Kaip versti „WordPress“ svetainę keliomis kalbomis

Kaip versti „WordPress“ svetainę keliomis kalbomis

Niekada negali žinoti, kam galėtum kurti, ir tam tikru metu jums ar klientui reikės išversti „WordPress“ svetainę. Bet kaip išversti „WordPress“? Tai nebūtinai turi būti sudėtinga. Yra daugybė puikių „WordPress“ papildinių, kuriuos galite naudoti norėdami palengvinti vertimo procesą. Bet nesvarbu, kurį pasirinksite, kiekvienas iš šių papildinių padės jūsų vertimus baigti greitai. Kodavimo nereikia. Dabar verskime „WordPress“!


Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

Versti nemokamą „WordPress“ papildinį

Išverskite „WordPress“ naudodami „Weglot“

Informacija ir atsisiųstiŽiūrėti demonstracinę versiją

Kitas papildinys, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį, yra „Weglot Translate“ – nemokamas papildinys, leidžiantis versti „WordPress“ bet kurioje svetainėje. Papildinys yra visiškai nemokamas mažoms svetainėms, turinčioms vieną vertimą, tačiau jį galima lengvai atnaujinti, kad būtų atvertos visos vertimo galimybės.

Jei atnaujinsite į „Weglot“ priemoka jis suderinamas su populiariausiomis temomis ir papildiniais, apima 60 ir daugiau įmontuotų vertimo kalbų, jame yra pritaikomas kalbų perjungimo mygtukas ir dar daugiau. Papildinys netgi suteikia lengvą prieigą prie rekomenduojamų profesionalių vertėjų, kuriuos galite samdyti (labai vertinga investicija, jei jūsų paklausite).

Geriausia „Weglot“ dalis yra paprastas naudojimas. Jūs tiesiogine prasme įdiegiate papildinį, sukonfigūruojate daugybę nustatymų (svarbiausia yra originalo kalba ir tikslinės kalbos), o papildinys verčia jus. Jei susiduriate su vertimais, kurie nelabai tinka jūsų svetainei, redaguokite vertimą naudodami greitąją nuorodą papildinių prietaisų skydelyje. Tai pateks į jūsų „Weglot“ sąskaitą, kurioje galite įvesti „kontekstinį redaktorių“, kad galėtumėte tiesiogiai redaguoti savo svetainę. Tai labai lengva naudoti norint versti „WordPress“ – tiesiog pabandykite!

„TranslatePress“ daugiakalbis „WordPress“ papildinys

„TranslatePress“ daugiakalbis „WordPress“ papildinys

„TranslatePress“ nemokamas daugiakalbis vertimo papildinys yra puiki galimybė padaryti jūsų „WordPress“ svetainę daugiakalbę. Įdiegę papildinį turėtumėte pamatyti naują „TranslatePress“ skirtuką „Nustatymai“. Čia galite nustatyti numatytąją kalbą ir suformatuoti papildomus vertimus. Čia taip pat galite pasiekti neprivalomą „Google“ vertėjo funkciją, kuri sukurs automatinį jūsų svetainės vertimą tam tikra kalba.

Rankiniams vertimams šis nemokamas „WordPress“ papildinys apima lengvą ir intuityvią vertimo sąsają. Tiesiog prisijungdami ir naršydami savo svetainę, administratoriaus juostoje spustelėkite parinktį „Versti puslapį“. Jei esate susipažinęs su „WordPress“ tinkinimo priemone, jums turėtų būti lengva pradėti naudotis „TranslatePress“ redagavimo priemone. Tiesiog nurodykite ir spustelėkite, kad pradėtumėte versti įvairius savo puslapio skyrius. Tada kurdami daugiakalbius vertimus naudokite pateiktus teksto laukelius (pastaba: galimus kalbos laukelius lemia kalbos, kurias apibrėžėte „TranslatePress“ nustatymuose)..

Norėdami gauti daugiau funkcijų, atnaujinkite į „TranslatePress“ Asmeninis, verslo ar kūrėjo planas. Tai prideda galingų papildomų kalbų funkcijų, SEO vertimų (puslapių lentelė, meta aprašymas, URL, atvaizdo paveikslėlis ir tt), pasirinktinio vertėjo vartotojo vaidmens leidimo, galimybės peržiūrėti išverstus puslapius kaip bet kurį vartotojo vaidmenį, pasirinktinių kalbų pagrįstas svetainės naršymas ir automatizuota vartotojo kalba aptikimas. Jei tvarkote paprastą tinklaraštį, nemokama versija turėtų būti tobula. Tačiau verslui ir tinklaraštininkams, kurių dėmesys sutelktas į SEO atnaujinimą į priemoką, yra geriausia.

„WPML.org“ „WordPress“ vertimo papildinys

Išverskite „WordPress“ naudodami WPML

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

WPML.org yra vienas iš geriausių „WordPress“ vertimo papildinių. Pažvelkite į populiariausias „WordPress“ temas ir kūrėjus visame internete. Pastebėsite, kad dauguma jų nori kurti temas, suderinamas su WPML.org. Kodėl? Kadangi WPML.org yra galingas „WordPress“ vertimo papildinys su 40 įmontuotų kalbų, pasirinktinių kalbos variantų parinkčių, suderinamumo su vienos ar kelių svetainių diegimais ir puikų palaikymą. Naudodamiesi greito sąrankos vedliu, per kelias minutes galite pradėti versti „WordPress“ svetaines. Tiesiog naudokite vieną iš įtrauktų kalbų, jums nereikia koduoti. Baigę vertimą, tiesiog pridėkite savo kalbos pasirinkimų išskleidžiamąjį meniu į savo svetainės naršymo meniu.

Kainos prasideda nuo 29 USD ir kyla iš ten, atsižvelgiant į jūsų vertimo poreikius. Nors yra nemokamų vertimo papildinių, „WPML.org“ yra kokybiškas produktas su tinkamu palaikymu. Be to, jums niekada nereikės nerimauti, jei papildinys veikia su naujausia jūsų temos ar „WordPress“ versija. Jie nuolat atnaujina, kad užtikrintų, jog jų papildinys veikia jūsų ir jūsų skaitytojų labui.

„Polylang Free WordPress“ papildinys

Išverskite „WordPress“ naudodami „Polylang“

„Polylang“ yra puiki galimybė rankiniu būdu verčiant „WordPress“ svetainę į daugiau nei vieną kalbą. Šis nemokamas „WordPress“ papildinys apima palaikymą daugiau nei 50 kalbų. Labai tikėtina, kad kalba, kurios jums reikia, yra įtraukta kaip numatytoji. Tačiau, jei nerandate savo kalbų, palaikomos pasirinktinės kalbos. „Polylang“ veikia leisdama jums nustatyti kiekvieno įrašo ar puslapio kalbą pridedant juos. Tai užtrunka sunkiai, nes bandote atskirti išverstus įrašus.

Puiki šio nemokamo papildinio savybė yra tai, kad jį įdiegus suteikiama galimybė automatiškai nustatyti visą jūsų turinį numatytąja kalba. Tai reiškia, kad jums nereikia grįžti į senus įrašus, kad nustatytumėte kalbą pagal puslapį. Tai taip pat palaiko parinktį aptikti vartotojo naršyklės kalbą ir automatiškai naudoti tą kalbą versti „WordPress“ puslapius jūsų svetainėje (jei tai jūsų turimas vertimas).

Daugiakalbis „WordPress“ papildinys be spaudos

Išverskite „WordPress“ naudodamiesi daugiakalbe spauda

Daugiakalbė spauda veikia kartu su jūsų „WordPress“ svetainės įdiegimu, kad būtų susieti jūsų svetainės vertimai (viena kalba kiekvienoje svetainėje). Papildinyje yra 174 kalbos, įmontuotos į kalbų tvarkytuvę, jis palaiko ir neribotą skaičių svetainių – taigi galite sukurti ir susieti tiek vertimų, kiek jums reikia. Tai puikiai tinka SEO, nes jis saugo jūsų kalbas atskiruose žinutėse ir puslapiuose, o jei nuspręsite naudoti kitokį vertimo papildinį, jūsų turinys išliks taktiškas (net ir išjungus ar ištrynus daugiakalbę spaudą). Be to, galite pridėti vertimų valdiklį prie bet kokių valdikliui paruoštų sričių, kad skaitytojai galėtų greitai naršyti po vertimus.

Daugiakalbė spauda yra puiki nemokama galimybė pridėti vertimus į savo „WordPress“ svetainę per daugiavietę svetainę. Be to, jei kada nors pastebėsite, kad reikia daugiau parinkčių, visada galite atnaujinti „Pro“ versiją už 75 USD. Tai apima pasirinktinių įrašų tipų palaikymą, automatinius kalbos peradresavimus, greitas nuorodas ir dar daugiau, kad būtų lengviau versti „WordPress“ įrašus, puslapius ir net „WooCommerce“ produktus..

„Ajax Translator Revolution DropDown WP“ papildinys

„Ajax Translator Revolution DropDown WP“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Ajax Translator Revolution“ išskleidžiamasis WP įskiepis yra puikus būdas įtraukti kalbų parinktis į savo „WordPress“ svetainę. Šis papildinys į jūsų svetainę įtraukia švarų ir paprastą kalbos pasirinkimo išskleidžiamąjį meniu.

Kai turite populiarią svetainę, turite pasirūpinti lankytojais iš viso pasaulio. Naudodami „Ajax Translator Revolution Dropdown WP“ papildinį, lankytojams galėsite pasirinkti iš daugiau nei 100 kalbų. Išskleidžiamąjį meniu lengva naudoti ir jis gali atsiminti kalbos nuostatas. Taip pat galite nustatyti papildinį versti visą ar dalį savo turinio. Išverskite viską arba pasirinkite / neįtraukite puslapių, įrašų ar kategorijų. Viskas priklauso nuo tavęs. 90 priedų, kuriuos galima pritaikyti, šis papildinys tikrai atitiks jūsų poreikius.

Norėdami sukurti išskleidžiamuosius failus, naudokite 90 tinkinamų parametrų, kalbos žymas ir (arba) pavadinimus, išplėstinius padėties nustatymo įrankius, vartotojo kalbos nuostatas ir dar daugiau. „Ajax Translator Revolution“ išskleidžiamasis meniu netgi integruojamas į pagrindinį „WordPress“ administratorių ir pridedamos lentelės su skirtukais, kad būtų lengviau valdyti.

Išverskite „WordPress“ naudodami „GTranslate“

Išverskite „WordPress“ naudodami „GTranslate“

„GTranslate“ yra „WordPress“ daugiakalbis papildinys, kuris jūsų svetainę padaro daugiakalbę naudojant žmonių ir nemokamus mašininius vertimus iškart įdiegiant. Nustatyti papildinį taip paprasta, kaip ir gerti vandenį. Kai sukonfigūruosite „GTranslate“, jūsų svetainė bus automatiškai išversta į jūsų pasirinktas kalbas.

Mašininiai vertimai nėra patys geriausi, todėl mokama „GTranslate“ versija leidžia jums redaguoti šiuos vertimus ir pridėti vertimus žmonėms..

„GTranslate“ nelėtins jūsų svetainės sulėtėjimo, nes išverstas jūsų svetainės variantas nebus ištrauktas iš jūsų svetainės serverio. Vietoj to, „GTranslate“ priglobia išverstą turinį potencialiame tinkle (dar vadinamą vertimo pristatymo tinklu). Todėl „GTranslate“ jokiu būdu neturės įtakos jūsų svetainės našumui.

q „Versti nemokamą„ WordPress “papildinį (nusidėvėjęs)

Išverskite „WordPress“ naudodami „qTranslate“

„qTranslate“ yra nemokamas vertimo papildinys iš „WordPress“ papildinių saugyklos. Beveik 1,2 milijono atsisiuntimų, tai yra populiari ir nemokama jūsų svetainės vertimo galimybė. Tiesiog įdiekite ją ir pradėkite kurti vertimus. Papildinys pridės kelis skirtukus prie kiekvieno jūsų sukurto įrašo ar puslapio, atsižvelgiant į jūsų pasirinktas kalbas. Dėl to rankiniai vertimai tampa daug greitesni, nes pridedant skirtingo turinio vertimus galite greitai naršyti skirtukuose.

„qTranslate“ apima kelias automatizuotų vertimų kalbas. Tačiau ši paslauga skaitytojams pateiks tik bendrą jūsų turinio idėją, nes ji bus truputį nerangi (ji verčia tai, ką rašote pažodžiui, taigi natūraliai jos neskaitys gimtosios kalbos kalbomis, į kurią verčiate). Bet jei norite versti „WordPress“ naudodami nemokamą papildinį, „qTranslate“ tikrai gerai atliks darbą. Į papildinį taip pat įtrauktas individualus „qTranslate“ valdiklis, kurį galite įtraukti į savo svetainę, kad vartotojai galėtų lengvai perjungti kalbas. Galite sužinoti daugiau ir atsisiųsti papildinį „WordPress“ saugykloje.

Kaip jūs verčiate WordPress?

Vertimai dažnai užima daug laiko. Tikimės, kad naudodami šiuos naudingus papildinius galėsite versti „WordPress“ be didelių galvos skausmų. Praneškite mums, jei kada nors naudojote aukščiau pateiktus vertimo papildinius ir ką apie juos galvojate. Arba, jei bandėte kitą papildinį versti „WordPress“, kuris buvo tiesiog nuostabus, praneškite mums. Žemiau esančiame skyriuje palikite komentarą su papildinio pavadinimu. Aš norėčiau išgirsti jus!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map