Sukurkite nuostabias internetines bendruomenes su „WordPress“ nariu

Jei norite sukurti svetainę, kurioje žmonės gali prisiregistruoti ir tapti nariais, yra naujas papildinys, kuris palengvins jūsų gyvenimą.. Pagrindinis narys yra bendruomenės ir vartotojo profilio papildinys, leidžiantis labai lengvai pridėti gražius vartotojo profilius į savo svetainę ir kurti pažangias internetines bendruomenes.


um-profilis

Papildinys yra nepaprastai universalus ir leis sukurti daugybę įvairių svetainių, kuriose vartotojai gali užsiregistruoti ir tapti nariais. Joje pilna funkcijų ir funkcionalumo, tačiau jis vis dar yra lengvai naudojamas ir lengvas.

Nors šiame įraše yra per daug funkcijų, kad būtų galima paminėti, pagrindinės įskiepio ypatybės yra: pasirinktiniai vartotojo vaidmenys; kelios registracijos formos su vaidmens priskyrimu; neriboti formos laukai vartotojo duomenims fiksuoti; sąlyginė laukų logika; pažengusio „drag and drop“ formos statybininkas; gražūs vartotojų profiliai; sąlyginis meniu; narių katalogai su pasirenkamais paieškos filtrais; paskyros puslapis, skirtas vartotojams valdyti savo sąskaitą (pakeisti slaptažodį, ištrinti sąskaitą, privatumą ir tt); turinio apribojimas su puslapio peradresavimais; el. pašto šablonai ir daug daugiau.

um-narių katalogai

Atsisakymas: „WPExplorer“ yra vieno ar kelių toliau išvardytų produktų dukterinė įmonė. Jei spustelėsite nuorodą ir atliksite pirkinį, mes galėsime sudaryti komisinius.

Greitas nustatymas

Puikus įskiepio dalykas yra tai, kad per kelias minutes galite savo bendruomenės svetainę sukurti ir paleisti, naudodami momentinį įskiepio sąranką, kuri automatiškai pridės visus pagrindinius puslapius, reikalingus žmonėms leisti registruotis ir tapti nariais..

Pratęsimai

Palaikydamas savo paprastumą, kad papildinys būtų lengvas ir nesuvaržytas, papildinys naudoja plėtinio modelį, kuris yra tas pats modelis, kurį naudoja populiarūs papildiniai, tokie kaip „WooCommerce“, „Easy Digital Downloads“ ir „Ninja Forms“. Didžiausias narys šiuo metu siūlo šiuos dalykus Galutinis narių pratęsimas su daugiau planuojamų ateičiai:

Socialinis prisijungimas

Jei norite leisti vartotojams registruotis / prisijungti prie jūsų svetainės per socialinius tinklus, kad jiems nereikėtų atsiminti kito prisijungimo duomenų rinkinio, galite tai padaryti naudodamiesi socialinio prisijungimo plėtiniu, kuris leidžia vartotojams registruotis / prisijungti per „Facebook“, „Twitter“, „Google+“ , „LinkedIn“, „Instagram“, VK.com/VKontakte. Galite nuspręsti, kuriuos tinklus naudoti, ir naudodamiesi trumpaisiais kodais, galite parodyti mygtukus prisijungimo ir registracijos formose ar bet kurioje svetainės vietoje.

um-sociallogin

„MailChimp“

„MailChimp“ plėtinys integruoja „MailChimp“ su papildiniu ir leidžia vartotojams užsiprenumeruoti jūsų adresų sąrašus, kai jie registruojasi jūsų svetainėje. Vartotojai gali užsiprenumeruoti kelis sąrašus ir atsisakyti sąrašų tiesiogiai iš savo paskyros puslapio. Naudodami šį plėtinį, taip pat galite sinchronizuoti vartotojo meta į savo „MailChimp“ sąrašą.

um-mailchimp

„bbPress“

Kuriant bendruomenines svetaines, paprastai yra forumas, kuriame vartotojai gali bendrauti. Šis plėtinys sklandžiai integruoja „Ultimate Member“ su „bbPress“ ir perkelia „bbPress“ profilio informaciją į „Ultimate Member“ profilį.

um-bbpress

Vartotojo apžvalgos

„Ultimate Member“ naudotojų atsiliepimų plėtinys suteikia 5 žvaigždučių įvertinimo ir peržiūros sistemą jūsų svetainei, leidžiančią vartotojams įvertinti ir peržiūrėti vienas kitą. Naudodami šį plėtinį galite užsisakyti aukščiausių įvertinimų vartotojų katalogus, leisti vartotojams filtruoti katalogus pagal įvertinimus, pridėti savo svetainės valdiklius, kuriuose būtų rodomi aukščiausi ir geriausiai įvertinti vartotojai, ir dar daugiau.

um-vartotojo atsiliepimai

myCRED

Jei norite patobulinti savo svetainę ir atsilyginti vartotojams, galite tai lengvai padaryti integruodami „Ultimate Member“ su myCRED, kuri, mano manymu, yra geriausia „WordPress“ taškų valdymo sistema. Šis plėtinys leidžia apdovanoti vartotojus taškais už konkrečius veiksmus ir taip pat rodyti profilyje vartotojo taškus, ženklelius, rango ir progreso matuoklį.

um mycred

Pranešimai

Yra daug papildinių, kurie leis jums pridėti visos svetainės pranešimus į savo svetainę, tačiau ne vienas turi galimybę rodyti pranešimus tam tikriems vartotojo vaidmenims arba prisijungti / atsijungti. Naudodami šį plėtinį jūs galite visiškai valdyti, kuriuos vartotojus gali pamatyti kiekvienas pranešimas. Taip pat galite rodyti pranešimus visoje svetainėje arba konkrečiuose puslapiuose tik naudodami trumpąjį kodą.

um pranešimai

Pranešimai realiu laiku

Jei norite prie savo svetainės pridėti pranešimų sistemą, panašią į „Facebook“ ir „Twitter“, tada šis plėtinys leis jums tai padaryti. Realiojo laiko pranešimų sistema leidžia vartotojams gauti pranešimus realiu laiku tiesiogiai jūsų svetainėje apie jiems svarbius įvykius.

um-pranešimai

Prisijungę vartotojai (nemokamai)

Jei norite leisti vartotojams pamatyti, kurie kiti vartotojai prisijungę, tada šis nemokamas plėtinys leis parodyti, kas šiuo metu prisijungę prie jūsų svetainės. Kaip ir daugelis kitų papildinio elementų, šis plėtinys leidžia vartotojams valdyti savo privatumą, taigi, jei vartotojas nenori pranešti kitiems vartotojams, kad yra prisijungę, jie gali paslėpti save per savo paskyros puslapį..

um internetiniai vartotojai

„Google reCAPTCHA“ (nemokama)

Nors įskiepiui jau pateiktos prisijungimo ir registracijos formų apsaugos nuo šlamšto priemonės, šis nemokamas plėtinys leidžia prie savo formų pridėti oficialų „Google reCAPTCHA“, kuris padės toliau kovoti su šlamštu.

um-recaptcha

UM galerija (trečiųjų šalių plėtinys)

„Ultimate Member“ galerija

„WordPress“ papildinys „Ultimate Member“ galerija yra viena iš geriausių galimų „Ultimate Member“ socialinio tinklo įskiepių galerijų. Tai lengva nustatyti ir naudoti. Naudodamiesi šia UM galerija, bet kuris socialinis tinklas suteikia modernesnę patirtį palaikant nuotraukas ir vaizdo įrašus, komentarus ir albumo valdymą.

Šis įskiepis puikiai tinka bet kokiam socialiniam tinklui, nes leidžia vartotojams būti aktyviems bet kuriame socialiniame tinkle, nes jie įtraukiami per neribotus albumus ir nuotraukas. Be to, yra 2 režimai; Vieno albumo režimas ir neribotas režimas. Vieno albumo režime vartotojai įkelia visas savo nuotraukas į vieną albumą, o neribotas režimas suteikia jiems galimybę organizuoti nuotraukas ir vaizdo įrašus į neribotus albumus. Papildinys taip pat gali pasigirti savo individualiai sukurta „lightbox“, leidžiančia žiniasklaidos savininkams redaguoti albumo aprašą ir nuotraukų antraštes.

Jei svetainei nereikia vaizdo palaikymo, ją galima lengvai išjungti galerijos priedų skyriuje administratoriuje. Tame skyriuje taip pat galima įgalinti komentarų priedą, kuris pridėtų parinktį parašyti komentarus nuotraukoms iš „lightbox“.

Suaktyvinęs „Ultimate Member“ įskiepį „Socialinė veikla“, administratorius gali įjungti „UM Gallery“ priedą „Activity Wall“. Įjungę naujus albumus, jie bus įjungti ant veiklos sienos.

Įskiepis turi keletą kūrėjams skirtų kabliukų, įskaitant kabliukus po nuotraukos įkėlimo, albumo redagavimo, albumo sukūrimo ir kt.


Jei ieškote lengvo būdo, kaip į savo svetainę įtraukti panašias funkcijas kaip bendruomenė, tuomet pagrindinis narys gali būti tiesiog jūsų įskiepis. Nors įskiepis neleidžia šiuo metu kurti tokio socialinio tinklo, kokį galite naudoti naudodamiesi „BuddyPress“, įskiepio lankstumas, be to, kad auga jo plėtinių skaičius, reiškia, kad „Ultimate Member“ bus puikus pasirinkimas daugeliui „WordPress“ vartotojų, norinčių kurti internetines bendruomenes..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map