Nemokamų ir „Premium“ jautrių „WordPress“ temų kolekcija

„WordPress“ temos

Atsakinga „WordPress“ tema yra tema, sukurta taip, kad dizainas prisitaikytų prie skirtingų ekrano dydžių. Idėja yra ta, kad jei asmuo temą mato dideliame monitoriuje, o tada mažame mobiliajame įrenginyje, pavyzdžiui, telefone, jis atitinkamai pakoreguos, suteikdamas vartotojui daug geresnę patirtį. Pagal numatytuosius nustatymus, jei jūsų svetainė neatsako ir žiūrite į mažą ekrano dydį, ji atvers visą svetainę, todėl daugeliu atvejų labai sunku naršyti, nes ji nebuvo sukurta atsižvelgiant į tokius mažus matmenis. Reaguojantis išdėstymas daugeliu atvejų pateikia maketą, kuris visiškai skiriasi nuo viso dydžio partnerio, tačiau yra optimizuotas mažesniam įrenginiui. Tai apima tokius dalykus kaip išskleidžiamojo meniu alternatyvos teikimas, jutikliniai vaizdų slankikliai ir karuselės, mažesni tinkleliai, kad turinys būtų geriau įdėtas, mažiau „griozdiškas“, ir, žinoma, optimizavimas, pagrįstas konkrečiais įrenginiais (pvz., „IPad“ patobulinimais)..


Aš asmeniškai pradėjau kurti reaguojančias svetaines ir temas, ir nors tai gali pareikalauti daug papildomo darbo, kad padidintume reagavimą, išmokos paprastai yra to vertos. Žemiau yra sąrašas nemokamų ir aukščiausios kokybės „WordPress“ temų, pasižyminčių reaguojančiais išdėstymais, kurie, mano manymu, yra gana puikūs. Aišku, ten yra dar daugiau tonų, tačiau norėjau pasidalinti su jumis keletu tų, kuriuos sukūriau / radau. Be abejo, į premijinius modelius įtraukta mano dukterinės įmonės nuoroda, todėl aš sumokėsiu už komisinius, jei juos įsigysite (ačiū) – tačiau jie buvo parinkti atsižvelgiant į mano asmeninius pageidavimus dėl dizaino / išdėstymo ir taip pat remiantis dabartinių pirkėjų atsiliepimais. Dėl nemokamų temų neišbandžiau jų visų ir tų, kurių iš tikrųjų nesu išbandžiusi, ir įtraukiau todėl, kad man labai patiko, kaip jos atrodė, ir jos atrodė teisėtos.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Iš viso

Iš viso daugiafunkcinė „WordPress“ tema papildomiems vartotojams

Iš viso yra mūsų populiariausia „WordPress“ tema „WPExplorer“. Tai daugiafunkcinė tema, visiškai palaikanti „Visual Composer“ papildinio vilkimą ir palaikymą. Jame yra daugybė įmontuotų tinkinimo priemonės ir temos skydelio nustatymų, kad būtų galima sukurti bet kurią jums reikalingą / norimą svetainę! Tema taip pat visiškai palaiko „WooCommerce“, kad galėtumėte sukurti savo internetinę parduotuvę. Be to, jis puikiai tinka atrodyti visose naršyklėse.

2. Noir

noir-responsive-wordpress-tema

„Noir“ yra aukščiausios kokybės internetinių dienoraščių ir el. Prekybos „WordPress“ tema, tinkanti bet kuriame tinklaraštyje. Jo dizainas yra labai švarus ir modernus, taip pat visiškai reaguojantis. Be to, jei norite įkurti parduotuvę kartu su savo tinklaraščiu norėdami parduoti savo ar dukterinius produktus, galite per „WooCommerce“ integraciją!

3. Šiandien (nemokamai)

šiandien-WordPress tema

Šiandien „WordPress“ tema yra nemokama „WPExplorer“ tema, puikiai tinkanti bet kokio tipo tinklaraščiams ir visiškai reaguojanti. Temoje yra pagrindinis puslapis su nurodytu įrašu ir 2 stulpelių lentelė su naujausiais įrašais žemiau. Dizainas yra labai lieknas ir minimalus bei puikiai tinka bet kokio tipo tinklaraščiams. Tai taip pat apima tinkinimo parametrų parinktis, skirtas jūsų antraštės socialinėms nuorodoms, vaizdo dydžiams, stulpeliams, išdėstymams ir dar daugiau.

4. Dvidešimt 11 (nemokama)

„Wordpress“ dvidešimt vienuolikos tema

Žinoma, pradėčiau nuo numatytos „Dvidešimt 11“ temos. „WordPress.org“ komanda atliko puikų darbą naudodamiesi šia tema išlaikydami ją tikrai paprastą, bet kartu ir galingą bei lengvai naudojamą. Tai, be abejo, ideali tema pradedantiesiems ir visiškai reaguojanti, todėl ji visada atrodo puikiai.

5. Prisitaikyti (nemokamai)

Pritaikyti „WordPress“ temą

„Adapt“ yra mano pirmoji nemokama „WordPress“ tema. Jis buvo sukurtas idealiai verslo ir portfelio svetainėms, tačiau taip pat pridedamas visas dienoraščio šablonas, jį taip pat galima lengvai pritaikyti bet kokio tipo svetainei. Jame yra nuostabus „FlexSlider“, greitai išfiltruojamas rinkinys, keletas puikių trumpųjų kodų, be daugelio kitų funkcijų, ir, be abejo, tai yra 100% nemokama GPL.

6. „BonPress“ (nemokamas)

„BonPress WordPress“ tema

„BonPress“ yra nemokama „WordPress“ tema, sukurta „WPZoom“. Ši tema yra geriausia tinklaraštininkams ir yra labai švaraus bei elegantiško dizaino su įmontuotu pašto formato palaikymu.

7. Evoliucija

„Evolution“ „WordPress“ tema

„Evolution“ yra pirmoji populiariausia „WordPress“ tema, sukurta nuostabių žmonių per „Elegantiškas temas“. Temos dizainas yra labai minimalus, puikiai tinkantis sukurti svetainę, kurioje netrūksta laisvės, pavyzdžiui, fotografijos aplanką, ir, žinoma, jos narystės dalį, kurioje taip pat yra daugybė kitų puikių šablonų..

8. „Respo“ (nemokamas)

„Respo WordPress“ tema

„Respo“ yra nemokama „WordPress“ tema, į kurią aš įsitraukiau kitą dieną ir buvau sužavėta. Tai labai švarus ir minimalus dizainas, puikiai tinkantis įvairiems tinklaraštininkams, jis visiškai reaguoja ir yra nemokamas.

9. „Smart Start“

Protinga „WordPress“ tema

„Smart Start“ yra didžiausias populiariausias „Themeforest“ pardavėjas. Ši tema buvo nepaprastai populiari nuo pat jos pasirodymo dienos ir nėra jokio klausimo, kodėl. Jo dizainas yra labai švarus ir minimalus, jis puikiai reaguoja ir yra uogienė, supakuota su visokiomis gėrybėmis. Taip pat galima tik HTML versija.

10. Deguonis (nemokamas)

Deguonį reaguojanti „WordPress“ tema

Deguonis yra nemokama reaguojanti tema, kurią iš pradžių sukūrė „alienwp“, tačiau dabar ji priklauso „devpress“. Tema yra itin minimali ir puikiai tinka ne tik tinklaraščiams, bet ir dalintis nuotraukomis.

11. Modernizuok

Modernizacija yra dar viena labai populiari TF rinkos tema. Jis turi labai paprastą dizainą / išdėstymą, kuris visiškai reaguoja, tačiau tai, kas daro jį tikrai unikaliu, yra įmontuotas turinio rengyklė, leidžianti lengvai nustatyti sąrankos puslapius per nuvilkimo skydelį..

12. Atsakingas (nemokamas)

Atsakinga „WordPress“ tema

„Responsive“ yra nemokama tema, kurią galima rasti naudojantis „WordPress.org“. Tai patraukė mano dėmesį, nes yra labai paprasta, iš pirmo žvilgsnio kodas atrodė gerai ir tai gali būti geras sprendimas ieškantiems nemokamo sprendimo savo įmonės tinklalapyje..

13. Uberis

„Uber“ yra labai minimali „ThemeTrust“ tema. Tema yra orientuota į verslo / portfelio svetaines ir turi nepaprastą galimybę kiekvienam puslapiui nustatyti skirtingą foną.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map