Vietnes zemes domēna privātuma izmaksas (pārskats 2020): vai tas ir tā vērts? Vai man tas ir vajadzīgs?

�� Kas ir SiteGround domēna privātuma aizsardzība?

Neaizsargāta WHOIS informācija bez aizsardzības vs vietnes SiteGround domēna privātuma aizsardzības papildinājums

Kad jūs reģistrējat domēna vārdu vietnē SiteGround, process ietver jūsu domēna vārda izpaušanu privāta informācija piemēram, Tavs vārds, Adrese, E-pasts, Telefona numurs, utt uz savu Domēna reģistrators (Šajā gadījumā vietneGround). Bet jums arī jāzina, ka, tiklīdz esat pabeidzis domēna vārda reģistrācijas procesu vietnē SiteGround, jūsu personīgā kontaktinformācija gandrīz nekavējoties kļūst pieejama plašai sabiedrībai. (caur Whois datu bāze).


Tomēr jūs joprojām varat to apturēt (ja nepieciešams) izmantojot SiteGround domēna privātuma aizsardzības funkciju, kas pazīstama kā Domēna ID aizsardzība. Šis izvēles maksas domēna papildpakalpojums, ko piedāvā SiteGround, nodrošina visas jūsu kontaktinformācijas saglabāšanu Privāts un netiek izpausta Plaša sabiedrība.

�� Vietnes Ground domēna privātuma aizsardzības cena: Vai ir vērts pirkt papildpakalpojumus no vietnes Ground?

Vietnes zemes domēna privātuma aizsardzība salīdzinājumā ar privātumu

Ar cena ir aptuveni USD 1 mēnesī (12 USD gadā) Vietnes SiteGround domēna privātuma aizsardzības papildinājuma funkcijai jūs sagādāsit mieru, izmantojot vietnes SiteGround domēna reģistrāciju. Tomēr viņu domēna privātuma pakalpojuma atjaunošanas cena ir nedaudz augstāka, jo tas jums izmaksātu 2 USD mēnesī (24 USD gadā).

�� Vai man ir nepieciešama SiteGround domēna privātuma aizsardzība?

Tas ir pilnībā atkarīgs no tā, vai vēlaties, lai jūsu personīgā informācija būtu pieejama vietnē, kur citi to var meklēt jebkurā laikā, vai nē? Daudzi cilvēki patiešām neuztraucas izvēlēties Domēna privātuma aizsardzība (Domēna ID aizsardzība) iespēju, ko piedāvā SiteGround, vienkārši tāpēc, ka varbūt viņi par to nav domājuši līdz datumam. Patiesībā viņi, iespējams, pat nezina, ka šī ir nopietna problēma. Tomēr mēs jūs jau iepriekš esam informējuši par šo problēmu, tāpēc tagad jūsu ziņā ir izdarīt labāko izvēli!

ĪSĀ ATBILDE
Tas ir JĀ, ja…
Jūs uztraucaties par savu privātumu!
Tas ir NĒ, ja …
Jums ir ierobežots budžets, un arī jums ir iespēja nākotnē iegādāties šo papildpakalpojumu no SiteGround.

�� Kā no WHOIS datu bāzes paslēpt personisko informāciju par savu domēna vārdu, kas reģistrēts vietnē Siteground?

Vietnes vietnes lietotāji var aizsargāt savu personisko informāciju ar savu papildu domēna privātuma aizsardzības papildinājumu, ko sauc par Domēna ID aizsardzība izmanto, lai aizsargātu tajos reģistrētā domēna vārda privātumu.

Šo funkciju varat iegādāties, vienlaikus reģistrējoties vietnē SiteGround, gan domēna vārda, gan mitināšanas laikā, vai arī šo funkciju varat pasūtīt vēlāk. Dodieties uz vietni SiteGround Lietotāju zona »Pievienot pakalpojumus» Domēna privātums

Ja jūsu domēns, kas reģistrēts vietnē SiteGround, pieder privātpersonai, visi ar īpašnieku saistītie personas dati tiks paslēpti. Tāpēc tikai informācija par domēna vārda reģistrācijas / derīguma termiņš būs redzams.

Un ja SiteGround reģistrētais domēns pieder nevis kādai privātpersonai, bet gan Uzņēmums, tad Organizācija lauks iegūs publiski redzams WHOIS informācijā tā kā e-pasts, tālruņa numurs, adrese utt. joprojām tiks paslēpti.

�� Kā pārvaldīt (rediģēt un aizsargāt) WHOIS informāciju par jūsu vietnes Ground Domain?

Mēs atbildam uz šo jautājumu, sadalot to divās dažādās tēmās, lai skaidri izskaidrotu domēna privātuma aizsardzības rediģēšanas un pārvaldības procesu vietnē SiteGround:

1. Domēna administratīvās informācijas rediģēšana

Ja jūsu domēna vārdu ir reģistrējis vietne SiteGround, jūs varat viegli rediģēt visu administratīvo informāciju vietnē SiteGround Lietotāju zona »Mani konti» Pārvaldīt (opcija atrodas blakus vēlamais domēna vārds).

Tagad jūs varat rediģēt savu domēna vārda kontaktinformācija.

Ja vietni SiteGround nav reģistrējis jūsu domēna vārdu, varat sazināties ar savu domēna reģistru un pieprasīt WHOIS informācijas izmaiņas (ja kāds).

2. Jūsu domēna privātuma informācijas pārvaldīšana

Kad runa ir par .com, .tīkls vai jebkuru citu vispārīgi augstākā līmeņa domēna paplašinājumi, domēna privātuma aizsardzības pakalpojums ir jāpasūta papildus. Iespējojot šo papildināšanas pakalpojumu, jūsu personīgā informācija tiks pilnībā aizstāta ar vietnes SiteGround reģistratūras informāciju. Šī ir jaudīga funkcija, kas samazina surogātpastu, novērš identitātes zādzības un e-pasta ziņojumu savākšanu.

Ja šī funkcija ir pieejama jūsu domēna vārda paplašinājumam, vietnē SiteGround varēsit redzēt pogu ar nosaukumu Pievienot ID aizsargātu. Lietotāju zona »Mani konti» Domēni

Kādi TLD pieļauj vietnes SiteGround domēna ID aizsardzības funkciju?

Vietnes Ground domēna ID aizsardzības funkciju var iegādāties vietnē populāri vispārēja lietojuma TLD piemēram, .com, .tīkls, .org, .info, .biz, .vārds, .kopija, .tv, .es un tā tālāk. Tomēr šī SiteGround domēna reģistrācijas fakultatīvā funkcija nav piemērojama visiem domēna vārda paplašinājumiem, it īpaši uz valsti balstīti TLD (ccTLD), piemēram, .mums, .uk, co.au, .ca, .nl un tā tālāk.

Kāpēc daži domēna vārda paplašinājumi neatļauj reģistrēt privātu domēnu?

Lielākā daļa no Valstu domēna paplašinājumi (ccTLD) neatļauj izmantot SiteGround domēna privātuma aizsardzības vai domēna ID aizsardzības funkciju. Katrs ccTLD ir savs Reģistrācijas politika un viņi neatļauj starpniekservera domēna vārda reģistrācija kas neļauj reģistram parādīt precīzus datus. Tāpēc, lai ievērotu šāda veida ierobežojumus, SiteGround nenodrošina domēna ID aizsardzības pakalpojumu ar visiem pieejamajiem domēna nosaukuma paplašinājumiem..

Vai es varu izmantot SiteGround domēna ID aizsardzību ar .uk domēniem??

, Vietnes Vietnes domēna ID aizsardzības funkcija nav pieejama .uk domēna vārdiem.

Kāpēc es neredzu Whois informāciju par manu .ca domēnu, kas reģistrēts vietnē SiteGround?

Saskaņā ar jaunākajiem CIRA politika, jebkādas modifikācijas jūsu .ca domēna WHOIS informācijā ir redzamas tikai noteiktos reģistratūras WHOIS meklējumos. WHOIS detaļu maiņu nevar veikt biežāk kā 60 dienas un tāpēc jebkura jūsu kontaktinformācija nebūs redzama (globālajās WHOIS meklētājprogrammās).

Vai domēna privātuma aizsardzības funkcija ir pieejama bez maksas vietnei SiteGround, kurai pieder .it domēns?

Eiropas datu aizsardzības regula kas ir piemērojams no 2018. gada 25. maijs) ir nodrošinājis, ka ir pieejams domēna privātuma aizsardzības (domēna ID aizsardzības) pakalpojums BEZ MAKSAS visiem SiteGround klientiem, kuri reģistrēja / pārsūtīja .it domēnu ar viņiem / viņiem.

Es ceru, ka mūsu ceļvedis Vietnes domēna privātuma aizsardzības pārskats (2020): vai jums tas ir vajadzīgs un vai tā ir vērts?? bija jums noderīgs, lai uzzinātu, vai jums vajadzētu meklēt šo papildu apmaksātā domēna pievienošanas funkciju no Web vietas Web vietas, vai vienkārši dodiet to izlaist un vēlāk kaut kur to iegādāties. Lai iegūtu turpmāku palīdzību saistībā ar jautājumiem, kas saistīti ar SiteGround domēnu, sazinieties ar viņu 24×7 atbalsta palīdzības līniju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map