6 tipov, ktoré vám pomôžu zabezpečiť webovú stránku WooCommerce

6 tipov, ktoré vám pomôžu zabezpečiť webovú stránku WooCommerce

Tu je niečo, čo už viete: zabezpečenie vášho elektronického obchodu je nevyhnutnou súčasťou prevádzkovania vášho online obchodu. Ak nezachováte údaje o zákazníkoch počas transakcie a po nej, je oveľa menej pravdepodobné, že s vami budú opäť obchodovať.


Ale technológia, najmä bezpečnostná technológia, sa neustále mení, čo môže majiteľom firiem sťažiť držať krok.

Našťastie nemusíte byť odborníkom na ochranu svojich stránok – a vašich zákazníkov – ak používate WooCommerce. Existujú jednoduché kroky, ktoré sa oplatí podniknúť pre každého vlastníka stránok WooCommerce.

Aj keď je zabezpečenie vašich stránok viacstupňovým procesom, nemusí to byť ohromujúce, ak budete postupovať podľa našich jednoduchých krokov.

1. Použite hostiteľa, ktorý pre vás vykonáva bezpečnostnú ochranu

Ako už bolo spomenuté vyššie, sú tam ľudia (nie vy), ktorých úlohou je poznať prínosy bezpečnosti. A mnoho z nich pracuje v hostingových spoločnostiach. Z tohto dôvodu je jednoduchým a jednoduchým spôsobom ochrany vašich stránok zvoliť hostiteľa, ktorý z bezpečnostných dôvodov považuje bezpečnosť.

Pri výbere webhostingu vyhľadajte hostiteľa, ktorý ponúka:

 • Denné zálohy: tieto vám pomôžu rýchlo sa vrátiť späť v prípade útoku.
 • Automatické aktualizácie: tieto pomáhajú opraviť bezpečnostné diery ihneď po ich zistení, čím chránia vaše údaje v bezpečí.
 • Reštauračné služby: spolu so zálohami vám pomôžu vrátiť sa online v prípade, že sa niečo pokazí.

2. Zabráňte útokom hrubou silou

Stále najbežnejší spôsob, ako sa dostať na stránky, útoky hrubou silou sa týkajú jednoduchého, ale účinného spôsobu jednoduchého hádania kombinácií hesiel alebo bezpečnostných kľúčov, až kým sa jeden nestane na správnej sérii znakov..

Našťastie, keďže metóda je relatívne jednoduchá, existuje pomerne jednoduchý spôsob, ako im zabrániť.

 • Obmedziť pokusy o prihlásenie: Brutná sila funguje iba vtedy, ak sa zlodeji (alebo skutočne ich počítače) môžu pokúsiť prihlásiť sa milióny a milióny krát. Našťastie existuje veľa doplnkov WP, ktoré obmedzujú tieto samotné pokusy. Pre vaše stránky WooCommerce sa nám páči: Pokusy o prihlásenie na limit WP a Uzamknutie prihlásenia

 • Použite správcu hesiel: Páči sa mi správcovia hesiel LastPass pomôžu vám vytvoriť neuveriteľne ťažké heslá a potom ich automaticky zadať, keď sa nachádzate na príslušnej stránke – za predpokladu, že poznáte hlavné heslo. Je to vynikajúci spôsob, ako si vytvoriť heslá, ktoré budú mať dokonca aj sofistikovaní útočníci problémy.
 • Použite dvojfaktorové overenie: Dvojfaktorové overenie je ďalší inteligentný spôsob, ako zaistiť bezpečnosť vašich webových stránok. S dvojfaktorovou autentifikáciou, aj keď zlodeji uhádli vaše používateľské meno a heslo, stále budú musieť získať prístup k inému heslu na inom zariadení (zvyčajne obsiahnutému v SMS zaslanej do osobnej bunky), aby sa dostali za druhú vrstvu ochrana. Sme osobnými fanúšikmi miniOrange 2-faktorový doplnok.

3. Získajte certifikát SSL

Toto je vec: ak prijímate kreditné karty, potrebujete certifikát SSL. Šifrujú vaše zákaznícke údaje – najčastejšie údaje o kreditnej karte -, keď vám ľudia pošlú informácie cez internet.

Ak ste zmätení v súvislosti s SSL, zostavili sme praktický dvojdielny konečný kontrolný zoznam SSL, na ktorý sa môžete pozrieť Prvotný kontrolný zoznam SSL spoločnosti McAfee, časť 1 a Časť 2.

4. Vždy majte zálohu

Pozri, vieme, že sme práve povedali, že si vyberieme hostiteľa, ktorý poskytuje denné zálohy, a to je všetko v poriadku a dobré. Na konci dňa však nemáte záruku, že váš hostiteľ bude za vás každý deň zálohovať. Iba vy môžete zaručiť, že budete udržiavať zálohy.

Preto musíte svoje súbory zálohovať aj sami. Ak chcete, zálohujte si zálohy!

Existuje veľa záložných doplnkov WordPress, ktoré to ponúkajú neoceniteľná služba (v skutočnosti to neskúšajte!)!

5.A.B.U. (Vždy sa aktualizuje)

Pamätáte si vyššie, keď sme hovorili o tom, ako existujú inteligentní ľudia, ktorých úlohou je vedieť o bezpečnosti? Ďalší dobrý kus týchto ľudí pracuje na miestach, ako je WordPress, a neustále prichádzajú s novými verziami WordPress, ktoré majú opravené predtým neobjavené bezpečnostné diery..

A tak keď sa prihlásite do služby WooCommerce a zobrazí sa výzva na aktualizáciu, môžete si myslieť: „Ugh, znova?“ ale skutočne je to pre dobro vás a vášho podnikania.

Ak má váš webový hostiteľ automatickú aktualizáciu, nemusíte sa tým obávať. Ak to tak nie je, musíte byť kedykoľvek vyzvaní, aby ste aktualizovali.

6. Dajte svojim zákazníkom vedieť, že sú v bezpečí

Aj keď je to jedna vec na ochranu vašich zákazníkov (a vašej firmy), je to ďalšia vec, ktorá im dá vedieť, že máte chrbát.

Prečo by ste to chceli urobiť? Pretože zákazníci, ktorí sa cítia bezpečne, s väčšou pravdepodobnosťou kupujú a odporúčajú vaše stránky svojim priateľom, čím sa zvyšuje váš konečný výsledok a zvyšuje sa vaša firma.

Radi by sme vám predviedli našu bezpečnosť pomocou internetu McAfee SECURE zapojiť. Návštevníci tak budú vedieť, že váš web prešiel vonkajšou bezpečnostnou kontrolou a vďaka tomu sa cítia bezpečne pri nákupe z vášho webu.

McAfee SECURE nie je len ľahký spôsob, ako zvýšiť dôveryhodnosť vašich webových stránok, ale poskytuje aj množstvo ďalších služieb pre prémiových členov vrátane kontroly stránok, diagnostiky, sitempas, zvýrazňovania vyhľadávania, ochrany ID nakupujúcich a ďalších..

záver

Väčšina z týchto krokov je taká jednoduchá ako inštalácia doplnku na webovú stránku WooCommerce. Nevyžadujú veľa technických znalostí a stojí za to venovať čas tomu asi hodinu, aby ste to všetko dokázali a potom pokračovali v tom, čo robíte najlepšie – predaji.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map