Plėskite savo „LearnDash“ mokymo verslą naudodamiesi keliais instruktoriais

Plėskite savo „LearnDash“ mokymo verslą naudodamiesi keliais instruktoriais

Sukurti el. Mokymosi svetainę su puikia LMS ir nuostabia tema yra tik ledkalnio viršūnė. Tai yra tarsi atidaryti biblioteką ir laukti, kol žmonės įeis. Tikras iššūkis – padidinti pėdsakų skaičių.


Kalbant apie internetinius mokymus, pirmiausia norime pasirinkti tinkamą platformą, kad sukurtume tobulą e-mokymosi svetainę. Tada mes nerimaujame dėl to, kad būtų sukurtas aukščiausio lygio mokymosi turinys. Mes nustatome procesus, leidžiančius valdyti studentų pažangą, atsakyti į jų klausimus ir, be kita ko, didinti įsitraukimą. Tačiau to, ko dažnai praleidžiame, galvojama apie tai, kaip pritraukti studentus į svetainę!

Svarbu kurti svetainę ir jos turinį. Bet pritraukti potencialių studentų dėmesį, suteikti jiems platų pasirinkimo kursų spektrą, sudominti studentus priėmimu nėra taip lengva.

Verslo augimas reikalauja daug darbo. Taigi supraskime pavyzdį.

Atvejo analizė: interneto svetainių kūrimas ir mokymai internetu

„LearnDash“

Johnas yra „WordPress“ kūrėjas, norintis tinkamai panaudoti savo žinias ir laisvą laiką. Johnas nori pradėti siūlyti „WordPress“ internetinių svetainių kūrimo mokymus. Nuostabi idėja! Turėdamas omenyje „WordPress“ ekspertą, jis akivaizdžiai eina kurdamas „WordPress“ svetainę savo internetiniams kursams ir pasirenka „LearnDash“ kaip savo pasirinkimą LMS.

Jis kuria savo kursų vaizdo įrašus. Viskas vyksta puikiai. Jis pradeda registruotis ir žmonės rodo didelį susidomėjimą jo eiga. T. y., Kol studentų skaičius sumažėja. Studentai prisiregistruoja, tačiau neatrodo, kad prisiregistruoja. Augant jo pastangoms valdyti esamus studentus ir turinį, jo registracijos skaičius neauga..

Jonui reikia greitai imtis kokių nors veiksmų!

Labiausiai pasirinktas kelias.

Akivaizdžiausias sekantis žingsnis bet kuriam norinčiam augti verslui yra rinkodara. Jonas sutinka. Jis gilinasi į visą įmanomą rinkodaros veiklą – tinklaraščių rašymą, socialinės žiniasklaidos rinkodarą, „Facebook“ pakartotinę rinkodarą, mokamus skelbimus, el. Pašto rinkodarą, filialų rinkodarą..

Kai kurie požiūriai veikia, kai kurie ne.

Jis supranta, kad problema susijusi ne su rinkodaros apimtimi, o su pačia tema.

Atsižvelgiant į tai, kad „WordPress“ yra tokia populiari tema, studentai jau turi daugybę galimybių. Yra daugybė kursų, siūlančių „WordPress“ tobulinimo mokymus, ir kai kurie net nemokami. „WordPress“ kursų rinka yra prisotinta, o mokamos kampanijos užklupo skylę Jono kišenėje.

Taigi, ką Jonas gali padaryti?

Kelias mažiau pasirinktas.

Dabar Jonas supranta, kad jis turi pasiūlyti savo studentams dar ką nors, kad sudomintų juos ir padidintų studentų skaičių. Jis galvoja siūlyti „pridėtinės vertės kursus“ studentams, kurie pradeda kurti „WordPress“ svetaines.

Kurdamas svetainę, jis taip pat galvoja įtraukti maketavimo ir SEO kursus. Tai iš tikrųjų suteikia potencialiems studentams platesnį kursų pasirinkimą. Kadangi kursai yra susiję, studentui, kuris yra užsiregistravęs vieniems kursams, kiti kursai taip pat atrodo naudingi.

Rezultatas?

Tai dar geriau, nei Jonas tikėjosi. Kursai pritraukia jį daugiau studentų ir ne tik tai, kad daugėja ir „WordPress“ tinklalapių kūrėjų.

Bet Jonas nėra maketavimo ar SEO ekspertas. Taigi, kaip Jonas sugebėjo visa tai valdyti? Kaip jis sukūrė daugiau kursų ir daugiau vertės savo studentams?

Jis sulaukė pagalbos iš kolegų instruktorių.

Nedidelė pagalba nueina ilgą kelią.

Mums visiems reikia tam tikros pagalbos plėtojant savo verslą, o kai rinkodara žlunga, padidinkite savo pasiūlymą, kad gautumėte daugiau akių obuolių, ir tai atrodo logiškas sprendimas. Bet, kaip ir Jonas, mes nesame kelių dalykų ekspertas. Taigi, kaip mes sudarysime įvairių dalykų kursus?

Mes kreipiamės į kolegas instruktorius, tokius kaip mes, norėdami rasti auditoriją jų kursams.

Efektyviai valdykite kelių instruktorių „LearnDash“ svetainę

„LearnDash“ yra paprasta LMS, nes ją lengva suprasti ir naudoti. Kurso struktūra yra gana paprasta, todėl galite sukurti kursus be vargo ir painiavos, net per kelias valandas.

Kaip svetainės administratorius, svarbu žinoti „WordPress“ pagrindinę programą ir apskritai „WordPress“. Tai nėra sunki ir greita taisyklė, tačiau galų gale turėsite išmokti ir ja naudotis. „WordPress“ užpakalinėje programoje yra daug svarbių nustatymų ir funkcijų, kurias turite mokėti mokėti, todėl visada verta pradėti suprasti tai anksčiau nei vėliau. Kai tik naudojatės „WordPress“, naudoti „LearnDash“ yra lengva.

Tačiau naudodamiesi kelių instruktorių svetaine įtrauksite daugiau žmonių į svetainę. Šiuo metu kuriant „LearnDash“, šiems žmonėms reikės prieigos prie užpakalinės programos kursams kurti. Ir jei jie nėra susipažinę su „WordPress“ užpakaline programa, tada tai gali būti stulbinantis. Tiems, kurie yra susipažinę su „WordPress“, administratoriai gali susidurti su skirtinga problema – suteikti prieigą prie programos gali pakenkti svetainės saugai..

Abiem atvejais problema tampa pagrindinės programos sudėtingumas ir prieigos suteikimas keliems pašaliniams asmenims. Ir ieškoma sprendimo.

1. Naudokite kelių instruktorių valdymo papildinį

„Frontend“ kursų kūrimo papildinys

Geriausias būdas yra naudoti papildinį, leidžiantį pridėti kelis instruktorius į savo svetainę ir leisti jiems kurti kursus „LearnDash“, nesuteikiant jiems prieigos prie programos. Kaip ir visi „WordPress“ dalykai, yra įskiepis, kuris veikia šiuo tikslu. Štai ir „LearnDash“ pirminio kurso kūrimas!

„Front End“ kursų kūrimas leidžia „LearnDash“ administratoriams sukurti „Kursų autorius“ savo svetainėje. Kaip rodo pavadinimas, šie kursų autoriai kursus gali kurti tik iš priekio. Čia yra keletas detalių, kaip papildinys, pavyzdžiui, „Front End Course Creation“, gali padėti tokiems kūrėjams kaip John.

2. Apriboti autorių prieigą

„LearnDash“ kursų autorių prieiga per „BuddyPress“

Naudodamiesi kurso kūrimo papildiniu, administratoriai gali apriboti instruktorių ar kursų autorių prieigą prie tinklalapių tik priekinėje dalyje. Jie neturi prieigos prie „WordPress“ nustatymų. Dėstytojai gali turėti savo „BuddyPress“ profilio puslapius su galimybėmis kurti kursus tiesiai iš ten. Tai taip paprasta!

3. Pasiūlykite paprastą kursų kūrimo sąsają

„Front End Course Creation“ papildinys turi kursų kūrimo sąsają, kuria labai lengva naudotis, ir siūlo daug funkcijų, pvz., Lengvai pridedant naujus kursus, pamokas, temas, greitai išsaugojant juodraščius, automatiškai skelbiant turinį ir t. T., Be jokių sudėtingų procedūrų. Jono instruktoriai gali sukurti visą kursų hierarchiją kartu su viktorinomis viename ekrane, naudodami vilkimo ir kurso kursų sudarytoją. Bet kada reikia naršyti po kelias „LearnDash“ parinktis! Visa tai, nesijaudinant dėl ​​„WordPress“ programos sudėtingumo. Gerai, jei kursų autoriai nėra visiškai susipažinę su „WordPress“. Čia nėra jokios mokymosi kreivės; kurso sukūrimas yra toks pat paprastas kaip formos užpildymas.

4. Parduokite kursus lengvai

Kaip svetainės administratorius, Jonas gali parduoti kursus, kuriuos sukūrė kviestiniai autoriai ar kolegos instruktoriai. „Front End Course Creation“ papildinys suderinamas ir su „WooCommerce“. Tai reiškia, kad Jonas netgi gali įtraukti šiuos kursus kaip „WooCommerce“ produktus, kad jo studentai turėtų geresnes mokėjimo galimybes. Jei reikia, instruktoriaus kursai gali būti susiejami ir parduodami kaip vienas produktas.

5. Sekite komisijas

„LearnDash“ apdovanojimų komisijos

Kurdamas kursus kursams, Jonas taip pat gali valdyti instruktorių komisijas. Papildinys leidžia jam nustatyti komisinių procentus už atskirų kursų autorių mokamus kursus. Kiekvieną kartą įsigyjant kursą, „Front End“ kurso sudarymas seka komisiją, kurią kiekvienas instruktorius uždirba už kursą. Komisinių ataskaita taip pat gali būti eksportuojama, kai reikia.

6. Visada būkite atsakingi!

Geriausia viso to dalis yra ta, kad Jono instruktoriai iš viso neturi jokios prieigos prie programos. Tai užtikrina, kad Jonas gali visapusiškai valdyti. Jonas gali pasirinkti peržiūrėti naujų autorių kursus prieš paskelbdamas juos arba jis gali pasirinkti automatiškai skelbti patyrusių autorių kursus. Kaip „LearnDash“ administratorius, paskutinį žodį taria Jonas!

Minčių išsiskyrimas

Jei reikia e. Mokymosi (ar bet kokio verslo), visada laukiama pagalbos – išplėskite savo verslą nepakenkdami kokybei.!
Turėdami papildomą porą rankų, galite paskirstyti savo atsakomybę ir susitelkti ties tuo, kas svarbu. Viskas, ko jums reikia, yra tam tikra technologinė pagalba, kuri padės jums sukurti atsarginę kopiją!

Tinklalapių savininkams, kaip Jonas, paprasti papildiniai gali pakeisti ir palengvinti valdymo problemas. Kelių instruktorių įskiepis įrodo, kad vien todėl, kad „LearnDash“ svetainėje yra daugiau nei vienas instruktorius, dar nereiškia, kad priežiūra ir valdymas turi būti sudėtingas ar varginantis. Yra būdas viskuo pasirūpinti ir tereikia rasti tinkamą papildinį, kuris sklandžiai plėstų jūsų mokymo verslą.!

Laimingo mokymo! ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map