10+ najlepších herných tém WordPress pre rok 2020

Najlepšie herné motívy WordPress pre blogy a časopisy pre hráčov

Hľadáte dobrú tému WordPress pre svoj nový hráčsky blog alebo časopis? Už nemusíte hľadať, pretože sme zostavili komplexný článok, v ktorom sme vybrali najlepšie herné motívy WordPress, ktoré sú k dispozícii zoradené podľa kvality a funkcií, od dobrej po lepšiu až po najlepšiu.


Mať dobrý herný časopis nie je ľahká úloha, písať niekoľko článkov denne je nevyhnutnosťou, aby bolo možné správne hodnotiť na Googli a udržiavať krok so všetkými novinkami, ale čo keď chcete písať svoje vlastné recenzie alebo vytvorte rebríček. V tomto článku sa chystáme preskúmať tie najlepšie témy na trhu, od ľahko prístupných s menším počtom funkcií až po najlepšie témy plné funkcií. Článok sa bude venovať dobrým, veľmi dobrým a najlepším dostupným témam WordPress, ktoré sú k dispozícii, usporiadaniu podľa funkcií a klasifikácie..

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

Dobré herné motívy WordPress

Tieto témy WP sú navrhnuté pre tých, ktorí začínajú s vlastnými hernými časopismi, majú slušný blogový zdroj a pekne vyzerajúci modulárny dizajn. Tieto témy sú odporúčané pre tých, ktorí chcú niečo ako východiskové miesto a plánujú sa v blízkej budúcnosti rozšíriť.

1. Časopis STK (zadarmo)

SKT Magazine je responzívna bezplatná spravodajská a magazínová téma WordPress, ktorú je možné použiť pre noviny, vydavateľstvá, osobné a firemné blogy a webové stránky v redakčnom štýle..

Štruktúra domovskej stránky a príspevkov blogu je pekná, čistá a ľahko čitateľná. Je to svetlo o zdrojoch, viacjazyčných kompatibilných a prekladoch pripravených. Vývojár tiež uvádza, že je kompatibilný s Woocommerce a Nextgen Gallery, čo by sa mohlo ukázať ako užitočné, ak robíte veľa recenzií, ktoré potrebujú galérie.

Toto je, samozrejme, základná téma, takže nemôžete očakávať modul recenzie alebo hodnotenia, musíte to urobiť všetko sami alebo z tohto článku vybrať lepšiu tému. Je to pekný východiskový bod, pretože je to v podstate bezplatné a väčšina bezplatných tém pre časopisy nemá tento druh prezentácie a funkcií.

2. ELRT

Informácie a sťahovanieZobraziť ukážku

Gametime je celkom dobrá téma pre herné stránky, ktoré zahŕňajú vlastné recenzie, čo vám umožní predviesť svoje nedávne recenzie hier alebo médií štýlom, vrátane systému hodnotenia. Téma zahŕňa aj vlastné najnovšie správy ako widgety s výberom kategórie a tiež podporuje odporúčané obrázky.

Ukážka je celkom pôsobivá a ak ste dobrí v oddelení umelcov, na základe tejto témy by ste mohli do značnej miery postaviť celú hernú stránku. Skóre recenzií a hodnotenie na domovskej stránke sú jedným z najlepších, ktoré sme videli.

Gametime je zabudovaný, podľa vývojára v režime ladenia, vďaka ktorému je platný jazyk HTML5 platný, je tiež založený na technológii Bootstrap, takže môžete takmer zaručiť, že bude vyzerať dobre na akomkoľvek zariadení. Je to veľmi dobre vyzerajúca téma s osobitným prízvukom vo farbách, ktorá môže v závislosti od vášho vkusu vyvolať reakciu lásky / nenávisti..

Téma stojí 45 dolárov a dá sa kúpiť na CreativeMarket.

3. Herný portál

Herný portál je vynikajúcou témou pre herné stránky, má mimoriadne dobre vybavený príspevok na domovskej stránke, veľmi dobre štruktúrované bloky pre blogové príspevky, vynikajúci výber farieb, pekné písma, veľmi čistý dizajn a ajax loader. Na druhej strane je téma veľmi drahá, stojí za 75 dolárov a neobsahuje systém kontroly / hodnotenia.

Neuveriteľný dobre vyzerajúci príspevok, čistý dizajn a niekoľko blokov pre príspevky do blogu sú ich silnými stránkami, hoci cena a nedostatok systému kontroly / skóre sa ťažko ignorujú. Ak plánujete vytvorenie zjednodušeného herného webu bez prílišného zamerania sa na rôzne sekcie a recenzie / skóre, môže to byť veľmi dobrá alternatíva. Ak hľadáte všestranné riešenie s viacerými kategóriami a so systémom bodovania, môžete ho preskočiť.

4. Gamezón

Info & DownloadView The Demo

GameZone je mimoriadne adeptická téma a jedna z najlepších herných tém WordPress na vytvorenie vašich stránok, ak ste súčasťou klanu / tímu. Téma je tiež pripravená na zášklby, štatistiky hráčov, recenzie, komunitu, hry a blogové príspevky všeobecne.

Téma je postavená na nástroji WP Bakery Page Builder a, aby som bol úplne úprimný, je trochu ťažký na zdroje, navyše má veľa efektov na písma a obrázky, takže vo väčšine prehliadačov má tendenciu pomaly sa vykresľovať, téma má tiež kompatibilitu s tonami doplnkov ako:

 • Posuvník revolúcie
 • Kontaktný formulár 7
 • Základná mriežka
 • MailChimp pre WP
 • WooCommerce
 • Zoznam prianí WooCommerce
 • Tlačidlá zdieľania sociálnych médií WooCommerce
 • YITH WooCommerce Porovnať
 • Doplnky ThemeREX

Vďaka neuveriteľnému dobrému príspevku a odporúčaným článkom, dostatočnému počtu blokov pre blogové príspevky, rôznych oddieloch a dokonca aj podpore digitálneho obchodu je táto téma veľmi vhodná pre väčšinu herných webov, ak môžete prekonať trochu pomalé vykreslenie, nedostatok systém kontroly / skóre a cenovka 56 dolárov. Momentálne je na 23. mieste v kategórii ThemeForest.

5. Avantura

Info & DownloadView The Demo

Avantura nie je téma špecifická pre hry, je to skôr všeobecná téma časopisu, ale nebojte sa nie preto, že čím vyššie je poradie, tým viac sa „orientujú“. Na rozdiel od toho, čo si môžete myslieť, všeobecné témy časopisov, ktoré sú na vrchole, sú pre herný časopis najvhodnejšie z niekoľkých dôvodov..

Avantura je jednou z prvých na trhu ako všeobecná téma s niekoľkými ukážkami vhodnými na rôzne účely. Prečo je to taká veľká téma pre herný časopis, ktorý by ste mohli požiadať? Som rád, že ste sa opýtali.

Avantura má jeden z najlepších stavebných blokov, aké sme kedy videli pri stavbe herného webu, podporuje jedinečné kategórie farieb (nutnosť pre každý seriál s vážnymi hrami), možno kombinovať s obľúbenými miniaplikáciami, dá sa farebne prispôsobiť na stránku, má niekoľko možností pre hlavičku a pätu a má neuveriteľne dobre vyzerajúci dizajn blogu. Tiež má veľmi dobré informácie o autorskom module a nejaké pekné háčiky pre nasledujúci a predchádzajúci článok. Na vrchole toho všetkého, podporuje pekné mega menu s obrázkami.

Na druhej strane téma nemá zabudovaný systém kontroly / vyhodnocovania, musíte si vytvoriť doplnok s doplnkami. Avantura stojí 49 dolárov av súčasnosti je na ThemeForest 18.

6. GeekMag

Info & DownloadView The Demo

Geekmag je všeobecná téma pre časopis, spravodajstvo a blogový časopis, je veľmi vhodná pre časopisy o technike, televízii, kultúre, filmoch a hrách. V našom prípade má GeekMag peklo dobrého dizajnu, rozsiahlu škálu funkcií, podporu pre bbPress, ktorá vám umožní vybudovať komunitu vo vašom časopise wordpress gaming a BuddyPress. Podporuje aj načítanie stránky Ajax pre omnoho jemnejšiu prezentáciu.

GeekMag je téma nástroja na tvorbu stránok, ktorá bola vytvorená pomocou nástroja na tvorbu stránok SiteOrigin, čo znamená, že budete mať oveľa lepšiu škálu možností na vytváranie blokov svojich stránok. Téma má jeden z najlepších systémov na hodnotenie / hodnotenie, ktoré sme videli, čo je skutočne dobré pre web s recenziami. Na druhej strane má téma pre herný časopis nejaké zlé farebné možnosti a vy by ste ho mali trochu vylepšiť a pre sekcie nemá farebne rozlíšené časti..

Cena GeekMag stojí 49 dolárov av súčasnosti je na ThemeForest 19.

Lepšie herné motívy WordPress

Tieto témy sú odporúčané pre tie, ktoré už prevádzkujú herné stránky a chcú ich vylepšiť o niečo ďalej, alebo vážne uvažujú o vytvorení veľmi dobrých herných stránok, ktoré je možné časom rozšíriť. Tieto témy musia obsahovať bodovací / kontrolný systém, musia sa tiež načítať veľmi rýchlo.

7. Kappa

Info & DownloadView The Demo

Kappa je veľmi prísne zameraná herná téma WordPress so zameraním na prezentáciu a dobrý systém kontroly / vyhodnocovania. Téma má najlepší posúvač, aký sme doteraz videli na domovskej stránke. Veľmi dobrý blogový príspevok, ale trochu obmedzený a najlepšie 3 najlepšie hodnotiace prezentácie systému.

Dobrá vec na tejto téme je, že má v sebe zabudovaný veľmi herný pocit, s čistým a systémovým dizajnom, ktorý obchoduje so zložitosťou a ďalšími funkciami pre stránky orientované viac na hry so zameraním na lepšie vyzeranie. Zlá vec je, že nemá farebne označený systém a nemá širokú škálu stavebných blokov na zostavenie vašej domovskej stránky. Ak plánujete stavbu pekného herného webu bez príliš veľkého množstva vecí, je to len perfektná téma. Jeho cena nie je najlepšia, v porovnaní s vlastnosťami, ktoré má, a stojí na 49 dolárov, v súčasnosti je tiež 10 v kategórii ThemeForest.

8. Kolyoum! Novinový motív WordPress

Info & DownloadView The Demo

Kolyoum! je elegantná viacúčelová téma pre časopis, ktorá prichádza s množstvom ďalších funkcií. Má rozloženie domovskej stránky, viac ako 10 preddefinovaných ukážok, je vysoko optimalizovaná pre rýchlosť a výkon a je založená na WP Bakery Builder, takže budete mať k dispozícii množstvo vlastných modulov, ktoré môžete hrať.

Funkcie tém tu nekončia, prichádzajú s viac ako 10 preddefinovanými hlavičkami, obsahom 60 blokov, 20 jazdcami a mriežkami integrovanými do programu Visual Composer a sú dokonca kompatibilné aj s AMP. Myslíš si, že to stačí? Existuje dôvod, prečo je táto téma na našom veľmi dobrom zozname tém. Zahŕňa doplnok vrstvy, ktorý je pripravený pre WooCommerce, takže doň môžete integrovať obchod, má lepivú bočnú lištu a dokonca aj tmavú pokožku. Táto téma však nebude úplná bez systému skóre / recenzie, ktorý tiež obsahuje.

Na druhej strane téma neprichádza s preddefinovaným demom pre herné stránky, budete si musieť vytvoriť jedno s tým, čo máte, ale s touto témou by ste mohli robiť toľko, že nemôžete jednoducho odmietnuť je to kvôli tomu. Téma je tiež veľmi lacná, stojí iba 29 dolárov, je lacnejšia ako všetky ostatné témy uverejnené tu s omnoho viac funkciami. Ak máte vážne problémy s budovaním veľmi dobrého herného webu, s týmto sa jednoducho nemôžete pokaziť. V súčasnej dobe 8 na ThemeForest.

Najlepší herný WordPress Témy

Tieto témy sú určené pre tých, ktorí chcú absolútne najlepšie. Profesionálni herní spisovatelia, blogeri a herní nadšenci, ktorí už majú herné stránky, vedia niečo o dizajne a chcú ho ešte vylepšiť. Tieto témy obsahujú rozsiahle možnosti a vyžadujú si viac znalostí od tých, ktorí ich chcú použiť, ak chcú z nich získať to najlepšie. Tieto témy sú absolútne najlepšie, aké existujú a mali by sa používať na veľkých herných stránkach. Posledné tri sú najlepšie hodnotené a najviac vybavené.

9. Newsmag Mews

Info & DownloadView The Demo

Téma Newsmag je vytvorená spoločnosťou TagDIV, jedným z elitných vývojárov platformy ThemeForest. Téma obsahuje dokonalú štruktúru budovy pre herný časopis, podporuje Youtube a systém kontroly / skóre. Používa osvedčené postupy pre SEO a je veľmi rýchly. TagDIV bol uznávaný znovu a znovu ako jeden z najlepších vývojárov tém. Majú solídnu povesť a neustále zdokonaľujú svoje témy. Začali používať Visual Composer a neskôr ho nahradili vlastným skladateľom TagDIV, čo je, úprimne povedané, najlepším tvorcom blokov pre časopis, aký sme kedy videli.

Vytvorenie plného herného časopisu so skladateľom značky TagDIV je neuveriteľné ľahko dosiahnuteľné a jedným z dôvodov, prečo by ste mali dostať túto tému. Newsmag podporuje menej modulov ako ich téma číslo 1, Noviny, ale je tiež neuveriteľne výkonný a zaslúži si miesto medzi najlepšími témami pre herný časopis. Má tiež widgety pre Instagram, počasie, sociálne počítadlo, populárnu kategóriu, autorské pole, reklamné pole, pomenujte ho.

Nie je presvedčený ?, je toho viac. Má vlastný lightbox pre obrázky, inteligentný bočný panel, vlastné zostavenie galérií drag & drop, inteligentné zoznamy, bloky youtube / vimeo, lepivé ponuky a podporuje písma Google, TypeKits od spoločnosti Adobe a komíny písiem. V neposlednom rade má modul Ajax Login / Register a optimalizáciu Speed ​​Booster.

Čo iné by ste mohli chcieť? Newsmag je pre herný časopis samozrejme jednou z najlepších tém všetkých čias. Pri cene 49 dolárov nemôžete tento problém naozaj pokaziť. Jedinou nevýhodou je nedostatok preddefinovanej hernej šablóny a trochu stále zúžené zobrazenie obsahu, okrem toho je to jedno z najlepších. Existuje dôvod, prečo je momentálne v kategórii ThemeForest na 1. mieste.

10. Novinky hráč

Info & DownloadView The Demo

Pravdepodobne najlepšia téma s vopred definovanou hernou šablónou je News Gamer z nejakého dôvodu na prvom mieste. NewsGamer je profesionálna responzívna šablóna WordPress vhodná pre herné časopisy, vydavateľov novín, časopisy alebo pokročilé blogy. Prečo si myslíme, že by to mohlo byť najlepšie pre herný časopis? Niekoľko dôvodov.

Hráč správ má špecifickú šablónu pre herné stránky, najlepšiu šablónu zo všetkých tu diskutovaných tém, aby som bol úprimný. To by nebol dostatočný dôvod na odporúčanie, ak nie z dôvodu rozsiahlej sady funkcií, ktoré zahŕňajú napríklad: bloky Visual Composer, rozloženie hornej mriežky, rozloženie kategórií, rozloženie postov, rozloženie záhlaví, ajax stránkovanie, neobmedzené bočné panely a samozrejme systém hodnotenia / hodnotenia.

Téma je postavená na boostrape, čo zaručuje dobre vyzerajúcu tému na všetkých zariadeniach. Jeho stavebné bloky sú spravované pomocou programu Visual Composer a okrem iného:

 • Možnosti rozšírenej kategórie – nastavenie globálnych možností pre kategórie alebo pre každú kategóriu:
  • Rozloženie kategórie (12 rôznych rozložení)
  • Poloha bočného panela (3 rôzne rozloženia)
  • Príspevky na stránku
  • Šablóna stránkovania (2 rôzne rozloženia)
  • Systém reklám (najvyššia pozícia bannera, tapeta tapety alebo banner v rozložení)
 • Rozšírené možnosti príspevku / stránky – nastavte globálne možnosti pre kategórie alebo pre každú kategóriu:
  • Rozloženie príspevku (7 rôznych rozložení)
  • Poloha bočného panela (3 rôzne rozloženia)
  • Súvisiace poštové schránky (iba príspevky)
  • Recenzovať príspevok (iba príspevky)
  • Možnosti zvukového príspevku
  • Možnosti uverejnenia videa
  • Rozšírené sociálne zdieľanie
  • Systém reklám (najvyššia pozícia bannera, tapeta tapety alebo banner v rozložení)

Na vrchole toho všetkého je téma ako bezpochyby najlepšia šablóna pre stránku na kontrolu hazardných hier zo všetkých ostatných tém v tomto zozname..

A tiež najlepšia šablóna na hodnotenie skóre!

News Gamer je solídny víťaz, s množstvom šablón stránok, šablón kategórií, skóre systému a vlastných stránok na kontrolu. Táto téma je jednou z najlepších. Ak nie je najlepší zo všetkých čias.

11. Noviny

Info & DownloadView The Demo

Noviny stavia spoločnosť TagDIV, tí istí chlapci, ktorí stoja za Newsmagom. Noviny majú všetky rovnaké zložky ako Newsmag (pre viac informácií si prečítajte popis Newsmag) okrem Novín má viac modulov, viac hlavičiek, viac všetkého. NewsPaper je bezpochyby to najlepšie téma od spoločnosti TagDIV. Noviny sú navrhnuté okolo programu Visual Composer, ale neskôr bol editor modulov nahradený skladateľom TagDIV, jadrom stavebného zážitku, ktorý na ThemeForest poskytuje toľko dobrých hodnotení. Noviny sú ako reštartované aplikácie Newsmag a obsahujú všetko, čo v službe Newsmag existuje, s pridanými modulmi, ďalšími možnosťami konfigurácie a väčšou flexibilitou. Je to stále téma všeobecných spravodajských časopisov, ktorá sa perfektne hodí pre herný časopis. Noviny sú momentálne v kategórii ThemeForest 1, môžete vidieť, koľko lásky k tejto téme existuje. Vývojári neustále zdokonaľujú a dosahuje úroveň dospelosti neslýchanú pri akejkoľvek inej téme na predaj. Noviny sú najflexibilnejšou témou, s ktorou by ste mohli prísť pre časopis, a je absolútne nevyhnutné ju mať.

Jeho cena je samozrejme vyššia ako Newsmag, samozrejme, za 59 dolárov, ale je to absolútne odporúčané. Nedávno bol aktualizovaný na verziu 8.8 s pridaným bonusom, že je schopný zostaviť kompletné vlastné stránky s doplnkovými funkciami v skladateľovi TagDIV, čo vám umožňuje efektívne vytvárať vstupné stránky vo vašom vlastnom hernom webe, čím sa značne zvyšuje výkon a flexibilita. Noviny sú o tom najlepšom, čo by ste mohli získať pre herný časopis. Nedávno dokonca pridal kompletnú čiernu predvoľbu. Množstvo zabudovaných možností je na špičkovej úrovni a je na našom najvyššom odporúčaní pre to najlepšie, čo existuje.

V neposlednom rade zo všetkých tu uvedených tém je Noviny iba o tej, ktorá má viac ako 55 preddefinovaných šablón! Jedno kliknutie a vypnutie vám umožní preddefinovanú šablónu podľa vášho výberu pripravenú na menšie vylepšenie. Pre každého, kto má dostatok skúseností, Noviny umožňujú kompletné vytvorenie stránky s niekoľkými stlačeniami tlačidla a ušetreným množstvom času.

Strih na honičku …

Čítali ste teda celý náš článok. Chcete vedieť, aké sú skutočné skvosty tohto zoznamu? Zhrnieme to za vás. Ak ste neskúsený bloger a chcete spustiť svoju novú hernú stránku, odporúčame vám Gametime. Ak máte trochu skúsenosti a chcete pre svoju novú hernú stránku nejakú peknú tému, odporúčame vám Kappa. Ak ste skúsený profesionál alebo ak chcete iba to najlepšie tému, je to najlepšie miesto vyhradené pre dve témy: Noviny a Správy..

Ak hľadáte ďalšie kroky, prečítajte si našu príručku o tom, ako začať blog, kde sa dozviete viac o inštalácii témy a pridávaní obsahu, alebo nášho marketingového sprievodcu pre sociálne médiá, aby ste zistili, ako môžete pomocou sociálnych médií rozšíriť svoje publikum čitateľov..

Dúfam, že tento článok bol pre vás užitočný a poučný. Ak máte akékoľvek pripomienky k témam, neváhajte sa s nimi podeliť v komentároch nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map