10 bezplatných doplnkov MailChimp WordPress na zvýšenie počtu pripojení

Zadarmo WordPress Pluginy pre rozšírenie zoznamu MailChimp

Mnoho blogerov považuje ich e-mailové zoznamy za najdôležitejšie diela, ktoré vlastnia. Aj keď by ste do tej miery nešli, ako dôvtipný blogger viete, že peniaze sú na zozname. Inými slovami, čím kvalitnejších predplatiteľov e-mailov máte, tým väčší príjem môžete generovať prostredníctvom svojho online podnikania – a tieto bezplatné pluginy WordChess pre WordChess sú skvelým miestom na začatie.


Existuje mnoho skvelých poskytovateľov predplatenia e-mailov, ktoré sú k dispozícii online, ale tento príspevok sa zameria na MailChimp – bežne používaný nástroj na e-mailový marketing s pevnými funkciami, ktoré vám pomôžu pri vytváraní, raste a udržiavaní zoznamu adries pre váš blog. Zoznamy sú zadarmo až pre 2 000 predplatiteľov a 12 000 e-mailov za mesiac; okrem toho ponúka MailChimp plány predplatného, ​​ktoré rastú s vašou firmou.

Inštalácia je jednoduchá a pomocou webových stránok WordPress môže aktivácia doplnkov MailChimp zvýšiť počet prihlásení na odber e-mailov denne. S ohľadom na to sme v tomto článku uviedli najlepšie bezplatné doplnky WordPress MailChimp, ktoré vám umožnia rozšíriť zoznam e-mailov. Poďme praskať!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Vyskakovacie okno MailOptin s integráciou MailChimp

MailOptin - kontextové okná, e-mailové formuláre a informačné bulletiny spoločnosti Optin

Po prvé, MailOptin je olovo generujúci doplnok, ktorý sa hladko integruje s MailChimp. Bezplatná verzia doplnku Lite vám ponúka veľa možností, ako presvedčiť čitateľov, aby sa prihlásili na odber bulletinu s podporou MailChimp. Pridajte vyskakovacie okno, miniaplikáciu na bočnom paneli alebo formulár pred a po štýle príspevku. Prípadne môžete zacieliť na konkrétne príspevky a stránky pomocou zacielenia na úrovni stránky.

Tvorca kampaní MailOptin

S programom MailOptin existuje vstavaný nástroj na tvorbu kampaní, ktorý uľahčuje vytváranie formulárov optin. Vyberte si svoj dizajn, prispôsobte nadpis, pridajte polia a samozrejme vyberte poskytovateľa e-mailu a zoznam. Môžete si tiež zvoliť akciu dokončenia formulára, napríklad zatvoriť formulár a znova načítať stránku alebo presmerovať na vlastnú adresu URL

Alebo môžete upgradovať na prémiový plán MailOptin a pridať funkcie generovania potenciálnych zákazníkov, automatizáciu e-mailov a dokonca aj informačné bulletiny. S týmito prémiovými možnosťami môžete rozdeliť A / B testovacie formuláre, pridať oznamovací pruh alebo snímku v rozloženiach, zistiť reklamné blokátory, vybrať si z 30+ animácií CSS3, vytvoriť automatickú odpoveď pre nové registrácie a ďalšie tony. Je to solídna investícia, ak je váš informačný bulletin veľkou súčasťou vašej marketingovej stratégie.

2. MailChimp pre WordPress

MailChimp pre WordPress

MailChimp pre WordPress je bezplatný doplnok vytvorený spoločnosťou ibericode. Po aktivácii doplnku a prevzatí kľúča API z MailChimp budú vaše údaje MailChimp k dispozícii na obrazovke nastavení doplnku. Považujem to za vhodné, pretože pre každý zoznam e-mailov je tabuľka, ktorá obsahuje všetky polia a dokonca aj počet účastníkov v každej skupine. Na základe týchto informácií môžete určiť, koľko polí chcete zahrnúť do svojho prihlasovacieho formulára.

Nastavenia MailChimp pre hornú lištu WordPress

Tento doplnok vám ponúka viac možností zobrazenia. Napríklad pomocou formulára na aktiváciu horného panela vyberiete svoj e-mailový zoznam z rozbaľovacej ponuky a potom ho prispôsobíte. Text, zástupný symbol, e-mail a zástupný symbol e-mailu je možné vyplniť kópiou. Môžete tiež umiestniť lištu na hornú alebo dolnú časť stránky, zmeniť jej farbu a určiť farbu tlačidla a textu – všetky úžasné nástroje, ktoré vám pomôžu držať sa farebnej schémy blogu. Upravte vzhľad a dojem z prihlasovacej skrinky ďalej pomocou prémiovej verzie.

Väčšie formuláre prihlásenia sa dajú umiestniť kdekoľvek pomocou krátkych kódov. K dispozícii sú možnosti presmerovania adresy URL, vďaka čomu môžete nových účastníkov nasmerovať na stránku „Opt-in Success“ podľa vášho výberu.

Nakoniec MailChimp pre WordPress ponúka aj nastavenia začiarkavacieho políčka. Návštevníci, ktorí zanechajú komentár alebo sa zaregistrujú na vašom webe, sa tiež môžu prihlásiť do vášho zoznamu e-mailov začiarknutím políčka.

3. MailChimp Forms by MailMunch

Formáty MailChimp od spoločnosti MailMunch

Čo sa mi páči na MailChimp Forms by MailMunch je to, že máte trochu viac slobody pri prispôsobovaní formulárov prihlásenia bez toho, aby ste upgradovali na svoj prémiový plán. Tento doplnok sa ľahko synchronizuje s účtom MailChimp a môžete vytvoriť ľubovoľný počet formulárov. Ak teda ponúkate aktualizácie obsahu s každým blogovým príspevkom, môžete pre každý z nich vytvoriť samostatný formulár, ak chcete. Tento doplnok ponúka päť typov formulárov: popover, vložený, horný pruh, posuvné pole a bočný panel.

mailmunch-plugin-popup-form

Snímka obrazovky hore je príkladom formulára na aktiváciu popover. Medzi jeho animované možnosti patrí: gumička, odskakovanie dolu, hojdačka, vlet, tada a kolísanie. Toto je celkom výber bezplatného doplnku MailChimp WordPress. Môžete si tiež vybrať, či chcete, aby sa tento formulár zobrazil pri načítaní alebo ukončení stránky. Ak nechcete, aby sa návštevníci obťažovali pomocou vyskakovacích formulárov, jednoducho zmeňte frekvenciu zobrazovania tohto formulára tomu istému návštevníkovi.

Bez ohľadu na to, aký typ formulára vyberiete, môžete ho selektívne publikovať pomocou pravidiel zobrazovania. MailMunch vám umožňuje zobrazovať formuláre na konkrétnych adresách URL na vašom webe. Tento doplnok ponúka veľa možností; Jedinou výzvou je, že ak chcete vykonať testy A / B, musíte prejsť na jeden z ich platených programov.

4. MailChimp Forms od spoločnosti Optin Cat

Formy MailChimp od spoločnosti Optin Kat

Ďalším bezplatným doplnkom WordPress MailChimp je MailChimp Forms od spoločnosti Optin Cat. Pomocou tohto doplnku môžete začleniť vložené formuláre, kontextové okná a miniaplikácie bočného panela na vaše webové stránky. Po zaregistrovaní môžete tiež upraviť frekvenciu viditeľnosti každého kontextového okna a presmerovať nových odberateľov na ľubovoľnú stránku na vašom webe.

Formy MailChimp od spoločnosti Optin Cat Analytics

Ich analytická funkcia je štandardne dodávaná s bezplatnou verziou doplnku, ale možnosti prispôsobenia sú do istej miery obmedzené, pokiaľ neaktualizujete svoj účet. Zmeňte farby tlačidiel, orámovania a textu pomocou všetkých troch typov formulárov. S aplikáciami MailChimp Forms od Optin Cat môžete vytvoriť neobmedzený počet formulárov na propagačné akcie, upgrady obsahu, e-kurzy alebo inú kreatívnu potrebu, vďaka ktorej sa stane jedným z našich obľúbených bezplatných doplnkov MailChimp WordPress..

5. Jednoduché formuláre pre MailChimp

Jednoduché formuláre pre MailChimp

Trvalo mi viac času, než som sa adaptoval na Easy Forms for MailChimp od Yikes, ale nahráli videopríručku, ktorá im pomohla s počiatočným nastavením.

Po pripojení svojho rozhrania MailChimp API priraďte ktorýkoľvek z vašich zoznamov e-mailov k novému prihlasovaciemu formuláru. Môžu byť vložené do stránok, príspevkov alebo oblastí widgetov pomocou krátkeho kódu. Alternatívnym prístupom je vstúpiť do nového alebo existujúceho príspevku alebo stránky, kliknite na ikonu Jednoduché formuláre a potom vyberte, ktorý formulár prihlásenia sa má zobraziť. Pozrite si nasledujúci príklad:

easy-formy-MailChimp-page-embed

Návštevníci stránok sa môžu prihlásiť aj do svojho zoznamu e-mailov, ak zanechajú komentár alebo sa zaregistrujú na vašom webe pomocou tohto doplnku. Nastavenia účtu zobrazujú počet nových predplatiteľov, odberateľov a priemernú mieru predplatného.

Toto je zatiaľ najmenej prispôsobiteľný doplnok, o ktorom sme sa v tomto príspevku zaoberali, ale ak to vyhovuje vašim potrebám, oplatí sa vyskúšať. S viac ako 20 000 aktívnymi inštaláciami a častými aktualizáciami tento doplnok fungoval pre mnoho používateľov a mohol by byť pre váš web vhodný.

6. MailChimp User Sync

Synchronizácia používateľov MailChimp

Ak používateľom povolíte registráciu na svojom webe WordPress, možno budete chcieť zachytiť ich e-mailové adresy a ďalšie kľúčové informácie súčasne. To umožňuje ich pridanie do zoznamu e-mailov a zacielenie na ne pomocou obsahu a propagácie. Ak plánujete obchodovať týmto spôsobom s e-mailovými adresami používateľov, doplnok MailChimp User Sync môže byť práve to, čo potrebujete.

Tento doplnok synchronizuje váš zoznam registrovaných používateľov WordPress s akýmkoľvek zoznamom e-mailov, ktorý si vyberiete v MailChimp. Takto nebudete musieť manuálne kopírovať informácie každého nového používateľa z jednej platformy na druhú. To je ideálne pre testovanie A / B, ako aj pre zacielenie na konkrétne publikum.

Nastavenia synchronizácie používateľa MailChimp

MailChimp User Sync tiež umožňuje automaticky prihlásiť nových používateľov, synchronizovať všetky zmeny, ktoré vykonajú vo svojich profiloch (vrátane ich e-mailových adries), a dokonca odstrániť kontakty z vášho zoznamu e-mailov, ak sú ich účty WordPress z akéhokoľvek dôvodu odstránené. Ušetrí vám to veľa času a úsilia a váš zoznam odberov bude neustále aktualizovaný. Doplnok je bezplatný, aj keď budete musieť nainštalovať Doplnok MailChimp pre WordPress najprv. Našťastie vám tento doplnok nestojí nič (je to uvedené vyššie v našom zozname bezplatných doplnkov MailChimp WordPress), hoci ponúka prémiovú verziu.

7. Horná lišta MailChimp

Plugin hornej lišty MailChimp

Na rozdiel od niektorých možností, ktoré sme sa zaoberali, ktoré sú svojou povahou komplexnejšie, má doplnok MailChimp Top Bar veľmi špecifický účel. V hornej alebo dolnej časti vášho webu sa pridá prispôsobiteľný registračný panel, aby bola vaša výzva na akciu viditeľnejšia a viditeľnejšia pre používateľov. Namiesto toho, aby ste svoj prihlasovací formulár skryli na bočnom paneli alebo na kontaktnej stránke, tento nástroj ho dostane čo najskôr pred návštevníkov..

Registračný panel navyše obsahuje množstvo možností a ľahko sa prispôsobuje. Môžete upravovať text, farby a umiestnenia a dokonca môžete pomocou kódu pridať ďalšie polia. A čo viac, môžete si vopred vybrať, do ktorého zoznamu budú ľudia, ktorí s panelom komunikujú, v prípade, že máte viac ako jednu,.

Panel aktivácie sa ľahko inštaluje a nastavuje. Stačí si len vybrať zoznam a je dobré ísť. Prípadne môžete upraviť text a farby tak, aby sa zhodovali s vašou značkou, alebo použiť kontrastné farby, aby táto dôležitá CTA vynikla. Na prednej strane je panel jednoduchý a nenápadný a návštevníci ho môžu odmietnuť, ak chcú. Nakoniec je potrebné poznamenať, že rovnako ako v prípade MailChimp User Sync budete musieť pred pridaním tohto doplnku nainštalovať MailChimp pre WordPress..

8. Kontaktný formulár 7 Rozšírenie MailChimp

Kontaktný formulár 7 MailChimp Extension

Ak ste ešte kontaktný formulár 7 ešte nevyskúšali, je to doplnok WordPress, ktorý sa oplatí vyskúšať. Tento populárny nástroj uľahčuje vytváranie a prispôsobovanie foriem všetkého druhu a potom ich pridáva na vaše stránky. Ak ty Ak použijete tento doplnok vedľa MailChimp, môžete do zoznamu pridať Kontaktný formulár 7 Rozšírenie MailChimp.

Tento doplnok umožňuje zaznamenávať e-mailové adresy do kontaktných formulárov 7 a automaticky ich pridávať do vybraného zoznamu MailChimp. Táto technika umožňuje vytvárať vysoko prispôsobené formuláre, pridávať ich na vaše stránky a potom ich integrovať do vašich e-mailových marketingových kampaní. Pretože podporuje viac e-mailových zoznamov, môžete pre každý formulár bez problémov používať iný, čo znamená, že môžete vytvárať cielené CTA a vytvárať segmentované zoznamy..

Nastavenia kontaktného formulára 7

Okrem jednoduchého použitia je toto rozšírenie vysoko prispôsobiteľné. Môžete si vybrať, či chcete odberateľom zaslať potvrdzovací e-mail, začiarknite políčko prihlásenia a pridajte do vlastných polí. Doplnok je navyše neustále aktualizovaný a zahŕňa e-mailovú podporu prostredníctvom vývojára MailChimp Extension. Ak ju chcete použiť, musíte mať nainštalovaný najprv kontaktný formulár 7.

9. WooCommerce MailChimp

Integrácia WooCommerce MailChimp

Ďalej máme ďalší integračný nástroj. Ak ste strávili veľa času v komunite WordPress, nepochybovali ste o WooCommerce. Je to najobľúbenejší nástroj na pridanie obchodu s elektronickými obchodmi, na ktorom sú vaše webové stránky. Samozrejme, ak prevádzkujete výklad, pravdepodobne budete chcieť pridať svojich zákazníkov do zoznamu e-mailov s marketingovými produktmi.

WooCommerce MailChimp umožňuje vašim zákazníkom WooCommerce prihlásiť sa do vášho marketingového zoznamu priamo z vášho webu. Tieto informácie máte možnosť zachytiť jedným z troch spôsobov: po vytvorení objednávky, po spracovaní alebo po dokončení. Je to vynikajúci spôsob, ako zbierať e-maily od už zapojeného publika a používať ich vo vašich kampaniach. Doplnok tiež poskytuje niekoľko možností súhlasu, aby ste boli v súlade s medzinárodnými zákonmi o prihlásení.

Nastavenia WooCommerce MailChimp

Je potrebné upozorniť na tento doplnok, ktorý stojí za zmienku. Hoci sú celkové hodnotenia vysoké a môže sa pochváliť viac ako dvadsiatimi tisíc aktívnych inštalácií, najnovšie recenzie sú trochu zmiešané. Mnohým používateľom sa to páči, ale niektorí vyjadrili problémy so správnym fungovaním. Odporúčame, aby ste tento doplnok otestovali v plnom rozsahu na funkčných stránkach, aby ste zistili, či vyhovuje vašim potrebám skôr, ako sa rozhodnete ho používať.

10. Predplatné N-Media MailChimp

Predplatné N-Media MailChimp

Doplnok N-Media MailChimp Subscription je o tom, ako vám umožňuje prispôsobiť zoznamy prihlásení na maximálny účinok. Vytiahne všetky vaše zoznamy MailChimp z vášho účtu a umožní vám vytvárať cielené formuláre na základe premenných zoznamu a záujmových skupín.

Tento doplnok však vyniká tým, ako je prispôsobiteľný. Zahŕňa nielen vizuálneho tvorcu formulárov, ale tiež môžete vytvoriť svoj štýl pomocou CSS, ak ste tak naklonení. Predplatné N-Media MailChimp vám tiež umožňuje vytvárať neobmedzené formuláre pomocou praktického pomocníka a vytvárať kontextové okná pre vaše prihlásenia..

Návrhár formulárov N-Media MailChimp

Tento doplnok nemá toľko aktívnych používateľov, ako niektorí z ostatných diskutovaných v tomto zozname, ale môže sa pochváliť pozitívnymi recenziami a je to nástroj, ktorý stojí za vyskúšanie. Ako pri každom doplnku, pred jeho nasadením na živé stránky vyskúšajte, či vyhovuje vašim potrebám. Aj keď je základný doplnok bezplatný, pravdepodobne vás bude zaujímať, že vývojári ponúkajú prémiovú verziu.


Bezplatný doplnok MailChimp WordPress je skvelý spôsob, ako zvýšiť počet e-mailových prihlásení na vašom webe. Spolu s užitočným obsahom môže ktorýkoľvek z týchto doplnkov podporiť vašu misiu pri budovaní vášho blogu na podnikanie.

Ak ste to ešte neurobili, zaregistrujte sa na účet MailChimp, vytvorte zoznam a potom si stiahnite a aktivujte jeden z vyššie uvedených doplnkov, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Nájdenie vhodného typu formulára, umiestnenia a dizajnu, ktoré budú fungovať pre váš web, môže chvíľu trvať, ale to je súčasť procesu. Postupom času získate predstavu o preferenciách návštevníkov svojich stránok.

Aktivovali ste teda na svojom webe WordPress nejaké bezplatné doplnky MailChimp WordPress? Všimli ste si rozdiel v počte prihlásení do e-mailu? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map