Geriausios „WordPress“ kūno rengybos ir sporto salės temos

Geriausios „WordPress“ kūno rengybos ir sporto salės temos

Jei jums reikia sukurti kūno rengybos klubo, sporto salės ar asmeninio trenerio svetainę, šis įrašas suteiks jums visą informaciją, kurios jums reikia norint lengvai įgyvendinti projektą. Kai reikia pasirinkti „WordPress“ kūno rengybos temą, kad padidintumėte savo svetainės ir paslaugų pasiūlą, tiesiog perskaitykite šį įrašą. Tuomet turėtum būti pasiruošęs eiti.


„WordPress“ dar kartą įrodo, koks jis universalus, nes daug temų sukurta specialiai sporto salėms, jogos studijoms, „CrossFit“ dėžutėms ir kitoms reklamuoti. Be to, autonominės temos suteikia naudingų funkcijų, kad būtų lengviau valdyti jūsų kūno rengybos svetainę. Arba netgi suteikite papildomos naudos savo nariams!

Naudodamiesi šiomis kūno rengybos temomis, jums tereikia pridėti puikų turinį, į kurį jūsų durys sugrįš nauji nariai ir klientai. „WordPress“ tikrai turi daug su sportu susijusių temų. Nors tai yra geras dalykas, per daug galimybių pasirinkti gali jus pristabdyti. Taigi, kad padėtume jums, čia pateikiamos geriausios geriausios „WordPress“ kūno rengybos temos, siekiant supaprastinti jūsų sprendimo procesą.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Bendra sporto salė

Bendra sporto salės „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Sporto salė yra nauja kūno rengybos ar gimnazijos stiliaus tema, sukurta naudojant „Total WordPress“ temą. Sukurtas su pasirinktine išplėstine „Visual Composer“ versija, „Total Gym“ demonstracinė versija yra tobula norint sukurti stulbinantį nukreipimo puslapį jūsų studijai, asmeninėms treniruotėms, grupinėms klasėms ar viskam. Plius papildomos funkcijos, tokios kaip tinkinti „Slider Revolution“ animuoti slankmačiai, vertimo palaikymas, „WooCommerce“ suderinamumas, šimtai tiesioginių „Customizer“ stiliaus parinkčių ir dar daugiau. „Total“ yra puikus pasirinkimas bet kuriai jūsų svetainei..

2. Energija

„Energy Gym“ „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Energija yra sveikatos ir kūno rengybos „WordPress“ tema, kurią sukūrė „WPZoom“. Ši drąsi, ryški ir atsakinga tema puikiai tiks jūsų sporto salėje, poilsio centre, jogos ir „Pilates“ studijoje ar kitoje su sveikata susijusioje svetainėje..

Tema visiškai reaguoja, todėl ji tinka jūsų naršyklės dydžiui ar mobiliajam įrenginiui. Tai reiškia, kad jūsų svetainė atrodo nepriekaištingai ir profesionaliai, nesvarbu, kaip klientai ar lankytojai žiūri į jūsų svetainę. „Plus Energy“ apima daugybę temų pritaikymo galimybių, kad būtų sukurta svetainė, kuri tikrai patenkins jūsų poreikius. Pasirinkite standartinę arba viso pločio antraštę, naudokite pasirinktinius puslapių šablonus, kad greitai pridėtumėte turinį į savo svetainę, ir naudokite visas galingo ZOOM struktūros funkcijas, kad pritaikytumėte spalvas ir kitus elementus visoje temoje..

Energija apima puikias galimybes ir savybes, kurių jums gali prireikti sporto salėje ar treniruoklių salėje. Sukurkite nuostabų pagrindinio puslapio slankiklį, kad parodytumėte savo galimybes, naujas klases, įrangą ir dar daugiau. Tada pridėkite įvairius puslapius su dideliais, viso pločio vaizduojamais vaizdais, kad paskelbtumėte informaciją apie savo narystę, klasės pasiūlymus, trenerio profilius ar net renginius. Ši lanksti ir lengvai naudojama tema yra puikus būdas reklamuoti savo sveikatos ir kūno rengybos verslą.

3. „Power gym“

„Power gym“

„Power Gym“ apima valdiklių rinkinį, leidžiantį pritaikyti daugelį savo svetainės aspektų tiesiogiai neredaguojant jokio kodo. Taip pat galite naudoti pasirinktinius įrašų tipus, kad saugotumėte informaciją atskirai nuo įprastinio tinklaraščio turinio. Tai gali būti trenerio profiliai ir klasės informacija.

4. Formoje

Formoje

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„In Shape“ yra moderni ir lanksti fitneso ir sporto salės stiliaus „WordPress“ tema iš „Themefuse“. Ši tema yra puiki priemonė reklamuoti jūsų sveikatą ir kūno rengybą grįstą verslą internete. Nesvarbu, ar siūlote individualius individualius treniruotes, grupines stovyklos pamokas parke, ar pradedate savo prabangią sporto salę, „In Shape“ yra ideali jūsų svetainės tema. Temoje yra puikių su kūno rengyba susijusių funkcijų. Į KMI skaičiuoklę įtraukite savo klientų sėkmės istorijas, visą paslaugų sąrašą ir dar daugiau.

Be to, kadangi tai yra kūno rengybos tema, čia yra puikus treniruočių modulis, kurį galite įtraukti į savo kasdienybę. Taip pat galite pridėti dirbtų kūno dalių fotografiją apie dirbtas kūno dalis ir treniruotės tikslus, kuriuos ši rutina padės. Kai įtraukiate treniruočių grupės temą į planą, kurį klientai ir skaitytojai gali naudoti, kad greitai įgytų formos. Kitas puikus bruožas yra treniruočių kalendorius. Pieškite savo am ir pm užsiėmimais arba blokuokite laiką, skirtą specialiems tinkamiems ir linksmiems renginiams, tada pasidalykite kalendoriumi su visais savo skaitytojais.

5. „GetFit“

Tapti sportišku

Sukurtas ant „Bootstrap“ sistemos, „GetFit“ labai reaguoja į mobiliuosius įrenginius ir netgi leidžia lankytojams naudoti jutiklinio ekrano sąsajas, kad perbrauktų jūsų turinį. Taip pat gausite daug valdiklių, kaip pritaikyti visus savo svetainės elementus, kai naudojate šią temą. Pridedami „Photoshop“ PSD vaizdai leidžia redaguoti teminius vaizdus, ​​kad jūsų kūno rengybos svetainė atrodytų dar labiau suasmeninta.

6. Treniruotė

Sportuoti

Nors „Workout“ buvo sukurta atsižvelgiant į „CrossFit“ sporto salę, ji gali būti naudinga kuriant bet kokio tipo su kūno rengyba susijusią svetainę. Integruotas funkcionalumas leidžia greitai paskelbti klasių tvarkaraščius, programų sąrašus, trenerių puslapius, atsiliepimus ir nuotraukų galerijas apie jūsų patalpas, darbuotojus ir narius. Taip pat galite lengvai įtraukti internetinę parduotuvę į savo svetainę, naudodamiesi „WooCommerce“ palaikoma „Treniruotės“ tema.

7. „GamePlan“

Žaidimo planas

Idealiai tinka fitneso ir sporto renginiams, taip pat sporto salėms, „GamePlan“ buvo sukurtas integruoti su „Event Calendar Pro“ papildiniu, kad būtų lengva skelbti informaciją ir parduoti bilietus į jūsų renginį. Ši kūno rengybos tema taip pat apima aukščiausios klasės „Visual Composer“ ir „Slider Revolution“ papildinius, kurie suteikia papildomos vertės ir dar daugiau dizaino galimybių.

8. Sporto salė „Fitness Sport“

Sporto salė „WordPress“ tema

Sporto salė „Fitness Sport“ yra „WordPress“ premium klasės tema, sukurta specialiai sveikatos ir kūno rengybos pramonei. Sukurkite puikią vaizdo tašką savo sporto salėje, jogos studijoje, „crossfit box“, bokso sporto salėje ar kitoje su sveikata susijusioje įstaigoje. Dėl integruotų tvarkaraščių, trenerių ir kitų funkcijų ši tema puikiai tinka!

Sporto salė „Fitness Sport“ siūlo puikias papildomas funkcijas, skirtas sukurti stulbinantį pagrindinį puslapį su „drag and drop“ puslapio kūrėju, unikalų narystės ar specialiųjų kainų puslapį, nuostabias galerijas ir puikų personalo puslapį, kuriame galite pamatyti savo nuostabius trenerius ir nuolatinius fitneso guru. Viena naudingiausių funkcijų yra įmontuotas įvykių kalendoriaus papildinio palaikymas. Naudodamiesi tuo galite sudaryti išplėstinius savo dienos tvarkaraščių tvarkaraščius, kad jūsų globėjai būtų informuoti. Taip pat galite sukurti super renginių kalendorių, skirtą būsimiems reklaminiams renginiams, kūno rengybos mugėms, sportinės asmenybės pasirodymams, treniruotėms, atostogų valandoms ir dar daugiau.

Tai dar ne viskas. Sporto salė „Fitness Sport“ taip pat tiekiama su individualizuotos aplanko tipu, pilnu dienoraščiu, individualizuotos apybraižos tipu, galingu „Revolution Slider“, „premium“ piktogramų rinkiniu ir „WooCommerce“ palaikymu, kad galėtumėte parduoti savo treniruotėms skirtus drabužius ir aksesuarus..

9. WP grožis

„WP Beauty WordPress“ tema

„WP Beauty“ yra galingai pritaikoma daugiafunkcinė „WordPress“ tema, kurią sukūrė „Contempo Inc.“. Ši tema buvo sukurta kaip puikus sprendimas sporto salėms, salonams, SPA ir kitoms įstaigoms. Temoje yra keli papildomi papildiniai, kad būtų lengva sukurti jūsų tobulą svetainę. Turėdami pridėtą „Visual Composer“ papildinį, galite sukurti bet kokį jūsų širdies norimą puslapio išdėstymą, tiesiog nuvilkite ir įmeskite puslapio elementus į savo vietą, tada pritaikykite. Pridėtas „Slider Revolution“ papildinys leidžia lengvai pridėti unikalius animuotus slankiklius, kad būtų padaryta didžiulė įtaka. Aukščiausias „Booked Appointments“ papildinys reiškia, kad galite pradėti rezervuoti savo svetainę asp.

Temoje taip pat yra puikių iš anksto pastatytų demonstracinių versijų, kuriuos galite importuoti, kad greitai pradėtumėte. Tiesiog pasirinkite iš anksto sukurtų demonstracijų dienos SPA, salonui, kirpyklos, mados tinklaraščiui, sporto salės ar jogos studijai. Tada importuokite duomenų pavyzdžius ir tinkinkite naudodami įmontuotas spalvų ir šriftų „admin“ parinktis, antraštės ir poraštės kūrėją bei įvairias „Visual Composer“ elemento parinktis. Geriausia, kad ši tema yra parengta vertimui (įskaitant palaikymą iš dešinės į kairę), joje yra įmontuotos socialinės žiniasklaidos parinktys, pridedama daugybė lengvai sekamų vaizdo įrašų ir rašytinių vadovų..


Kaip matote, yra keletas puikių „WordPress“ temų, skirtų kūno rengybos ar sporto salės svetainei kurti su „WordPress“. Kad ir koks būtų jūsų kūno rengybos verslas – tikrai yra jūsų tema. Jei turite kokių nors patarimų mūsų skaitytojams, kaip sukurti sporto salės ar kūno rengybos centro svetainę su „WordPress“, palikite komentarą žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map