10+ najlepších profesionálnych motívov Niche WordPress

10+ najlepších profesionálnych motívov Niche WordPress

WordPress je najobľúbenejší systém na správu obsahu na svete, o tom niet pochýb. Viac ako 30% všetkých webových stránok dostupných na modernom webe je spustených na konkrétnej webovej platforme. Komunita vývojárov WordPress rastie a stáva sa silnejšou. Keď sa rozhodnete vytvoriť webovú stránku s témou, môžete si vybrať z desiatok poskytovateľov tém a trhovísk. Nech už patríte do akejkoľvek oblasti, v zozname je pripravená téma WordPress, ktorá je vhodná na konkrétne účely. V tejto ukážke nájdete na webe viac ako 10 z najlepších tém WordPress.


Keď začnete hľadať špecializované témy WordPress, nájdete od nich najvýznamnejšie vývojárske subjekty viacúčelové aj špecifické témy. Viacúčelové návrhy spravidla zahŕňajú niekoľko špecifických riešení, ktoré zahŕňajú funkčnosť, ktorá je vhodná na spustenie konkrétneho druhu projektu na web. Šablóny špecifické pre nika obsahujú rozšírenia na mieru a prémiovej kvality, ktoré vám umožňujú vytvárať na webe akýkoľvek osobný, obchodný alebo firemný projekt. Napríklad téma kryptomeny, ktorá je zahrnutá vo vitríne, obsahuje vstavanú kalkulačku, doplnok na darovanie, widget ceny a ďalšie inteligentné nástroje..

Všetky naše výbery najlepších tém WordPress v kompilácii sú editovateľné, zostavené s platným kódom a optimalizované pre bezchybný výkon na všetkých zariadeniach a vo všetkých webových prostrediach. Témy sú plne prispôsobivé. Väčšina z nich obsahuje drag-and-drop Visual Composer, alebo ich vlastné šablóny stránok, ktoré uľahčujú vytváranie webových stránok. Poďme na to!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

Celkom (viacúčelové)

Celkový responzívny viacúčelový motív WordPress

Info & DownloadView The Demo

Táto konkrétna šablóna WordPress sa dodáva s veľkým výberom jedinečných možností, vďaka ktorým sa téma stáva riešením typu všetko v jednom, ktoré sa zmestí na celý rad účelov. Táto téma s dômyselne usporiadanými sekciami obsahu je presne to, čo potrebujete na prezentáciu svojich produktov a služieb. Ak si chcete vytvoriť úspešný online zdroj pomocou WordPress, musíte použiť výkonnú a plnohodnotnú šablónu webovej stránky, ktorá podporuje konkrétne formuláre a doplnky. Vďaka plne responzívnemu rozloženiu bude motív fungovať skvele na akomkoľvek zariadení, či už ide o stolný počítač, tablet alebo smartfón.

Crypton (kryptomena)

Crypton - viacúčelová téma kryptomeny WordPress

Info & DownloadView The Demo

Crypton je hotová téma WordPress pre kryptomenu, ktorá beží na rámci ThemeRex. Je plne citlivý a obsahuje funkcie, ktoré sú zvlášť vhodné pre kryptomenné weby. Zahrnuté bloky obsahu, prvky widgetizovaného obsahu objasňujú vzhľad šablóny. Šablóna je vyvinutá s ohľadom na čitateľnosť a najlepšiu používateľskú skúsenosť. Poskytuje sa podrobný priečinok s dokumentáciou.

Plachtenie (hotel)

Plachtenie Hotel WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Plachtenie je perfektné riešenie, ktoré hľadáte pre svoju webovú stránku hotela. S 5 + domovskými stránkami, tvorcom drag and drop, WooCommerce, formátmi príspevkov, sociálnymi a ďalšími, vaši hostia určite nebudú stáť dlhšie, aby preskúmali vaše stránky..

Najvýraznejšou funkciou, ktorú môže Sailing pre váš hotel slúžiť, je plugin na rezervovanie podpisov. Tento rezervačný systém vám pomôže spravovať stav miestnosti, zákazníkov atď. Klient si jednoducho vyberie dátum príchodu z kalendára, množstvo dospelých a detí. Systém potom skontroluje dostupnosť izby, ktorá spĺňa požiadavku, s podrobnou cenou. Plugin tiež riadi cenové plány, správu kupónov, systém reportov.

Plachtenie je citlivý dizajn. Všetky vynikajúce obrázky vášho hotela sa budú stále plne zobrazovať na všetkých zariadeniach, od malej obrazovky mobilného telefónu po obrazovku HD na ploche. Jednostránková webová prezentácia navyše váš web vyzerá jednoducho, ale inteligentne. Posuvník revolúcie je tiež súčasťou programu Plachtenie s úžasnými efektmi a animáciami, ktoré môžu zaujímať každého. Spolupráca s Drag & Drop Page Builder, ovládanie vašich stránok nikdy nemôže byť jednoduchšie ako toto!

Bazinga (časopis)

Bazinga - Magazín a vírusový blog WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Túto tému WordPress je ľahké upraviť na akýkoľvek typ obchodného projektu a vytvoriť si vlastný webový zdroj. Integrované sú rôzne možnosti rozloženia, ktoré vám umožňujú rozhodnúť sa o najoptimálnejšom prístupe k prezentácii vášho projektu na webe. Vytvorte svoj online zdroj ešte úspešnejšie s týmto na mieru šitým dizajnom WordPress. Téma bola vyvinutá čo najľahšia, aby sa vaše stránky mohli načítať určite rýchlo. Pozrite sa na živé demo a uvidíte to v akcii.

Lifeline2 (charita)

Charita Lifeline2 a téma mimovládnych organizácií

Info & DownloadView The Demo

Lifeline 2 ponúka osem možností spracovania platieb online a poskytuje celosvetové pokrytie pre zbieranie darov. Je to komplexný a komplexný balík pre všetky projekty týkajúce sa charitatívnych, fundraisingových, mimovládnych a neziskových organizácií. Systém opakujúcich sa darov online je skutočne skvelá možnosť zbierať dary týždenne, každé dva týždne, mesačne, polročne a ročne bez prerušenia alebo potreby upomienok pre darcov..

Spustite inštaláciu jedným kliknutím, niekoľkými sekundami demoinštalačného procesu a rýchlo si prispôsobte rozloženie a funkcie pomocou doplnku pre tvorbu stránok, drag and drop, Visual Composer. Vďaka rozhraniu Redux Options Framework vám rozhranie ponúka neobmedzené možnosti ovládania a úpravy všetkých aspektov rozloženia a funkčnosti frontendu. A 7+ jedinečných ukážok prináša dynamický a osviežujúci dizajn, plynulý výkon a rozšírenú prispôsobiteľnosť.

Na svojej charitatívnej webovej stránke budete tiež radi, ak máte na svojej charitatívnej webovej stránke rozsiahlu sieť pre správu dobrovoľníkov. Je tu najlepší systém riadenia dobrovoľníctva na svete, ktorý slúži vašej veci. Dokonca si môžete vytvoriť internetový obchod so všetkými špičkovými funkciami vrátane správy košíka a pokladne.

LeGrand (viacúčelový)

LeGrand - viacúčelová obchodná téma WordPress

Info & DownloadView The Demo

Rozhodli ste sa pre túto vysoko kvalitnú šablónu WordPress, môžete si vytvoriť weby vhodné na rôzne účely. Táto responzívna šablóna WordPress je vhodným riešením pre akýkoľvek obchodný alebo firemný webový projekt. Téma tiež úplne reaguje, takže vaše stránky sa budú správne zobrazovať v ľubovoľnom module gadget. Po výbere tejto témy sa vám podarí nadviazať solídnu prítomnosť na internete, ktorá profesionálne a elegantne vystaví vašu firmu webovému publiku. SEO-priateľské, bude to ľahko nájsť potenciálnych zákazníkov bez ohľadu na to, čo vyhľadávače, ktoré používajú.

Nominovaný (politický)

Nominee - politická téma WordPress

Info & DownloadView The Demo

Nominee je téma WordPress kandidáta / politického vodcu vytvorená špeciálne pre politické a verejné osobnosti. Téma, ktorú môžete použiť aj pre akúkoľvek neziskovú organizáciu, ako je charita, akcia, kampaň atď.

Téma je 100% responzívna a je dodávaná s najobľúbenejším doplnkom Visual Builder pre tvorbu stránok WordPress, ktorý sa dá presunúť myšou. Môžete ľahko ľahko spravovať a upravovať akýkoľvek prvok pomocou vizuálneho skladateľa. Súčasťou témy je aj prémiový doplnok Revolution Slider, vďaka ktorému môže používateľ jednoducho vytvárať nádherné snímky pomocou funkcie drag and drop.

Téma Nominee prichádza s niekoľkými užitočnými funkciami, ako sú: správa udalostí, používateľ môže veľmi ľahko spravovať a vytvárať udalosti pomocou nástroja na vytváranie a vytváranie vizuálnych skladateľov. Užívateľ môže tiež nastaviť odpočítavanie času pre počítanie dátumu kampane. Má funkciu plánovania udalostí, používateľ môže ľahko vytvoriť plán udalostí pre konkrétnu udalosť pomocou vizuálneho skladateľa. Má systém darcovstva PayPal, takže užívateľ môže zbierať prostriedky na kampaň a oveľa viac.

Fotografie (portfólio)

Fotografovanie WordPress for Photography

Info & DownloadView The Demo

Toto je responzívna šablóna WordPress s čistým rozložením a pokročilými funkciami. Téma Fotografie je ľahko použiteľná šablóna špeciálne vytvorená pre fotografov a projekty online portfólia. Vďaka responzívnemu dizajnu sa rozloženie vašich webových stránok prispôsobí monitorom rôznych veľkostí. Vďaka zahrnutým možnostiam farebných vzhľadov (tmavé a svetlé), rôznych štýlov galérie, štýlov lightboxov a šablón stránok môžete ľahko rýchlo vylepšiť tému a predstaviť svoju prácu..

Konzultant (poradenstvo)

Konzultor - Obchodné poradenstvo WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Konzultor je šablóna určená na prezentáciu poradenských firiem na webe. Toto je nepoškvrnená, lakonická a ľahko prispôsobiteľná šablóna špeciálne vytvorená pre celý rad obchodných projektov. Téma je plne upraviteľná. Môže sa tiež použiť na rôzne iné obchodné alebo osobné projekty. Toto rozloženie je plne responzívne a je vyvinuté tak, aby zvýšilo pozície vašej webovej stránky v programe SERP. Drvivú väčšinu nastavení témy je možné okamžite zmeniť pomocou prispôsobovača WordPress.

Drone Media (fotografia a video)

Drone Media - WordPress Téma pre letecké fotografie a videografiu

Info & DownloadView The Demo

Zamyslite sa nad používaním tejto šablóny fotografií PhotoPress WordPress, ktorá ponúka všetky potrebné vlastnosti na uspokojenie potrieb správcu webu. Ak chcete inzerovať módneho fotografa, nezávislého fotografa alebo portfólio fotografií, môže sa vám táto téma hodiť. S hlavným zameraním na pekne vyváženú štruktúru rozloženia prichádza Drone Media so všetkými potrebnými sekciami, ktoré obsahujú vaše oznámenia a produkty. Ak chcete vytvoriť prosperujúcu webovú stránku pomocou WordPress, mali by ste pracovať so silnou a plnohodnotnou šablónou webovej stránky, ktorá podporuje konkrétne funkcie. SEO-priateľské, bude to ľahko nájsť potenciálnych zákazníkov bez ohľadu na to, čo vyhľadávače, ktoré používajú. Šablóna je kompatibilná s prehliadačom, reaguje a ponúka všetky funkcie, ktoré by ste mohli potrebovať na vytvorenie dostupného online projektu.

Revirta (Virtuálny asistent)

Revirta - Téma virtuálneho pomocníka WordPress

Info & DownloadView The Demo

Ak chcete vytvoriť profesionálne vyzerajúcu webovú stránku, táto responzívna šablóna WordPress vám umožní túto úlohu vykonať veľmi rýchlo. Štýlový vzhľad a vynikajúci výkon sú základné možnosti tejto šablóny pro, ktorá je špeciálne navrhnutá pre firemné a obchodné webové stránky. Ľahké rozloženie stránky s dôrazom na vizuály celkom ľahko upúta pozornosť zákazníkov a vtiahne ich. Tento konkrétny dizajn webových stránok je tiež dobre zdokumentovaný a obsahuje niekoľko rozšírení vysokej kvality..

Nehnuteľnosť 7 (nehnuteľnosť)

Real Estate 7 - Real Estate WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Pri vytváraní webovej stránky pre váš realitný podnik je jednou z najlepších možností Real Estate Pro 7. Začnite so zabudovaným demonštračným importérom za pár minút. Pomocou priloženého drag and drop builderu vytvorte vlastné stránky so zoznamom alebo profily agentov, predajte reklamu zoznamy miest alebo funkcií s integrovanými možnosťami platby a ďalšie. S množstvom možností pre hlavičky, mapovanie, prispôsobenie farieb, spoločné kótovanie, rezervácie, walkscore, IDX a ďalšie nastavenia špecifické pre nehnuteľnosti sú tuny milované o tejto nika.

HotLock (Zámočníctvo a bezpečnosť)

HotLock - Zámočnícke a bezpečnostné systémy WordPress Theme

Info & DownloadView The Demo

Tento konkrétny bezpečnostný dizajn WordPress sa môže pochváliť celým radom efektov a možností, ktoré sotva vidíte v akejkoľvek inej šablóne. Funguje to na predstavenie malých až veľkých obchodných projektov. Drvivú väčšinu nastavení témy je možné okamžite zmeniť pomocou prispôsobovača WordPress. Šablóna zobrazená tu môže byť integrovaná do populárnych platforiem sociálnych sietí a môže byť ideálnym nástrojom na kontaktovanie vašich klientov. Okrem toho bude jeho plne responzívne rozloženie vhodne zobrazené na všetkých miniaplikáciách. Vytvorenie webovej stránky pomocou tu poskytnutej témy sa javí ako užitočné na dosiahnutie vašich webových cieľov.

Vydaj sa (prehliadka)

Vydajte sa na zájazd a cestovné tému

Info & DownloadView The Demo

Embark je výkonný a ohromujúci motív WordPress určený špeciálne pre prehliadky a cestovanie. V téme je aktívny nástroj na vytváranie drag and drop stránok naživo a front-to-end rezervačný systém s bezproblémovou integráciou online platieb. Jeho inštalácia na 3 minúty na jedno kliknutie vás uvedie do prevádzky – rýchlo!

Jeho výkonný rezervačný systém vám pomôže ľahko spravovať viac rezervácií a organizovať vaše plány prostredníctvom WordPress. Vytvárajte viac kalendárov, časových úsekov (s obmedzenou dostupnosťou alebo bez nej), vlastných polí formulárov a zákazníckych profilov v jednom okamihu. Je to rezervácia, platby a rozvrhovanie spojené s krásnym rezervačným riešením.

Vytvorenie webovej stránky pre cestovnú alebo cestovnú kanceláriu je hračkou so živým nástrojom na vytváranie a ukladanie frontendov v aplikácii Embark. Vytvorte si svoje vlastné krásne rozloženia alebo použite profesionálne navrhnuté predvoľby, ako napríklad River Rafting pre dobrodružné výlety, NYC pre pešie výlety alebo Hop & Vine pre vínne a pivo. Pravidelne sa pridávajú nové vzory. Získate prístup k viac ako 40 miniaplikáciám a viac ako 20 šablónam modulových stránok, ktoré vám umožnia vytvoriť perfektné miesto na prehliadku a cestovanie s neobmedzenými možnosťami..

Zabalenie

Pre akékoľvek miesto, ktoré by ste chceli vytvoriť webovú stránku, je vždy k dispozícii hotová téma WordPress, ktorá je vhodná na predstavenie vášho osobného alebo obchodného projektu v najpriaznivejšom svetle. Pomocou týchto tematických tém WordPress budete môcť spustiť akýkoľvek webový projekt s niekoľkými malými úpravami. A keďže väčšina tém z kompilácie WordPress obsahuje aj intuitívne tvorcov stránok (alebo sú kompatibilné s doplnkom CSS live editor), aj netechovia budú schopní vytvoriť jedinečný webový dizajn bez kódu..

Čo si myslíte o našom zhrnutí tém? Existujú nejaké ďalšie špecializované témy WordPress, ktoré by podľa vás mali byť na zozname? Zanechať komentár nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map