Naudingi nemokami papildiniai „WordPress“ pagreitinti

Interneto vartotojai šiandien yra nekantrūs būriai. Atrodo, kad nedideli vėlavimai yra nepaprastai reikšmingi ir turi didelis poveikis vartotojo patirčiai. Tai ypač pasakytina apie elektroninės komercijos svetaines, kai tikimasi, kad 40 proc. Atsisakymo procentų lydi tik trijų sekundžių vėlavimas.


Kitaip tariant: vangi svetainė nužudys jūsų esmę. Žmonės tiesiog nenori laukti ir po kelių sekundžių spustelės mygtuką. Kai šimtai kitų svetainių yra vos per vieną pelės paspaudimą, jums tikrai reikia atkreipti vartotojo dėmesį – jei laukiate, kol jūsų svetainė bus įkelta, pasiekiama visiškai priešingai. Turint tai omenyje, greita, efektyvi svetainė tikrai yra būtina sąlyga norint sėkmingai veikti šiandienos konkurencingoje internetinėje aplinkoje..

Jei svetainės greitis yra kažkas, su kuo jūs kovojote, yra daugybė nemokamų „WordPress“ papildinių, kuriuos galite naudoti norėdami paspartinti veiksmus – Pingdom yra puikus įrankis dabartiniam krovimo laikui patikrinti, kad gautumėte pradinį scenarijų. Dabar įskiepiai yra tik mažas įspūdis, kai kalbama apie jūsų svetainės įkėlimo greitį. Yra daugybė kitų veiksnių, galinčių pagerinti jūsų našumą: geresnis pagrindinis kompiuteris, turinio pateikimo tinklas ir mažiau išsipūtusi tema pradedantiesiems. Tačiau „WordPress“ papildiniai yra gera vieta pradėti. Čia išsirinkau šešis nemokamus papildinius, kurių kiekvienas atlieka skirtingą funkciją.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

Talpyklos papildinys: „W3 Total Cache“

W3 bendra talpykla

Tvirtai patenka į Greitos pergalės, talpyklos papildinys yra būtinas. W3 bendrosios talpyklos papildinys yra vienas iš populiariausių talpyklos papildinių, be to, vienas iš geriausiai įvertintų. Talpyklos papildinys yra būtinas visiems žiniatinklio valdytojams, o toks papildinys, kaip „W3 Total Cache“, bus labai efektyvus siekiant pagerinti jūsų įkėlimo laiką. Jos kūrėjai žada bent 10 kartų pagerinti bendrą svetainės našumą, o tai rimtai drąsus reikalavimas! Dar geriau, kad mes turime savo pačių W3 bendrojo talpyklos papildinio vadovą, kurį galite naudoti kartu su „yoru“ talpyklos nustatymu..

Talpyklos papildinys veikia saugodamas statinis jūsų svetainės versija serveryje. Jūsų tinklalapio vaizdai, CSS ir „JavaScript“ yra įkelti daug išteklių reikalaujantiems ištekliams, todėl nėra prasmės juos įkelti nuo nulio kiekvieną kartą, ypač svetainėse, kurios retai keičiasi. Įdiegus talpyklos papildinį, kiekvieną kartą sulaukus lankytojo, rodoma saugoma jūsų svetainės versija, vadinasi, sunkus kėlimas atliekamas tik vieną kartą. Tai taupo daug išteklių ir pagreitina jūsų svetainę.

Pagrindinis W3 konkurentas yra „WP Super Cache“ papildinys, kurį kai kurie vartotojai renkasi dėl to, kad jis yra šiek tiek patogesnis vartotojui (turime ir „WP ​​Super Cache“ vadovą, jei šis įskiepis labiau atitinka jūsų stilių).

Vaizdo dydžio papildinys: „WP Smush.it“

WP Smush.it

Tinkamas vaizdų optimizavimas yra dar vienas būdas atsikratyti šio gyvybiškai svarbaus įkėlimo laiko. Jei jūsų vaizdai yra per dideli, jie ne tik turi nereikalingą failo dydį (kurį dar reikia atsisiųsti), bet ir jūsų serveris turi naudoti papildomus išteklius, kad sureguliuotų vaizdo rodymą – tai yra nereikalingas švaistymas.

„WordPress“ yra įmontuota vaizdo rengyklė, leidžianti apkarpyti kiekvieną atvaizdą iki norimo dydžio, tačiau fizinis failo dydis vis tiek gali sukelti problemų. Vaizdų glaudinimas yra sprendimas, ir yra daugybė nemokamų internetinių paslaugų, įskaitant kraken.io. Tačiau, jei norite greitesnio būdo tai padaryti, „WP Smush.it“ papildinys automatiškai suspaudžia kiekvieną įkeltą vaizdą.

„Smush.it“ papildinys veikia pašalindama visus JPEG metaduomenis, taip pat pašalindama nenaudojamas spalvas iš indeksuotų vaizdų. Rezultatas: mažesnis failo dydis, greitesnis įkėlimo laikas ir pastebimas vaizdo kokybės praradimas. Jei norite pamatyti dar keletą papildinių parinkčių, peržiūrėkite mūsų vaizdo optimizavimo patarimus.

Duomenų bazės papildinys: „WP-Optimize“

WP-Optimizuoti

Kiekvienas įrašas, puslapis ir komentaras yra saugomi jūsų „WordPress“ duomenų bazėje, įskaitant visas jūsų padarytas pataisas. Dabar kiekvieną kartą, kai vartotojas nori pasiekti vieną iš jūsų įrašų, jis turi būti nuskaitytas iš šios duomenų bazės. Nereikia nė sakyti, kad kuo daugiau šlamšto ten sėdėsite, tuo labiau jūsų svetainė bus įsikibusi. Kiekvieną kartą peržiūrint ir automatiškai išsaugojant vietą, optimizuojant duomenų bazę, reikia padaryti keletą esminių greičio patobulinimų.

Mano mėgstamiausias užduoties papildinys yra WP-Optimizuokite papildinį. Šis papildinys padeda įvairiais būdais pašalinti netvarką jūsų duomenų bazėje. Norėdami pradėti, papildinys leidžia lengvai pašalinti tuos perteklinius įrašų taisymus, kurių jums nebereikia – jei, kaip ir aš, atliksite daug pakeitimų viename įraše, tai gali sutaupyti daug vietos. Tai taip pat leidžia greitai pašalinti visus eilėje esančius šlamšto komentarus, kuriuos pašalinti gali būti sudėtinga rankiniu būdu. Kita puiki savybė yra tai, kad jis supaprastina faktinio nepageidaujamo turinio ištrynimo procesą, o ne tik saugo jį kaip šiukšliadėžę. Jei norite sužinoti, koks veiksmingas galėtų būti šis papildinys, jis gali nurodyti dabartinį duomenų bazės dydį ir nurodyti, kiek gali sutaupyti vietos optimizavimas..

„Lazy Load“ papildinys: „BJ Lazy Load“

BJ tingus krovinys

Dabar numatytoji „WordPress“ tinklalapio įkėlimo procedūra yra įkelti viską iš karto. Jei turite daug vaizdų, paprašę serverio atlikti visus sunkumus keliančius įrenginius iš anksto, galite žymiai sulėtinti jūsų apkrovos greitį.

„BJ Lazy Load“ papildinys pagerina jūsų svetainės įkėlimo greitį naudodamas tai, kas vadinama tingus krovimas. Kai jūsų svetainė įkraunama tingiai, ji teikia pirmenybę visam turiniui, esančiam virš pirmo lango, kitaip tariant, turiniui, kurį pirmiausia matys jūsų vartotojai. Užuot įkelę kiekvieną vaizdą iš pradžių, papildinys naudoja vietos žymeklius. Vaizdai įkeliami tik tada, kai jie taps matomi vartotojo naršyklėje.

Lazy Load Social Media plugin: Digg Digg

Digg Digg

Akivaizdu, kad negalime nepastebėti, kaip svarbu plėtoti savo skaitytojų auditoriją naudojantis socialine žiniasklaida, tačiau socialinės žiniasklaidos įskiepiai gali būti įkraunami lėčiausiai – juk už kiekvieną jūsų įtrauktą mygtuką jūs reikalaujate, kad jūsų serveris paleistų vieną papildomą HTTP užklausą. Jei turite keturis socialinius mygtukus kiekvieno įrašo viršuje, apačioje ir slankiojoje šoninėje juostoje, tai yra dvylika papildomų užklausų – tai labai prisideda prie lėto krovimo laiko.

„Digg Digg“ socialinis įskiepis naudoja tingų krovimą, kad išvengtų šios problemos. Tai paprasčiausiai rodo socialinių mygtukų vietelę. Tam nereikia jokių papildomų užklausų iš jūsų serverio, o vartotojai negali pasakyti skirtumo. Tik kai lankytojas užveskite pelės žymeklį virš socialinių mygtukų, jie įkeliami, ir tai padeda nustatyti pradinį kiekvieno puslapio įkėlimo laiką.

Norėdami tvarkyti papildinius: „Plugin Organizer“

Papildinių tvarkyklė

Lėtas įkėlimo laikas dažnai priskiriamas tam, kad yra per daug papildinių. Tačiau dažniausiai mes reikia tuos papildinius, todėl jų pašalinti tiesiog negalima. Turbūt geresnis klausimas yra ne tai, ar jums reikia konkretaus papildinio, bet tai, ar jums jo reikia kiekviename puslapyje. Pavyzdžiui, ar ne jūsų kontaktiniame puslapyje, ar tikrai reikia įkelti „Contact Form 7“ formą kiekvieną kartą, kai vartotojas nori perskaityti tinklaraščio įrašą? Tikriausiai ne.

Dabar pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ įkelia kiekvieną įgalintą papildinį kiekviename puslapyje, nesvarbu, ar naudojate jį tame puslapyje, ar ne. Naudodamiesi „Plugin Organizer“ papildinys, galite nepaisyti „WordPress“ numatytojo noro įkelti kiekvieną papildinį ir pasakyti, kuriuos papildinius norite įkelti kiekviename puslapyje. Tai atliekama per paprastą žymėjimo langelių sistemą. Įkeldami tik būtiniausius papildinius, galite žymiai sutrumpinti įkėlimo laiką.

Kitas tvarkingas šio papildinio bruožas yra galimybė nustatyti prioritetus pagal įskiepių įkėlimo tvarką, pridedant „drag and drop“ funkciją Įdiegti papildiniai skydelyje. Pvz., Komentarų skiltis paprastai yra paskutinis dalykas, kurį matys vartotojas, todėl prasminga įkelti šį paskutinį, tiesa? Tai gali pagerinti vartotojo patirtį, nes puslapis bus greičiau naudojamas. Papildinys leidžia sugrupuoti susijusius įskiepius, taip palengvinant jų tvarkymo užduotį.

Baigiamosios mintys

Įdiegę šiuos papildinius galite žymiai pagerinti savo svetainės greitį. Kuo greičiau įkeliama svetainė, tuo geriau jos vartotojams, tuo paprasčiau. Laimingas vartotojas labiau linkęs pasidžiaugti jūsų turiniu, o tai gali padidinti jūsų prenumeratas, socialines akcijas ir konversijas. Dalis sekundės tikrai yra kad svarbu! Jei norite rekomenduoti kitą papildinį, kuris padėjo pagerinti jūsų svetainės įkėlimo greitį, susisiekite žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map