Geriausios turimos „WordPress“ vaizdo įrašų temos 2018 m

Geriausios „WordPress“ vaizdo įrašų temos

Vaizdo įrašas, be abejonės, yra patraukliausias turinio tipas žiniatinklyje, tačiau jei norite sukurti sėkmingą į vaizdo įrašus orientuotą svetainę, jis turi būti intuityvus ir patrauklus lankytojams..


Laimei, jūs esate „WordPress“ vartotojas ir yra daugybė „WordPress“ temų, leidžiančių lengvai sukurti ir valdyti aukštos kokybės vaizdo įrašų svetainę. Nesvarbu, ar rodote savo naujausią vaidybinį filmą, kuriate vaizdo įrašų tinklaraštį ar paleisite savo mini „YouTube“, „WordPress“ turi temą, kuri pristatys.

Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta aukščiau, šiame straipsnyje atskleidžiama dešimt geriausių „WordPress“ vaizdo įrašų temų, pateiktų ne šiaip kokia tvarka. Įsilaužkime!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Tikroji mag

Tikroji Mag tema
„True Mag“ yra labai lanksti vaizdo įrašų tinklalapio tema, kurią galima naudoti vaizdo tinklaraštyje, vaizdo įrašų aplanke ar vaizdo įrašų žurnale. Kartu pateikiami keli pagrindinio puslapio maketai ir įvairūs vaizdo įrašų skaidrės, todėl galite rodyti savo vaizdo įrašus keliais būdais.

„True Mag“ turi galingą vaizdo įrašų funkciją – įskaitant vaizdo įrašo skelbimus, vaizdo įrašų automatinį atkūrimą ir vaizdo įrašų pateikimą iš priekio – tai suteikia galimybę sukurti savo „YouTube“ stiliaus svetainę. Galite integruoti vaizdo įrašų teikinius iš „YouTube“ ir lengvai demonstruoti pačių priglobtus vaizdo įrašus.

„True Mag“ yra pasirengusi jums sukurti visą vaizdo įrašų bendruomenę ir integruota su populiariais papildiniais, įskaitant „BuddyPress“, „bbPress“, „WooCommerce“ ir „WPMU DEV“ narystė..

2. „VideoTube“

„VideoTube“ tema
„VideoTube“ yra dar viena lanksti ir galinga tema, skirta padėti jums sukurti savo vaizdo įrašų svetainę. Nesvarbu, ar norite įterpti vaizdo įrašus iš „YouTube“, „Vimeo“, „Dailymotion“ ar „Hulu“, ar priglobti savo vaizdo įrašus, „VideoTube“ gali būti jūsų platforma.

Šią švarią, modernią temą galima visiškai pritaikyti, joje yra įvairių pagrindinio puslapio valdiklių, leidžiančių rodyti savo vaizdo įrašus kaip jums patinka. Kitos galingos funkcijos yra integruota atsiliepimų sistema „panaši“ ir vaizdo įrašų pateikimas iš anksto. Automatinės vaizdo įrašų miniatiūros palengvina „YouTube“ naudojimąsi vaizdo įrašų kolekcija.

3. „VideoTouch“

„VideoTouch“ tema
Vis dar yra lanksčių vaizdo įrašų svetainių temų sritis, „VideoTouch“ yra graži tema, skirta parodyti jūsų vaizdo įrašų kolekciją. Didelės vaizdo įrašų miniatiūrų galerijos šią temą suteikia džiaugsmo naršyti.

„VideoTouch“ yra aprūpintas galingu maketuotoju, leidžiančiu visiškai tinkinti vaizdo įrašų rodymą. Galite įterpti bet kurio pagrindinio teikėjo vaizdo įrašus, taip pat įkelti MP4 vaizdo failus. Jūsų vartotojai taip pat gali pateikti savo vaizdo įrašų nuorodas ar failus naudodamiesi priekine dalimi, kad jums būtų lengviau auginti saugyklą.

4. Iš viso

„Gamer Vlog“ iš „WordPress“

„Gamer Vlog“ yra graži vaizdo tema, sukurta naudojant „Total WordPress“ temą. Sukurtas su dideliais rodomais vaizdo įrašais, ši tema puikiai tinka, jei norite parodyti vaizdo įrašų rinkinį arba tvarkote vaizdo įrašų tinklaraštį.

Temų parinktys, tinkinami valdikliai, antraštės ir poraštės kūrėjai, keli meniu variantai ir, žinoma, galingas „Visual Composer“ leidžia sukurti svetainę, kuri puikiai atitiktų jūsų poreikius. Ši tema yra draugiška SEO ir atsakinga, leidžianti sukurti svetainę, kurią lankytojams lengva rasti ir ja naudotis.

5. eVid

eVid tema
„eVid“, kurią sukūrė mūsų draugai „Elegantiškos temos“, yra skirta vaizdo tinklaraštininkams. Jis integruotas su pagrindiniais vaizdo įrašų prieglobais (įskaitant „YouTube“, „Vimeo“, „Veoh“ ir „MetaCafe“) ir turi pasirinktinę vaizdo sąsają jūsų vaizdo įrašams rodyti..

Visos temos parinktys leidžia visiškai pritaikyti savo svetainę neliesdami kodo eilutės. Lankstus maketų kūrėjas dirba su trumpaisiais kodais, todėl galite sukurti bet kokį savo įsivaizduojamą išdėstymą.

Ši tema nėra tokia graži kaip kai kurios kitos, kurias mes apžiūrėjome, tačiau ji yra tvirta tema, kuri gali gerai veikti paprastame vaizdo įrašų tinklaraštyje.

6. „VideoZoom“

„VideoZoom“ tema
„VideoZoom“ yra galinga vaizdo tema, skirta padėti jums parodyti vaizdo įrašus iš viso interneto. Lankstus pagrindinio puslapio slankiklis, kuriame yra konfigūravimo parinktys, leidžia lengvai parodyti geriausią savo svetainės turinį.

Galite įterpti visų pagrindinių vaizdo tiekėjų vaizdo įrašus arba įkelti savo pačių priglobtus vaizdo įrašus. Išplėstinės temos parinktys suteikia jums galimybę tinkinti savo svetainės išvaizdą ir savybes pagal savo poreikius. „VideoZoom“ taip pat reaguoja į mobilųjį telefoną, užtikrinant, kad jūsų vaizdo įrašai atrodys nuostabiai bet kuriame įrenginyje.

7. Serija

Serijos tema
Serija yra dar viena puikių „Press75“ žmonių tema. Šis šiek tiek skiriasi nuo savo brolio, nes yra skirtas rodyti internetines serijas.

Išdėstymas leidžia jūsų žiūrovams lengvai žiūrėti žiniatinklio serijų epizodus ir naršyti galimas laidas. Be to, reaktyvus dizainas ir integruotos socialinės medijos parinktys leidžia jūsų žiūrovams lengvai žiūrėti ir bendrinti jūsų vaizdo įrašus bet kuriame įrenginyje.

8. Vaizdo įrašas

Vaizdo įrašo tema
Vaizdo įrašas yra „viskas viename“ programos tema iš „Templatic“, skirta padėti jums sukurti savo „YouTube“. Galite skelbti ir dalytis visų pagrindinių vaizdo tiekėjų vaizdo įrašais arba įkelti savo pačių priglobtus vaizdo įrašus. Ši tema taip pat leidžia vartotojams pateikti vaizdo įrašų nuorodas ir failus per visą naudojimo vietą.

Vaizdo įrašų temą galima visiškai pritaikyti ir joje yra daugybė konfigūruojamų valdiklių, todėl galite sukurti bet kokį išdėstymą, kurį norite rodyti savo vaizdo įrašuose. Pasirinktiniai kategorijų puslapiai ir susiję vaizdo įrašai suteikia galimybę vartotojams sukurti visapusišką vaizdo įrašų patirtį ir leisti jiems naršyti.

9. Video Hub

„Video Hub“ tema
Iš „RichWP“ yra „Video Hub“, reaguojanti vaizdo tema, skirta vaizdo įrašų bibliotekai parodyti tiesiai pagrindiniame puslapyje. Savo geriausiu turiniu galite pasižymėti naudodami pasirinktinius valdiklius ir gauti pajamų iš skelbimų valdiklių.

Nors „Video Hub“ yra skirtas rodyti vaizdo įrašus, jis veikia su visais „WordPress“ įrašų formatais, todėl galėtumėte naudoti šią temą turiningam tinklaraščiui. Tai nėra tokia pritaikoma kaip kai kurios kitos mūsų nagrinėtos temos, tačiau tai yra tvirtas pasirinkimas tiesmukiškos vaizdo įrašų svetainės.

10. Minkštas

minkšto vaizdo įrašo tema

Paskutinis mūsų sąraše iš „Array“ yra „Paperback“, galinga tema, leidžianti sukurti visiškai veikiančią naujienų stiliaus svetainę su vaizdo įrašais. Jūs ir jūsų vartotojai galite įterpti pagrindinių paslaugų teikėjų vaizdo įrašus arba įkelti vaizdo įrašus tiesiai į svetainę.

Galite tinkinti spalvas, tipografiją, pridėti žinomų įrašų karuselę ir dar daugiau. Taip pat galite lengvai suskirstyti vaizdo įrašus į kategorijas (šalia bet kurios kitos galerijos, garso ar tradicinių straipsnių, kuriuos skelbiate), kad sukurtumėte savo nišinius įrašus..


Vaizdo įrašų svetainė turi išsiskirti, kad pritrauktų ir patrauktų lankytojų dėmesį. Jums reikalinga „WordPress“ tema, kuri patraukliai ir intuityviai pateiks jūsų vaizdo įrašus, skatindama vartotojus ne tik žiūrėti jūsų turinį, bet ir laikytis jūsų svetainės. ir grįš daugiau ateityje.

Mes padarėme kojų už jus darbą, ieškodami daugybės galimų temų, kad atpažintume vaizdo įrašo temos grietinėlę. Iš aukščiau pateikto sąrašo turėtumėte sugebėti rasti geriausią temą, kad sukurtumėte sėkmingą vaizdo įrašų svetainę, todėl pasirinkite ją ir pradėkite dirbti jau šiandien!

Dabar viskas jums priklauso – norėtume daugiau sužinoti apie jūsų vaizdo įrašų svetainės ambicijas, todėl prašau pasidalinti savo patirtimi kuriant vaizdo įrašų svetainę „WordPress“ komentarų skiltyje žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me