendras balų aukščiausias įvertinimas yra 99% – daug didesnis nei kitų populiariausių „premium“ temų) ir kiekvienos iš jų testo svetainę. Taip pat galite išbandyti CSSHero „RocketMode“ kad ji būtų prieinama jūsų dabartinei temai.

„CSSHero“ vasaros išpardavimas

Šiuo metu „CSSHero“ jų vasaros išpardavimų metu galite sutaupyti iki 50%! Kodo nereikia, kai išsiregistruosite, bus taikoma nuolaida. Pasiūlymas baigiasi 2016 m. Rugpjūčio 9 d.

Sutaupykite iki 50% „CSSHero“

2. Geltonas pieštukas

Geltonas pieštukas

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Geltonas pieštukas yra „WordPress Visual CSS Style“ redaktorius ir dar vienas papildinys, kuriam nereikia kodavimo. Tiems, kurie mėgsta rankiniu būdu redaguoti savo stiliaus lenteles, yra įdiegta CSS redaktorė. Šis įskiepis 100% veikia priekiniame gale, leidžiant realiuoju laiku pamatyti ir dirbti svetainėje. Jis buvo sukurtas tam, kad galėtumėte tinkinti bet kurį bet kurios temos ar papildinio elementą. Tai leidžia per kelias minutes redaguoti temą arba, jei norite, perdaryti visą savo svetainės dizainą..

Geltonas pieštukas leidžia lengvai paryškinti atskirus CSS parinkiklius, todėl jūsų tema greitai ir neskausmingai keičiama. Šis papildinys gali pasigirti daugiau nei 300 fonų, daugiau nei 600 šriftų šeimų ir 50 ir daugiau animacinių variantų, iš kurių galite tinkinti savo temą pagal savo prekės ženklo įvaizdį. Geltonieji puslapiai taip pat aprūpinti išsamia dokumentacija ir pagalba tiems, kurie anksčiau nenaudojo „WordPress“ CSS redaktoriaus papildinių.

Geltonas pieštukas grąžins jums 23 USD ir yra suderinamas su visomis „WordPress“ temomis ir papildiniais. Vėlgi, puikus pasirinkimas pradedantiesiems ir patyrusiems interneto dizaineriams.

3. TJ Custom CSS

„TJ Custom CSS“ papildinys

„TJ Custom CSS“ iš „Theme Junkie“ yra nemokamas „WordPress“ papildinys, leisiantis tinkinti savo svetainę naudojant sąsają. Šis papildinys buvo sukurtas atsižvelgiant į koderius, o ne papildinys, kuris turėtų būti rekomenduojamas tiems, kurie nepasitiki CSS.

Kaip ir daugelis šių papildinių, „TJ Custom CSS“ naudoja CSS tvarkyklę, norėdama įtraukti tinkintą CSS į savo svetainę, pakeisdama bet kokią temą ar numatytuosius stilius. Tai galite pasiekti ir su ja dirbti naudodami prietaisų skydelį.

Tačiau „TJ Custom CSS“ taip pat leidžia peržiūrėti pakeitimus realiuoju laiku. Naudodamiesi „Live Customizer“ galite pamatyti savo pakeitimų poveikį pridedant pasirinktinę CSS. Tai gali padėti sutaupyti daug laiko, nes jums nebereikės nuolat taupyti darbo, perjungti naršyklės skirtukus ir atnaujinti puslapius..

„TJ Custom“ yra labai paprastas papildinys, kuris padės sukurti unikalią svetainę, tiksliai atitinkančią jūsų reikalavimus. Jei mėgstate keikti kodą ir turite patirties tinkindami temą naudodami CSS, tai gali būti puikus papildinys jums.

4. „SiteOrigin CSS“

„SiteOrigin“ CSS redaktorius

„SiteOrigin CSS“ yra nemokamas „WordPress CSS“ tiesioginio redagavimo priemonės papildinys iš „SiteOrigin“. Pranešama, kad suderinamas bus visas „WordPress“ temas. Šis turtingas papildinys siūlo įrankių pasirinkimą patenkinti visų jo vartotojų poreikius, nepaisant jų kodavimo patirties..

Pradedantiesiems „SiteOrigin CSS“ teikia „Visual Editor“. Tai sudaro paprastas valdiklių rinkinys, leidžiantis lengvai pasirinkti stilius, spalvas ir kitus parametrus. Jei nereikia jokių kodavimo įgūdžių, vos keliais paspaudimais galite pakeisti savo svetainės dizainą.

Tiems, kurie turi tam tikrą CSS redagavimo rankiniu būdu patirtį ir kuriems reikia daugiau nuveikti, „SiteOrigin“ yra su dinaminiu inspektoriumi. Tai padeda rasti tinkamą pasirinkiklį, kurį naudoti, kad būtų nukreiptas į konkretų norimą pritaikyti elementą. Tai dažnai gali būti sunkiausia esamo CSS redagavimo dalis, todėl tai yra puiki pagalbos ranka tiems, kurie vis dar mokosi.

Pažangesniems koderiams galingas „SiteOrigin“ papildinio CSS redaktorius turi automatinį CSS parinkiklių ir atributų užbaigimą. Tai taip pat padės rasti problemų CSS dar prieš ją paskelbiant.

Nepriklausomai nuo šio papildinio funkcijų, kurias naudojate tinkindami savo „WordPress“ svetainę, visas darbas vyksta priekiniame svetainės gale realiuoju laiku, todėl galite stebėti pakeitimus juos atlikdami..

5. Mikrotyrininkas

Mikroterma

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Microthemer“ yra intuityvus ir galingas aukščiausios klasės „WordPress CSS“ redaktoriaus įskiepis. Jis gali tinkinti bet kurios „WordPress“ temos ar papildinio išvaizdą ir yra pakankamai lengvas, kad nepablogintų jūsų svetainės.

„Microthemer“ suteikia galimybių pradedantiesiems ir profesionalams. Nekoderiai gali pakeisti tokius elementus, kaip spalvos, šriftai, fono paveikslėliai ir svetainės išdėstymas, kad galėtumėte paminėti keletą. Kūrėjai gali dirbti tiesioginės peržiūros režimu, rankomis kodavę CSS, SCSS ir „JavaScript“.

Pagrindinis „Microthemer“ bruožas yra tas, kad jis leidžia dirbti juodraščio režimu. Galite išbandyti naują savo svetainės dizainą arba praleisti laiką išbandydami įvairius stiliaus variantus, nepakenkdami auditorijos patirčiai jūsų svetainėje. Tada galėsite paskelbti visus pakeitimus vienu kartu, kai būsite patenkinti galutiniu juodraščiu.

„Microthemer“ pateikia ypač išsamius vadovus, dokumentus ir palaikymo forumus, kurie padeda jums maksimaliai išnaudoti šį papildinį. Galite įsigyti „Microthemer“ už vienkartinį 45 USD mokestį, į kurį įeina nemokami atnaujinimai visam gyvenimui.

Premija: „Ultimate Tweaker“

Pagrindinis „WordPress“ patarėjas

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Galbūt norite redaguoti ne tik savo svetainės išvaizdą, bet ir kai kuriuos vartotojo vaidmenis, prisijungimo puslapį ar kitas „WordPress“ funkcijas. Tai gali būti naudinga „Ultimate Tweaker“, skirta „WordPress“. Papildinys suderinamas su dabartinėmis „WordPress“ versijomis. Daugelis naršyklių, įgalinančių „JavaScript“, leis joms veikti be problemų.

„Ultimate Tweaker“ yra daugiau nei 260 įvairių įsilaužimų ir patarimų, kurie vartotojams (be php ar programavimo žinių) leidžia konfigūruoti ir pritaikyti „WordPress“. Nepaisant daugybės funkcijų, įskiepis yra labai greitas ir optimizuotas, kad būtų galima įkelti tik naudotus patarimus (tingus įkėlimas nenaudojant atminties).

Papildinys taip pat palaiko daugumą temų, logotipų ir piktogramų ir apsaugo turinį (nėra kontekstinio meniu, jokio pasirinkimo ir nevilkite). HTML mažinimo funkcija padeda vartotojams pašalinti komentarus, sutrumpinti HTML ir sudaryti santykinius URL.

Tarp svarbių šio įskiepio savybių yra lengva administravimo sąsaja su automatiniu išsaugojimu, HTML mažinimo priemonė ir santykinių nuorodų kūrimo priemonė, galimybė paslėpti „Meta Box“ tinkintų puslapių tipuose, Vaidmenų tvarkyklė, Vaidmenų nepriklausomas nustatymo režimas, 2 kartus spartesnė / Įkeliama lazeriu, Paslėpta ir „Ultimate Tweaker“ administratoriaus vaidmuo.


Baigiamosios mintys

Visi čia paminėti „WordPress CSS“ tiesioginio redaktoriaus papildiniai yra įspūdingos parinktys, padedančios tinkinti svetainės dizainą. Nesvarbu, kurį papildinį pasirinksite, būtinai perskaitykite pateiktą dokumentaciją, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti. Kuo daugiau suprasite, kaip naudoti tiesioginį redaktorių, tuo geresnius dizainus gaminsite.

Ar naudojate CSS tiesioginio redaktoriaus papildinį ir, jei taip, kurį? Ar rekomenduotumėte? Prašome pasidalinti visais naudingais patarimais ar pastebėjimais komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map