10 čerstvých a užitočných sociálnych doplnkov WordPress

Ako všetci vieme, sociálne médiá sú mimoriadne dôležité pre každého, kto prevádzkuje web alebo blog. Sociálne siete a záložky sú dôležité nielen pre marketingové účely, ale aj pre SEO. Našťastie existuje veľa skvelých doplnkov WordPress, ktoré vám môžu pomôcť získať viac sociálnej siete.


Nižšie je uvedený zoznam 10 rôznych sociálne médiá WordPress pluginy ktoré používam alebo v súčasnosti používam, považujem za úžasné. Zahrnuli som 5 bezplatných doplnkov a 5 prémiových doplnkov, takže máte na výber z viacerých možností. Ak teda hľadáte na svojom blogu viac spoločenských aktivít, mali by ste si tieto doplnky prečítať, vyskúšať ich a užiť si ich!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

5 bezplatných sociálnych doplnkov WordPress

Nižšie je uvedených 5 bezplatných sociálnych doplnkov WordPress, ktoré môžu pomôcť vášmu blogu stať sa spoločenskejším a povzbudiť ľudí, aby si ukladali vaše príspevky medzi záložky. Testoval som veľa doplnkov a toto sú niektoré z tých, ktoré sa mi naozaj páčia a ktoré sú podľa môjho názoru užitočné.

1. Wickett Twitter Widget

Je ťažké nájsť akéhokoľvek bloggera, ktorý na svojom blogu neukazuje svoje najnovšie tweety. Ukážem vám spôsob, ako to urobiť manuálne, ale medzitým je Wickett Twitter Widget skvelým doplnkom na zobrazovanie najnovších tweetov z vašich Twitter účtov vo vašich widgetizovaných oblastiach. To vám umožní prispôsobiť počet zobrazených tweetov, odfiltrovať @replies, zahrnúť retweety a automaticky prepojiť používateľské mená, zoznamy a značky hash uvedené vo vašich tweetoch..

Vyzerá to trochu zabalené z krabice, ale s trochou lásky CSS je tento doplnok úžasný!

2. Sexy Záložky – Ikony sociálnych záložiek

Sexy Záložky boli už nejaký čas a sú blízko značky za 1 milión stiahnutí. Minulý rok som tento doplnok používal pre všetky svoje stránky a naozaj sa mi páčil. Vidím, že urobili určité vylepšenia a pridali nové stránky so sociálnymi záložkami, čo je úžasné. Back-end je veľmi jednoduché pracovať, môžete si vybrať, ktoré sociálne záložky, ktoré chcete zobraziť na vašom webe, a automaticky ich pridá do vašich príspevkov. Navyše to vyzerá skvele a prichádza s cool animáciou vznášania sa nad ikonami, vďaka ktorej je použitie zábavné.

3. Sharebar

Doplnok služby WordPress sharebar je ďalším super populárnym sociálnym doplnkom. Pridáva dynamické a plne prispôsobiteľné pole, ktoré obsahuje odkazy / tlačidlá na obľúbené stránky sociálnych sietí, ako sú napríklad tlačidlo retweet, zdieľanie facebooku, hlášky a digg..

Pomocou doplnku sharebar ho môžete nastaviť na zvislú lištu vľavo, ktorá používa veľké tlačidlá, alebo si môžete zvoliť vodorovnú možnosť, ktorá sa objaví pod vašimi príspevkami pomocou malých tlačidiel. Môžete tiež vypnúť automatický režim a kód zahrnúť ručne do svojej témy, kdekoľvek chcete.

Statický vertikálny vzhľad záložiek v sociálnych sieťach je veľmi populárny a veľa najlepších blogov to robí. Udržanie viditeľnosti vašich spoločenských tlačidiel môže skutočne pomôcť zvýšiť pravdepodobnosť, že ľudia zdieľajú váš príspevok. Nerobím to … ale môj obsah je taký cool, že ho chcete zdieľať bez ohľadu na to, čo ��

4. Tweet Old Post

Tweet Old Post je obľúbený doplnok všetkých spamerov, špecializovaných marketingových pracovníkov a lenivých blogerov. Tento doplnok sa pripája k vášmu Twitter účtu a môžete nastaviť interval, v ktorom bude automaticky tweetovať náhodný príspevok na vašom webe. Ak prevádzkujete sieť špecializovaných webových stránok, je to perfektný spôsob, ako každú hodinu odosielať tweety na iný príspevok na vašom webe. Všetci vieme, ako veľmi spoločnosť Google miluje službu Twitter, aby mohla častejšie indexovo prehľadávať vaše stránky.

Pre blogerov je to užitočný spôsob, ako získať späť staré blogové príspevky. Nastavte doplnok tak, aby tweetoval každých pár hodín, aby sa vaši fanúšikovia neznepokojovali. Len sa uistite, že máte veľa príspevkov, inak budete stále opakovať rovnaké veci znova a znova, a to je chromé.

5. Facebook Like Thumbnail

Nedávno som začal používať tento doplnok na WPExplorer.com. Pridá metaznačku (meta property = ”og: image”), ktorá definuje obrázok, ktorý by sa mal zobraziť na Facebooku, keď sa vášmu príspevku „páči“. Určite to môžete urobiť ručne, ale doplnok zjednodušuje prácu a zaberá málo zdrojov.

Určite nechcete, aby sa vaše reklamy bočného panela zobrazovali na vašich obľúbených označeniach Facebooku namiesto odporúčaného obrázka príspevku, získajte tento doplnok a použite ho!

5 prémiových doplnkov WordPress pre sociálne siete

Všetci viete, že mám rada prémiové veci, pretože som veľkým veriacim v prísloví: „dostanete, za čo ste zaplatili.“ Nižšie je 5 skutočne skvelých sociálnych doplnkov WordPress na Codecayon, o ktorých ste pravdepodobne ešte nepočuli, takže vám možno môžu chýbať.!

6. WordPress Like Locker – získajte viac záľub

Ako doplnok Locker WordPressDoplnok WordPress Like Locker vám pomôže zapojiť sa do 620 miliónov používateľov Facebooku. WP Locker vám umožní pridať viac fanúšikov na vaše stránky s takmer žiadnou prácou a všetci vieme, že viac hodnotení Páči sa mi = väčšia návštevnosť, čo v konečnom dôsledku znamená viac peňazí!

Doplnok vám umožňuje zabaliť váš príspevok do „podobnej skrinky“, ktorá bude vyžadovať, aby sa používateľovi váš príspevok páčil, aby si mohol zobraziť jeho obsah. Ak už máte slušnú návštevnosť, ale málo páči sa vám, tento doplnok vám môže pomôcť vybudovať super prítomnosť v sociálnych médiách cez noc zamknutím všetkých príspevkov alebo ich častí.

Premýšľal som o pridaní tohto doplnku do sekcie sťahovania v mojej bezplatnej tematickej sekcii … stále zvažujem. Uvidíme.

7. Jednoduché zdieľanie

Jednoduché zdieľanie doplnku WordPressPlugin Simple Share vytvoril môj kamarát a spolupracovník v spoločnosti PippinsPages.com. Je to podobné doplnku Sharebar, ale iba asi miliónkrát chladnejšie. Jednoduché zdieľanie reklám predstavuje statické pole na zdieľanie príspevkov na každom z vašich príspevkov, čo umožňuje čitateľom ľahko zdieľať váš príspevok s mnohými z najpopulárnejších sociálnych sietí..

Plugin obsahuje 8 integrovaných protokolov zdieľania, ľahko použiteľné administrátorské rozhranie, úplné riadenie pozícií, možnosti stylingu, možnosť zvoliť si, ktoré protokoly sa majú zobraziť, a samozrejme krásne tipy na nástroje. Za pouhých 18 dolárov môžete získať super sladký doplnok záložiek a začať zvyšovať svoje sociálne médiá.

8. SocialPop

WordPress Social Pop Sociálny pop je v podstate Comment Luv na crack. Tento doplnok vám umožňuje integrovať úžasné ikony / odkazy na sociálne záložky na vaše príspevky pomocou skvelej „pop“ animácie pri vznášaní. Čo však robí tento doplnok tak skvelým, je to, že je plný možností. Môžete nastaviť smer ikon, vybrať si medzi štvorcovými alebo kruhovými ikonami, zvoliť monochromatický farebný efekt na vznášanie sa, bit.ly integráciu, vybrať držiaky pre svoje ikony a štýly držiteľov, definovať farbu pozadia, vybrať si z ton sociálnych stránok so záložkami používať a oveľa viac!

Tento doplnok som si kúpil minulý rok a jeho používanie bolo zábavné. Miloval som všetko o tom a jeho veľmi ľahké použitie. Navyše som si robil nejaké správy s hlavnými súbormi doplnkov a bolo celkom ľahké s nimi pracovať.

Nižšie je uvedený rýchly náhľad jednej z mnohých možností doplnku WordPress SocialPop.

Sociálne značenie pre WordPress

9. Sociológia pre WordPress

Sociologický doplnok WordPressSociologia pre WordPress je prémiový doplnok, ktorý bude vysielať vaše príspevky na Twitter a Facebook priamo z vášho editora príspevkov, takže vždy, keď uverejníte nový príspevok, automaticky sa zverejní na oboch sociálnych sieťach. Je to celkom jednoduchý doplnok, ale pre niektorých ľudí veľmi užitočný. Ja som to sám nevyskúšal, ale dostal som 93 predajov a hodnotenie 4 hviezdičkami, čo je celkom dobré.

10. Twitter Widget Pro

Doplnok služby Twitter Widget Pro V neposlednom rade je to plugin Twitter Widget Pro, ktorý vám umožňuje zobrazovať najnovšie príspevky na vašom bočnom paneli pomocou vysoko prispôsobiteľného a ľahko použiteľného doplnku. Ak vlastníte doplnok Twitter, malo by to byť toto. Doplnok je pripravený na použitie hneď po vybalení. Obsahuje avatary Twitter, názvy, časy, automatické odkazy hashtagov, používateľov Twitter a odkazy, prichádza s podporou vyrovnávacej pamäte a oveľa viac! Twitter widget pro je kompletný najnovší doplnok pre tweet a je „smiešne ľahko použiteľný“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map