13 najlepších zásuvných modulov platobnej brány WooCommerce

Najlepšie zásuvné moduly platobnej brány WooCommerce

Určite ste už počuli o WooCommerce? Je to jeden z najjednoduchších spôsobov, ako vytvoriť internetový obchod s WordPress. WooCommerce umožňuje vlastníkom stránok pridávať produkty, digitálny tovar a dokonca aj predplatné (v závislosti od nainštalovaných rozšírení WooCommerce). Ale pre všetky úžasné funkcie, ktoré zahŕňa WooCommerce, je vstavaných len niekoľko predvolených platobných možností. Našťastie pre vás existuje veľa bezplatných a prémiových doplnkov platobnej brány WooCommerce, ktoré môžete pridať, aby ste zákazníkom ponúkli nové možnosti platby.


Či už chcete pridať službu Stripe, Amazon Pay alebo kryptomeny, je tu pre vás doplnok. Aj keď to v žiadnom prípade nie je úplný zoznam všetkých možností platobných brán pre WooCommerce, pokúsili sme sa pokryť väčšinu hlavných možností. Dúfajme, že nižšie nájdete ten správny doplnok platobnej brány WooCommerce pre svojich zákazníkov!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. WP SmartPay

WP SmartPay

Prijímajte platby pomocou Paddle a super ľahkej integrácie WP SmartPay. S programom WP SmartPay budete mať pádlo pre svoj obchod WooCommerce. To znamená, že môžete prijať takmer akýkoľvek spôsob platby – Visa, Discover, Apple Pay, bezhotovostné prevody a ďalšie! Vďaka tomu bude správa daní z obchodu hračkou, pretože spoločnosť Paddle vyberá a odvádza daň z obratu za vás. Nemusíte si vytvárať ani vlastné faktúry – všetko riešia Paddle a WP SmartPay!

Program WP SmartPay vám tiež umožňuje prijímať jednorazové a opakujúce sa platby, navrhovať plynulý proces platby na zvýšenie konverzií (môžete dokonca vytvárať kontextové okná pokladnice) a pridať vlastné kódy kupónov na vylepšenie vášho obchodu. Navyše je optimalizovaný pre mobilné zariadenia, podporuje viac ako 20 mien (a viac ako 11 jazykov) a má automatické aktualizácie (pokiaľ je vaša licencia doplnku aktívna).

2. Prúžok od spoločnosti WooCommerce

Prúžok podľa WooCommerce

Je to vynikajúci doplnok pre platobnú bránu pre všetkých vlastníkov webových stránok WordPress, ktorých podnikanie je rozmiestnené po rôznych krajinách sveta. Pomáha vám prijímať platby od zákazníkov v 26 krajinách pomocou kariet Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, Diners Club, SEPA, Sofort, iDeal, Giropay, Alipay atď. WooCommerce Stripe má tiež webové platby Podpora API, čo zákazníkom umožňuje platiť vlastníkom spoločnosti prostredníctvom mobilných platobných kanálov.

3. FONDY Payment Platform

FONDY Multifunkčná platobná brána

Bezplatný zásuvný modul FONDY umožňuje jednoduché prijímanie platieb v 120 krajinách v celej EÚ aj mimo nej. Jednoducho nainštalujte doplnok a pridajte FONDY ako možnosť platby do svojho obchodu WooCommerce (Poznámka: budete musieť zaregistrovať FONDY účet získať svoje ID obchodníka a tajný kľúč). Potom si vaši zákazníci budú môcť vybrať podľa možností Visa, Mastercard, Maestro, PayPal, Swift, inkaso, dobierka, viac ako vo viac ako 100 menách. Navyše s programom FONDY môžete dokonca prispôsobiť a pridať značku na svoj obchodný portál, aby bol proces pokladnice bezproblémový. Čo nie je milovať?

4. PayPal Checkout od WooCommerce

Platba cez PayPal od spoločnosti WooCommerce

Každý podnikateľ, ktorý používa WooCommerce na prevádzkovanie svojho obchodu WordPress, môže pomocou tohto doplnku bohatého na funkcie predávať svoje produkty a služby v bezpečnom prostredí. Služba Paypal je navyše jedným z najpoužívanejších a najdôveryhodnejších platobných procesorov, aby sa zákazníci cítili príjemne. Tento doplnok má službu Check-In-Check Checkout, ktorá spĺňa všetky potrebné bezpečnostné požiadavky na webovú stránku elektronického obchodu. Nemalo by to žiadnym spôsobom meniť tému vášho webu. Nezabudnite, že služba Checkout In-Context Checkout využíva modálne okno (na serveroch PayPal). Po zaplatení budú zákazníci presmerovaní späť na vaše stránky.

5. Amazon Pay od WooCommerce

Amazon Pay od WooCommerce

Milióny ľudí používajú Amazon na objednanie takmer všetkého (ahoj Prime 2-dňové doručenie zdarma). Vedeli ste však, že môžete pridať Amazon Pay ako pokladničnú možnosť pre svoj obchod WooCommerce? Pomocou tohto doplnku platobnej brány WooCommerce môžete prijímať platby od zákazníkov prostredníctvom Amazonu. financie. Zákazníci sa môžu jednoducho prihlásiť do svojho účtu Amazon. Doplnok potom zákazníkom po dokončení transakcie zobrazí prispôsobenú správu s poďakovaním.

6. Štvorec od WooCommerce

Námestie WooCommerce

S Square prijímajte platby od zákazníkov ľahko a rýchlo. Tento doplnok je vynikajúcou voľbou pre majiteľov obchodov WooCommerce, ktorí tiež udržiavajú fyzický výklad. Najmä preto, že vám doplnok umožňuje synchronizovať váš inventár medzi online obchodom WooCommerce a POS námestím. Inštalácia a používanie sú jednoduché vďaka čistému a užívateľsky prívetivému rozhraniu. Námestie spracováva všetky údaje o platbách zákazníkov, takže sa nemusíte obávať.

7. PayPal pre WooCommerce

PayPal pre WooCommerce

Všetci vieme, že PayPal je populárnou platformou medzi obchodnými organizáciami na uskutočňovanie online transakcií. Vďaka tomuto bezplatnému doplnku si môžete na svojom webe užívať výhody PayPal. Tento doplnok umožňuje v USA a Kanade vyberať platby od zákazníkov bez mesačného poplatku. Uľahčuje integráciu služby PayPal a vstavané filtre podvodu chránia váš internetový obchod pred podvodníkmi. Doplnok dokonca obsahuje zabudovaný tokenový systém, takže zákazníci môžu ukladať svoje platobné informácie. Vývojári doplnkov navyše ponúkajú ZADARMO účet PayPal Payment Pro pre každý obchod s mesačným predajom najmenej 1 000 dolárov.

8. WorldPay pre WooCommerce

WorldPay pre WooCommerce

Prijímajte platby kreditnou kartou prostredníctvom vášho obchodu WooCommerce s Worldpay. S týmto prémiovým rozšírením o platobnú bránu WooCommerce môžu zákazníci nakupovať prostredníctvom akejkoľvek významnej kreditnej karty vrátane kariet Visa, Mastercard, Amex, JCB a dokonca Diners alebo debetných kariet..

Na používanie tohto doplnku je potrebný účet Worldpay, pretože všetky platby sú spravované a spracovávané prostredníctvom ich serverov (čo je celý dôvod, prečo by ste chceli tento doplnok). Keď zákazníci zaplatia, zadajú bezpečne informácie o platbe prostredníctvom Worldpay a po potvrdení ich objednávky sa presmerujú na stránku s potvrdením na vašom webe. Inštalácia a nastavenie sú jednoduché a rýchle. Počas používania tohto doplnku môžete na svojom webe ľahko predávať prémiové produkty alebo súbory na stiahnutie (napríklad hudbu, video, elektronickú knihu, PDF alebo iné digitálne mediálne súbory)..

9. Mollie Payments for WooCommerce

Mollie Payments for WooCommerce

Doplnok WooCommerce Mollie Payments vám umožňuje integrovať mnoho hlavných spôsobov platby s WooCommerce. Mollie podporuje hlavné kreditné karty, debetné karty, miestne a medzinárodné spôsoby platby, ako aj možnosti platby po doručení (v čase písania tohto textu 23). Vďaka tomu je pre zákazníkov mimoriadne flexibilnou možnosťou a pre majiteľov firiem je to mocný nástroj.

Za používanie doplnku Mollie v obchode WooCommerce nie sú spoplatnené žiadne poplatky (iba základné poplatky za transakciu, keď zákazník zaplatí objednávku). Nainštalujte a nakonfigurujte svoje nastavenia a začnite prijímať platby. Doplnok dokonca funguje s viacerými miestami a je kompatibilný s WPML. Ak ste teda vytvorili lokalizované verzie svojho obchodu WooCommerce, budete môcť pri každom preklade používať možnosti pokladne Mollie..

10. Braintree pre WooCommerce

Braintree pre WooCommerce

Tento doplnok je oficiálnym partnerstvom spoločnosti Braintree & PayPal. S nainštalovaným môžete pridať možnosti pre zákazníkov platiť kreditnou kartou, PayPal, Google Pay a dokonca aj ApplePay. Najlepšie zo všetkého – to je pre vás úplne zadarmo. Tento jedinečný doplnok pre platobnú bránu WooCommerce je tiež kompatibilný s SAQ A PCI.

11. WooCommerce USAePay platobná brána

WooCommerce USAePay platobná brána

Info & DownloadView The Demo

Rozšírenie WooCommerce USA ePay Gateway ponúka úplne integrovaný zážitok z objednávok medzi WooCommerce a US EPay. S USA ePay môžete pre svoj obchod WooCommerce prijímať a spracúvať transakcie odkiaľkoľvek na svete. Navyše je to brána v reálnom čase certifikovaná ECI, takže môžete zákazníkom okamžite účtovať poplatky a prijímať platby. Tento prémiový doplnok obsahuje výkonné funkcie pre platby, predplatné, uložené spôsoby platby, vrátenie peňazí a ďalšie. USA ePay tiež podporuje viac mien, takže zákazníci môžu nakupovať produkty v miestnej mene.

12. Cryptoniq Crypto Gateway

Cryptoniq Crypto Gateway

Info & DownloadView The Demo

Cryptoniq je jedinečný a na funkcie bohatý prémiový doplnok pre platobnú bránu WordPress, ktorý vám umožňuje integrovať platobné nástroje pomocou kryptomeny. Musíte vedieť, že tento doplnok WordPress bol vytvorený s cieľom čo najvýhodnejšej platby pre zákazníka a predajcu. V súčasnosti podporuje 4 kryptomeny – vrátane bitcoínov, éteru, LiteCoin & Doge. Najlepšie zo všetkého je, že Cryptoniq nezahŕňa služby tretích strán a transakčné poplatky.

Tento doplnok je veľmi užitočný pre všetky obchodné organizácie, ktoré obchodujú s väčším množstvom a vykonávajú transakcie v kryptomenách. Nezabudnite, že ide o rozšírenie WooCommerce. Ak nechcete inštalovať a používať WooCommerce, nemusíte sa obávať. Stále existuje množstvo skvelých spôsobov, ako môžete akceptovať bitcoíny s WordPress spolu s ďalšími kryptomenami.

13. WooCommerce pesapal platobná brána

Platobná brána WooCommerce Pesapal

Info & DownloadView The Demo

Platobná brána WooCommerce Pesapal je ďalším rozšírením pre WooCommerce, ktoré ponúka niekoľko nových platobných možností. Vďaka nainštalovanému rozšíreniu WooCommerce môžu zákazníci uskutočňovať okamžité platby pomocou programu Pesapal. Väčšina používateľov tvrdí, že ide o jednoduchý doplnok WordPress a veľmi ľahko sa nastavuje. Je kompatibilný s eWallet: M-Pesa, Airtel Money, mVisa. Vďaka tomu je k dispozícii populárnym africkým krajinám, ako sú Keňa, Uganda, Zambia, Zimbabwe, Rwanda, Tanzánia a Malawi..

Záverečné myšlienky o zásuvných moduloch platobnej brány WooCommerce

Rôzne doplnky pre platobnú bránu pre WooCommerce vám umožňujú spracovávať online transakcie na vašom webe WordPress. Je to vynikajúci spôsob, ako osloviť širšiu zákaznícku základňu a zvýšiť celkové príjmy vášho obchodu. Môžete si vybrať ľubovoľný doplnok z vyššie uvedeného zoznamu a začať prijímať platby.

Už ste vyskúšali niektorý z vyššie uvedených doplnkov? Alebo existujú nejaké ďalšie doplnky pre platobnú bránu WooCommerce, ktoré by ste odporučili? Zanechajte komentár nižšie – radi by sme vedeli, ako spracúvate platby na svojom webe WooCommerce.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map