Geriausios vestuvių „WordPress“ temos

Geriausios vestuvių temos, skirtos „WordPress“

Vestuvės yra ta proga, kai du partneriai yra sujungiami per jų dvasią, kad būtų geriau ir blogiau, kol mirtis juos išskiria. Tokia didybės proga nusipelno tokios pat didybės išraiškos. Mūsų skaitmeninės terpės amžiuje asmeninis ryšys nebuvo visiškai prarastas. Išvardinome keletą geriausių vestuvių „WordPress“ temų, kurios padės susisiekti su visais internete, nepažeidžiant asmeninių ryšių..


Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Vestuvės „Meridianas“

„Meridiano vestuvės“ - „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Vestuvėse „Meridianas“ yra viskas, ko jums reikia viename elegantiškai suprojektuotame puslapyje. Įtraukti visi svarbūs elementai – tvarkaraštis, leidžiantis informuoti svečius apie įvykių, vykstančių iki jūsų didžiosios dienos, laiką ir vietą, RSVP modulis, kad svečiai galėtų akimirksniu reaguoti į jūsų kvietimą, taip pat galite leisti jūsų svečiai žino, kur esate registruotas, todėl jiems lengva išsirinkti geriausią dovaną.

„Meridiano vestuvėse“ taip pat yra tinklaraštis, todėl galite pasidalyti svarbiomis istorijomis, tokiomis kaip jūsų sužadėtuvių istorija, su visu svečių sąrašu, kad sukurtumėte numatymą. Taip pat galite pasidalyti sužadėtuvių nuotraukomis, vaizdo įrašais ir pristatyti savo vestuvių šventę. Nei viena vestuvių svetainė nebūtų tikrai tobula, jei negalėtumėte jos suasmeninti, kad ji atitiktų jūsų ypatingos dienos temą. Naudojant „Meridian Styler“, beveik kiekvienas elementas yra visiškai pritaikomas, įskaitant spausdinimą, spalvas, foną ir dar daugiau.

2. Medaus mėnuo

Medaus mėnuo - atsakinga vestuvių tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Atsakinga vestuvių tema „Honeymoon“ pasižymi labai madinga ir tvirta konstrukcija, kruopščiai pagaminta gražiu išdėstymu, kuris žada išsiskirti. Temą labai lengva pritaikyti ir lengva nustatyti. Temą sudaro RSPV forma, svečių knyga, atgalinės atskaitos laikmatis, įvykių kalendorius, viso ekrano „Revolution Slider“ su daugybe 3D efektų, tinklaraštis ir „Twitter“ sfera ir daug daugiau..

3. „Everline“ vestuvių renginys

Vestuvių įvykis - „Everline WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Švari ir graži, greitai reaguojanti vestuvių tema, „Everline“ turi penkis pagrindinius puslapius, „Revolution Slider“, „Visual Composer“, kurį lengva pritaikyti (su 9 iš anksto nustatytomis spalvų schemomis), „Mega“ meniu, kuriame yra visos jūsų specifikos vienoje vietoje, renginių kalendorius, atgalinis laikmatis, išsami dokumentacija. Jei jums patinka viskas, kas organizuota tobulai, tada „Everline“ tikrai verta apsvarstyti.

4. Vestuvių diena

Vestuvių diena - vestuvių nerimo tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Vestuvių drąsi ir stilinga atsakinga vestuvių tema. Jame yra unikali naršymo juosta kairėje ir naudojami modernūs dizainai bei gražus išdėstymas, kad būtų galima pagirti unikalią temos prigimtį. Tai apima renginių kalendorių, RSPV formą, nuotraukų galeriją, tinklaraštį ir daug daugiau. Jei minimalizmas ir drąsa yra jūsų skonis, į tai tikrai verta atkreipti dėmesį.

5. Sąjunga

„Union“ - vestuvių ir renginių „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Paprasta, elegantiška, greitai reaguojanti vestuvių tema į vieną puslapį, „Union“ yra ne tik švari ir lengvai naudojama, bet ir labai lengva naudoti jūsų naršyklėje. Jo ypatybės: – 4 unikalios antraštės, atskiros sekcijos įvairiems tikslams, 2 RSPV formos, gyva „Instagram“ galerija, pasirinktiniai logotipai, tinklainei paruoštos piktogramos, vaiko tema, daugiau nei 600 „Google“ šriftų ir daug daugiau.

6. „WeddingEngine“

WeddingEngine

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„WeddingEngine“ yra aukščiausios kokybės „WordPress“ vestuvių tema, puikiai tinkanti sukurti pasakų svetainę apie jūsų didelę dieną. Tai tema, kurią norite naudoti kurdami vestuvių svetainę, kuria galėtumėte pasidalinti su draugais ir šeima.

Norėdami pridėti laimingos poros paveikslėlius, kūdikio nuotraukas, pasiūlymo vaizdo įrašą ir dar daugiau, naudokite pridedamą slankiklį ir temos vaizdo įrašų ir vaizdų parinktis. Tada pridėkite svarbias savo santykių datas, pvz., Kai susipažinote, pirmąjį bučinį, kai judėjote kartu, kai susižadėjote ir visa kita naudodamiesi laiko juostos funkcija. O „WeddingEngine“ taip pat turi puikią galimybę šeimai ir draugams palikti šiltus norus tiesiai jūsų vestuvių svetainėje.

Taip pat galite pridėti visus savo vestuvių įvykius, RSVP modulį, atgalinės atskaitos laikmatį iki didžiosios dienos ir dar daugiau. Be to, yra galimybių pritaikyti išdėstymą, spalvas ir kitas parinktis visoje temoje.

7. Nuopelnas

Nuopelnas - atsakinga „WordPress“ vestuvių tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Tinkamai organizuota, moderni ir graži, greitai reaguojanti vestuvių tema, „Merit“ suteikia galimybę keisti spalvas ir tipografiją tiesiai iš jų temų variantų – tai sukuria galinga „Redux Framework“. Naudojant pažangias tipografijos parinktis, RSPV formas, vaikų temas ir dar daugiau, „Merit“ nereikia pamiršti, nes tai suteikia mums daug ko ieškoti.

8. Vestuvių diena

Vestuvių dienos tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Vestuvių dieną yra viskas, ko reikia, kad vestuvių renginiai būtų organizuojami nuo pat pradžių. Norėdami greitai ir lengvai nustatyti savo svetainę, naudokite pridedamus 4 iš anksto nustatytus spalvų parametrus, 15 ir daugiau puslapių šablonų, trumpųjų kodų generatorių, pasirinktinius valdiklius ir pasirinktinius pašto formatus. Pridėkite istoriją apie tai, kaip jūs abu susipažinote, pasiūlymo vaizdo įrašą ar net savo sužadėtuvių nuotraukų vaizdų galeriją – vestuvių diena palengvina.

Kas iš tiesų daro šią temą tokią nuostabią, yra tai, kaip ji išsami. Netrukus yra šablonas, kurį galėsite naudoti kurdami savo svetainę. Temoje yra naudinga RSVP skiltis, kad svečias galėtų pranešti, kad atvyksta. Be to, galite įtraukti į savo registrą, kad jie galėtų apsipirkti anksčiau laiko. Pačią dieną galite pridėti visą informaciją apie renginį, savo vestuvių vakarėlį ir pastabas apie visa kita. Jei svečiui kyla klausimų, yra naudingas kontaktinis puslapis su keliomis žemėlapiais pažymėtomis vietomis, kad jie galėtų jus suvaldyti. Galiausiai – juose yra nuostabi galerija, kurioje galite pridėti nuotraukų iš savo kalėdinių vakarėlių, kalėdinių vestuvių ir medaus mėnesio, kad galėtumėte pasidalinti su svečiais..

Temoje yra daugybė kitų nuostabių vestuvių dienos funkcijų, kurias tikrai mėgstate. Čia yra mielas atgalinis skaičiavimas, rodantis laiką, kurį liko iki jūsų didžiosios dienos, puiki svečių knyga, kurioje artimieji gali palikti sveikinimus, dovanų registrų integracija, kad jūsų svečiams būtų lengviau apsipirkti, ir daug daugiau.

9. Ką tik vedęs

Tiesiog vedusi tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Just Married Wedding WordPress“ tema puikiai tinka vestuvių ar asmeninių tinklaraščių svetainėms. Ši žavi vestuvių tema yra kupina savybių ir saldžių detalių. Pagrindinė turinio sritis išdėstyta kaip kvietimas su susiuvimo detalėmis, nurodant renginio pavadinimą ir datą priekyje ir centre. Temą sudaro visa sužadėtuvių nuotraukų galerija, skaidrūs išskleidžiamieji meniu, tinklaraščio skyrius ir vestuvių vakarėlio bei apgyvendinimo puslapiai..

Tinkinkite temos išvaizdą, kad ji atitiktų asmeninį poros stilių. Pasirinkite iš 4 iš anksto nustatytų spalvų schemų: smėlio / turkio, žalios / raudonos, mėlynos / rožinės arba purpurinės / oranžinės. Tada naudokite kurį nors iš įtrauktų fono raštų (filigrinis raštas arba rombinis tinklelis su gėlių raštu) arba įkelkite savo atvaizdą.

Tema taip pat apima specifines vestuvių ypatybes. Specialus RSVP modulis leidžia svečiams akimirksniu patvirtinti, kad jie lankosi. Registrų puslapyje svečiams lengviau rasti geriausią dovaną, pateikiant nuorodas į visus jūsų dovanų registrus vienoje vietoje.

10. Neeqah

„Neeqah“ - atsakinga vestuvių „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Tiesiog stulbinantis, vizualiai gražus, su nuostabiai lengva dirbti. Tai puikiai apibūdina Neeqah, reaguojančią vestuvių temą. Naudodamas tokias nuostabias savybes kaip neribotos spalvų gamos, patobulintos temos ir tipografijos parinktys, RSPV formos, išsami dokumentacija ir dar daugiau, „Neeqah“ yra neabejotinai tema, kurią reikia ilgai apmąstyti reprezentuojant jūsų ypatingą dieną..

11. XOXO

XOXO - gražiai elegantiška vestuvių „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Paprasta, bet elegantiška vienpusė visiškai reaguojanti vestuvių tema. „XOXO“ siūlo daugybę pritaikymo galimybių, šimtus „Google“ šriftų, spalvų redagavimą, viso pločio puslapio išdėstymą ar išdėstymą dėžutėje, galeriją, „RSPV formą“, renginių kalendorių ir daug daugiau. Jei jūsų pasirinkimas yra gyvas ir atviras, tai yra tema, kurią reikia rimtai apsvarstyti.

12. Lovey Dovey

„Lovey Dovey“ - atsakinga „WordPress“ vestuvių tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Švari ir sudėtinga, greitai reaguojanti vestuvių tema „Lovey Dovey“ yra paprasta naudoti, lengvai pritaikoma ir sukurta ant „Bootstrap 3“, labai patikima. Jo ypatybės yra įtraukimo parinktys, RSPV formos, nuotraukų galerija, svečių knyga, renginių įrašų tipai ir daug daugiau. Jame yra viskas, ko reikia norint sukurti nepaprastą vestuvių svetainę jūsų ypatingai dienai.

13. Santuoka

Santuoka - atsakinga vestuvių „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Klasikinė, rafinuota, į baltą apykaklę reaguojanti vestuvių tema „Santuoka“ yra paprasta, lengvai naudojama su įvairių temų parinkčių skydeliu, siūlančiu spalvų ir šriftų pritaikymą, ir su trumpųjų kodų pagrindu sudaryta maketo rengykle. Ši tema gali būti ne tokia išgalvota kaip visa kita, tačiau net ir tada klasika visada pritraukia tam tikro tipo auditoriją.

14. Majai

Maya - intelektuali ir galinga WP tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Protingas ir spalvingas originalios „MAYA“ temos vaikas, kuris visiškai reaguoja ir siūlo vieno puslapio ir kelių puslapių funkciją. Su tokiomis funkcijomis kaip viso ekrano vaizdų sritis nukreipimo puslapyje, paralakso efektas, tinklaraščio išdėstymas, nuotraukų galerija ir daug daugiau. Jei jūsų skonis yra šiek tiek madingas ir madingas, tai gali jums patikti.

15. Amžinybė

Amžinybė - atsakinga vestuvių „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Švarios, gražios ir pozityvios, reaguojančios į vestuves vestuvių tema, „Eternity“ gali pasigirti unikaliu išdėstymu su navigacine kolona kairėje. Temoje yra atgalinis laikmatis, nuotraukų galerija, istorijos skyriai, dovanų registrai, RSPV forma, tinklaraštis ir daug daugiau. Jei ieškote to, kas būtų lengva akims, ir tuo pačiu metu laikydamiesi dienos svarbos, turėtumėte tai išbandyti..

16. Siurblys

Siurblys - atsakinga vestuvių ir daugiafunkcinė tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Puikiai klasifikuojamą ir modernią daugiapakopę vestuvių temą „Pump“ yra lengva pritaikyti, nes joje yra pasirinkimo galimybių, neribota spalvų paletė, „premium“ slankiklis, trumpieji kodai, „Retina“ paruoštas, vaizdinis kompozitorius, galerija ir daug, daug daugiau. Jei jums patinka viskas, kas absoliučiai organizuota ir viskas, kur yra savo vieta, išlaikant gražumą, daugiau nebežiūrėkite.

Ši tema yra paruošta visoms jūsų vestuvių dienos šventėms! Siurblyje yra puikūs puslapių kūrimo moduliai, kuriuos užtikrina nuostabus „Visual Composer“ papildinys, kurį sukūrė „WPBakery“. Kita puiki „Pump“ savybė yra išorinių papildinių palaikymas. Ši tema palaiko „bbPress“, jei norėtumėte įtraukti forumą, skirtą dalyviams bendrauti internete ir kalbėti apie būsimas vestuves. Arba galite naudoti WPML (kurį ši tema taip pat palaiko), kad visiškai išverstumėte temą į kelias kalbas, kad visi jūsų artimieji, nesvarbu, iš kur jie būtų, gali paruošti jūsų vestuvių tinklaraštį, kad išliktų atnaujinta.

Kitos nuostabios temos funkcijos yra atsiliepimų puslapis, kuriame galima pasidalyti šeimos narių pasakojimais apie laimingą porą, žmonių puslapis, kuriame galima pridėti bios apie vestuvių vakarėlius, galerijos puslapis, kuriame galima dalytis sužadėtuvėmis ir renginių nuotraukomis, ir daug daugiau. Siurblys yra puiki vestuvių tema, kuri tikrai patiks bet kokiai sužadėtinei.

17. „CuckooLove“

„CuckooLove“ - vestuvių „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Vienas geriausių „CuckooLove“ aspektų yra fono vaizdas kiekviename puslapyje – jis yra nuostabus! Į pasirinktinius įrašų tipus įeina nuotraukos (aplanko puslapiams, vaizdo / fotoalbumams), svečiai, svečių knyga ir renginiai. Keli dienoraščių ir puslapių išdėstymai suteikia galimybę gauti tiksliai tokį, kokio norite, ir daugiau nei 14 puslapių šablonų pristato šią nuostabią temą. Norėdami naudoti specializuotą išdėstymą, naudokitės pagrindinio puslapio kūrimo priemone ir rinkitės iš 4 skirtingų vaizdų / vaizdo įrašų skaidrių pagrindiniame puslapyje ar bet kurioje svetainės vietoje! Tema pristatoma su 2 iš anksto apibrėžtais stiliais, kurie veikia tiesiai iš dėžutės, todėl jūs galite pradėti tęsti turinio įtraukimą!

18. Qaween

„Qaween“ - „WordPress“ vestuvių tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Qaween“ turi viską, ko reikia, kad lengvai sukurtumėte savo vestuvių svetainę ir tinklaraštį. Į šią temą įeina nuostabus pagrindinis puslapis su viso ekrano vaizdo slankikliu, skyrių fono vaizdo palaikymas ir dar daugiau. Naudodamiesi tinklaraščiu galite pasidalyti su draugais ir šeima, kad jie galėtų perskaityti visus jūsų sužadėtuves, vietą ar jūsų ateities planus. Be to, renginių skyrius yra puikus dalytis informacija apie sužadėtuvių vakarėlius, kalėdinius vakarėlius ir kalėdinius vakarėlius, vestuvių dienos renginių tvarkaraštį ir, jei norite, galėtumėte net pateikti informacijos apie savo medaus mėnesį. Galiausiai nuostabiame galerijos puslapyje tiesiog klausiama apie jūsų žiedus, vakarėlius ir, žinoma, jūsų vestuves.

Yra daugybė kitų naudingų funkcijų, integruotų „Qaween“, todėl tai tampa didele tinklaraščių tema, o ne tik vestuvėmis. Į temą įeina pasirinktiniai įrašų tipai, kad būtų labai lengva pridėti savo pagrindinio puslapio skaidrę, galerijos vaizdus ir įvykius. Be to, pridedami trumpi kodai leidžia lengvai pridėti puošmenų prie žinučių ir puslapių (įskaitant sąrašus, skirstytuvus, vaizdo įrašus, citatas, karuseles, mygtukus ir daug daugiau).

19. GeekLove

„GeekLove“ - atsakinga „WordPress“ vestuvių tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Sudėtingas, minimalistinis ir gražus dizainas „Geek Love“ – tai visiškai atsakinga vestuvių tema. Tai labai galima pritaikyti, o naudojant valdiklius, labai lengva sukurti savo temos išraišką. Jo funkcijos apima renginių vadybininką, RSPV formą, svečių knygą, trumpus kodus, tinklainės ekraną ir daug daugiau. Jei jūsų skonis yra tikrai gražus ir minimalistinis, jūs sutikote geriausią variantą.

20. Iš viso

vedusių vestuvių „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Iš viso“ yra mūsų išskirtinė tema ir, kaip mes jau daug kartų minėjome, prieš tai iš tikrųjų galite sukurti ką nors. Tai apima vestuvių temas. Mes sukūrėme puikų „Total Wedding WordPress“ temos demonstracinį demonstracinį puslapį su vietiniu slinkimu, kad padėtume jums pradėti. Naudokite teksto modulius, kad pridėtumėte informacijos apie savo įvykį, pridėkite pasirinktinių šriftų ir šriftų spalvų, kurie atitiktų jūsų vestuvių temą, įdėkite galerijas ar naujausius tinklaraščio įrašus apie įvykį ir įdėkite rsvp formą ar net naujienlaiškio valdiklį (jei mėgstate su savo vestuvių renginiai). Pridėkite visus jums patinkančius modulius. „Total“ yra daugiau nei 90 metų, iš kurių galima pasirinkti, ir tema visiškai tinka. Naudodamiesi nuvilkimo puslapio kūrimo priemone galite sukurti savitą svetainę, kuri tikrai atspindi jus kaip porą ir ateinančius įvykius.!

Susiejimas mazgas (er, įvyniojimas)

Ir štai! Kai kurių gražiausių, bauginančių ir liečiančių „WordPress“ temų rinkinys. Santuoka yra tas šventas ryšys, kai dvi sielos įeina ir išeina kaip viena. Toks intymus ryšys turėtų būti švenčiamas asmeniškai ir todėl įtraukimas į sąrašą! Jei manote, kad praleidome temą, kuri nusipelnė pripažinimo ar panašių rūšių, nedvejodami praneškite mums!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map