Rekomenduojamos „WordPress“ temos laisvai samdomiems darbuotojams

Nėra nieko įdomesnio, nei tai padaryti savo, kaip laisvai samdomo darbuotojo, akivaizdoje. Būti savuoju viršininku, kupinu rizikos ir atsakomybės, yra viena iš labiausiai išskiriančių profesijų, kurią galite pasirinkti. Viena iš minėtų pareigų yra sukurti ir valdyti savo svetainę. Jei nesate laisvai samdomas žiniatinklio dizaineris, tai gali atrodyti bauginanti užduotis, tačiau ji nebūtinai turi būti. Yra daugybė nuostabių „WordPress“ temų, kurias galite naudoti kurdami savo svetainę iš karto. Pažvelkite į keletą mūsų pasirinkimų, kaip rasti geriausias „WordPress“ temas laisvai samdomiems darbuotojams.


Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

1. Alona

alona-wp-tema

„Alona“ yra nuostabi aplanko tema, kurią sudaro 4 stulbinantys aplankai, kelios vaizdinės vitrinos (tinklelis, slankiklis ar vaizdo įrašas), „FontAwesome“ piktogramų integracija, tinkinti „Google“ šriftai ir dar daugiau. Ši tema yra puiki galimybė sukurti profesionalų ir įspūdingą internetinį portfelį, kad sužavėtų klientus ir įtikintų temą jus pasamdyti!

2. Flatironas

„flatiron“ - minimali - verslo tema

„Flatiron“ yra labai paprasta ir švari verslo „WordPress“ tema, kurią sukūrė „WPExplorer“. Temą galima parduoti kūrybinėje rinkoje už labai patrauklią kainą ir joje yra viskas, ko reikia norint sukurti labai švarią ir minimalią įmonės / verslo svetainę, kuri puikiai tinka laisvai samdomiems darbuotojams parodyti savo darbą ir įgūdžius..

3. Deimantas

deimanto-wp-tema

Deimantas yra daugialypė „WordPress“ tema, kurią galite naudoti kurdami savo verslo svetainę iš karto. Tema yra visiškai integruota su „WooCommerce“, jei norite parduoti bet kokius savo svetainės produktus, joje yra keli pagrindinio puslapio šablonai, kad sąranka palengvėtų, ir yra daugybė papildomų funkcijų, leidžiančių jūsų svetainei išties parodyti jūsų atliktą darbą (pvz., Paralaksas) slankmačiai, tinkintas katalogas ir dar daugiau).

4. Iš viso

bendra-wp-tema

Iš viso yra dar viena tvirta laisvai samdomų vertėjų arba agentūrų svetainių galimybė. Mūsų bendrojoje struktūroje yra labai paprastas „drag and drop“ kūrimo priemonė, kurią galite naudoti norėdami sukurti pasirinktinius pagrindinius puslapius, apie mus, puslapius, portfelio elementus, savotišką tinklaraštį, paslaugų puslapius ar dar ką nors, nežinant jokio kodo. Šriftų piktogramų parinktys, pasirinktinės spalvos, pilnas ar supakuotas išdėstymas ir dar daugiau daro tai tikrai beribę temą kuriant savo svetainę.

5. Skyrius

skyrius-wp-tema

Skyrius yra nuostabi „Themes Kingdom“ mūro aplanko tema, kuri buvo praktiškai sukurta laisvai samdomiems specialistams. Mūro aplankas, tinkintas tinklaraštis, reaktyvus dizainas, lengvai naudojami puslapių šablonai ir kitos puikios savybės – visa tai daro tai puikia tema laisvai samdomiems tinklaraštininkams, dizaineriams, fotografams ar bet kam kitam..

6. Osvaldas

oswald-wp-tema

„Oswald“ yra dar viena fantastinė tema kuriant savo verslą ar atnaujinant svetainę. Neribotų spalvų, „Google“ šriftų, „FontAwesome“ piktogramų, pasirinktinių trumpųjų kodų, paralakso vaizdų ir vaizdo įrašų, filtravimo aplanko ir net temos parinkčių skydelio parinktys yra visa tai, kas įtraukta į šią gražią minimalią temą..

7. Centriška

centrinė-wp-tema

Jau anksčiau kalbėjome apie „Genesis“ pagrindus, o „Centric“ yra „Genesis“ vaiko tema, kuri yra tiesiog tobula kuriant nukreipimo puslapius mažoms įmonėms ar gaminiams. Ši vaiko tema prideda 7 spalvų apvalkalus, pasirinktinį foną, pasirinktines antraštes ir dar daugiau, kad per kelias minutes galėtumėte suprojektuoti dėmesį patraukiantį puslapį..

8. „SinglePage“

vieno puslapio wp tema

Jums reikia jūsų produktų ar paslaugų nukreipimo puslapio stiliaus svetainės? Jokių problemų – vienas puslapis yra puiki galimybė sukurti savo reaktyvią vieno puslapio svetainę. Tiesiog įdiekite temą ir naudokite pasirinktinio logotipo, pasirinktinių spalvų, jautrių slankiklių ir pasirinktinių šriftų parinktis, kad sukurtumėte savo svetainę..

9. Laisvai samdomas darbuotojas

laisvai samdomas-wp-tema

Mes kalbame apie laisvai samdomų specialistų temas, todėl negalėjome praleisti „ThemeFuse“ laisvai samdomo darbuotojo temos. Ši tema buvo sukurta laisvai samdomiems specialistams, turintiems vieno puslapio dizainą, aplanką, paslaugas, skyrių apie mane, gražų tinklaraštį ir, žinoma, kontaktinę formą. Ši miela tinklainei paruošta tema yra puikus būdas reklamuoti save ir savo verslą.

10. Siūlas

gija-wp-tema

Siūlas yra drąsi ir elegantiška tema, puikiai tinkanti laisvai samdomai svetainei. Įdiekite temą ir naudokite kūriklį, norėdami sukurti pasirinktinius puslapius. „Ajaxed“ projekto puslapiai, paralakso vaizdo efektai ir vieno ar kelių puslapių išdėstymo parinktys yra tik keletas unikalių parinkčių, įtrauktų į temą, kurias galite naudoti jums nepaprastoje tinkintoje svetainėje.

11. Kolektyvas

kolektyvinė-wp-tema

„Collective by ThemeFuse“ yra dar viena nuostabi galimybė sukurti savo laisvai samdomą darbuotoją ar agentūros svetainę. Temoje yra visos jums reikalingos savybės, neišsipūtus. Skelbimų reklaminių antraščių, šoninių juostų, spalvų, fono, mega meniu ir išdėstymo parinktys yra visiškai lengvi būdai pritaikyti jūsų įmonės temą.

12. „CleanPort“

„cleanport-wp-tema“

Ši stilinga tema yra puikus būdas parodyti, kaip gerai darote tai, ką darote. „CleanBold“ turi įmontuotas „Live WordPress Theme“ pritaikymo parinkties parinktis, kad vos keliais mygtuko paspaudimais greitai ir lengvai galėtumėte pakeisti spalvas, logotipą, slankiklius, šriftus ir dar daugiau. Taip pat yra socialinė integracija, todėl jūsų klientai gali lengvai jus sekti „Twitter“, „Facebook“ ir kt.

13. StartingUp

pradžios-wp-tema

„StartingUp“ tema yra puikus šablonas, kurį galite naudoti svetainėje, ypač jei tik pradedate. Ši tema leidžia naujoms ar mažoms įmonėms lengvai sukurti įspūdingą svetainę nepriimant į darbą internetinių dizainerių. „StartingUp“ apima portfelio parinktis, el. Prekybos palaikymą (kad galėtumėte parduoti savo prekes), keletą temų, paprastas spalvų ir šriftų parinktis ir dar daugiau.

14. DAUGIAU

DAUGIAU WP tema

DAUGIAU yra miela „WordPress“ tema, puikiai tinkanti kūrybingiems specialistams. Ši tema pasižymi puikiomis savybėmis, kurias bet kuris laisvai samdomas vertėjas ar agentūra norėtų sukurti savo svetainėje. Funkcijos, tokios kaip skaidrių demonstracija, klientų karuselės, paralakso slankikliai, neribotos spalvos ir dar daugiau, yra puikios, norint sukurti tinkintą svetainę, kad sužavėtų jūsų klientus..

15. Divi

div-wp-tema

Divi turėjo būti šiame sąraše. Pilna funkcijų, „Divi“ yra lanksti tema, kurią galite naudoti kurdami įvairaus tipo svetaines. Galite sukurti iš anksto paruoštus išdėstymus, pasirinktinį „Divi“ kūrimo įrankį, pasirinktinius įrašų tipus ir dar daugiau, kad sukurtumėte tobulą pikselių tinklapį.

16. „CleanBold“

„cleanbold-wp“ tema

„CleanBold“ yra paprasta ir (jūs spėjote) paryškinta „WordPress“ tema su daugybe laisvos vietos, kurią galite naudoti norėdami parodyti savo darbą ar savo verslą. Į šią temą įeina nuostabus pagrindinis puslapis, puikus portfelis ir, žinoma, spalvingas tinklaraštis, kuriuo galite pasidalinti savo naujienomis su savo skaitytojais ir klientais..

17. Firmos

korporacinė-wp-tema

Pradėkite verslą ir apsilankykite įmonėje „Themify“ – tai švari universali tema, kurią galite naudoti kurdami bet kokio tipo profesionalią svetainę. „Themify Builder“ leidžia lengvai sukurti pasirinktinius maketus, o įtrauktos šriftų, meniu, spalvų, pasirinktinių valdiklių, fono paveikslėlių ir vaizdo įrašų parinktys tai daro daug lengviau..

18. Macho

macho-wp-tema

„Macho“ yra dar viena puiki tema, kuria galite sukurti aptakią svetainę, kad sužavėtumėte savo klientus. Tarp funkcijų yra „Google“ šrifto parinktys, lengvai naudojami puslapio šablonai, įmontuoti SEO variantai, „lightbox“ aplankai, 7 nemokami papildiniai ir dar daugiau. Be to, šioje temoje yra palaikymas lengvų skaitmeninių atsisiuntimų, kad galėtumėte parduoti visus norimus vaizdus, ​​el. Knygas, vaizdo įrašus ar kitas skaitmenines prekes..

Apvyniokite

Žinoma, yra tūkstančiai temų, iš kurių galima rinktis, tačiau tai tik keletas mūsų mėgstamiausių. Tikimės, kad rasite tai, kas jums patinka! Ir jei manote, kad praleidome tikrai puikią temą, puikiai tinkančią laisvai samdomiems darbuotojams ar mažoms įmonėms, palikite mums komentarą žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map