Kas dar nori surinkti mokėjimus naudodamas „WordPress“ svetaines?

Kaip patikima turinio valdymo sistema, „WordPress“ teikia pirmenybę tinklaraštininkams, laisvai samdomiems darbuotojams ir el. Prekybos įmonių savininkams.


Be to, kad „WordPress“ yra populiari ir patogi tinklaraščių platinimo platforma, ji turi ir daug kitų privalumų. Jis gali būti naudojamas daugeliu netradicinių būdų. Tiesiog pridėdami kodą arba naudodamiesi kažkokiu papildiniu (-iais) ar abiem, mes galime naudoti „WordPress“ norėdami sukurti narystės svetainę, el. Prekybos svetainę ir dar daugiau.

Tačiau, jei mes steigiame narystės svetainę ar el. Prekybos svetainę, turime mokėti iš vartotojo ar pirkėjo. Ar įmanoma surinkti mokėjimą per „WordPress“ svetaines? Atsakymas yra TAIP. Vienas iš daugelio „WordPress“ pranašumų yra paprastumas, kurį galima integruoti su įvairiomis mokėjimo platformomis, leidžiančiomis pirkėjui ar vartotojui atsiskaityti svetainėje. Šiame straipsnyje leiskite pasidalinti keliais geriausiais būdais rinkti mokėjimą naudojantis „WordPress“ svetainėmis.

Svarbu: Šis įrašas pateikia keletą geriausių mokėjimų paprasčiausios formos surinkimo būdų. Jei jus domina visiškos elektroninės komercijos svetainės sukūrimas, peržiūrėkite mūsų įrašą apie 20 populiariausių el. Prekybos „WordPress“ papildinių..

„PayPal“

rinkti-mokėti-naudoti-paypal

„PayPal“ yra labiausiai paplitęs pasirinkimas. Tai vienas iš seniausių internetinių mokėjimų teikėjų, kurį naudoja milijonai pirkėjų ir pardavėjų. Galite surinkti aukas ir susikurti pirkinių krepšelį naudodamiesi „PayPal“. Visi mokėjimai eina tiesiai į jūsų sąskaitą. Keli papildiniai, padedantys integruoti „PayPal“ ir „WordPress“, yra šie:

  • „PayPal“ aukos: Kaip rodo pavadinimas, šis papildinys gali būti naudojamas priimti aukas. Tai yra lengvai konfigūruojamas papildinys rodomas mygtukas „Paaukoti“ svetainėje per valdiklį arba trumpąjį kodą.
  • WP paprastas „PayPal“ krepšelis: Aukščiau pateiktas įskiepis yra sudėtingas, tačiau tai yra paprastas vieno paspaudimo mokesčio papildinys. Tai suteikia svetainei galimybę lengvai pritaikyti e-komercijos parinktis.
  • „OrderStorm WordPress“ elektroninė prekyba: Šis el. Prekybos papildinių rinkinys yra debesų priglobtas PCI suderinamas pirkinių krepšelis su įmontuotu CRM, kad būtų galima valdyti didelius užsakymus internetu ir siuntimą. Galite parduoti tiek skaitmeninius, tiek fizinius produktus.

Visi aukščiau išvardyti yra geriausi būdai, kaip surinkti mokėjimą „WordPress“ svetainėje per „PayPal“.

„Selz WordPress“ papildinys

Pastebėti: Matyt, kai kurie klientai tvirtina, kad šis produktas nevykdo tinkamo verslo, pažiūrėkite į žemiau pateiktą „Kamil“ komentarą. Mes norėtume paskatinti jus atlikti papildomus produkto tyrimus prieš iš tikrųjų svarstant, ar viskas pagerėjo.

Jei ieškote būdo, kaip parduoti skaitmeninius produktus ir paslaugas, labai rekomenduoju „Selz“. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sukurti nemokamą sąskaitą ir pradėti pardavinėti. Nėra mėnesinių paslaugų mokesčių. Jei teikiate paslaugas nemokamai, net tada „Selz“ nieko iš jūsų neapmokestins. „Selz“ mokate 5% kiekvienos operacijos plius 25 centus tik tada, kai parduodate. Tai nuostabi „PayPal“ alternatyva dėl dviejų priežasčių:

  • „PayPal“ imasi didelių operacijų mokesčių.
  • „PayPal“ neveikia arba yra uždraustas daugelyje besivystančių šalių.

Priešingai, „Selz“ veikia visur. Norėdami surinkti mokėjimus „WordPress“ svetainėse, tiesiog įdiekite ir sukonfigūruokite „Selz e-commerce“ papildinys. Naudodami paprastus scenarijus galite rinkti mokėjimus tiesiogiai iš „Facebook“, „Pinterest“ ir „Twitter“.

„selz-wordpress-plugin“

„WordPress“ patikros procesas yra puikus. Pirkėjui net nereikia palikti puslapio operacijos metu. Viskas vyksta tame pačiame puslapyje, o pirkėjas gauna skaitmeninį produktą el. Paštu, kai tik vykdoma operacija. Visa informacija apie pirkėją matoma „Selz“ sąskaitos skydelyje. Jūs netgi galite ją integruoti su „Aweber“ ar „MailChimp“, kad kliento el. Laiškai būtų sinchronizuojami tiesiogiai su jūsų el. Pašto sąrašu. „Selz“ sąskaitoje gautus mokėjimus galima tiesiogiai atsiimti į jūsų banko sąskaitą arba į „PayPal“.

„Google“ piniginė

google-piniginė

„Google“ piniginė, „Google“ paslauga, kuria daugiausia naudojasi JAV banko sąskaitų savininkai, ir ji priimtina daugiau nei 160 šalių. Naudotojai gali atlikti „peer-to-peer“ pervedimus naudodami išmaniuosius telefonus. Pirkėjas gali naudoti „Google“ piniginę norėdamas sumokėti „WordPress“ svetainėse. Kaip ir „PayPal“, visiems reikia el. Pašto ID ir „Google“ piniginės paskyros. Keli papildiniai, padedantys integruoti „Google“ piniginę ir „WordPress“, yra šie:

  • „ClassiPress“ „Google Checkout“ šliuzas: Jei „WordPress“ svetainėje naudojama „ClassiPress“ tema, naudokite šį papildinį „Google“ piniginei integruoti.
  • WP sąskaita faktūra: Labai naudingas papildinys laisvai samdomiems darbuotojams. Jei naudojate „WordPress“ kurdami klientų bazę arba naudojate „WordPress“ pagrįstą klientų portalą, šis įskiepis yra ypač naudingas. Galite kurti, siųsti ir gauti mokėjimus naudodami „WordPress“ prietaisų skydelį. Tai palaiko „Google“ piniginę, „PayPal“ ir „Authorize.net“.

Be 2,9% mokesčio už operaciją už pinigų siuntimą naudojant kredito ar debeto kortelę, nėra jokių papildomų mokesčių už „Google“ piniginės sąskaitos nustatymą, pinigų siuntimą, tvarkymą ir pinigų gavimą.

Juostelė

Juostelė

„WordPress“ vartotojai gali naudoti Juostelė priimti mokėjimus visame pasaulyje, tačiau šiuo metu palaikomos tik JAV, JK, Kanados ir Airijos įmonės. Kitaip tariant, jūsų verslas turėtų būti įsikūręs šiose keturiose šalyse, kad galėtumėte naudotis „Stripe“. Keli papildiniai, padedantys integruoti „Stripe“ ir „WordPress“, yra šie:

  • Gravitacijos formos + juostelė: Jei jau naudojate „Gravity Forms“, naudokite šį papildinį, kad gautumėte mokėjimus per juostelę.
  • „Dig Labs“ papildinys: Tai yra „WordPress“ papildinys. Tai lengvai konfigūruojamas papildinys, skirtas mokėjimams gauti naudojant standartines mokėjimo formas. Mokėjimo parinktis galite pateikti keliose vietose naudodami įmontuotus kabliukus.
  • WP juostelė: Papildinys, užkoduotas specialiai „WordPress“ svetainėms, veikiančioms iš aukų. Aukojimo mygtukai pridedami naudojant trumpąjį kodą arba įdedant jį į šabloną.

Naudodami „Stripe“, galite surinkti tiek debeto, tiek kreditinės kortelės mokėjimus per „Visa“, „American Express“, „Discover“, „MasterCard“, „Diners Club“ ir „JCB“. Kiekviena sėkminga operacija kainuoja 2,9% už operaciją, pridedant 30 centų kaip mokesčius.

„EndNote“

Paprasta ir lengva naudoti šiuos papildinius ir paversti savo „WordPress“ svetainę pinigų uždirbimo mašina. Išbandykite keletą iš jų ir naudokite tuos, kurie puikiai tinka jūsų verslui. Ar žinote bet kurį „WordPress“ papildinį (nemokamą ar priemoką), kurį galima naudoti mokėjimui rinkti? Prašome pasidalinti ja su mumis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me