Geriausios labdaros ir ne pelno siekiančios „WordPress“ temos jūsų reikmėms

Yra daugybė puikių priežasčių palaikyti, ir nesvarbu, ar jos bebūtų (nesvarbu, ar tai žinant apie vėžį, ar teikiama paramos užsienio paramai fondas, ar vietinė bažnyčia ar benamių prieglauda), yra daugybė nuostabių „WordPress“ temų, kurias galite naudoti kurdami svetainę, kuri įtikina žmonių įsitraukti. Surinkome keletą geriausių labdaros ir ne pelno siekiančių „WordPress“ temų pavyzdžių, kad reklamuotume jūsų reikalą. Norėdami pereiti prie temos, tiesiog spustelėkite paveikslėlį. Leiskite kasti!


Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Iš viso

viso sąmoningumo nepelno siekianti „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

Spalis yra informuotumo apie krūties vėžį mėnuo, tad kodėl gi nepasklidus žodeliui ir įtraukiant kitus? Sąmoningumo demonstracija turi viso ekrano išdėstymą, unikalią spalvų schemą ir pasirinktinę poraštę, kurios visos buvo sukurtos naudojant „Total multipurpose WordPress“ temą. Ši stilinga tema yra profesionalus ir įspūdingas būdas pasidalyti savo „Race for the Cure“ ar „3 Day“ komandais, norint surinkti lėšų dėl puikios priežasties..

2. Prisikėlęs

prisikėlusi bažnyčia-WordPress tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Prisikėlęs“ yra viena iš populiariausių „WordPress“ bažnyčios ir religinių organizacijų temų ir dėl rimtos priežasties. Ši kokybiška tema yra visiškai reaguojanti ir parengta tinklainei. Ji apima palaikymą tokioms puikioms funkcijoms kaip renginiai, pamokslai ir internetinės transliacijos. Be to, tinkinimo parinktys leidžia lengvai sukurti svetainę, atitinkančią jūsų organizaciją ar paskirtį.

3. Palikimas

vestige-muziejus-WordPress tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Muziejai taip pat yra ne pelno organizacijos ir dažnai priima lėšų rinkėjus ar funkcijas dėl gerų priežasčių. Sukurkite savo muziejaus ar istorinės svetainės svetainę naudodami „Vestige WordPress“ temą. Temoje yra izotopų galerija, neribotos spalvų parinktys ir, žinoma, renginių palaikymas, kad galėtumėte pridėti visas būsimas labdaros funkcijas.

4. Peticija

peticija-wordpress-tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Sulaukite palaikymo dėl savo problemos, naudodamiesi „Peticija“ vieno puslapio „WordPress“ tema. Nesvarbu, ar keliate daugiau informacijos apie gyvūnų prieglaudas, ar bandote pakeisti įstatymus savo apskrityje, peticijos tema yra puiki priemonė skleisti žodį ir skirti baudą rėmėjams. Surinkite parašus, dalykitės socialinėje žiniasklaidoje ir rodykite rėmėjų komentarus, kad būtų lengviau susisiekti.

5. Kariuomenė ir veteranai

karinė „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Gerinkite savo vietos kariškių ir veteranų informuotumą šia nuostabia „WordPress“ tema. Karinių ir veteranų tema yra puiki priemonė organizuoti savo karinį klubą, veteranų asociaciją ar įdarbinimo centrą. Tema pateikiama su PO kompozitoriaus įskiepiu, būtiniausiu tinklelio įskiepiu, „Revolution“ slankiklio įskiepiu ir dar daugiau!

6. Sutrikimas

fudge-vienas puslapis-įvykiai-WordPress tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Fudge“ yra puikus vieno puslapio „WordPress“ renginys, puikiai tinkantis pasidalyti savo lėšų kaupėju, konferencija, seminaru ar kitu supratimo renginiu. Temoje yra lengvai naudojamos parinktys, skirtos pridėti garsiakalbius, konferencijos takelį ir rėmėjus. Be socialinės žiniasklaidos integracijos, skaitytojai gali lengvai dalintis jūsų įvykiu, o naudodamiesi populiarių bilietų papildinių integracija („Eventbrite“, „EventEspresso“ ir „Xing“) galite net parduoti bilietus..

7. Pagirkite

pagyrimas-bažnyčia-wordpress-tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei planuojate bendruomenės renginį ar net organizaciją, kurioje rengsite įvairius renginius visus metus, pagyrimas yra puikus pasirinkimas. Naudojant specialius šablonus lyderiams, renginius, savanorio formą, suteikiant puslapį, lankytojų formą ir dar daugiau, įmontuota daugybė tonų, kad jūsų labdaros svetainę būtų lengva sukurti..

8. Kandidatas

kandidatas-WordPress tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Aistringas dėl priežasties, bendruomenės vadovo ar socialinio judėjimo? Padėkite reklamuoti savo platformą ar misiją naudodami „Candidate WordPress“ temą. Norėdami pasidalinti savo žiniomis ir įtraukti kitus, naudokitės naujienlaiškio registravimo, susitikimų internetu, galerijų ir kita galimybėmis. O dėl pridedamų trumpųjų kodų lengvai sukuriama individualiai atrodanti svetainė.

9. Charitizas

Charitiz-WordPress tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Charitiz“ yra puiki NVO, labdaros ir ne pelno stiliaus „WordPress“ tema, tinkanti daugeliui tikslų. Viena iš geriausių funkcijų yra tinkintas „Aukų“ įrašas, leidžiantis lengvai pridėti ir kaupti lėšas visoms svarbioms priežastims – jis netgi integruotas su „PayPal“, kad dabar galėtumėte priimti mokėjimus. Tema taip pat yra parengta „WooCommerce“, todėl galite parduoti prekes ar bilietus į renginius, kad surinktumėte dar daugiau paramos!

10. „TownPress“

townpress-municipal-wordpress-tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Miestai ir miesteliai taip pat turėtų būti nesiekiantys pelno, o „TownPress“ buvo specialiai sukurta savivaldybėms kurti savo interneto svetaines. Vietos valdžios institucijos yra atsakingos už svarbių priežasčių pasidalijimą su savo piliečiais, o „TownPress“ pateikia miesto pranešimus, forumus ir, žinoma, naujienų skyrių, kuriame vadovai gali dalytis dabartinėmis lėšų rinkimo kampanijomis ar naujomis labdaros organizacijomis..

11. Filantropija

filantropija-„WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Filantropija yra ne pelno siekianti „WordPress“ tema, visiškai reaguojanti ir parengta tinklainei. Yra daugybė puikių funkcijų, tokių kaip pasirinktinės spalvų parinktys, 3 skirtingi pagrindinio puslapio slankikliai ir įmontuoti puslapio išdėstymai. Bet jūsų labdarai jums patiks paprastas įvykių kalendorius, antraštės dovanojimo mygtukas ir tinkintas projekto tipo pranešimas, kai galėsite paaiškinti, ką darote norėdami pakeisti pasaulį.

12. Žemė

žemės ekologinis nepelno siekiantis „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Žemė yra ekologiško stiliaus nepelno „WordPress“ tema, skirta informuoti apie žemę ir su ja susijusias aplinkybes. Pasidalinkite savo aistra gelbėti poliarinius lokius, susiraskite vietos paplūdimio valymo grupės savanorių ar net sukurkite savo zoologijos sodo svetainę. „Earth“ yra su pasirinktiniais socialiniais saitais, įmontuotu aukojimo mygtuku, pilnu įvykių kalendoriumi ir net puslapių kūrimu, kad galėtumėte sukurti bet kokius kitus jums reikalingus puslapius.

13. Labdara

labdaros ir „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Labdara +“ yra moderni „WordPress“ tema, skirta filantropijai. Temą sudaro daugybė funkcijų, tokių kaip vaizdų galerijos, pasirinktinių įvykių kalendorius, naujausios naujienos ir, žinoma, priežastys, kodėl tinkinamas pranešimas. Be to, skaitytojams ir rėmėjams patiks naujienų tikrinimas pagrindiniame puslapyje, kad būtų nuolat atnaujinami, o paryškinta informacinio biuletenio nuoroda padės jums greitai užsisakyti daugiau prenumeratorių.

14. Khoras

khore-conference-envents-WordPress tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Khore“ yra kelių puslapių pažengusių įvykių „WordPress“ tema. Ši madinga tema puikiai tinka atkreipti žmonių dėmesį ir surinkti rėmėjų. Pagrindinė savybė yra socialinės žiniasklaidos integracija, viso ekrano dizainas ir visiškas suderinamumas mobiliesiems. „Plus Khore“ siūlo „ShowThemes“ visų naujų įvykių kūrimo priemonę, įvykių skaičiavimą, lengvą tvarkaraščių tvarkyklę ir „WooCommerce“ integraciją (pažymėtiems įvykiams)..

15. Labdara

labdaros paspaudimas-taisymas-„WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Labdaros paspaudimo ir redagavimo“ tema yra greitas ir lengvas sprendimas, kai reikia ne pelno siekiančios svetainės. Ar smagiai bėgsite kitą savaitę? O gal jums reikia tik poros savaičių surinkti aukas šulinio statybai? Norėdami sukurti jūsų svetainę (turinį ir visą), tiesiog naudokite „Templatic“ ekrano kompozitorių, tada atsisiųskite užpildytą temą ir įkelkite į savo svetainę. Tai puikus pasirinkimas, jei esate sukramtyti laiko!

Tau

Tai tik kelios iš labdaros ir ne pelno siekiančių „WordPress“ temų. Gali būti sunku rasti patrauklią ir prieinamą jūsų filantropijos temą, tačiau, tikiuosi, viena iš mūsų paminėtų aukščiausios kokybės temų paverčia tą triuką. Jei naudojote vieną iš aukščiau paminėtų temų, praneškite mums. Mes norėtume išgirsti jūsų asmeninę patirtį!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map