Kaip sukurti „Amazon“ partnerių svetainę naudojant „WordPress“

Kaip sukurti „Amazon“ partnerių svetainę naudojant „WordPress“

Jei ieškote būdo, kaip gauti pajamų internetu, tikriausiai esate susipažinęs su dukterine rinkodara. Vis dėlto ten yra tiek daug partnerių programų ir išteklių, kad pradėti gali būti didžiulė perspektyva.


Laimei „Amazon Associates“ partnerių programa yra paprastas būdas pristatyti filialų rinkodarą į savo tinklaraščių rašymo rutiną. Tai taip pat yra atskaitos taškas, kuriam būdingi mažai streso, jei tik ką tik pradėjote bandyti kurti naują pajamų srautą internete.

Šiame įraše paaiškinsime „Amazon“ dukterinės įmonės rinkodaros sistemą ir jos pranašumus. Tada aptarsime papildinius, kurie gali padėti lengvai integruoti šią programą į savo „WordPress“ tinklaraštį. Pradėkime!

Kas yra „Amazon Affiliate Marketing“ (ir kaip tai jums naudinga)

„Amazon Associates“ puslapis.

Filialo rinkodara yra komisinių nukreipimo programa. Jūs bendradarbiaujate su įmone ir uždirbate nedidelę dalį savo pelno nukreipdami lankytojus į jos produktus ar paslaugas. Jei dar nesate prisijungę prie filialų rinkodaros, rekomenduojame pradėti nuo patikimos programos, tokios kaip „Amazon“.

Tapimas „Amazon“ filialu yra nemokamas ir siūlo daugiau nei milijoną produktų, kuriuos galite pasirinkti rodyti savo svetainėje. Čia yra keletas privalumų norint tapti „Amazon“ asocijuotuoju asmeniu:

 • Programa sklandžiai integruojasi su „WordPress“. Galite naudoti savo partnerių nuorodas į savo turinį ten, kur jie yra prasmingiausi.
 • Tai siūlo kelis susiejimo įrankiai jūsų svetainei. Norėdami patobulinti savo rinkodaros veiksmus, turite prieigą prie reklaminių antraščių, mygtukų, paveikslėlių ir nuorodų.
 • Tu gali sekti savo pajamas kada tik tau patogu. Stebėdami tendencijas, užsakymus ir nukreipimus, galite stebėti savo pelną naudodami kasdienes internetines ataskaitas.

„Amazon“ programa puikiai tinka norint pradėti filialų rinkodarą, ypač kai bendradarbiauja su „WordPress“. Kadangi „WordPress“ lengva naudoti ir joje yra SEO funkcijų, tai yra puikus įrankis kuriant filialų svetainę ir padedant savo rinkodaros pastangoms. Taip pat yra daugybė papildinių, kurie padės integruoti dukterinių įmonių nuorodas į jūsų „WordPress“ svetainę.

Norėdami pradėti naudotis dukterine „Amazon“ programa, pirmiausia turite prisijungti ir susikurkite savo „Amazon“ paskyrą. Iš ten turėsite prisijungti ir pasirinkti elementus, kuriuos norite parodyti savo svetainėje. Kiekvienas elementas turi unikalią nuorodą, kurioje yra jūsų filialo ID. Po to tiesiog pridėsite nuorodas į savo svetainę!

„WordPress“ yra be galo lanksti, nes naudojasi papildiniais. Pradėdami partnerių svetainę su „Amazon“ programa, norėsite ištirti papildinio parinktis, kad rastumėte tinkamiausią jūsų svetainei. Norėdami padėti jums, čia yra keli „Amazon Associates“ įskiepiai, kurie yra idealūs norint integruoti „WordPress“ svetainę su „Amazon“ dukterine paskyra..

1. AzonPress

„Amazon“ filialų „AzonPress WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Su „AzonPress by WPManageNinja“ jūs galite turėti savo dukterinės įmonės sąranką ir susieti ją su „Amazon Associates“ paskyra per 2 minutes. Įdiegę, spustelėdami galite pridėti naujų produktų. Tada sukurkite savo produktų lenteles ar tinklelius, palyginimo lenteles ir bestselerių sąrašus, kad klientams būtų lengviau naudotis interaktyviu „drag and drop“ lentelių kūrimo įrankiu. Taip pat galite sukurti savo siūlomų produktų valdiklį. Tinkinkite savo vitriną naudodami stiliaus bibliotekas, spalvų apipavidalinimus, stalo stilių (briaunotas, dryžuotas eiles, mažas ir pan.) Ir dar daugiau. Baigę tiesiog nukopijuokite ir įklijuokite trumpąjį kodą į bet kurį „WordPress“ įrašą ar puslapį. Lengva, teisinga?

Bet tai dar ne viskas. „AzonPress“ siūlo galingas funkcijas, kurių nerasite palyginamuose papildiniuose. Pvz., Galite įjungti ir sukonfigūruoti geografinį taikymą nukreipdami lankytojus iš konkrečių šalių į susijusius nukreipimo puslapius ar padomenius. Tai puikus lokalizacijos hakeris, padedantis padidinti srautą. Arba pasinaudokite „AzonPress“ įmontuota filialų valdymo sistema, kad galėtumėte tvarkyti filialų nuorodas, persiuntimus ir pajamas..

AzonPress siūlo 3 licencijų tipus, tačiau mums labiausiai patinka neriboto naudojimo licencijos. Šis papildinys gali būti didelis privalumas, jei kuriate tikslinių, labai mažų nišų turinčių svetainių tinklą.

Pagrindiniai bruožai:

 • Greitas ir paprastas būdas integruoti „Amazon“ filialus į „WordPress“.
 • Nereikia jokio papildomo el. Prekybos papildinio – tiesiog įdiekite ir sukurkite savo produktų lenteles!
 • Lengvos įmontuotos stiliaus parinktys.
 • Siūlo neriboto naudojimo licencijavimo galimybę.

Kaina: „AzonPress“ yra tik 39 USD per metus už vienos svetainės licenciją, 79 USD už verslo licenciją ir 199 USD už neribotą licenciją.

2. „WooCommerce“

„WooCommerce“ nemokamas „WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„WooCommerce“ yra vienas iš populiariausių elektroninės komercijos papildinių. Tai padeda paversti savo svetainę internetine parduotuve ir yra nepaprastai lanksti dėl galimų plėtinių skaičiaus. Naudodamiesi vienu iš šių plėtinių, „WooCommerce“ suteikia galimybę savo svetainėje pateikti „Amazon“ filialų produktus.

Norėdami sėkmingai naudoti „WooCommerce“ su „Amazon“, turėsite įdiegti plėtinį, pvz., „WP-Lister Lite“, skirta „Amazon“. Tai leis jums integruoti „WooCommerce“ katalogą su „Amazon“ atsargomis (nors „Pro“ plėtinio versija padės ir jums, norint pridėti pardavimų sinchronizavimą ir automatinį kainų nustatymą)..

„WooCommerce“ gali būkite be reikalo, jei tik pradedate kurti partnerių saitus. Tačiau jei planuojate plėstis į visą internetinę parduotuvę, tai yra protinga investicija.

Pagrindiniai bruožai:

 • Teikia daugybę nemokamų ir aukščiausios kokybės plėtinių, kurie padės pritaikyti parduotuvę.
 • Veikia su produktais iš bet kurios „Amazon“ kategorijos.
 • Siūlo daugybę savo kūrėjų ir bendruomenės palaikymo.

Kaina: Pagrindinė „WooCommerce“ versija yra nemokama, kaip ir „WP-Lister Lite“. „WP-Lister Pro“ plėtinys jums kainuos 149 USD už svetainę.

3. „WooZone“

„WooZone WooCommerce“ „Amazon“ filialų papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Amazon“ produktų integravimas į savo el. Prekybos parduotuvę nebūtinai turi būti sunkus. Pavyzdžiui, „WooCommerce Amazon“ filialai „WordPress“ papildinyje yra įmontuoti moduliai, skirti lengvai importuoti produktus su unikaliomis „Amazon“ filialų nuorodomis į „WooCommerce“. Dar geriau, kad papildinyje netgi yra galimybė automatiškai ieškoti, rasti ir importuoti jums produktus pagal nustatytą raktinį žodį ar frazę..

Kita naudinga funkcija yra įmontuota „WooZone Reporting“, kad galėtumėte sekti importuotų produktų rodinius, atnaujinimus ir pirkimo procentus. Tai puikus būdas sutvarkyti savo parduotuvę ir atnaujinti atitinkamų produktų nuorodas.

Norite daugiau? Taip pat galite atnaujinti „WooZone – Amazon Associates Bundle Pack“, kuriame yra bazinis įskiepis ir „WooZone Contextual Amazon Advertising plugin“, „Amazon“ nuolaidų ieškiklis „WordPress“ ir „Kingdom“ („WooCommerce“ „Amazon Affiliates“ premium tema). Šis papildinių paketas yra puikus įrankių rinkinys, skirtas kurti ir reklamuoti jūsų dukterinių įmonių parduotuvę.

Pagrindiniai bruožai:

 • Greitas ir lengvas sąrankos vedlys, skirtas konfigūruoti papildinį su „Amazon Affiliate“ paskyra.
 • Išplėstinė produktų paieška, rekomenduojami produktai ir masinio importo galimybės.
 • Sinchronizavimas su „Amazon“ produktų puslapiais, kad būtų automatiškai atnaujinami kainų pokyčiai, aprašų atnaujinimai ir naujos apžvalgos.
 • Kuponų, kryžminio pardavimo ir taikymo pagal GEO parinktys, kad būtų pateiktas jūsų klientams tinkamas turinys.
 • Produkto trumpieji kodai, skirti lengvai įterpti konkrečius elementus į žinutes ar puslapius.

Kaina: „WooCommerce Amazon Affiliates“ papildinys šiuo metu kainuoja 49 USD, o „Bundle Pack“ kaina – 70 USD..

4. „EasyAzon“

„EasyAzon“ - „Amazon Associates Affiliate Plugin“

„EasyAzon“ yra dar vienas „Amazon Associates“ nuorodų kūrėjas iš oficialaus „WordPress“ papildinių katalogo. Tai leidžia realiu laiku ieškoti produktų ir kurti nuorodas į jūsų „Amazon“ produktų puslapius. Šis papildinys yra sukurtas darbui su bet kokio dydžio dukterine svetaine, o jo pasiekiamumas realiuoju laiku leidžia jį nuolat atnaujinti..

Nemokamas įskiepis padeda kurti tik nuorodas, bet jūs galite atnaujinti naudodami papildomas funkcijas. Pro versija prideda daugiau vaizdinių filialų nuorodų, produktų blokų, raginimų veikti, automatinių nuorodų maskavimo, iššokančiųjų langų, parinkties „Pridėti į krepšelį“, stebėjimo ID ir dar daugiau parinkčių..

Pagrindiniai bruožai:

 • Pateikia paprastą „Amazon“ nuorodų integraciją.
 • Leidžia generuoti teksto nuorodas į jūsų įrašus.
 • Veikia su visomis „Amazon Associates“ programos vietomis (JAV, Kanada, Kinija, Prancūzija, Vokietija, Indija ir kt.).

Kaina: „EasyAzon“ yra nemokama, nors jie siūlo „Pro“ versiją už 47 USD.

5. „Amazon eStore“ filialai

„Amazon eStore“ filialai „WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Amazon eStore“ filialų „WordPress“ papildinys griežtai veikia ne automatiškai importuojant. Nustatykite raktinį žodį ir norimų pridėti puslapių skaičių, tada leiskite įskiepiui sudaryti produktų eilę. Taip pat galite nustatyti pasikartojimą, kad periodiškai papildytumėte savo parduotuvę pagal naujus produktus, susijusius su jūsų nustatytu raktiniu žodžiu.

Pagrindinė naudinga funkcija yra automatizuotas „Amazon Content Spinner“ modulis. Tiesiog pasirinkite norimų pakeisti žodžių skaičių, o turinio suktukas naudos tezauro įrašus importuotų produktų puslapiams atnaujinti. Tai neleidžia dubliuoti turinio ir gali padėti pagerinti paieškos sistemų reitingą.

Pagrindiniai bruožai:

 • Automatiškai importuoti produktus pagal nustatytą raktinį žodį (ir pasikartojantį importavimą).
 • Automatizuotas turinio suktukas, užtikrinantis unikalų turinį jūsų svetainėje.
 • Produktų statistikos modulis, skirtas stebėti peržiūras, įtraukti į krepšelius ir atsisakyti krepšelio.
 • Norėdami sukurti savo parduotuvę, joje yra nemokama „WordPress“ tema su „Visual Composer“

Kaina: Aukščiausio lygio „Amazon eStore Affiliates“ papildinio kaina yra 39 USD.

6. „Amazon Link Engine“

„Amazon LinkEngine“ papildinys

„Amazon Link Engine“ yra naudingas įrankis, nes jis leidžia jūsų tarptautinių svetainių lankytojams prieiti prie jų vietinių „Amazon“ parduotuvių iš jūsų partnerių nuorodų. Tai akimirksniu lokalizuoja jūsų partnerių nuorodas kiekvieną kartą, kai lankytojas įkelia puslapį.

Šis papildinys suteikia tiesioginį būdą padidinti potencialias konversijas sukuriant geresnę vartotojo patirtį jūsų svetainės lankytojams. Jei planuojate įtraukti tarptautinę auditoriją į savo filialų rinkodaros veiksmus, šis papildinys padės jums pradėti.

Jei įskiepio partneris yra a „Geniuslink“ sąskaita (kuris prasideda nuo 5 USD per mėnesį), jūs netgi galite užsidirbti tarptautinių komisinių. Žinoma, jums nereikia šios paskyros, jei norite naudoti „Amazon Link Engine“. Tačiau jei jums įdomu, kokia yra nauda, ​​tai daro pasiūlykite 14 dienų nemokamą bandomąją versiją.

Pagrindiniai bruožai:

 • Akimirksniu lokalizuosite „Amazon“ filialų nuorodas.
 • Nuorodos konvertuojamos automatiškai, nereikalaujant jokio papildomo darbo.
 • Nuolat ieškoma partnerių nuorodų.

Kaina: „Amazon Link Engine“ yra nemokamas papildinys.

7. Skelbimo intarpas

Skelbimų įterpėjo pajamų gavimo „WordPress“ papildinys

Skelbimo intarpas yra reklamos valdymo įskiepis, leidžiantis talpinti Vietiniai apsipirkimo skelbimai bet kurioje jūsų „WordPress“ svetainėje pasirinktoje vietoje. Užuot atsitiktinai pateikę skelbimus savo svetainėje, galite naudoti šį papildinį, kad pateiktų lankytojams tinkamas apsipirkimo rekomendacijas, pagrįstus turiniu.

Šis papildinys suteikia galimybę įterpti susijusius skelbimus prieš, po ar net skelbimo turinyje. Taip pat galite ja naudotis dokumentacija sužinoti daugiau apie optimalų apsipirkimo rekomendacijų išdėstymą.

Jei ieškote būdo, kaip integruoti „Amazon“ vietinių pirkinių skelbimus į savo filialų rinkodaros svetainę, „Ad Inserter“ siūlo daugybę funkcijų. Jis sukurtas pritaikymui ir integruotas su kitais įrankiais, tokiais kaip „Google Analytics“. Šis įskiepis yra puikus, jei norite savo svetainėje parodyti daugiau su „Amazon“ susijusių skelbimų.

Pagrindiniai bruožai:

 • Leidžia peržiūrėti skelbimus prieš paskelbiant.
 • Visiškai kontroliuoja skelbimų rodymą.
 • Integruota su „Google Analytics“

Kaina: Skelbimų intarpas nemokamas.

8. AAPro

„AAPro“ - „Amazon Affiliate Pro WordPress“ papildinys

„AAPro“ yra lengvas pasirinkimas norint integruoti „Amazon“ produktus į savo „WordPress“ svetainę. Naudokite papildinį, kad tiesiogiai importuotumėte iš „Amazon“ (vieną ar kelis), taip pat automatinį importavimą, nes yra naujų elementų. Pateikite produktus su apžvalgomis, keliais paieškos būdais, etiketėmis / ženkleliais ir dar daugiau. Rodykite produktus savo parduotuvių tinklelyje – arba naudokite trumpąjį kodą, jei norite bet kurį įrašą ar puslapį pridėti prie vieno produkto. Į papildinį taip pat įtraukta analizė, kad galėtumėte pamatyti, kaip veikia jūsų nuorodos.

Pagrindiniai bruožai:

 • Suderinamas su „WooCommerce“ ir bet kuria „WooCommerce“ suderinama tema.
 • Importuokite produktus tiesiai iš „Amazon“ per kelias sekundes.
 • Išplėstinės paieškos parinktys su filtrais ir rūšiavimo parametrais.

Kaina: „WordPress“ įskiepio „Amazon Affiliate Pro“ (AAPro) yra 39 USD.

9. „Amazon Auto Links“

„Amazon Auto Links“

Įtraukite produktus į žinutes naudodami nemokamą „Amazon Auto Links“ papildinį. Pridėkite savo „Amazon Associate“ ID ir pradėkite! Čia yra rūšiavimo tvarkos, elementų skaičiaus, paveikslėlio dydžio, pavadinimo ilgio, kredito nuorodos ir dar daugiau parametrų. Kaip papildoma premija – „Amazon Auto Links“ turi įmontuotą parinktį tiems, kurie anksčiau naudojosi „Amazon Associates Link Builder“ (dabar nebebenaudojami). Tiesiog pažymėkite langelį ir jums nereikės grįžti atgal ir pakeisti senų trumpųjų kodų.

Pagrindiniai bruožai:

 • Pridėkite produktus naudodamiesi valdikliu, trumpuoju kodu arba PHP.
 • Perkelkite iš nusidėvėjusio „Amazon Associates Link Builder“ papildinio.

Kaina: „Amazon Auto Links“ papildinys yra nemokamas.

10. Azonbergas

„Azonberg“ - „Gutenberg Amazon“ filialų įdėjimas

Su „Azonberg“ lengva pridėti „Amazon Affiliates“ produktus prie savo žinučių, sukurtų naudojant „Gutenberg“. Dukterinėms įmonėms tai gali būti vienas iš geriausių „Gutenberg“ papildinių, nes tai leidžia daug lengviau užsidirbti iš jūsų tinklaraščio. Įdiegę papildinį, turėsite naują bloką „Amazon Affiliates Embed“, kurį galėsite naudoti įterpdami produktus. Tiesiog pridėkite „Amazon ASIN“ kodą (arba visą jų sąrašą!), Kad galėtumėte greitai pridėti „Amazon“ produktus su paveikslėliu, kaina, įvertinimu ir mygtuku Pirkti dabar..

Pagrindiniai bruožai:

 • Pridedamas lengvas „Amazon“ filialų įterpimo “Gutenbergo blokas.
 • Galimybė tiesiogiai išsiregistruoti arba įtraukti į krepšelį.
 • „WooCommerce“ suderinamas.

Kaina: „Azonberg Amazon Affiliate Gutenberg“ įdėjimo įskiepis yra tik 15 USD.

Išvada

Partnerių rinkodara reikalauja tyrimų ir kantrybės, tačiau tai gali būti ir pelningas, ir įdomus būdas užsidirbti papildomų pajamų. Pradėję nuo išbandytos ir tikros programos, tokios kaip „Amazon“, galite suteikti patikimą pradinį tašką ir padėti jums žengti į sėkmę.

Šiame įraše pristatėme keletą papildinių, kurie gali padėti sėkmingai integruoti „Amazon“ sistemą į savo „WordPress“ svetainę. Bet jei turite klausimų, kaip sujungti „Amazon“ dukterinę programą su „WordPress“ svetaine ar kitais papildiniais, kuriuos rekomenduotumėte, praneškite mums? Tiesiog palikite mums pastabą žemiau esančiuose komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map