Populiariausi „WordPress“ nuorodų maskavimo ir valdymo papildiniai

Jei susiejate su išorinėmis svetainėmis iš savo „WordPress“ svetainės ar tinklaraščio, tada galbūt norėsite apsvarstyti galimybę naudoti įrankį, kuris padėtų efektyviau valdyti šias nuorodas. Šie įrankiai ne tik padeda valdyti išorines nuorodas vienoje centrinėje administratoriaus informacijos suvestinės vietoje, bet ir gali būti naudojami norint paslėpti ar paslėpti tikrąją šių nuorodų paskirtį..


Nors jūsų tinklalapio nuorodų slėpimas ar slėpimas iš pradžių gali atrodyti šiek tiek slaptas, yra keletas rimtų priežasčių, taip pat ir keletas abejotinų..

Šiame įraše apžvelgsime kai kuriuos privalumus ir priežastis, kodėl turėtumėte naudoti nuorodų tvarkymą ir maskavimo papildinį, taip pat rekomenduosime keletą nemokamų ir „premium“ variantų, kuriuos pasirinkti.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

Nuorodų tvarkymo „WordPress“ papildinio naudojimo pranašumai

Naudodami nuorodų tvarkymo ir maskavimo papildinio naudojimą „WordPress“ svetainėje turite daugybę privalumų. Kai kurie iš šių pranašumų yra šie: lengvas nuorodų atnaujinimas, paspaudimų statistika, galimybė išsaugoti savo puslapio „PageRank“ ir nuorodų nukreipimas pagal geografinę vietą. Taigi, pažvelkime į kai kuriuos iš šių privalumų išsamiau:

Lengvas nuorodų taisymas ir atnaujinimas

Pagrindinis vieno iš papildinių, į kuriuos šiandien žiūrėsime, naudojimo pranašumas yra tas, kad juo lengva greitai atnaujinti nuorodas, kurias įtraukėte į savo įrašus ir puslapius..

Jei reguliariai susiejate nuorodą į savo mėgstamą žiniatinklio prieglobą, pavyzdžiui, iš savo tinklaraščio įrašų, naudodami papildinį sukurkite trumpą nuorodą į tą svetainę, galite greitai įterpti nuorodą į savo įrašus ir puslapius, taip sutaupydami laiko..

Užuot suradę svetainės, į kurią norite susieti, adresą, tada nukopijavę ir įklijavę nuorodą, galite ją vieną kartą išsaugoti papildinio prietaisų skydelyje ir keletą kartų greitai įterpti į savo turinį..

Tačiau tikrasis to pranašumas yra tas, kad jei tą nuorodą reikės pakeisti ateityje, galite tiesiog pakeisti ją vieną kartą įskiepio prietaisų skydelyje. Tai padarę visi atitinkamų trumpųjų nuorodų pavyzdžiai jūsų anksčiau paskelbtuose įrašuose ir puslapiuose dabar nurodys naują adresą.

Jei jūsų nurodytas produktas, paslauga ar kita paskirties vieta pasitraukia iš verslo, nutraukiama ar jūs tiesiog norite rekomenduoti ar patvirtinti kitą variantą, džiaugsitės, kad tą nuorodą galite pakeisti vienoje vietoje be turėdamas patikrinti ir redaguoti nesuskaičiuojamą kiekį įrašų.

Padarykite savo nuorodas lengviau skaitomas

skaitomos nuorodos

Kitas šių nuorodų tvarkymo ir maskavimo įrankių bruožas yra tas, kad jie gali paversti anksčiau nemandagias ir nepatrauklias ilgas nuorodas į labiau skaitomus ir patikimesnius URL.

Jei susiejate su produktu „Amazon“, nurodykite savo filialo ID, kuris gali būti kelių eilučių ilgio. Tačiau, naudodamiesi vienu iš žemiau esančių papildinių, galite tai padaryti:

Į tai:

http://www.savasdomenas.com/WordPress-book

Dabar turite pakartotinai naudojamą trumpąją nuorodą, kurią galite įterpti į savo turinį ir naudoti kitur. Naująją nuorodą, palyginti su originalia, taip pat gali perskaityti jūsų lankytojai. Kaip minėta anksčiau, jei tos knygos nebėra arba norite susieti su kitu elementu, galite tiesiog atnaujinti trumpąją nuorodą vienoje vietoje ir tada visi tos trumposios nuorodos egzemplioriai bus atnaujinti..

Tai taip pat vadinama nuorodų slėpimu ar slėpimu, kurie buvo paminėti šio įrašo įvade. Jei norite, kad jūsų nuorodos atrodytų mažiau kaip nuorodos į produktus, o labiau panašios į vidines nuorodas, tai yra vienas iš būdų tai padaryti. Tai gali padidinti lankytojų, spustelėjusių jūsų nuorodas, skaičių, tačiau atsižvelgiant į tai, kaip pavadinate trumpąsias nuorodas, tai gali atšaukti, nes lankytojai bus nukreipti į puslapį, kurio jie nenumatė.

Jei naudojate šią funkciją etiškai, vis tiek galite padaryti išorines nuorodas lengviau skaitomas, nesklaidydami skaitytojų apsilankyti puslapyje, kurio jie nesitikėjo aplankyti.

Nuorodų paspaudimų stebėjimas

sekti nuorodų paspaudimus

Bendra papildinių, galinčių padėti valdyti išorines nuorodas, ypatybė yra tai, kad jie taip pat gali sekti jūsų trumpąsias nuorodas ir pasakyti, kiek kartų lankytojai spustelėjo juos. Šie duomenys gali padėti jums analizuoti vartotoją ir suteikti jums supratimo apie tai, kaip sėkmingai buvo naudojami jūsų nuorodų talpinimo būdai.

Be to, jei reklamuojate produktus kaip filialus, gali būti naudinga turėti savo stebėjimo duomenis. Tai gali padėti, jei kyla ginčų su dukterinių įmonių tinklu, su kuriuo dirbate.

SEO privalumai

Manoma, kad susiejimas su išorinėmis svetainėmis gali prarasti „Google PageRank“ arba susilpninti jūsų svetainės „nuorodų sultis“. Norėdami padėti interneto meistrams tai išspręsti, sugalvojo „Google“, „Yahoo“ ir „Microsoft“ „nofollow“ žyma.

Šią žymą galima pridėti prie nuorodų, kad paieškos varikliai nebegalėtų sekti tų nuorodų ir perduoti kai kurios savo svetainės „PageRank“ paskirties vietai..

Nors diskutuotina, kokia ši praktika yra šiandien, jei norite lengvo būdo pažymėti savo išorines nuorodas kaip „nofollow“, šie nuorodų tvarkymo papildiniai, į kuriuos žiūrėsime, gali jums padėti tai padaryti..

Geriausias nuorodų valdymas ir partnerių nuorodų maskavimo papildiniai

Tai apima pagrindinius šių nuorodų maskavimo ir valdymo papildinio pranašumus, todėl pažvelkime į geriausias „WordPress“ naudotojų galimybes:

Pretty Link Lite

Pretty Link Lite

Pretty Link Lite yra nemokamas URL sutrumpinimo papildinys kuri leidžia lengvai valdyti savo filialą ir kitus išorinius ryšius. Naudodami „Pretty Link“, sutrumpintos nuorodos naudoja jūsų domeno vardą, kad jas išvalytų. Tai gali padaryti jūsų nuorodas patikimesnes ir kartu užtemdyti tai, į kurią svetainę jūs iš tikrųjų nukreipiate.

Be nuorodų maskavimo, galite jas efektyviau sekti ir valdyti, naudodamiesi viena administratoriaus sritimi. Jei norite viską pakoreguoti, galite atnaujinti į „Pro“ versiją. Tai apima septynis naujus peradresavimo tipus, taip pat keletą kitų funkcijų.

Ištroškę filialai

Ištroškę filialai

Ištroškę filialai yra dar viena nemokama nuorodų valdymo ir maskavimo priemonė. Nors šiame papildinyje yra patogus prietaisų skydelis ir naudingų funkcijų rinkinys, jį galima atnaujinti įsigijus vieną ar daugiau „premium“ priedų..

Viena iš išsiskiriančių ištroškusių filialų savybių, nerasta „Pretty Link Lite“, yra ta, kad pridedamas mygtukas, skirtas pranešimų redaktoriui, norint greitai pridėti naujas nuorodas ir įterpti esamas nuorodas į jūsų turinį. Tokiu būdu jums nereikės perjungti ekranų norint rasti savo nuorodas ir tai taupoma realiu laiku.

Galimybė pasirinkti iš papildomų priedų ir pridėti tokių funkcijų, kaip automatinis susiejimas, geografinės vietos nukreipimas ir padalijimas, padaro tai geru pasirinkimu labiau pažengusiems arba tiems, kurie mano, kad jų poreikiai augs ateitis.

WP vedlio apsiaustas

WP vedlio apsiaustas

„WP Wizard Cloak“ yra nemokama naudoti ir apima naudingą funkciją, leidžiančią siųsti lankytojus į konkretų URL, atsižvelgiant į jų geografinę vietą.

Taip pat galite sukurti raktinius žodžius, kurie automatiškai paverčiami nuorodomis, kai jie pateikiami jūsų žinutėje ar puslapyje. Be to, jūs galite gauti prieigą prie naudingos statistikos, kad sužinotumėte, kiek kartų spustelėjamos jūsų nuorodos. Įskiepis prie įrašų rengyklės prideda mygtuką, kuris labai palengvina šių nuorodų įterpimą į jūsų įrašus ir puslapius.

Nors šis papildinys yra palyginti naujas, jis siūlo didelį konkurencinių funkcijų rinkinį ir intuityvią vartotojo sąsają.

Link Trackr

Link Trackr

„Link Trackr“ yra aukščiausios kokybės, priglobtas sprendimas didesnėms svetainėms, kurios yra paruoštos naudoti visiems šios paslaugos teikiamiems profesionaliems nuorodų tvarkymo įrankiams.

Ši paslauga ne tik apima nuorodų valdymą ir maskavimą, bet taip pat ir nuorodų tikrinimą, konversijų stebėjimą, socialinės ir virusinės rinkodaros įrankius bei išsamias rinkodaros ataskaitas..

Pagrindinis paketas prasideda nuo 9 USD per mėnesį, o jame yra 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, kuri padės nuspręsti, ar tai jums skirtas įrankis.

Išvada

Kaip matote, yra daugybė rimtų priežasčių, kodėl jūsų „WordPress“ svetainėje reikia naudoti nuorodų tvarkymą ir maskavimo papildinį, ir tiek pat įrankių, kiek pasirinkti.

Nesvarbu, ar norite nemokamos parinkties, apimančios pagrindinį nuorodų valdymą, ar visapusišką „premium“ priglobtą paslaugą, ar ką nors tarp jų, yra įskiepis, kuris patenkins jūsų poreikius ir atitiks jūsų biudžetą.

Ką manote apie nuorodų maskavimą? Ar jūs neprieštaraujate, kai svetainės slepia jų nuorodas? Kokias funkcijas norėtumėte pamatyti nuorodų tvarkymo papildinyje? Prašome pasidalinti savo mintimis komentaruose žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map