10 doplnkov WordPress, ktoré by mali mať všetci

všetko zvlášť pre začiatočníkov vám Pluginy môžu pomôcť úplne transformovať a vylepšiť inštaláciu WordPress. Tieto sladké kúsky kódu môžu skutočne pomôcť obohatiť vaše stránky a vykonávať úlohy, ktoré boli predtým nemožné. Navyše pomáhajú mnohým nováčikom dosiahnuť určité ľahké úlohy bez toho, aby sa museli dotýkať akéhokoľvek kódu.


Osobne neverím v to, že mám veľa doplnkov, pretože môžu skutočne spomaliť vaše stránky a zvýšiť zraniteľnosť pri hackovaní. Existuje však niekoľko skutočne úžasných doplnkov (z ktorých niektoré osobne používam), ktoré sú skutočne skvelé prakticky akýkoľvek blog. Tu je desať mojich najobľúbenejších a to, čo považujem za prvých desať najlepších doplnkov WordPress. Užite si to!

1. Všetko v jednom balíčku SEO

Balík SEO All In One je dokonalým doplnkom pre optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov pre WordPress. Tento doplnok vám umožní vykonať zmeny vo všetkých popisoch metaznačiek a kľúčových slovách na vašich príspevkoch, stránkach a dokonca aj na domovskej stránke. Navyše vám umožňuje vykonať niektoré úpravy, aby ste zabránili duplicite obsahu v celom svojom blogu. Existuje niekoľko skutočne skvelých doplnkov SEO, ale vždy som používal a miloval balík SEO All in One.

Získajte všetko v jednom SEO

2. Akismet

Podobne ako Akisment neexistuje žiadny spamovací modul. Tento doplnok automaticky vloží to, čo považuje za komentáre spamu, priamo do priečinka so spamom, takže sa s nimi nemusíte vysporiadať. Na niektorých mojich blogoch každý deň dostávam stovky automatických komentárov proti spamu. Vďaka týmto doplnkom je môj život oveľa ľahší, keď prechádzate a schvaľujem komentáre..

Získajte Akismet

3. Súbory Google XML Sitemap

Už ste niekedy vyskúšali kódovanie vlastného xml súboru Sitemap? Ak áno, ako viete, koľko to je na hovno. Trvá to večne a je veľmi opakujúce sa. Doplnok Google XML Sitemaps automaticky aktualizuje váš súbor Sitemap, keď pridáte obsah na svoje stránky, ako aj vyhľadávacie nástroje ping, ktoré ich informujú o vašich aktualizáciách. Toto je nevyhnutné, keď sa snažíte vylepšiť SEO svojho blogu.

Získajte súbory Google XML Sitemap

4. Roboti Meta

Toto je doplnok, ktorý som nedávno objavil, ale rýchlo sa zamiloval. Roboti Metaal vám umožňujú ľahko pridať vhodné metaznačky robotov na všetky vaše stránky a informačné kanály, ako aj zakázať nepoužívané archívy a niektoré odkazy na vašom blogu nofollow. Tento doplnok bude fungovať na pozadí, aby pomohol vašim stránkam indexovať a správne ohodnotiť.

Získajte robotov Meta

5. Hyper cache

Témy WordPress fungujú tak, že uskutočnia určité hovory do databázy a vrátia ich do prehliadača, aby sa mohli vykresliť v HTML. Je to skvelé, pretože vám umožňuje mať panel správcov a štruktúru back-end, avšak vždy, keď niekto načíta stránku z vášho blogu, musí váš web uskutočniť všetky tie hovory PHP a získať vhodný obsah, čím spomalí vašu stránku. Hyper Cache vytvorí na vašom webe verzie HTML vo vyrovnávacej pamäti a zobrazí ich, keď si návštevníci prezerajú váš web, čo spôsobí, že sa načítanie vášho webu zvýši oveľa rýchlejšie. A ako viete, big-G teraz zvažuje rýchlosť stránok ako faktor v rebríčku.

Získajte Hyper Cache

6. jQuery Image Lazy Load

Možno ste si všimli, že väčšina blogov je v súčasnosti plná rôznych druhov obrázkov. „Každý“ má v príspevkoch miniatúrne obrázky a „každý“ vytvára obrovské zoznamy „čohokoľvek“ (napríklad ja) s týmito obrovskými a krásnymi obrázkami. Problém je v tom, že všetky tieto pekné obrázky môžu spôsobiť, že sa váš web načíta diera oveľa pomalšie a nikto nemá rád čakanie na načítanie stránok naveky. Plugin jQuery Image Lazy Load Plugin používa jQuery na načítanie obrázkov do vášho blogu, keď návštevníci posúvajú stránku nadol. Úžasné!

Získajte jQuery Image Lazy Load

7. WP125

Každý bloguje, aby zarobil peniaze, správne? Dobre, nie všetci, ale určite väčšina ľudí. WP125 je skvelá zbraň na to, aby ste na svojom blogu mohli zarobiť peniaze. Tento doplnok wp vám umožní na vašom webe ľahko pridávať a sledovať reklamné spoty s rozmermi 125 × 125 pixlov. Takže ak ste na pridružených programoch alebo predávate reklamné spoty na svojich stránkach bez toho, aby ste prešli treťou stranou, toto je doplnok pre vás.

Získajte WP125

8. Príspevok na Twitter

Príspevok na Twitter je skutočne jednoduchý doplnok, všetko, čo robí, je to, že automaticky uverejní tweet na váš najnovší blogový príspevok. Akonáhle niečo zverejníte na svojom blogu, doplnok automaticky tweetuje príspevok. Ak ste ako ja a na Twitteri sa príliš nestaráte, ale rovnako ako výhody SEO a ďalší prenos, je to veľmi užitočný nástroj. Vďaka službe Post To Twitter sa už nikdy nebudete musieť prihlásiť do služby Twitter, aby ste dali ľuďom vedieť, čo máte na mysli … len aktualizujte svoj blog.

Získajte príspevok na Twitter

9. Vyberajte komentáre

Neexistuje lepší spôsob, ako získať nejaké ďalšie návštevy vašich stránok a povzbudiť diskusiu, ako umožniť ľuďom prihlásiť sa na komentáre k vašim príspevkom. Osobne sa nebudem prihlasovať na mnoho príspevkov, ale každý krát za čas nájdete dosť horúcu diskusiu alebo úžasný blog a je to neodolateľné. Prihláškou na odber komentárov sa v dolnej časti formulára pre komentáre pridá malé začiarkavacie políčko. Ak je zaškrtnuté, keď používateľ pošle komentár, bude mu zaslaný e-mail, keď sa do daného konkrétneho príspevku uverejnia nové komentáre..

Získajte prihlásenie na odber komentárov

10. Formulár reCaptcha

Formulár reCaptcha je pravdepodobne najjednoduchší a najzákladnejší doplnok formulára kontaktného formulára, ktorý obsahuje filter legitímneho spamu. Jednoducho aktivujte doplnok, pridajte na paneli nastavení svoje kľúče reCaptcha, potom pomocou skratkového kódu zobrazíte základný kontaktný formulár na svojich stránkach. Skvelé na vytvorenie kontaktnej stránky vo vašom blogu.

Získajte formulár reCaptcha

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map