10 nových doplnkov pre začiatočníkov bloggerov a skúsených používateľov WordPress

Táto zbierka obsahuje 10 nových a pozoruhodných doplnkov, ktoré budú užitočné pre začínajúcich blogerov aj skúsených používateľov WordPress. Hoci noví blogeri budú môcť vylepšiť svoje webové stránky inštaláciou niektorých z týchto bezplatných doplnkov, aj skúsení používatelia WordPressu by tu mali nájsť jeden alebo dva nové doplnky, ktoré môžu použiť na inováciu svojho blogu..


V tejto kolekcii nájdete doplnky na vytváranie poznámok, ktoré vám pomôžu sledovať témy, o ktorých plánujete blog, pluginy sociálnych médií na povzbudenie vašich čitateľov, aby zdieľali váš obsah, e-mailové marketingové nástroje na správu a rozširovanie vášho zoznamu predplatiteľov a niekoľko ďalších nástroje, ktoré uľahčia vašim návštevníkom nájsť a prečítať si viac vášho skvelého obsahu.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

Vydavateľ OneNote pre WordPress

Doplnky pre službu Bloggers OneNote

Každý blogger potrebuje aplikáciu na vytváranie poznámok. Nikdy neviete, kedy zasiahne inšpirácia pre novú tému príspevku, takže mať miesto na rýchle uloženie týchto nápadov je podstatnou súčasťou sady nástrojov ktoréhokoľvek bloggera..

Microsoft OneNote je aplikácia na vytváranie poznámok naprieč platformami, ktorú môžete používať zadarmo. Umožňuje vám neskôr orezávať z webu na prístup offline, prijímať užitočné odkazy prostredníctvom e-mailu a ukladať fotografie nasnímané fotoaparátom telefónu do virtuálneho poznámkového bloku..

Najlepšie zo všetkého je, že pre používateľov systému WordPress je teraz k dispozícii oficiálny doplnok. Tento doplnok pridá publikovanie z tlačidla OneNote do editora WordPress, čo vám umožní rýchlo prehľadávať vaše poznámky a vložiť uložený obsah do príspevku. Získate tak možnosť vytvorenia obrysu svojich príspevkov v OneNote pred ich importom do blogu WordPress na dokončenie..

Lepšie kliknite na Tweet

Kliknite na Tweet Plugin

Milovať ich alebo nenávidieť, tí, ktorí klikajú na pípanie, sú určite stále populárnejšie. Aj keď môžu byť mierne nepríjemné, ak tweet s nezabudnuteľnou ponukou nie je veľmi inšpiratívny, pri správnom použití môžu byť skvelým spôsobom, ako povzbudiť viac sociálnych zdieľaní pre váš blog, a dúfajme, že pritiahnu na svoje webové stránky viac návštevníkov..

Tento novo vydaný doplnok nadväzuje na prípady, keď doplnok Click to Tweet od Todaymade skončil a obsahuje vylepšené počítanie znakov a pripravenosť na preklad.

ChimpMate: WordPress MailChimp Asistent

Doplnok ChimpMate WordPress

Spustenie zoznamu odberateľov e-mailového spravodajcu pre váš blog je jednou z najdôležitejších úloh, ktoré môžete vykonať. S funkciou MailChimp, ktorá ponúka bezplatné účty pre kohokoľvek, kto má predplatiteľov do 2 000, je bezplatný doplnok ChimpMate dobrou voľbou pre nových blogerov, ktorí začínajú na svojej ceste.

Tento bezplatný doplnok obsahuje dobrý výber rôznych formulárov na prihlásenie do e-mailu, ktoré vám pomôžu rozšíriť zoznam vašich odberateľov. Používateľské rozhranie môže byť trochu neohrabané, ale nie je veľa bezplatných doplnkov, ktoré vám umožňujú vytvárať lightbox, jazdce a formuláre pre aktiváciu widgetov v jednom balíku..

Poznámka: Widget bočného panela s vlastným obsahom

Poznámka Vlastný doplnok pre widgety

Poznámka je jednoduchý, ale účinný doplnok, ktorý vám umožňuje zadať celý rad rôznych typov obsahu do oblasti bočného panela vášho blogu. Po aktivácii doplnku môžete pridať novú miniaplikáciu do oblasti bočného panela a potom do nej začať pridávať obsah pomocou nástroja WordPress Live Customizer..

To vám potom poskytne živé predné zobrazenie, keď pridáte vlastný obsah miniaplikácie. Poznámka bola pôvodne vytvorená pre doplnok Conductor, ktorý sme skontrolovali pred chvíľou. Mal by však fungovať s akoukoľvek témou WordPress.

Postmatic: Príspevky a komentáre e-mailom

Doplnok Postmatic Post to Email

Ak chcete zvýšiť angažovanosť používateľov na svojom blogu, môže vám pomôcť bezplatný doplnok Postmatic. Vďaka tomuto doplnku nainštalovanému na vašom webe sa vaši čitatelia môžu rozhodnúť, že mu budú automaticky posielať nové príspevky e-mailom, a nemusia neustále kontrolovať nový obsah blogu..

Odberatelia môžu zanechať komentár jednoduchým zaslaním odpovede na nový e-mail s príspevkom, aby podporili diskusiu o vašom obsahu. Odstránia sa tým mnohé prekážky, ktoré by inak mohli čitateľovi zabrániť v zanechaní komentára, ako je napríklad vyplnenie formulára alebo vytvorenie účtu. Postmatic využíva MailChimp a Rackspace na spracovanie e-mailovej korešpondencie, čím zabezpečuje, že sú schopní poskytovať spoľahlivé služby..

Popslide: Windows s vlastným obsahom

Doplnkový obsah s vysúvaním popslide

Ak nechcete svojim návštevníkom otvárať kontextové okná, ale stále by ste chceli mať prístup k niektorým výsledkom, ktoré môžu priniesť, nový a bezplatný doplnok Popslide by mohol byť dobrým kompromisom..

Namiesto spustenia vyskakovacích okien na vašich návštevníkov sa v programe Popslide zobrazí o niečo menej nepríjemné zasúvacie okno. Na rozdiel od doplnku ChimpMate, ktorý bol uvedený vyššie, táto možnosť vás neobmedzuje iba na zobrazovanie formulárov na prihlásenie e-mailom..

Namiesto toho môžete prostredníctvom rozhrania Popslide pridať akýkoľvek vlastný obsah do oblasti snímania, a to všetko pomocou editora WYSIWYG. Získate tiež veľkú kontrolu nad tým, ako vyzerá a funguje oblasť zasúvania, a v tejto chvíli môžete bezplatne prejsť na verziu Pro, výmenou za zdieľanie odkazu na stránku na Facebooku..

Automaticky odporúčaný obrázok z názvu

Automaticky odporúčaný obrázok

Takmer všetky príspevky do blogu je možné vylepšiť dobrým obrázkom. Ak však tieto obrázky zabudnete pridať do svojich blogových príspevkov, môže vás zaujímať bezplatný doplnok Automaticky odporúčaný obrázok z názvu..

Tento doplnok má možnosť vygenerovať vlastný obľúbený obrázok pre každý príspevok na vašom webe, ak ho zabudnete pridať. Doplnok použije názov príspevku a potom použije tento text na jeden zo siedmich zahrnutých obrázkov. Na výber sú tiež tri písma.

Buď sa vám tieto obľúbené automaticky generované obrázky budú milovať tak, že si už nikdy nebudete musieť robiť starosti s pridaním svojich vlastných; alebo hrozba ich použitia vás prinúti začať odosielať vhodnejšie miniatúry do svojho blogu.

TimeSpan: Čas na načítanie doplnku

Časový limit Čas na čítanie doplnku

Ak chcete svojim čitateľom oznámiť, akú časovú investíciu budú musieť urobiť, aby sa dostali na koniec svojich blogových príspevkov, bezplatný doplnok TimeSpan bol vyrobený práve pre vás..

Po zverejnení na vašom webe tento nedávno vydaný doplnok poskytne čas na prečítanie informácií na začiatku všetkých vašich príspevkov. Aj keď doplnok používa osvedčený severoamerický priemer 250 slov za minútu, môžete ho prepísať svojou vlastnou hodnotou.

Režim WP Couch: Režim čítania bez rozptyľovania

Čítací doplnok bez rozptyľovania

Ak publikujete dlhý obsah formulára, jednou z vašich hlavných priorít by malo byť uľahčenie čítania týchto príspevkov pre vašich návštevníkov bez rozptyľovania. Aj keď by ste mohli prejsť na ultra minimalistickú tému WordPress, ďalším spôsobom, ako odstrániť rozptýlenie, je inštalácia doplnku WP Couch Mode.

Tento bezplatný doplnok umožňuje vašim čitateľom prezerať si svoje príspevky v režime bez rozptyľovania. Kliknutím na tlačidlo režimu čítania sa príspevok otvorí v novom rozbaľovacom okne bez rozptyľovania. Takto vaši návštevníci uľahčia sústredenie sa na obsah, ktorý sa snažia prehltnúť.

Automatické načítanie nasledujúceho príspevku

Automatické načítanie nasledujúceho príspevku

V neposlednom rade vám čerstvo vydaný doplnok Auto Load Next Post umožňuje pridať na svoje stránky funkciu, ktorá sa na mnohých blogoch WordPress ešte nezobrazila..

Ak je tento doplnok na vašej stránke aktívny, keď sa vaši čitatelia dostanú na koniec príspevku, nasledujúci článok sa automaticky načíta. Dúfajme, že by to malo zvýšiť počet príspevkov každého návštevníka na zobrazenie vašich stránok bez toho, aby sa od nich skutočne vyžadovalo manuálne vyhľadávanie týchto článkov.

Tento doplnok bohužiaľ nefunguje pri každej téme a môže vyžadovať trochu úsilia na správne nastavenie. Ak však urobíte čas, môžete na svoj web pridať peknú funkciu, ktorá vašim návštevníkom uľahčí čítanie viac obsahu..

záver

Či už ste nový bloger alebo starý, dúfajme, že nájdete aspoň jeden nový doplnok, ktorý môžete použiť na svojich webových stránkach. Od rozšírenia vášho zoznamu e-mailov po pomoc čitateľom nájsť viac vášho skvelého obsahu by tu malo byť niečo pre každého.

Objavili ste v poslednej dobe nejaké zaujímavé nové doplnky WordPress? Ktoré funkcie by podľa vás mal každý nový blogger použiť na pridanie na svoje stránky doplnok? Podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map