Sukurkite „WordPress“ produktų demonstracines svetaines naudodamiesi „Ninja Demo“

Jei nenaudojate „Ninja“ demonstracinis filmas jūsų „WordPress“ produktui, jūsų demonstracinė svetainė tikriausiai sušyla ir dėl to prarandate pardavimus. Aš nemėginu pasirinkti kovos; Aš tik norėčiau pasakyti šaltų sunkių faktų. Kaip aš galiu žinoti? Nes tik prieš kelias savaites įsitraukė ir mano demonstracinė svetainė.


Daugelis iš mūsų, kurie parduoda „WordPress“ produktus, gauna daugybę prašymų išbandyti jį prieš pirkdami. Demonstracinė svetainė yra puikus sprendimas tam, tačiau tik tuo atveju, jei ji padaryta teisingai. Problema ta, kad nė vienas iš mūsų netinkamai elgiamės. Visi mes turime savo požiūrį, tačiau dienos pabaigoje visi kenčiame nuo tų pačių trūkumų.

Kaip šiuo metu mes visi demonstruojame svetaines

Labai greitai leiskite pabandyti apibūdinti tai, ką mes visi šiuo metu darome. Jei visiškai praleidžiu balą, nedvejodami praneškite man komentaruose, bet aš manau, kad tai yra gana arti bent 99 proc. Demonstravimo svetainių, esančių šiandien..

 1. Mes kuriame savo turinį, vartotojus ir projektuojame taip, kaip norime, kad mūsų demonstracinė svetainė būtų pristatyta.
 2. Mes sukuriame duomenų bazės atsarginę kopiją.
 3. Mes rašome cron, kuris atnaujina duomenų bazę kas valandą ar kitu intervalu.
 4. Mes nulaužėme keletą kodo fragmentų ir papildinių, norėdami apriboti, kurios administratoriaus skiltys yra prieinamos ir kokius veiksmus galima atlikti.

Kai kurie iš mūsų automatizuoja šį procesą geriau nei kiti, tačiau dienos pabaigoje visi mūsų sprendimai turi didelių trūkumų.

Kodėl demonstracinės svetainės šiuo metu čiulpia

Yra daugybė priežasčių, kodėl jie čiulpia, tačiau leiskite man aprėpti tik dvi. Pažadu, jie yra vieninteliai du, kurių jums reikės.

problemos su demonstracijomis

1. Vartotojo turinio sugadinimas

Visi mūsų vartotojai tuo pačiu metu bando išbandyti tuos pačius duomenis.

Kronas, kuris kas valandą atkuria duomenų bazės atsarginę kopiją, to neišsprendžia. Tiesą sakant, tai sukelia tik daugiau painiavos. Vartotojas kelias minutes bando ką nors, ir staiga jų atliktas darbas visiškai nutrūksta.

Dabartiniai demonstraciniai sprendimai visiems vartotojams suteikia galimybę įdiegti tą patį „WordPress“, redaguoti tą patį turinį ir modifikuoti tuos pačius parametrus. Jei turite kelis vartotojus, kurie tuo pačiu metu išbando tuos pačius dalykus, galiu jums pažadėti tik vieną dalyką: jis neveiks nė vieno iš jų. „Produktų pasaulyje“ tai reiškia, kad dauguma vartotojų tiesiog manys, kad jūsų produktas yra sugedęs ir judės toliau.

2. Sunkus turinio atnaujinimas

Norėdami atnaujinti demonstracinį turinį, turime pereiti keletą langelių.

Kad ir kokia gera būtų jūsų demonstracinė svetainė, ją reikės dažnai atnaujinti. „WordPress“ ir papildinius reikia nuolat atnaujinti. Kai produktas subręsta, neabejotinai jūsų turinys pasensta ir jį reikia šiek tiek patobulinti. Atsižvelgdami į tai, kaip mes visi šiuo metu kuriame demonstracines svetaines, pagalvokime, kaip iš tikrųjų sudėtinga atnaujinti demonstracinę svetainę..

 • Negalime tiesiog keisti turinio, nes vartotojai galbūt redagavo demonstracinę versiją arba šiuo metu ją gali redaguoti. Mes tikrai nenorime, kad naujoji atsarginė kopija būtų įmanoma.
 • Turime išstumti dabartinius vartotojus ir užkirsti kelią jiems turėti galimybę ką nors modifikuoti, kol atliekame atnaujinimus.
 • Turime atkurti demonstracinės versijos atsarginę atsarginę kopiją, kad turėtume naują išeities tašką, į kurį galėtume įtraukti savo pakeitimus.
 • Atlikę pakeitimus, turime pasidaryti naują atsarginę kopiją.
 • Turime atleisti vartotojo apribojimus, kad demonstracinė svetainė vėl būtų prieinama pasauliui.

Tai neatrodo labai blogai, kaip gražus ir tvarkingas sąrašas, tačiau, jei kelis kartus turėjote tai padaryti savo demonstracinėje svetainėje, žinote, kad tai didžiulis „Buzz“ žudymas. Demonstracinė svetainė turėtų būti žaidimų aikštelė, kurioje žmonės galėtų pamatyti, koks nuostabus yra jūsų produktas. Tai neįvyks, jei į tai žiūrėsite kaip į kažkokį rūpestį. Laikui bėgant jūsų demonstracinė svetainė greičiausiai bus apleista.

„WordPress“ demonstracinių svetainių ateitis

Tai nebūtinai turi būti jūsų ateitis. Tai iš tikrųjų gali būti jūsų dabartis su „Ninja Demo“.

Mes sukūrėme „Ninja Demo“, kad išspręstų du pagrindinius iššūkius, apie kuriuos ką tik kalbėjome, ir daugybę kitų. Žiūrint iš mūsų perspektyvos, kol jie nebuvo nagrinėjami, mūsų demonstracinė versija tikriausiai padarė daugiau žalos nei naudos.

1. Visi vartotojai išbando jūsų produktą savo smėlio dėžėje

Tai buvo svarbiausia. Noriu, kad vartotojas galėtų naudotis mūsų produktais taip, tarsi jie dirbtų savo „WordPress“ svetainėje.

„ninja“ demonstracinė svetainė

Naudodamasis „WordPress“ svetainės galimybe, vartotojui nusprendus išbandyti demonstracinę versiją, visiškai jiems sukurta smėlio dėžė. Jos turinys ir nustatymai yra tokie patys kaip pagrindinės demonstracinės svetainės, tačiau ji matoma tik jiems. Tai leidžia jiems atlikti bet kokius norimus pakeitimus ir kruopščiai išbandyti gaminį, nedarant įtakos niekam kitam. Taip pat niekas kitas jų nepadarys.

Kitas puikus dalykas yra tai, kad šios smėlio dėžės nėra tik tam tikros trukmės. Jie išlieka gyvi tol, kol vartotojas demonstruoja demonstracinę svetainę savo naršyklėje. Tokiu būdu jie gali išbandyti jūsų produktą 10 minučių arba 10 valandų ir visi jų unikalūs pakeitimai bus išsaugoti.

Kai vartotojas baigs ir uždarys demonstracinę versiją, jis per valandą išvalys smėlio dėžę. Jums neliks netvarkos, nes smėlio dėžės bus visiškai ištrintos be pėdsakų, kai jos nebenaudojamos.

2. Pagrindinė tinklo svetainė yra jūsų atsarginė kopija

Atsarginė kopija tikriausiai nėra tinkamas terminas. Pagrindinė jūsų tinklo svetainė yra visas jūsų demonstracinis turinys. Kai sukuriama smėlio dėžė, ji tiesiog kopijuoja tą svetainę bet kokioje būsenoje. Tokiu būdu, kai norite atlikti pakeitimus, jums tereikia prisijungti prie pagrindinės svetainės ir atlikti visus norimus pakeitimus. Visos naujos smėlio dėžės tuos pakeitimus gaus automatiškai.

Kadangi aš paprastai palaikau mūsų demonstracinę svetainę, man tai patinka. Aš iš tikrųjų džiaugiuosi, kad svajoju apie naujus mūsų produkto reklamavimo būdus demonstracinėje versijoje, nes šiuos pakeitimus atlikti yra taip paprasta ir jie yra iškart prieinami.

3. Vartotojas gali pasiekti tik tai, ką jūs jiems leidote

„ninja-demo-sandbox“

Saugumas ir prieiga visada yra demonstracinės svetainės problema. Norėdami tinkamai išbandyti jūsų produktą, vartotojams dažnai reikia turėti galimybę pasiekti „WordPress“ administratorių. Mes nenorime, kad vartotojai galėtų viską daryti po saule; mes tik norime, kad jie visiškai išbandytų produktą.

„Ninja Demo“ pateikia pilną baltojo sąrašo nustatymų skyrių, kuriame galite pasirinkti, kurias jūsų administratoriaus vartotojų skiltis gali pasiekti. Tai nekeičia jūsų demonstracinio vartotojo galimybių, todėl net įtraukdamas į baltąjį sąrašą, vartotojas turės galimybę atlikti tik to vaidmens veiksmus.

Puiku tai, kad skirtingiems demonstracinės versijos vartotojams galite suteikti prieigą prie tų pačių skyrių, tačiau jie vis tiek turės tik tas galimybes, kurias leidžia šie vaidmenys.

Kitas puikus „Ninja Demo“ dalykas yra tas, kad tik pagrindinis administratorius turi prieigą prie pagrindinės jūsų tinklo svetainės. Tai reiškia, kad jums nereikia jaudintis, kad demonstracinio administratoriaus vartotojas sutrinka su jūsų numatytuoju turiniu. Tai taip pat daro demonstracinę versiją saugesnę, nes daugelio galimybių, kurias paprastai gali turėti administratorius, neįmanoma įdiegti tinkle.

Produkto demonstracinė versija nebūtinai turi būti tik produkto bandymas

Jei „Ninja Demo“ kada nors planuotų išspręsti „demonstracinę“ problemą, mes manome, kad tai būtų gana fantastinis produktas. Tai lengva nustatyti. Tai lengva atnaujinti. Ir kas geriausia, jis tiesiog daro tai, ką turi padaryti. Vis dėlto manome, kad jūsų demonstracinė versija gali padaryti daugiau.

Čia yra tik keli dalykai, kuriuos, mūsų manymu, jūsų demonstravimo svetainė galėtų padėti pagerinti jūsų produktą ir padidinti pardavimus:

 1. Surinkite duomenis apie tai, kaip vartotojai išbando jūsų produktą, ir dažniausiai apžiūrėtus puslapius bei funkcijas.
 2. Gaukite atsiliepimų iš vartotojų apie konkrečias jūsų produkto dalis.
 3. Pristatykite vartotojams skirtingas savo produkto versijas (A / B testavimas), kad sužinotumėte, kuriems jie labiau patinka.
 4. Naudokite demonstracinę versiją kaip mokymo įrankį, suteikdami vartotojams apžvalgą apie jūsų produktą.

Visi šie dalykai ir dar daugiau ateina į „Ninja Demo“. Dėkojame, kad perskaitėte per šią teksto sieną, ir tikimės, kad jūs duosite „Ninja“ demonstracinis filmas galimybė priversti jūsų demonstracinę versiją mažiau išsiurbti, o jūsų produktai – dar geresni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map