Realus gyvenimo atvejis parduodant skaitmeninius atsisiuntimus jūsų tinklaraštyje

Paprastas skaitmeninių atsisiuntimų atvejo tyrimas

2012 m. Spalio mėn. Čia „WPExplorer“ peržiūrėjau „WordPress“ papildinį „Easy Digital Downloads“. Tuo metu turėjau gerą patarimą su papildiniu ir padariau išvadą, kad tai buvo geriausias sprendimas parduodant skaitmeninius atsisiuntimus tiesiai iš jūsų tinklaraščio, apie kuriuos žinojau..


Keturi mėnesiai judėti pirmyn ir aš pasiruošęs padėti pinigus ten, kur esu. Informacinį produktą išleidau spalio pabaigoje ir iki kelių dienų jį pardaviau naudodamas „E-junkie“. Tačiau visa tai neseniai pasikeitė, kai aš pradėjau naudoti paprastus skaitmeninius atsisiuntimus, kad galėčiau parduoti savo internetinį laisvai samdomų vertėjų rašymo vadovą.

Šiame pranešime pateiksiu realios praktikos, kaip įgyvendinau „Easy Digital Downloads“, atvejį, kad galėtumėte tiksliai pamatyti, kas yra skaitmeninių produktų pardavimo procesas per jūsų „WordPress“ tinklaraštį.

Kodėl aš perėjau prie paprastų skaitmeninių atsisiuntimų?

Pradėčiau nuo to, kad nebuvau ypač patenkinta „E-narkomanu“. Atvirai kalbant, už 5 USD per mėnesį tikrai negalima skųstis. Tai tinkamas pasirinkimas.

Tačiau aš jaučiau, kad noriu geriau nei padorus. Sąsaja nėra ypač patogi vartotojui, o ataskaitų teikimo sistema yra mažai pagrįsta. Nesudėtingi skaitmeniniai atsisiuntimai buvo mano galvoje nuo tada, kai aš jį peržiūrėjau, tačiau buvau šiek tiek per daug užimtas, kad galėčiau tvarkyti tai, kas, kaip maniau, būtų šiek tiek klastingas perkėlimo procesas. Buvau parduotas prie papildinio – man tiesiog reikėjo rasti laiko.

Laimei, aš tai padariau, o tai lemia mane šioje byloje!

„Easy Digital Downloads“ papildinio nustatymas

Aš buvau susirūpinęs, kad sukurti lengvus skaitmeninius atsisiuntimus bus sunku ir nebus sunku, tačiau niekas negalėjo būti toliau nuo tiesos. Tiesą sakant, įskiepį praktiškai verta naudoti iškart, kai tik jį įdiegiate – jums tikrai būtų gerai, jei atliksite patobulinimus, bet nieko bendro..

Įdiegę „Easy Digital Downloads“, jūsų šoninėje juostoje rodomi tinkamai:

„Easy Digital Downloads“ meniu parinktys

Iš pradžių galimų variantų skaičius gali atrodyti didelis, tačiau sąsaja iš tikrųjų yra labai patogi vartotojui. Prieš pradėdamas dėti produktus ir inicijuoti jungiklį, patikrinau „Nustatymų“, kuris yra padalintas į šešis skirtukus:

Skirtukų „Skaitmeninių atsisiuntimų nustatymai“ skirtukų ekrano kopija

Vienintelis dalykas, kurį padariau šiame etape, buvo įjungti bandymo režimą, pasirinkti savo mokėjimo šliuzus ir įvesti „PayPal“ el. Pašto adresą. Pagal numatytuosius nustatymus „Easy Digital Download“ yra „PayPal“ ir parinktis „Tikrinti mokėjimą“ (kurios naudojimas akivaizdus). Šiuo metu man viskas, ko man reikia, nes viskas vyko per „PayPal“ per „E-Junkie“, tačiau yra galimybė pridėti papildomų mokėjimo šliuzų su plėtiniais..

Tada aš pridėjau savo produktą, kurio iš tikrųjų yra trys versijos (ir kainos taškai). Tai buvo pyrago gabalas – aš tiesiog įvedžiau pavadinimą, tada įkėliau failą ir nustatiau kainą ir atsisiuntimo limitą:

Lengvas skaitmeninių atsisiuntimų ekranas Naujas atsisiuntimo ekranas

Viskas! Išsaugojęs atsisiuntimą man buvo gana gera eiti į priekį – viskas, ką man liko padaryti, buvo pardavimo puslapyje pridėti mygtuko „Pirkimas“ trumpąjį kodą..

Nesudėtingi skaitmeniniai atsisiuntimai palengvina tai, pridedant mygtuką virš raiškiojo teksto rengyklės naujuose skelbimuose / puslapiuose:

Mygtukas Įterpti atsisiuntimą

Spustelėjus mygtuką yra tik keletas paprastų informacijos:

Įterpti atsisiuntimo ekraną

Viskas! Baigę mygtuką, jūsų pardavimo puslapyje pasirodys bet kokia jūsų nustatyta forma:

Mygtuko „Pirkti dabar“ ekrano kopija

Teisinga sakyti, kad visas procesas buvo daug lengvesnis nei maniau.

Pirkėjo kelionė per mano svetainę

Tiesą sakant, aš maniau, kad visa tai yra mažai taip pat lengva. Aš norėjau ištirti kelionę, kurią bet kuris klientas nuvyks per mano svetainę, pirkdamas mano informacijos produktą. Laimei, tai padaryti yra labai paprasta, jei įjungta „Test Payment“ parinktis – procesą galite išbandyti tiek kartų, kiek norėtumėte.

Greitai sužinojau, kad diegiant „Easy Digital Downloads“ sukuriama daugybė numatytųjų puslapių, kad patikros / mokėjimo procesas būtų paruoštas iškart. Pridėjus atsisiuntimų ir mokėjimo mygtukus, norint, kad kasos procesas veiktų, jums nereikia nieko neliesti, tačiau gali būti protinga pritaikyti tuos puslapius, kad jūsų svetainė būtų šiek tiek asmeniškesnė..

Tai yra pyrago gabalas – tuos papildomus puslapius galite rasti šalia visų kitų jūsų svetainės puslapių ir taisyti taip pat, kaip ir bet kurį kitą puslapį:

Paprastų skaitmeninių atsisiuntimų puslapiai

Kiekviename puslapyje yra trumpas kodas, pateikiantis ryšį tarp puslapio ir dinamiškai sukurto turinio. Viskas, ką aš padariau, buvo pridėta šiek tiek teksto prieš šį trumpą kodą, kad būtų pasiektas norimas rezultatas, taigi šis…

„Checkout“ puslapio ekrano kopija

… tapo tokiu:

„Checkout“ puslapio ekrano kopija

Kai buvau patenkintas procesu, kurio metu klientas įsigijo prekę mano svetainėje, kreipiausi į pirkimo patvirtinimo el. Laišką, kurį jie gaus. Tai dar viena sritis, kurioje išsiskiria lengvi skaitmeniniai atsisiuntimai, nes tai leidžia pritaikyti šį el. Laišką pagal jūsų širdies turinį, naudojant daugybę dinaminių laukų. Štai ką baigiau:

Pirkimo patvirtinimo el

Kuris sukuria tokį el. Laišką iš tikrųjų:

Pirkimo patvirtinimo el

Paprasta, bet efektyvu.

Ataskaitos ir statistika

Aš neturiu nieko, kas galėtų jums parodyti ataskaitas (kadangi turiu tik vienos dienos vertės pardavimų ekrano kopijas), tačiau ataskaitų teikimas yra viena pagrindinių priežasčių, dėl kurios nusprendžiau pereiti nuo „E-Junkie“ prie „Easy Digital Downloads“. Turėti visas savo ataskaitas „WordPress“ prietaisų skydelyje yra labai patogu, o pačios ataskaitos yra tikrai gražiai pateiktos.

Galite patikrinti duomenis sąrašo formatu (ir paspausti ant kiekvieno produkto norėdami gauti daugiau informacijos):

Pirkinių ekrano kopija

Arba stebėkite tendencijas laikui bėgant teikdami ataskaitas:

„Easy Digital Download“ ataskaitos ekrano kopija

Tai viskas, be galo lengva ir patobulinta mano el. Narkomano patirtimi. Negaliu laukti, kai įsigilinsiu į šias ataskaitas, kai turėsiu daugiau duomenų, su kuriais galėčiau žaisti.

Už scenų yra kur kas daugiau

Tai gana daug apima paprastus veiksmus, kuriuos aš ėmiausi, kad sukurtų ir paleisčiau paprastus skaitmeninius atsisiuntimus – visas procesas man neužtruko ilgiau nei 30 minučių (iš kurių daug kas buvo įdomu. Bet nors nesudėtingus skaitmeninius atsisiuntimus yra pakankamai lengva nustatyti, jums prieinamų parinkčių yra labai daug, kad galėtumėte patobulinti reikalus pagal savo skonį. Aš nesu įsitikinęs, kad yra daugybė būdų (jei tokių yra), kuriuos norėtumėte siūlyti atsisiunčiant skaitmeninius failus iš savo „WordPress“ tinklaraščio, kad „Easy Digital Downloads“ negaliu rankena – Pippinas tikrai atrodo, kad viską sugalvojai.

Yra daugybė dalykų, kurių net neminėjau, pvz., Nuolaidų kodai, kategorijos ir žymos bei dar daugiau parametrų, tačiau viską galite rasti patys, atsisiuntę nemokamus skaitmeninius atsisiuntimus nemokamai (yep. Nemokamai!).

Be to, papildinys reguliariai atnaujinamas ir, kaip jau minėjau aukščiau, yra daugybė plėtinių, kuriuos galite naudoti norėdami padidinti jo funkcionalumą. Aš jau esu įdiegęs „Affiliates Pro“ plėtinį ir atidžiau apžvelgsiu kitus plėtinius, norėdamas sužinoti, ar jie gali būti naudingi ir man..

Įdiegę ir nustatę lengvus skaitmeninius atsisiuntimus, negalvoju apie jokią priežastį, kodėl pasirinkčiau alternatyvią parinktį. Nedvejodamas rekomenduočiau tai visiems, norintiems parduoti skaitmeninius atsisiuntimus per savo tinklaraštį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map