10+ najlepších doplnkov YouTube WordPress na zlepšenie zapojenia používateľov

Najlepšie doplnky YouTube pre WordPress na zlepšenie zapojenia používateľov

Ak sa vám páči, pravdepodobne ste vyhradili značnú časť rozpočtu svojej webovej stránky na propagačné aktivity. Pravidlo 80-20 napokon hovorí, že 80 percent nášho času a úsilia by sa malo vynaložiť na propagáciu nášho obsahu (tip: tu môžu pomôcť pluginy YouTube WordPress).


Povedzme, že ste minúť 50 dolárov za reklamy na Facebooku, aby ste ľudí prinútili navštíviť vašu vstupnú stránku alebo príspevok do blogu. Ale nejako sú miery odchodov príliš vysoké! Zdá sa, že ľudia odchádzajú ešte skôr, ako sa dostanú na stránku!

Nie sme sami. Vo svete, kde sa digitálny obsah vytvára výbušným tempom, je ťažké upútať pozornosť ľudí. Zdá sa však, že je tu jeden svätý grál, ktorý upútava pozornosť dnešných ľudí – a to je videoobsah.

So správnym videoobsahom sa vaša miera okamžitých odchodov znižuje a ľudia majú tendenciu tráviť viac času na vašom webe sledovaním videa a nakoniec zvyšovaním konverzií. Keď do obsahu blogu zahrneme videá, naši čitatelia s väčšou pravdepodobnosťou video prežijú a pozerajú video. Ak video vyrieši ich problém, je ochotnejšie ho zdieľať. Z tohto hľadiska sa pozrime na niektoré z najlepších doplnkov YouTube WordPress.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. YouTube Embed Plus Freemium Doplnok WordPress

Vkladanie doplnkov YouTube YouTube Free Freemium Youtube WordPress

YouTube Embed Plus je jedným z najpopulárnejších doplnkov YouTube s viac ako 200 000+ aktívnymi inštaláciami. Pomocou tohto doplnku môžete vytvárať galérie kanálov alebo zoznamov videí YouTube s viacerými možnosťami prispôsobenia. Pridajte automatické prehrávanie, automaticky vkladajte živé prenosy, prispôsobte nastavenia spustenia videa, vytvorte obsah pripravený na hodnotenie funkčnej prístupnosti (FAE) a ďalšie.

Hlavné funkcie:

 • Vytvorte responzívne galérie kanálov YouTube a zoznamov skladieb
 • Pridajte tlačidlo na odber kanálov k miniatúram nad galériou
 • Podpora lokalizácie
 • Verzia Pro podporuje lenivé načítanie videí YouTube

2. Doplnkový doplnok WordPress Essential Grid Premium

Doplnok WordPress základnej mriežky

Info & DownloadView The Demo

Ak chcete integrovať mriežku svojich videí YouTube, jeden z najlepších doplnkov YouTube WordPress pre úlohu Essential Grid. Toto riešenie all-in-one grid building pre vaše webové stránky WordPress uľahčuje integráciu videí YouTube do ľubovoľného príspevku alebo stránky ako štylizované mriežky (spolu s ďalšími formátmi obsahu, ako sú blog, tvorba cien, portfólio, posúvače atď.). Doplnok obsahuje aj aktívny editor pokožky, takže môžete rýchlo upravovať vzhľad svojho zloženia mediálnej mriežky YouTube, rozloženia, farieb a ďalších.

Hlavné funkcie:

 • Podporuje Youtube, Vimeo, video s vlastným hosťovaním, iFrames, obrázky, príspevky, stránky, vlastné typy príspevkov, WooCommerce a galérie.
 • Vizuálny editor pleti
 • Vstavané typy animácií a predbežné načítania
 • Citlivý a optimalizovaný pre mobilné zariadenia
 • Prémiová podpora

3. Kanál pre vizuálny skladateľ YouTube s prémiovým doplnkom Carousel Premium

Vizuálny skladateľ YouTube Cannel s karuselovým doplnkom WordPress

Info & DownloadView The Demo

Pomocou tohto doplnku je ľahké pridať váš kanál YouTube na ľubovoľný príspevok alebo stránku pomocou populárneho nástroja na tvorbu stránok WPBakery. Kanál Visual Composer YouTube s karuselom vám prináša nové moduly na vloženie prispôsobiteľného štýlu kanála. Pridajte si mriežku s poslednými videami, vytvorte zoznam svojho najlepšieho obsahu alebo dokonca pridajte karusel s videom, aby návštevníci vášho webu mohli ľahšie prehliadať váš obsah..

Hlavné funkcie:

 • Rozšírenie nástroja na tvorbu vizuálnych stránok WPBakery
 • Mriežky alebo karusely
 • 7 Preddefinované štýly
 • Plne prispôsobiteľný štýl
 • Nastavenie muriva a prispôsobenia riadkov
 • 132 Elementové animácie
 • Nekonečný posun, načítať viac alebo tradičné stránkovanie
 • Kompatibilné s témou Total WordPress

4. YouTube Showcase – Video Gallery Free WordPress Plugin

Doplnok pre bezplatné prehliadanie videa v galérii YouTube

Služba YouTube Showcase vám umožňuje vytvárať responzívne stránky galérie plné videí YouTube. Môžete si vytvoriť stránku galérie videí, kde sa nasledujúce videá zobrazia pod pôvodným videom s stránkovaním. Môžete tiež vytvoriť galériu mriežky s videom, kde sa videá zobrazujú v rozložení so štyrmi stĺpcami. Tento doplnok je vynikajúci na predstavenie viacerých súvisiacich videí, ako je napríklad online kurz, videozáznamy s návodom a ukážky produktov a videá aplikácií..

Hlavné funkcie:

 • Schopnosť vybudovať dve samostatné video galérie – základná galéria videa a galéria mriežky videa
 • Nastavte vlastný pomer strán miniatúr videa – vyberte buď 16: 9 alebo 4: 3
 • Miniaplikácie postranného panela na prezentáciu najnovších a odporúčaných videí
 • Možnosť stránkovania je k dispozícii pre dlhšie série videí

5. Galéria Yottie YouTube WordPress pre YouTube

Galéria Yottie YouTube WordPress pre YouTube

Info & DownloadView The Demo

Yottie je prémiový doplnok na integráciu vášho kanála YouTube s blogom WordPress. S viac ako 100+ nastaviteľnými parametrami na nastavenie informačného kanála youTube, viacerými vopred navrhnutými farebnými schémami a 16 jazykmi, ktoré sú v súčasnosti podporované, je doplnok Yottie skvelým doplnkom pre takmer každého vloggera. Navyše je kompatibilný s populárnym tvorcom stránok Visual Composer, takže môžete ľahko navrhnúť vlastné rozloženie stránky so zahrnutým zdrojom videa.

Hlavné funkcie:

 • Podporuje YouTube, Vimeo a Dailymotion
 • Vytvárajte vysoko prispôsobiteľné videozáznamy
 • Inovatívne doplnky, napríklad prehrávanie súkromných videí Vimeo
 • Vyberte si z riešení, ktoré hostíte alebo hostíte v cloude. Latter one podporuje viac platforiem a zahŕňa prístup ku všetkým doplnkom a funkciám

6. Prúdový doplnok sociálneho toku Premium WordPress Plugin

Flow-Flow Youtube Social Stream

Info & DownloadView The Demo

Flow-Flow je jedným z najlepších doplnkov pre sociálne siete pre WordPress a najlepšie zo všetkých podporuje viac zdrojov videa – Youtube, Vimeo a dokonca aj Instagram. Tento doplnok predstavuje rýchly a jednoduchý spôsob, ako si môžete pridať posledné videá na miesto alebo stránku pre mravcov. Jednoducho zosynchronizujte svoj účet a potom pridajte stream kanála YouTube s zahrnutými krátkymi kódmi (alebo s prvkom na tvorbu stránok Visual Composer). To je všetko! Všetky vaše nové videá sa automaticky pridajú na vaše stránky WordPress, keď ich uverejníte.

Hlavné funkcie:

 • Integrujte videá zo služieb YouTube, Vimeo a Instagram
 • Podporuje všetky hlavné sociálne siete (YouTube, Facebook, Twitter atď.)
 • Kompatibilné s doplnkom nástroja na tvorbu stránok Visual Composer
 • Transformácie CSS3 a galérie lightboxov
 • Citlivý dizajn
 • Preklad je pripravený

7. Youtube videogaléria pre doplnok Visual WordPress Premium WordPress

Video galéria YouTube pre doplnok Visual WordPress Premium WordPress

Info & DownloadView The Demo

Doplnok Galérie videí YouTube bol vytvorený špeciálne ako doplnok pre tvorcu stránok hte WPBakery Visual Composer (čo znamená, že je to skvelý doplnok k akejkoľvek téme kompatibilnej s Visual Composer, napríklad Total). Pomocou tohto doplnku môžete rýchlo a ľahko vkladať jednotlivé videá, kanály kanálov alebo dokonca vaše zoznamy skladieb. K dispozícii sú vstavané možnosti pre stĺpce, stránkovanie, štýl mriežky, zoznamy, karusely, orezávanie obrázkov, počítadlá rád a oveľa viac.

Hlavné funkcie:

 • Doplnok pre vizuálneho skladateľa WPBakery
 • Vstavané možnosti reklamy
 • Citlivý a pripravený na sietnicu
 • Možnosti prispôsobenia mriežky a stránkovania

8. Skryť súvisiace videá YouTube zadarmo WordPress Plugin

Skryť súvisiace videá YouTube zadarmo

Vo väčšine prípadov chceme, aby si naši návštevníci prezerali produktové video, a potom prejdite nadol, aby si prečítali skutočný obsah – napríklad blogový príspevok alebo kópiu vstupnej stránky. korektné?

Vo WordPress sú však videá YouTube vložené pomocou predvoleného riešenia oEmbed. V takom prípade YouTube skončí zobrazovanie súvisiacich videí po dokončení prehrávania pôvodného videa. To má tendenciu rozptyľovať používateľov tým, že im ukazuje vtipné mačky, a to hneď potom, čo videli vaše video s rozložením produktov s dlhými chvostmi SEO. (Hovorím z osobnej skúsenosti haha!)

Naozaj to už nechceme, však? Skryť súvisiace videá YouTube zastaví tento proces tým, že zabráni službe YouTube oEmbed zobrazovať súvisiace videá.

Hlavné funkcie:

 • Zabraňuje tomu, aby sa súvisiace videá YouTube zobrazovali po prehraní pôvodného videa

Poznámka: Niekedy, keď aktualizujete doplnok, nemusí to fungovať kvôli nejakému problému s ukladaním do vyrovnávacej pamäte. Jednoduchá oprava spočíva v manuálnom deaktivovaní a opätovnej aktivácii doplnku. Vymaže sa tak vyrovnávacia pamäť a začne to znova fungovať.

9. Vkladanie doplnkov Freemium WordPress na YouTube

Vkladanie doplnkov YouTube Free Freemium WordPress

Vkladanie obsahu WordPress na YouTube vám prináša veľa vylepšení a možností prispôsobenia pri vkladaní videí YouTube do WordPress.

Pre začiatok môžete vkladať videá do príspevkov, na stránky a do vlastných typov príspevkov. Môžete tiež získať kreatívne a vložiť videá YouTube do widgetizovaných oblastí, ako sú hlavička stránok, vlastné bočné panely a päty (hoci si nemôžem predstaviť webovú stránku, ktorá by používala video v päte! Môžete?)

Prémiová verzia doplnku obsahuje funkcie, ako napríklad skrytie súvisiacich videí na konci videa, možnosti nastavenia jednotlivých videí atď..

Hlavné funkcie

 • Zobrazujte videá v príspevkoch, na stránkach, vo vlastných typoch príspevkov a v oblastiach s rozšírenými vlastnosťami
 • Konfigurujte predvolené možnosti, ako sú rozmery prehrávača, celá obrazovka, anotácie a možnosti titulkov
 • Prispôsobte farbu indikátora priebehu hráča tak, aby bola konzistentná so značkou

10. Youtube Widget responzívny bezplatný doplnok WordPress

Doplnok YouTube Widget reagujúci na bezplatný doplnok WordPress

Doteraz sme v tomto príspevku najlepších doplnkov YouTube WordPress zdieľali doplnky, ktoré vám umožňujú vkladať videá YouTube na vaše stránky WordPress. Ak chcete na svojom bočnom paneli zobraziť iba kanál alebo videá YouTube, tento bezplatný widget YouTube je doplnkom pre vás.

Doplnok na váš web pridá vlastný miniaplikáciu YouTube, takže svoje videá môžete jednoducho vložiť do svojich bočných panelov alebo päty jednoduchým kliknutím. Okrem toho existuje jednoduchý skrátený kód, ktorý môžete použiť na vloženie svojich videí do príspevkov alebo stránok, ak sa tak rozhodnete.

Hlavné funkcie:

 • Možnosti vloženia miniaplikácií a krátkych kódov
 • Nastavenia farieb ovládacieho panela a priebehu
 • Povoliť analytické sledovanie videa
 • Pridajte vlastné popisy

11. Youtube videá na WordPress Príspevky Premium WordPress Plugin

Videá YouTube na príspevky do WordPress Prémiový doplnok WordPress

Info & DownloadView The Demo

Ste predovšetkým YouTuber, ale chcete propagovať svoje videá na svojom vlastnom blogu? Žiaden problém! Doplnok Videá YouTube na WordPress Príspevky automaticky importuje vaše najnovšie videá YouTube na vaše stránky WordPress ako príspevky. Importujte videá podľa dopytu používateľa, kanála, ID alebo vlastného dopytu. Máte možnosť hromadne importovať, stránkovať alebo naplánovať, aby boli vaše príspevky WordPress aktuálne vo vašom kanáli.

Hlavné funkcie:

 • Z vašich videí YouTube automaticky vytvárajte príspevky WordPress
 • Hromadný import alebo plán
 • Podporuje všetky vložené videozáznamy WordPress (YT, Jw atď.)
 • Skontrolujte nefunkčné alebo odstránené videá
 • Podporuje úryvky bohaté na video

12. YourChannel: Doplnok WordPress pre kanál YouTube

YourChannel: Galéria videí YouTube Bezplatný doplnok WordPress

YourChannel vám pomôže zobraziť prispôsobenú verziu kanála YouTube vo WordPress. Ak chcete začať, musíte získať kópiu Kľúč rozhrania API YouTube, používateľské meno a ID kanála a uložte ich v nastaveniach doplnku. Potom môžete nakonfigurovať viacero nastavení konfigurácie, napríklad pomocou prehrávača videa lightbox alebo zapnutím alebo vypnutím funkcií, ako je napríklad zobrazovanie obrázka bannera, zoznamov skladieb, celkový počet videí, zhliadnutí a mnoho ďalších..

Hlavné funkcie:

 • Schopnosť selektívne zobraziť viac prvkov, ako sú informácie o kanáli, počet predplatiteľov / videí, zoznamy skladieb, obrázok bannerov kanálov atď..
 • Vizuálny tvorca, ktorý pracuje s krátkym kódom
 • Zobraziť miniatúry videa v siedmich rôznych štýloch, ktoré všetky reagujú

Zabalenie najlepších doplnkov YouTube WordPress

Čo robí dobrý doplnok YouTube WordPress? Na zodpovedanie tejto otázky by ste sa mali opýtať “Čo potrebujem?” Rôzni ľudia majú odlišné požiadavky od konkrétneho typu produktu. Preto je v kategórii „YouTube pre WordPress“ aktívne vyvíjaných viac ako 10+ doplnkov YouTube WordPress.

Dúfame, že ste našli náš zoznam 10+ najlepších doplnkov YouTube WordPress užitočných. Vyberte si ten správny doplnok a urobte si chvíľku. Dôrazne odporúčame nevyberať doplnok s desiatimi funkciami, z ktorých budete používať iba jednu. Zapíšte, čo sa snažíte pomocou doplnku dosiahnuť. Po splnení vašich požiadaviek prejdite zoznam a vyberte doplnok, ktorý spĺňa vaše kritériá.

Chýba nám dôležitý doplnok? Ste vývojár a chceli by ste vidieť svoj doplnok na tomto zozname? Dajte nám vedieť v komentároch!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me