Mano 7 mėgstamiausi „WordPress“ papildiniai (ko galbūt dar negirdėjote)

„toms-favorite-plugins“

Yra keli dalykai, kurie man labiau patinka, nei atrasti puikų naują „WordPress“ papildinį. Aš išbandžiau šimtus savo, kaip internetinių dienoraščių rašytojų ir „WordPress“ rašytojų, įgūdžių, tačiau tai neprarandėja, kai atrandi ką nors naujo.


Turėdamas tai omenyje, maniau, kad padarysiu daugybę mėgstamų „WordPress“ papildinių, apie kuriuos galbūt dar negirdėjai. Jei buvote „WordPress“ vartotojas daugiau nei keletą savaičių, žinosite viską apie įprastus įtariamuosius, papildinius, kuriuose daugybė atsisiuntimų ir daugybė aukščiausių įvertinimų. Grubiai slepiasi po paviršiumi deimantų aukso kasykla, apie kurią galbūt niekada negirdėjote.

Jums tereikia pažiūrėti į „WordPress“ papildinių periodinę lentelę, kad sužinotumėte, kiek nepaprastai populiarių papildinių yra, bet dabar pats laikas patikrinti pačius geriausius dalykus.!

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Kas yra failas

Jei norite šiek tiek pataisyti savo temos PHP failus, jums patiks šis papildinys. Tai prideda nedidelę parinktį „WordPress“ įrankių juostoje jūsų tinklaraštyje, kurioje nurodoma, kuris PHP failas susijęs su jūsų puslapiu. Taigi, jei aš, pavyzdžiui, esu pranešimo puslapyje, koks failas rodys single.php:

Kas yra failo ekrano kopija.

O jei būsiu pagrindiniame puslapyje, jis rodys index.php:

Kas yra failo ekrano kopija.

Tai labai patogu, jei norite redaguoti tam tikrą puslapį, bet nežinote, su kuriuo PHP failu jis susijęs. Aš jį naudoju visą laiką – tai yra vienas iš tų paprastų įrankių, kurio nekenčiau gyventi!

Kas yra failas

2. Lazy Load

Aš šiek tiek apsėstas puslapio įkėlimo greičio, todėl tikriausiai todėl man taip patinka „Lazy Load“. Jo funkcionalumas yra paprastas, tačiau labai efektyvus – jis užtikrina, kad jūsų tinklaraščio vaizdai būtų įkeliami tik tada, kai juos bus galima peržiūrėti naršyklės ekrane. Taigi, jei vaizdas yra jūsų puslapio apačioje, jis bus įkeltas tik tuo atveju, jei lankytojas iš tikrųjų slinkė norėdamas jį pamatyti.

Privalumai yra akivaizdūs – vaizdai (t. Y. Failai, kuriems jūsų svetainėje dažniausiai reikia daug išteklių) įkeliami tik tada, kai jų reikia. Tai reiškia, kad likusi svetainė gali būti įkeliama, netrukdant didžiausiems failams.

Tai taip pat padeda, kad šį papildinį sukūrė ne kas kitas, o žmonės Automattic – to pakanka, kad pripildytumėte pasitikėjimo jo funkcionalumu ir efektyvumu.

Tingus krovinys

3. Visuotiniai turinio blokai

Šis papildinys yra puikus įrankis tiems, kurie turi identišką turinį, pakartotinai naudojamą keliuose puslapiuose, tokiuose kaip kodo fragmentai, pasirašymo formos, atsisakymai, teksto lentelės tekstas ir pan..

Visuotiniai turinio blokai leidžia kurti teksto ir (arba) kodo fragmentus, kurie įdedami į puslapius ir (arba) įrašus kaip trumpi kodai. Tai ne tik reiškia, kad tą patį tekstą galite įterpti keliuose puslapiuose, nereikės kopijuoti ir įklijuoti, tačiau papildinys taip pat išsaugo bet kokį formatavimą ir neleidžia „WordPress“ ištrinti žymų..

4. Lankstus pranešimų valdiklis

Sąžininga sakyti, kad numatytiesiems „WordPress“ valdikliams šiek tiek trūksta funkcionalumo – „Naujausių pranešimų“ valdiklis yra geras pavyzdys. „Flexible Posts Widget“ siekia išspręsti šią problemą pateikdamas daug galingesnį valdiklį, kuriame pateikiami jūsų įrašai. Parinktys yra gana išsamios:

„Flexible Posts Widget“ ekrano kopija.

Tai puikiai tinka rodyti pranešimus pagal kategorijas arba pagal žymas – taigi, pavyzdžiui, galite pažymėti tam tikrus pranešimus, kuriuos norite rodyti, ir pasirinkti rodyti tik tuos. Aš tiesiog subraižau paviršių, sakydamas, kad – galimos rodymo galimybės yra begalinės. Pavyzdžiui, valdiklį taip pat galite tinkinti pagal miniatiūrų rodymą ir netgi sukurti savo šablonus:

„Flexible Posts Widget“ ekrano kopija.

Lankstus pranešimų valdiklis

5. Lengvas „Tweet“ įterpimas

Turiu čia atsisakyti atsakomybės – aš sukūriau šį papildinį, kuris tikriausiai sukelia tam tikrą šališkumą sakydamas, kad tai yra puikus įrankis, padedantis padidinti jūsų įrašo pakartotinio įrašymo į tvritą skaičių.!

Paprastas „Tweet“ įterpimas iš esmės mėgdžioja „Spustelėkite Tweet“ paslaugos teikiamas funkcijas – skiriasi tuo, kad joje „ daug greičiau ir lengviau. Štai trumpas vaizdo įrašas, demonstruojantis tik tai:

Paprastas „Tweet“ įterpimas

6. Išplėstinis kodo redaktorius

Kaip į vaizdo įrašą, kuriame demonstruojamas jo funkcionalumas, neįtraukti papildinio, turinčio techninės muzikos siurbimo funkciją? Išplėstinis kodo redaktorius yra kodo redaktorius, kurį naudoja „WordPress“ turėtų turėti.

Jei pastebite, kad reguliariai ieškote PHP failų „WordPress“ programoje, įdiegti šį papildinį nereikia nieko..

7. Geresnė vidinių nuorodų paieška

Aš negaliu gauti pakankamai šio papildinio – rekomenduoju jį visiems, kurie suteikia pusę galimybės. Jos funkcionalumas iš tikrųjų yra gana paprastas, tačiau tai nereiškia, kad tai neturi didelės įtakos tam, kaip lengvai galite susieti įrašus ir svetainės puslapius.

Geresnė vidinių nuorodų paieška daro tiksliai tai, ko tikitės – pagerina vidinių nuorodų paiešką. Jei nesate tikri, ką turiu omenyje „vidinių nuorodų paiešką“, aš kalbu apie langelį, kuris pasirodo bandant sukurti nuorodą įraše ar puslapyje:

Vidinės nuorodos paieškos ekrano kopija.

Pagal numatytuosius nustatymus paieška ieškos jūsų pasirinkto raktinio žodžio paminėjimo bet kur visuose jūsų svetainės įrašuose ir puslapiuose, neakcentuojant tinkamumo ar jokio kito reitingo veiksnio. Tada grąžinami visi įrašai ir puslapiai, kuriuose raktinis žodis paminėtas atvirkštine chronologine tvarka. Trumpai tariant, šis turinio paieškos būdas yra netinkamas.

Geresnės vidinės nuorodų paieškos tikslas – išspręsti šią problemą ribojant raktinių žodžių paiešką, skelbiant tik antraštę. Kadangi (a) greičiausiai atsimenate bent vieną žodį iš įrašo, kurį norite susieti, antraštės, ir (b) tikėtina, kad parinktys yra daug ribotos, naudodami geresnę vidinių nuorodų paiešką žinutes rasite daug lengviau. įdiegta.

Be to, tai leidžia įtraukti kategorijų ir žymų puslapius, taip pat suplanuotus pranešimus, o tai yra fantastiška, jei suplanuosite gana iš anksto ir norite susieti pranešimus, kurie dar nebuvo paskelbti.

Geresnė vidinių nuorodų paieška

Kokie yra jūsų mėgstamiausi nežinomi įskiepiai?

Esu tikra, kad neatsiras nė vieno žmogaus, kuris skaitys tai, kuris jau žinojo apie visus septynis šio sąrašo papildinius (jei darėte, tada tikrai žinote savo papildinius!).

Tačiau nenorėčiau sustoti prie septynių – jei galite galvoti apie puikius, dar palyginti nežinomus papildinius, kurių anksčiau neminėjau, nedvejodami pasidalinkite su mumis žemiau esančioje komentarų skiltyje.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map