Pridėkite „WordPress“ apklausas ir apklausas naudodami šiuos nuostabius papildinius

Pridėti apklausas ir apklausas

Daugelis verslo įmonių naudojasi duomenimis, kad priimtų pagrįstus sprendimus. Galimybė rinkti duomenis, kuriuos galima panaudoti siekiant padidinti pajamų generavimą ir pardavimo konversiją, yra neįkainojamas kiekvieno verslo pranašumas. Verslo vadovai ir verslininkai, priimdami sprendimus, labai pasikliauja duomenų įžvalgomis. Šios informacijos pobūdis per pastarąjį dešimtmetį tapo elektroninis. Ir skirtingai nei praeityje, informaciją galite rinkti už nedidelę kainą arba nemokamai.


Apklausos ir apklausos gali padėti pagerinti bendravimą su skaitytojais ir auditorija. Šiame straipsnyje aptarsiu kelis geriausius „WordPress“ papildinius ir paslaugas, kuriomis galite naudotis norėdami užfiksuoti savo skaitytojų ir klientų nuomonę „WordPress“ svetainėse.

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Modalinis tyrimas

„Modal Survey“ yra aukščiausios kokybės „WordPress“ apklausų kūrėjas, kuris gali būti naudojamas kuriant naudingas apklausas, apklausas, teikiant atsisiuntimus ir net užrakinant turinį. Pasirinkite iš skirtingų stilių (iššokančiųjų mygtukų, paspaudimų, puslapyje), integruokite savo naujienlaiškį (palaikymas 13 pagrindinių pašto paslaugų teikėjų, įskaitant „MailChimp“, „Constant Contact“ ir „Campaign Monitor“), pridėkite neribotus klausimus, įtraukite savo socialinius ryšius, kurkite pritaikytas animacijas palengvindami „jQuery“, apriboti apklausos / apklausos rodymą vienam vartotojui ir įtraukti rezultatus kaip spalvotas diagramas, diagramas ar tekstą.

Tačiau tai, kas padaro „Modal Survey“ tokį lengvą, yra intuityvus „Visual Builder“. Galite kurti savo klausimus ir pamatyti tiesioginę apžvalgą dirbdami! Kaip šis pavyzdys:

„Modal Survey“ „WordPress“ papildinys

Modalinis tyrimas taip pat yra lokalizuotas ir paruoštas vertimui, jame yra variantų, kaip pridėti sąlyginius klausimus, pasirinkimo galimybių nustatyti apklausą viename puslapyje ar būti rodoma visame pasaulyje, yra lengvas eksporto pasirinkimas ir jis yra paruoštas GDPR (nepaprastai svarbi savybė, reikalinga ES esančioms svetainėms)..

Galite peržiūrėti tiesiogines apklausas ir sužinoti daugiau apie tai Modalinis tyrimas jų demonstracinėje svetainėje. Čia galite užsisakyti 11 skirtingų apklausos formatų, 4 stiliaus variantus, įvairias rezultatų diagramos parinktis ir greitą įvadinį vaizdo įrašą. Arba įsigykite šio galingo apklausos ir apklausos papildinio kopiją iš „CodeCanyon“ tik už 35 USD.

Gaukite modalinę apklausą

2. Polldaddy

Galingas apklausos redaktorius, turintis 19 klausimų tipų, kad pateiktų jūsų apklausos turinį. „Polldaddy“ yra puiki laisvosios apklausos galimybė. Galite siųsti kvietimus apklausoms el. Paštu, be to, papildinys veikia keliomis kalbomis ir renka atsakymus visuose įrenginiuose. Jie taip pat sukūrė programą, skirtą tik „Apple“ įrenginiams.

Be to, kad pridedate tik klausimus, galite naudoti praleidimo ir šakojimosi logiką, kad galėtumėte kurti sudėtingas apklausas be jokių apribojimų. Redaguokite šriftą, spalvą ir dydį, kad jūsų apklausos būtų išradingos. Pradėsite gauti 15 temų ir taip pat galite pereiti šiek tiek toliau, modifikuodami CSS. Taip pat turite galimybę pridėti turinio iš „YouTube“, „Flickr“ ir „Google“ žemėlapių. Tai gali būti naudinga renkant nuomones tam tikromis temomis, kurioms prieš pateikiant klausimus reikia pateikti vaizdo įrašą.

Apklausos

Bet kurios apklausos rezultatų duomenis galima peržiūrėti naudojant kelis filtrus, o neapdorotus duomenis taip pat galima eksportuoti į „Excel“, „Pdf“, „Google“ dokumentų ir XML formatus. Tokiu būdu rezultatus galima lengvai pasidalyti su kolegomis ir galite pradėti keisti savo svetainę, kad geriau aptarnautumėte savo klientus.

Papildinys taip pat yra suderinamas su SSL, kad būtų užtikrinta papildoma sauga. Be to, galite apsaugoti IP ir slaptažodžius, naudodamiesi tyrimo prieiga. Taip pat galite uždaryti apklausas pagal datą arba konkrečias atsakymų skaičiaus kvotas, o visas minėtas ypatybes galite pakartoti naudodamiesi vertinimo sistemomis, viktorinomis ir apklausomis. „Polldaddy“ laisvojoje struktūroje yra nemokamas planas, apribotas iki 200 tyrimų atsakymų per mėnesį, o jų planas prasideda nuo 200 USD per metus, iki 5000 atsakymų per mėnesį.

Gaukite Polldaddy

3. „TotalPollPro“

Su „TotalPollPro“ galima sukurti paieškos sistemų optimizuotas, reaguojančias ir firmines apklausas. Prieiga prie 30 ir daugiau unikalių funkcijų, kad būtų galima sukurti tinkamą „WordPress“ svetainės apklausą.

„TotalpollPro“

Turėtumėte patikrinti 25 šio papildinio demonstracines versijas, kad suprastumėte jo ypatybes. Daug dėmesio skiriama apsaugai nuo sukčiavimo, įskiepių seka seansus, naudoja slapukus ir „captcha“, riboja tam tikrus IP ir IP diapazonus. Taip pat galite įgalinti apklausas tik registruotiems svetainės nariams.

„TotalPollPro“ leidžia vartotojui apibrėžti apklausą, atsižvelgiant į tai, ar ji atitinka konkrečias kvotas, ir pagal datą. Jei užduodate jautrius klausimus, apklausos rezultatus galite laikyti privačius. Kitos puikios funkcijos apima galimybę sumaišyti atsakymų užsakymus, įdarbinti RTL ir vykdyti apklausas septyniomis kalbomis, vos už 26 USD..

Gaukite „TotalPollPro“

4. Atsakinga apklausa

Man patinka 7 animacinės diagramos, kurias galima rasti su „Responsive Poll“ įskiepiu – lentelė su diagrama, automobilio diagrama, spurgų diagrama, linijų diagrama, radaro diagrama, poliarinė diagrama ir įkrovos juostos progreso juostos. Tiesiog patikrinkite juos žemiau!

reaktyvus apklausa WordPress įskiepiai

Gal šiek tiek šališkumo, bet kam nepatinka duomenys grafiniu formatu? Tai labai palengvina aiškinimą. Taip pat galite pridėti skirtingus leidimus, kad galėtumėte pasiekti rezultatus. Arba visada pateikite rezultatus prieš balsavimą, arba leiskite vartotojui paskambinti. Arba galite įgalinti prieigą prie rezultatų tik balsavusiems vartotojams, arba nuspręsite jų visai neatskleisti (jei pasirinksite tai, galite išsaugoti rezultatus dideliam atskleidimui vėliau).

Aš esu didelis futbolo gerbėjas ir man patinka matyti žaidėjų statistiką su radaro diagramomis. Tokiu būdu jūs gausite visą jo / jos įmokų vaizdą. Jei turite svetainę, kurioje skelbiama daug statistikos, ir norėtumėte atlikti apklausą, tai būtų puikus jūsų „WordPress“ svetainės priedas. O tai tik 16 USD sulaiko jus?

Gaukite apklausą

5. Yop apklausos

„Yop“ yra nemokamas apklausos papildinys, galintis sudaryti apklausas ir apklausas. Lengvai pridėkite juos prie savo tinklaraščio įrašų ir puslapių. Norėdami sutaupyti laiko, galite klonuoti ir redaguoti ankstesnes apklausas.

Pačios apklausos siūlo daug pasirinkimo galimybių: tvarkaraščių sudarymas, apklausų pateikimas su ID ir kelių tipų apklausų atsakymai, kuriuos galima peržiūrėti abėcėlės tvarka arba pagal balsų skaičių. Turėdami apklausos rezultatus, galite juos parodyti pagal balsų skaičių ar procentą. Rezultatai gali būti atskleisti po / prieš balsavimą arba tam tikriems vartotojams arba tam tikrą dieną. Galite tinkinti apklausos šablonus ir klonuoti juos kelioms atskiroms apklausoms.

Yoptemplate

Kalbant apie saugumą, „Yop Poll“ gali uždrausti vartotojus el. Pašto ID, IP ar vartotojo vardu. Tai gana puikus apklausos ir apklausos papildinys, ypač jei manote, kad jis yra visiškai nemokamas ir neribojamas apklausų, kurias galima vykdyti vienu metu, skaičius.

Gaukite Yop apklausą

6. Apklausos pagal nuomonės etapą

Pasirinkau šį papildinį, nes atrodo, kad jis turi labai stiprų socialinį aspektą. Nuomonės apklausa yra puikus įskiepis, jei norėtumėte, kad apklausos dalytųsi socialiniuose tinkluose. Galite apklausti žmones jų socialine tapatybe arba anonimiškai.

Naudodamiesi socialiniais profiliais taip pat galite gauti prieigą prie daug daugiau duomenų, pateikdami vietą, lytį ir kitus demografinius filtrus. Tai taip pat taupo apklausos laiką, nes kiekvienos apklausos ar apklausos pradžioje nereikia užduoti įprastų klausimų.

„OpiStage“

Atrodo, kad šis papildinys yra puikus įrankis, padedantis pagerinti jūsų svetainės socialinį matomumą. Galite organizuoti loterijas ir kitus konkursus, kurie padidins srautą iš socialinių tinklų. „Apklausų pagal nuomonės etapą“ papildinys palaiko 30 kalbų ir puikiai tiktų įvairioms svetainėms visame pasaulyje. Alternatyvi parinktis, kurios dar nebuvo per daug atsisiuntimų, yra „Wedgies.com“ surengtos socialinės apklausos – vienodai nemokamas ir turtingas papildinys iš „WordPress“ saugyklos.

Gaukite nuomonės etapo apklausas

7. Apklausos meistras

„Poller Master“ yra dar viena visa apimanti „WordPress“ svetainių apklausų sistema. Sukurkite apklausas ir naudokite bet kokį jų skaičių bet kurioje savo svetainės dalyje.

„PollerMaster“

Kaip apklausos dalį galite pridėti vaizdo įrašų, vaizdų, skaidrių, schemų ir „Google“ žemėlapių. Be įprastų galimybių suplanuoti apklausą pagal pradžios ir pabaigos datas, taip pat galite pasitelkti apklausos skaičiavimo laikmačius, kad skubotumėte neteisėtai daugiau balsų..

Šio papildinio parinktys yra gana plačios. Tai apima 40 ir daugiau specialiai sukurtų žymimųjų laukelių ir radijo įėjimų stilių, 85 ir daugiau efektų, skirtų rezultatų, klaidų ir sėkmės pranešimams rodyti. O specialus IP slapukų stebėjimo įrankis užtikrins jūsų apklausos rezultatų sąžiningumą. Tik už 19 USD jūs gausite daugybę apklausų funkcijų!

Gaukite „Poller Master“

Apvyniokite

Apklausos ir apklausos yra įdomus dalykas, tačiau, jei jie bus tinkamai naudojami, jie tikrai suteiks pridėtinės vertės jūsų svetainei. Jei išbandėte apklausos papildinį, mielai išgirsčiau jūsų mintis apie tai toliau pateiktuose komentaruose! Tikiuosi, kad straipsnis buvo naudingas �� Norėdami gauti daugiau informacijos, užsiprenumeruokite „WpExplorer“ tinklaraštį!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map