12+ najlepších doplnkov WordPress Job Board pre rok 2020

10 najlepších doplnkov WordPress Job Board

Ak hľadáte pridať do svojej webovej stránky WordPress pracovnú dosku alebo si vytvoriť svoju vlastnú webovú stránku pracovných miest, budete musieť použiť efektívny doplnok WordPress pre pracovnú dosku. S mnohými možnosťami výberu však môže byť ťažké vedieť, ktorý doplnok by bol pre vaše webové stránky najvhodnejší.


V tomto článku sa zameriame na tie najlepšie doplnky, ktoré sú momentálne k dispozícii v roku 2020. Napriek tomu, že všetky uvedené doplnky sú dobrými možnosťami, pri výbere doplnku by ste sa mali vždy opierať o potreby svojich vlastných stránok, nie o radu ostatných. , Aby sme vám pomohli nájsť najlepší doplnok pracovnej dosky WordPress, pozrieme sa na niektoré z funkcií a funkcií každej možnosti, aby ste našli ten najvhodnejší pre váš projekt..

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Správca úloh WP

Správca úloh WP

Info & DownloadView The Demo

WP Job Manager z Automattic je skvelý doplnok pre freemium job board. Pre tých, ktorí do svojich webových stránok WordPress pridávajú tabuľku úloh prvýkrát, alebo pre tých, ktorí nehľadajú doplnok s pokročilými funkciami, by mal bezplatný základný modul, ktorý poskytuje WP Job Manager, ľahko uspokojiť vaše potreby. Ak však hľadáte ďalšiu funkčnosť, môžete si kúpiť prémiové doplnky na podporu bezplatného jadra modulu.

Aplikácia WP Job Manager založená na krátkom kóde môže pracovať s ľubovoľnou témou a je veľmi jednoduchá na uvedenie do chodu (stačí vyskúšať našu úplnú Príručku správcu úloh WP). Môžete uviesť zoznam úloh zobrazujúcich informácie o spoločnosti, dátumy skončenia platnosti a ďalšie. Vytvorte front-end formulár na zadanie úlohy, kde zamestnávatelia môžu vypísať zoznam úloh sami a zobraziť si zoznam pred jeho spustením je tiež možné. Alebo použite informačný panel zamestnávateľa, kde prihlásení používatelia môžu spravovať svoje vlastné zoznamy úloh.

Populárne doplnky zahŕňajú aplikácia, kde môžete k úlohám pridávať formuláre žiadostí. a Platené výpisy WC, čo vám umožní speňažiť vaše stránky. Ako vidíte, WP Job Manager je všestranný doplnok, ktorý uspokojuje rôzne potreby.

2. Prihláste sa online

Použite doplnok online

Aplikovať online je bezplatný a efektívny doplnok pre pracovné dosky WordPress. Aplikácia Online je rýchla inštalácia a jednoduché použitie. Je to pre vás to pravé riešenie, ak hľadáte na svoju webovú stránku WordPress pridanie stránky úloh. Tento doplnok môže byť tiež použitý na pridanie reklamnej tabule alebo registračnej stránky pre kurz alebo triedu. Po zverejnení môžete okamžite začať dostávať žiadosti o prácu alebo registráciu z vášho webu.

Intuitívne rozhranie programu Apply Online vám umožňuje pridávať, kategorizovať a spravovať reklamy na pracovné miesta z hlavného panela WordPress. Potom môžete k reklamám pridať popisy a ďalšie funkcie súvisiace s prácou a po prijatí žiadosti dostanete e-mail.

Aplikovať online je veľmi flexibilný a priamy doplnok. Použite online, je vynikajúcou voľbou, ak hľadáte bezplatný doplnok pre pracovné dosky, ktorý funguje hneď po vybalení z krabice..

3. Simple Job Board

Simple Job Board

Simply Job Board je ľahký doplnok, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť z úložiska WordPress. Tento ľahko použiteľný doplnok WordPress vám umožní rýchlo pridať dosku na svoj web alebo blog.

Pridajte jednoduché zoznamy úloh a zobrazte ich spolu s formulármi žiadosti na ktorejkoľvek stránke vášho webu pomocou jednoduchých krátkych kódov. Doplnky si tiež môžete kúpiť, aby vám v prípade potreby pomohli upgradovať funkčnosť doplnkov. Simply Job Board je efektívny doplnok s nízkym kľúčom, ktorý sa môže rozširovať s rastom vašej stránky a je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí majú rozpočet.

4. Úlohy a experti z WPMU DEV

Doplnok wpmu Dev Jobs & Experts

Info & DownloadView The Demo

Úlohy a experti z WPMU DEV sa považujú za špičkové v doplnkoch WordPress pre pracovné dosky. Tento moderný doplnok vyššej kategórie vám umožní vytvoriť dosku pracovných miest na vašom webe, aby vyhovoval vašim presným špecifikáciám. Tento doplnok, ktorý pôvodne vytvoril WPMU DEV na použitie na svojej vlastnej stránke, sa zameriava na zosúladenie zamestnancov so zamestnávateľmi, pričom vlastníci stránok môžu pristupovať k väčšej miere hands-off.

Úlohy sa môžu zverejňovať na prednej strane vašich webových stránok WordPress. Môžete opísať svoju pozíciu, zdieľať svoj rozpočet, priložiť potrebné súbory a ďalšie. Profily sa môžu vytvárať aj na klientskom rozhraní. Tu majú ľudia možnosť pridať gravatar, bio, sociálne odkazy, kontaktné informácie a príklady práce. Systém súkromných správ potom umožňuje pripojenie profesionálov a zamestnávateľov.

Tento doplnok bohatý na funkcie vám umožní na vašom webe vytvoriť modernú a úspešnú stránku so zamestnaneckými doskami alebo plne vybavený web so zamestnaním s WordPress. Úlohy a experti, ktorých stojí za to sa oplatiť, si môžete kúpiť v rámci členstva vo WPMU DEV.

5. Rada pracovných miest WP

Rada pracovných miest WP

Spustenie pracovnej dosky vo vnútri WordPress nebolo nikdy jednoduchšie vďaka WP Job Board. Ďalší prémiový doplnok, WP Job Board, je ideálnym riešením pre personálne agentúry, podnikateľov, vývojárov webu a blogerov..

Aplikácia WP Job Board, použiteľná s akýmkoľvek motívom WordPress, má editor drag and drop, ktorý vám pomôže rýchlo a ľahko zostaviť vašu pracovnú dosku. S týmto doplnkom sa poskytujú bezplatné doplnky, ktoré zvyšujú jeho funkčnosť a môžu sa integrovať do služieb tretích strán, ako sú Paypal a Stripe, ktoré vám pomôžu speňažiť vaše stránky..

6. JS Jobs Pro

JS Jobs Pro

JS Jobs je ďalší doplnok WordPress, ktorý vám umožní vytvoriť kompletný web úloh. Vytvorte si členskú stránku, ktorá umožní zamestnancom a zamestnávateľom starať sa o svoje vlastné aplikácie a zoznamy. Používatelia sa môžu zaregistrovať a prihlásiť, aby získali prístup k vášmu obsahu, alebo sa prihlásiť cez Facebook alebo LinkedIn. Dôležité je, že JS Jobs Pro podporuje integráciu Paypal, čo vám umožňuje účtovať poplatky za pracovné ponuky alebo členstvá.

7. JobSearch WP Job Board

Board Job WP Job Board

Info & DownloadView The Demo

Pre tých, ktorí chcú stavať profesionálne stránky pre pracovné dosky, je doplnok JobSearch WP Job Board plugin vynikajúcou voľbou. Odbavené prémiové funkcie pre sociálne prihlásenie, e-mailové upozornenia, vlastné balíčky, obľúbené položky, manažéra životopisu, upozornenia na nové pracovné miesta, vlastné polia (pre zamestnávateľov), zabezpečené registrácie a ďalšie. Je to prvotriedna možnosť spustiť svoj vlastný web pracovných miest..

Stačí nainštalovať doplnok a začať používať nastavenia doplnku pre svoje stránky. Chcete vytvoriť vlastnú stránku pracovnej dosky? Vyskúšajte doplnok nástroja na tvorbu stránok JobSearch WPBakery – ktorý kombinuje to najlepšie z oboch svetov funkcií JobSearch a ľahké vytváranie stránok drag & drop..

8. Vedúci zamestnaneckej rady

Správca rady práce

Job Board Manager je ďalšia bezplatná možnosť na rýchle a ľahké vytvorenie vlastného pracoviska. Tento doplnok obsahuje jednoduché možnosti a skratky na vloženie archívu úloh, pridanie formulára na odoslanie, informácií o používateľskom účte a ďalších. Doplnok je SEO pripravený a zostavený s platným kódom, háčikmi a akciami, aby vývojári mohli doplnok podľa potreby rozšíriť.

9. WP Job Hunter

WP Job Hunter

Informácie a sťahovanieZobraziť ukážku

Zostavte si svoju vlastnú firmu na lov hlavy pomocou prémiového doplnku WP Job Hunter. S programom WP Job Hunter sa môžete spojiť s hlavnými portálmi pracovných miest, ako sú CareerJet, SimplyHired a ďalšie, ktoré vám sprostredkujú provízie podľa toho, ako sa návštevníci vašich stránok uchádzajú. Ak chcete začať, stačí nainštalovať doplnok.

Vďaka jednoduchým možnostiam, ako je widget pracovnej dosky, integrovaný Facebook / G + like / share, vlastné pole vyhľadávania, inteligentná atomizácia značiek, vstavané štatistiky návštevníkov a super jednoduché nastavenie robí tento doplnok skvelým doplnkom na ľubovoľnú pracovnú stránku..

10. Job Board od spoločnosti BestWebSoft

Pracovná rada spoločnosti BestWebSoft

Job Board by BestWebSoft je základný, ale užitočný doplnok pre pracovné dosky. Aj keď funkcie nie sú rozsiahle, tento doplnok robí to, čo hovorí na plechovke, a zároveň poskytuje návštevníkom vašich webových stránok dobrý dojem..

Doplnok Job Board tiež umožňuje vytvárať stránky na výpis úloh a prijímanie aplikácií. Pridajte neobmedzené úlohy, použite krátke kódy na vloženie registračného formulára alebo tabuľky úloh, prispôsobenie podľa miesta, umožnenie typov zamestnania (na voľnej nohe, na plný úväzok, na čiastočný úväzok, dočasný čas atď.), Výber mien a ďalšie.

11. Tabuľka príspevkov Pro

Tabuľka príspevkov Pro

Info & DownloadView The Demo

S Post Table Pro môžete zostaviť viac ako len tabuľku – vrátane stránky so zoznamom úloh. Doplnok obsahuje všetky dôležité funkcie, ktoré potrebujete, napríklad zoznam, vyhľadávanie, rozšírené zoradenie a filtrovanie. Stačí si vybrať vlastný typ príspevku, ktorý chcete použiť pre svoj stôl, a prispôsobte si svoje možnosti. Navyše je kompatibilný s populárnymi pluginmi pre formuláre, ako je napríklad Kontaktný formulár 7 a Gravity Forms, takže môžete prijímať žiadosti o zamestnanie priamo na svojom webe..

12. Pracovné príležitosti WP

Pracovné ponuky WP

Nastavte stránku so zoznamom úloh, rýchlu a jednoduchú pomocou WP Job Openings. Tento jednoduchý doplnok obsahuje podporu pre neobmedzené špecifikácie úloh, dátum vypršania platnosti zoznamu, posledný widget úloh, vyhľadávanie a filtre Ajaxu, vlastné e-mailové upozornenia a ponúka zobrazenie mriežky alebo zoznamu. Okrem toho obsahuje front-end formulár žiadosti a vlastnú rolu užívateľa HR, aby sa uľahčilo riadenie úloh.

13. Pracovný manažér a kariéra

Pracovný manažér a kariéra

Doplnok Job Manager & Career bol navrhnutý na pomoc so zoznamom úloh a správou aplikácií priamo z hlavného panela WordPress. Doplnok funguje skvele s väčšinou tém a zdedí farby, hranice a štýly témy. Okrem toho obsahuje možnosti ako ľahko použiteľné kódy, hľadanie úlohy, formulár žiadosti, obnovenie odovzdávania, pridanie odporúčaných úloh s odznakmi, viditeľnosť úlohy na základe stavu, zálohovanie údajov a ďalšie.

Záverečné myšlienky o doplnkoch Job Board

Ak hľadáte vytvorenie celého webu založeného na reklamných prácach a spájaní kandidátov s potenciálnymi zamestnávateľmi, môže byť lepšie zvoliť si tému pracovnej rady..

Jobify je populárna téma pracovnej dosky WordPress, ktorá je k dispozícii od Themeforest. Ak máte k dispozícii veľa šablón a všetky nástroje, ktoré by ste mohli potrebovať, je téma Jobify WordPress vynikajúcou voľbou, ak chcete svoj web uviesť do prevádzky rýchlo a efektívne..

Ktoré z doplnkov pracovnej dosky WordPress sa rozhodnete pomôcť vytvoriť stránku alebo webovú stránku pracovnej dosky? Prosím, podeľte sa s nami o svoje myšlienky v komentároch nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map