10+ užitočných doplnkov WordPress na rozšírenie zoznamu e-mailov

„Ak chcete rozšíriť svoje podnikanie, potom by ste mali byť vašou najvyššou prioritou budovanie efektívneho zoznamu e-mailov.“ – Toto je rada, ktorú som dostal pred niekoľkými rokmi, keď som prvýkrát začal blogovať. A to je dodnes cenné.


Mnohí z vás už môžu pochopiť, prečo je to cenná rada. Ak máte rastúci zoznam dôveryhodných predplatiteľov, je ľahšie zvýšiť návštevnosť a získať viac sociálnych podielov na svojich najnovších blogových príspevkoch. Nielen to, môžete tiež zarobiť dobré peniaze zaslaním špeciálnych ponúk do svojho zoznamu.

V tomto článku sa chystám zdieľať niektoré z najlepších bezplatných a prémiových doplnkov na vytváranie zoznamov pre WordPress, ktoré vám pomôžu vygenerovať viac účastníkov s menšou prevádzkou. Do zoznamu som tiež zahrnul niekoľko doplnkov zdarma pre tých, ktorí sa práve začínajú venovať blogovaniu alebo nemajú peniaze navyše, aby mohli minúť.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Ovládanie getsite

Getsitecontrol - vyskakovacie okná WordPress, optiny, prieskumy a ďalšie

Skvelé pre začiatočníkov aj skúsených profesionálov. Getsitecontrol je komplexný kontextový formulár, formulár na výber, prieskum a doplnok s výzvou na akciu, ktorý vám pomôže rýchlo rozšíriť zoznam e-mailov. So všetkými vstavanými funkciami môžete navrhnúť perfektné kontextové okno alebo formulár pre vaše individuálne potreby (dokonca aj oznámenie o cookies).

Getsitecontrol ponúka ľahko použiteľné šablóny miniaplikácií, takže môžete rýchlo vytvárať formuláre optin. Stačí si vybrať šablónu, ktorú chcete použiť, a vyladiť farby, text, animácie a dokonca aj polohy prvkov. Alebo si môžete vytvoriť svoj vlastný formulár pomocou vlastného CSS. Môžete tiež importovať obrázky z Instagramu, pridať prvky prieskumu (zaškrtávacie políčka, prepínače, hodnotiace stupnice) alebo pomocou rozhrania API pridať rozšírené funkcie do svojich formulárov – napríklad zobrazovať prispôsobené správy návštevníkom. Po dokončení miniaplikácie ju jednoducho vložte na svoj web WordPress pomocou doplnku!

Ale vďaka čomu je Getsitecontrol vynikajúcim nástrojom na rozširovanie vášho zoznamu, je skutočnosť, že je integrovaný do 29 rôznych marketingových platforiem. To zahŕňa Google Analytics, Convertkit, odkvapkávanie, Hubspot, MailCHimp, Sendinblue, VerticalResponse a ďalšie. A pre vývojárov existuje aj niekoľko webhookov, pomocou ktorých môžete zobraziť údaje v reálnom čase pre vaše widgety Getsitecontrol.

Vlastnosti:

 • Tvorca formulárov krok za krokom
 • Možnosti prispôsobenia
 • Galéria šablón s vopred pripravenými rozloženiami
 • Ukončite sledovanie zámerov, aby ste zachytili potenciálnych zákazníkov ešte pred odchodom
 • Testovanie rozdelenia A / B až pre 5 variácií
 • Štatistiky v reálnom čase plus integrácia so službou Google Analytics
 • Schopnosť zdieľať formuláre predplatného prostredníctvom priameho odkazu

Cena: Plány začínajú na 9 $ / mesiac

2. MailOptin

MailOptin - kontextové okná, e-mailové formuláre a informačné bulletiny spoločnosti Optin

Info & DownloadView The Demo

Ak chcete rozšíriť svoj zoznam e-mailov, musíte sa zamerať na generovanie potenciálnych zákazníkov – a práve to robí spoločnosť MailOptin. Tento doplnok obsahuje výkonný nástroj na tvorbu formulárov, ktorý môžete použiť na vytvorenie rôznych možností pre svoj web. Prispôsobte si vzhľad formulára optin, text, polia, animácie a dokonca definujte pravidlá zobrazovania (napríklad spúšťač zámeru ukončenia alebo po určitom čase na vašom webe). S možnosťami pre lightboxy, panely s upozorneniami, v obsahu (pred / po alebo vložené do súboru) a ďalšie je ľahké vytvoriť formulár pre optikov vhodný pre vaše publikum. A keďže existuje integrovaná analýza a podpora pre test rozdelenia A / B, môžete skutočne optimalizovať svoju stratégiu na rýchlejší rast vášho zoznamu e-mailov..

To však nie je všetko – MailOptin ponúka integráciu takmer pre každú e-mailovú službu a CRM, na ktoré si dokážete myslieť. Svoje optin formuláre môžete ľahko prepojiť s MailChimp, monitorom kampaní, aWeber, GetResponse, SendinBlue, MailPoet a ďalšími. MailOptin tiež bezproblémovo spolupracuje s Google Analytics a obľúbenými prekladateľskými pluginmi, Polylang a Weglot. Kým je zadarmo MailOptin Lite verzie dostupnej na WordPress.org, potrebujete prémiovú verziu na odomknutie všetkých úžasných funkcií doplnku.

Vlastnosti:

 • Štýly optin: lightbox, panel s upozorneniami, miniaplikácia na bočnom paneli, zasunutie, pred / po, vložené
 • Spúšťače: výstup, čas na webe, zobrazenie stránok, posúvanie, kliknutie na spustenie, zacielenie na zariadenie
 • Konverzné akcie s možnosťou presmerovania používateľov na konkrétnu webovú adresu
 • Testovanie rozdelenia A / B na optíny
 • Detekcia reklamného bloku
 • Inteligentná ochrana proti spamu Honeypot
 • Integrácia s populárnymi poskytovateľmi e-mailov, CRMS, prekladateľskými doplnkami a Google Analytics
 • Správa informačných bulletinov (vrátane automatizácie, plánovania a ďalších)

Cena: Od 79 dolárov ročne

3. prospieva potenciálnych zákazníkov

Prospieva potenciálnych zákazníkov

Info & DownloadView The Demo

Thrive Leads je doplnok na vytváranie zoznamov vytvorený vývojármi spoločnosti Thrive Themes. Tento doplnok obsahuje punč a je dodávaný s takmer všetkými typmi prihlásených formulárov, na ktoré môžete myslieť: môžete vytvárať kontextové okná, zasúvacie formuláre, stužkové tlačidlá, ktoré sa zobrazujú v hornej alebo dolnej časti obrazovky, v dvoch krokoch voliteľné odkazy alebo tlačidlá, formuláre na vyplnenie obrazovky, formulár „Scroll Mat“, ktorý je podobný uvítacej podložke SumoMe, môžete vložiť formuláre na prihlásenie do spodnej časti príspevkov, do oblastí miniaplikácií alebo kdekoľvek vo vašom obsahu.

Široký výber formulárov a zahrnutý editor drag-and-drop poskytuje veľkú flexibilitu pri vytváraní a zobrazovaní formulárov prihlásenia na webe. Hlavné funkcie inzerované spoločnosťou Thrive Leads však súvisia s optimalizáciou konverzie. Rozšírené testovanie A / B a podrobné správy sú zabudované do doplnku. Ďalším vrcholom je skutočnosť, že môžete automaticky skryť formuláre prihlásenia pre návštevníkov, ktorí sa už prihlásili na odber vášho zoznamu, a namiesto obvyklých formulárov prihlásenia môžete dokonca zobraziť existujúcim odberateľom alternatívny obsah..

Vlastnosti:

 • Desiatky vopred navrhnutých šablón + modul vytvárania šablón drag-and-drop
 • Každý typ žiadosti o prihlásenie, na ktorý môžete myslieť
 • Funkcia zálohovania a exportu pre váš zoznam účastníkov
 • Aplikácia A / B testuje rôzne formuláre prihlásenia, rôzne ponuky, rôzne typy formulárov a necháva doplnok automaticky vybrať víťaza
 • Zobraziť existujúci odberatelia iný obsah
 • Ukončenie zámeru, SmartExit, spúšťače posúvania, spúšťače kliknutia, časované spúšťače atď.
 • Mnoho možností animácie

Cena: Od 59 dolárov ročne

4. Sumo

SumoMe Newsletter

Sumo od AppSumo je praktický doplnok na zobrazovanie jednoduchých automaticky otváraných okien, ktoré vás nebudú stáť ani za jedného desetníka. Prichádza veľa skvelých funkcií, ktoré bežne nájdete v prémiovom doplnku, ako sú OptinMonster alebo Ninja Popups.

Je to ideálny doplnok pre začiatočníkov bloger alebo niekto nechce minúť žiadne peniaze, pretože sa dá ľahko integrovať do služby Mailchimp, bezplatnej služby automatickej odpovede (až pre 2 000 predplatiteľov). E-maily sú však obmedzené na 12 000 mesačne. Mailchimp je na trhu tak dlho a má povesť kvalitných služieb.

Poznámka: Vyžaduje sa, aby ste sa zaregistrovali na účet na webovej stránke Sumo.

Vlastnosti:

 • Asynchrónne načítanie, ktoré neovplyvní rýchlosť načítania stránky
 • Inteligentné načasovanie popoverov na e-mail (ako je Exit Monitor)
 • Nastavte si vlastné načasovanie popoverov
 • Plná kontrola obsahu popover pomocou HTML
 • Zobraziť štatistiku odberov e-mailov za celú dobu

Cena: zadarmo

5. Zachytenie e-mailu WP

wp-emailcapture-WordPress-plugins

Program WP Email Capture je vytvorený mojim dobrým priateľom Rhys Wynne. Doplnok je skvelým riešením pre tých, ktorí nechcú používať služby automatického odpovedania na zhromažďovanie e-mailov. Pridáva 2-polný formulár (Meno a e-mail) na zachytávanie e-mailov.

Veľký rozdiel v tomto doplnku je v tom, že nemusíte utrácať peniaze za služby tretích strán (Aweber alebo GetResponse), všetko sa robí priamo zo stránky Nastavenia v rámci WordPress. Bezplatná verzia má obmedzenú funkčnosť, čo môže byť užitočné, ak chcete doplnok vyskúšať pred nákupom.

Vlastnosti:

 • Jednoducho exportujte svoj zoznam do hlavných služieb automatickej odpovede
 • Používa internú funkciu wp_mail programu WordPress na odosielanie e-mailov.
 • Dvojitá optin na overenie
 • Vytvorte pre svoje stránky viacero zoznamov
 • Sledujte návštevníkov svojich stránok a odkiaľ pochádzajú vaše registrácie.
 • Podpora pre vlastné typy príspevkov

Cena: Zadarmo (s obmedzenými funkciami)

6. OptinMonster

Formáty OptinMonster WordPress

Info & DownloadView The Demo

OptinMonster je ďalší výkonný doplnok, ktorý uľahčuje pridávanie štýlových vyskakovacích formulárov. Umožňuje tiež pridávať vlastné formuláre pod príspevky, miniaplikácie postranného panela, stránky, spodnú časť webu a zasúvací formulár. Dá sa ľahko opísať ako doplnok All-in-one na vytváranie zoznamov pre WordPress, ale nie je to pre každého (aspoň nie pre tých, ktorí práve začínajú), pretože v porovnaní s inými doplnkami v tomto segmente je to dosť drahé..

Napríklad – väčšina vyskakovacích doplnkov dostupných na trhu nestojí viac ako 50 dolárov. Jedným takýmto doplnkom je Ninja Popups, používal som ho na svoju vlastnú stránku 6 mesiacov a nikdy som nemal žiadne problémy. Ale cena nie je jediná vec, ktorá odlišuje OptinMonster od iných doplnkov, ale prichádza aj s technológiou Exit-Intent, ktorá zisťuje správanie návštevníkov a vyzýva ich cielenou kampaňou v presnom okamihu, keď sa chystajú odísť. Myslím si, že hlavným dôvodom, prečo je doplnok taký drahý, je to, že prichádza s technológiou zameranou na ukončenie, ktorú ste predtým mohli nájsť iba v službe Bounce Exchange..

Vlastnosti:

 • Krásne optin formuláre
 • Ľahko otestujte iný obsah, titulky, rozloženia a štýly pomocou testovacieho modulu A / B
 • Ukončite zámernú technológiu
 • Analyzujte kliknutia, zobrazenia a celkové miery konverzie pomocou našej vstavanej analýzy.

Cena: $ 199

7. Ahoj Bar

HelloBar

Hello Bar vám umožňuje vytvárať krásne panely oznámení, ktoré sú zvýraznené v hornej časti obrazovky pre návštevníkov vašich webových stránok. Panel môžete použiť na generovanie nových potenciálnych zákazníkov prostredníctvom predajného zúženia alebo vlastného formulára optin.

Generuje vlastný kód, ktorý je možné pridať pomocou doplnku WordPress, alebo ak nechcete použiť doplnok, môžete ho do svojho motívu vložiť manuálne. V súčasnosti je obmedzená na 4 hlavné služby automatických odpovedí – Aweber, Mailchimp, Monitor kampaní a Neustály kontakt.

Vlastnosti:

 • Vstavaná služba Analytics
 • Dobre navrhnuté formy Optin
 • Samostatne vytvorený doplnok WordPress

Cena: Získajte až 10 kliknutí

K dispozícii je tiež prémiová verzia za 4,95 $ mesačne s ďalšími funkciami – podpora SSL, bez brandingu, RSS a Twitter kanály a až 100 kliknutí.

8. OptimizePress

OptimizePress WordPress Členstvo Plugin

Info & DownloadView The Demo

OptimizePress je môj obľúbený doplnok WordPress, pokiaľ ide o vytváranie profesionálne vyzerajúcich vstupných stránok. Nejde iba o vytváranie vstupných stránok a predajných zúžení; OptimizePress sa dá použiť aj na vytváranie portálov členstva.

Má drag and drop editor, ktorý je veľmi ľahko použiteľný, ale môžete tiež vytvoriť vstupné stránky bez toho, aby ste sa museli ponoriť do všetkých možností.

Jedna veľká výhoda OP – prichádza s dvoma možnosťami, doplnkom a motívom. Verziu doplnku môžete použiť, ak si chcete zachovať aktuálny vzhľad blogu.

Vlastnosti:

 • Editor drag & drop
 • Podpora krátkych kódov
 • Jednoduchá integrácia automatických odpovedí
 • Ľahko sledovať návody a školenia
 • Integrované funkcie SEO
 • Viac ako 30 šablón na výber

Cena: $ 197

9. Odberatelia a informačné bulletiny e-mailom

Screenshot doplnku Email Subscribers and Newsletters.

Email Subscribers & Newsletters je bezplatný e-mail, informačný bulletin a doplnok na generovanie potenciálnych zákazníkov. Aj keď to nie je prispôsobiteľné, je to vynikajúca a ľahká možnosť odosielania bulletinov s programom WordPress (odporúčame vám však vyskúšať tento článok o bulletinoch Doplnky WordPress, kde nájdete viac možností). Pomocou týchto doplnkov môžete odosielať oznámenia o článkoch, zostavovať zoznam odberateľov a pridávať metódy jednoduchého a dvojitého prihlásenia.

Aj keď to nie je najvnútornejšie prispôsobiteľný, tento doplnok je vynikajúcou možnosťou, ako začať, ak nechcete používať platformu ako MailChimp alebo MadMimi..

Vlastnosti:

 • Uchovajte svoje údaje na serveri
 • Vytvárajte neobmedzené formuláre, e-mailové šablóny a oznámenia
 • Pripravené pre GDPR
 • Automatický uvítací e-mail
 • Ľahko použiteľný editor HTML

Cena: zadarmo

10. Formuláre Ninja

Screenshot doplnku Ninja Forms.

Ninja Forms Lite je striktne tvorca formulárov, zahŕňa však vlastnú integráciu zoznamu prémiových účastníkov vo forme MailChimp, doplnok, ktorý začína na 29 USD.

Akonáhle budete nastaviť MailChimp pomocou formulárov Ninja, toto rozšírenie vám umožňuje vytvárať formuláre pre váš účet MailChimp s využitím sily a flexibility, ktorú poskytuje Ninja Forms.

Potrebujete doplnok na nastavenie zoznamu účastníkov pomocou tohto doplnku, ale funkcie, ktoré poskytuje, stoja za primeranú cenu. Navyše, vlastná funkčnosť Ninja Forms vám umožňuje vytvárať pútavé predplatné prostredníctvom výkonného tvorcu drag-and-drop..

Vlastnosti:

 • Prispôsobiteľné formuláre predplatného
 • Preddefinované šablóny
 • Nástroj na vytváranie a presúvanie myšou
 • Predplatitelia skupiny
 • Viaceré predplatné MailChimp na formulár
 • Možnosť importovať / exportovať váš zoznam účastníkov

Cena: 29 USD (pre doplnok MailChimp – Ninja Forms je zadarmo)

11. Jetpack

Doplnok Jetpack WordPress

Posledným na našom zozname je Jetpack – vyvinutý spoločnosťou Automattic, rovnakou spoločnosťou za WordPress. jeho Modul predplatného umožňuje návštevníkom prihlásiť sa do e-mailových aktualizácií priamo z vášho blogu. Vaši odberatelia sa aktualizujú, keď budú k dispozícii nové príspevky na blogu a keď sa k príspevku pridajú nové komentáre.

Neexistuje spôsob, ako exportovať celý zoznam odberateľov pomocou Jetpack, ale môžete exportovať informácie tých, ktorí sa zaregistrovali pomocou ich e-mailových adries, a nie pomocou svojho účtu WordPress. Ak sa vám páči vyhliadka, že vaše odbery budú spracované za vás, Jetpack môže byť ideálny. Vďaka jednoduchosti použitia a šírke možností predplatného z neho robí cenný doplnok. K dispozícii je prémiová verzia s ešte viac funkciami.

Vlastnosti:

 • Rýchle nastavenie (najmä ak už na svojom webe používate Jetpack)
 • Jednoduché možnosti „prihlásiť sa na odber stránok“ a „prihlásiť sa na odber komentárov“
 • Widget formulára na odber
 • Skrátený kód na pridanie formulára na príspevky a stránky

Cena: zadarmo

Prečo je budovanie e-mailového zoznamu rozhodujúce

Registračný formulár WPExplorer Newsletter

Radi by sme to zjednodušili aj tu vo WPExplorer. Na generovanie odberateľov sme sa rozhodli použiť formulár registrácie na bočnom paneli.

Zoznam predplatených e-mailov (alebo bulletinov) je presne to, čo znie – zoznam zákazníkov alebo klientov, ktorí sa rozhodli od vás dostávať marketingové e-maily. Dostali ste niekedy e-mailom z vášho obľúbeného obchodu informačné bulletiny alebo špeciálne ponuky? Ak áno, je to pravdepodobne preto, že ste súčasťou ich zoznamu prihlásených na odber.

Aj keď sa tieto e-maily môžu javiť ako nepríjemné, keď ich dostanete príliš veľa, z obchodného hľadiska sú užitočným nástrojom. So zoznamom odberateľov budete môcť:

 • Vygenerujte viac konverzií a tržieb. Čím viac ľudí uvidí vaše ponuky a výzvy na akciu, tým viac nákupov a registrácií by ste mali prilákať. Zoberme si napríklad Amazon: jedným zo spôsobov, ako vás donútiť, aby ste nakupovali výrobky, je pravidelné zasielanie ponúk e-mailom.
 • Zvýšte prenos. Kedykoľvek zverejníte nový príspevok alebo aktualizujete svoje stránky s dôležitými informáciami, môžete okamžite informovať svojich odberateľov. To by malo pomôcť zvýšiť opakovanú návštevnosť a udržať vaše publikum v interakcii s vaším obsahom.

Príjemná vec na zozname účastníkov je, že vás privádza do priameho kontaktu so svojím publikom. Nie je zapojený žiadny sprostredkovateľ a nemusíte sa uistiť, že dodržiavate rôzne pravidlá a pokyny platforiem sociálnych médií. Svoj zoznam máte pod kontrolou a môžete ho používať akýmkoľvek spôsobom, ktorý je pre vás a vašich predplatiteľov najlepší.

Našťastie s jedným alebo dvoma doplnkami určite zvýšite počet odberateľov svojho zoznamu e-mailov. Ak ste použili niektorý z týchto doplnkov, dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii komentárov. Alebo ak máte odporúčanie pre doplnok, ktorý by sme mali pridať, dajte nám vedieť, čo to je a prečo!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map